اندکپ و بلبرینگ کرکره برقی

اندکیپ و بلبرینگ از قطعات جانبی کرکره برقی است که یک سر آن به شفت جوش داده می شود و سر دیگر آن به وسیله یاتاقان به صفحه پلیت متصل می گردد. اندکپ بلبرینگ ها در انواع pvc و همراه یاتاقان می باشد که سایز آن 6 سانتی متر می باشد بار یک طرف کرکره برقی بر روی اندکیپ بلبرینگ می باشد زیرا در یک سمت این وسیله موتور و در سمت دیگر آن تیغه کرکره قرار گرفته به همین دلیل می توان گفت که تیکه اصلی کرکره برقی بر روی اندکیپ بلبرینگ است. اندکیپ های همراه یاتاقان از پولک و شفت تشکیل شده پولک ها توسط پیچ به لوله کرکره برقی متصل می شود و از طرف دیگر در داخل یاتاقان جای می گیرد. این نوع اندکیپ بلبرینگ ها در برابر خوردگی و شکستن بسیار مقاوم می باشند. اندکیپ پی وی سی دو بلبرینگ در محور اندکیپ و زیر پوشش پی وی سی اندکیپ قرار می گیرند. اندکیپ پی وی سی را فقط با پیچ و یا پرچ در روی لوله نصب می کنند.

اندکپ و بلبرینگ کرکره برقی

تکیه گاه اصلی کرکره برقی روی اندکپ بلبرینگ می باشد در یک سمت از این وسیله موتور و در طرف دیگر این وسیله قرار میگیرد و بار یکطرف کرکره برقی روی دوش اندکپ بلبرینگ می باشد.

اندکپ و بلبرینگ کرکره برقی

اندکپ ها به دو دسته تقسیم می شوند.

۱-اندکپ های همراه با یاتاقان

این نوع از اندکپ ها معمولا از یک یا چند پولک و یک شفت فولادی تشکیل شده اند یکی از پولک ها به دهانه لوله کرکه برقی با پیچ بسته می شود و سر دیگر در داخل یاتاقان قرار میگیرد. یکی از مزیت های این نوع از اندکپ ها استقامت بسیار بالا در برابر شکستگی می باشد.

۲-اندکپ های پی وی سی

در این نوع از اندکپ ها دو بلبرینگ در محور آن و زیر پوشش پی وی سی قرار گرفته و سر دیگر شفت  در ستاره ای ثابت میشود ، ستاره ای بر روی دستک یا صفحه ی متصل به محور کرکره برقی با پیچ یا پرچ نصب میشود . این نوع اندکپ ها را تنها با پیچ یا پرچ میتوان در لوله نصب کرد . مزیت این اندکپ ها استفاده از خار در آنها میباشد .

اندکپ و بلبرینگ کرکره برقی

 اندکپ بلبرینگ ها قطعاتی در انتهای شفت هستند که این شفت در سمت دیگر به موتور کرکره برقی متصل است. موتور باعث به حرکت در آمدن شفت می شود، تیغه کرکره برقی به دور شفت می گردد و باعث باز شدن ورودی می گردد. اندکپ بلبرینگ برای حرکت شفت نیرویی تولید نمی کند و صرفا برای ایجاد سهولت در حرکت شفت به کار می رود.خدمات ایمن صنعتکرکره برقی


ایمن صنعت تولید کننده و همچنین اجرا و نصب انواع درب کرکره برقی اتوماتیک ، کرکره پنجره ، کرکره برقی پلی کربنات با کیفیت میباشد و در این راستا با بکارگیری مجموعه ای از کارشناسان و مدیران در زمینه درب کرکره برقی موفق به عرضه محصول با کیفیت مناسب گردیده است که علاوه بر استحکام و زیبایی ، سهولت کاربری را میسر نموده است.

کرکره برقی اتوماتیک

موتور کرکره برقی


تیغه کرکره برقی


متعلقات کرکره برقیمقالات

call us