انواع درب های آهنی پارکینگ

پارکینگ ها جزء ضروری هر ساختمان تجاری یا مسکونی هستند و باید ایمن و ایمن باشند. یکی از راه های اطمینان از ایمنی و امنیت پارکینگ، نصب درب آهنی پارکینگ است. انواع مختلفی از درب های آهنی پارکینگی وجود دارد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. در این مقاله به انواع درب های آهنی پارکینگی و مزایای آن ها می پردازیم.

درب آهنی حیاط پارکینگ

درب های آهنی پارکینگ

درب های آهنی کشویی گزینه ای عالی برای پارکینگ هایی با فضای محدود هستند. این درب ها به صورت کشویی باز و بسته می شوند و باعث صرفه جویی در فضا و ایجاد یک مانع امن می شوند. آن ها در اندازه های مختلف موجود هستند و به راحتی نصب می شوند. درب های آهنی کشویی یک انتخاب ایده آل برای پارکینگ های تجاری و گاراژها هستند.

درب ویلایی فرفورژه پارکینگ

درب های آهنی تک بازشو

درب های آهنی تک بازشو یک انتخاب محبوب برای پارکینگ هایی با ورودی بزرگتر است. این درب ها باز و بسته می شوند و در اندازه های مختلف موجود می باشند. آن ها همچنین گزینه ای عالی برای پارکینگ های تجاری و پارکینگ هستند.

درب های آهنی دو لنگه

درب های آهنی دو تاشو شبیه درب های آهنی 2 لنگه هستند اما از وسط تا می شوند. آن ها برای پارکینگ هایی با فضای سر محدود یا فضای محدود ایده آل هستند. درب های آهنی دو تاشو یک انتخاب عالی برای پارکینگ، ساختمان های تجاری و ساختمان های مسکونی هستند.

درب های آهنی تلسکوپی

درب های آهنی تلسکوپی گزینه ای عالی برای پارکینگ هایی با فضای محدود هستند. آن ها به صورت کشویی باز و بسته می شوند و در اندازه های مختلف موجود هستند. درب های آهنی تلسکوپی یک انتخاب ایده آل برای پارکینگ های تجاری و گاراژها هستند.

درب های آهنی چرخشی

درب های آهنی یک انتخاب محبوب برای پارکینگ هایی با ورودی های وسیع تر هستند. این درب ها به صورت چرخشی باز و بسته می شوند و در اندازه های مختلف موجود می باشند. آن ها همچنین گزینه ای عالی برای پارکینگ های تجاری و گاراژ هستند.

درب های آهنی سقفی

درب های آهنی سقفی گزینه ای عالی برای پارکینگ هایی با فضای سر محدود هستند. این درب ها باز و بسته می شوند و باعث صرفه جویی در فضا و ایجاد یک مانع امن می شوند. آن ها در اندازه های مختلف موجود هستند و به راحتی نصب می شوند. درب های آهنی سقفی یک انتخاب ایده آل برای پارکینگ های تجاری و گاراژها هستند.

در خاتمه، درب های آهنی پارکینگ جزء ضروری هر پارکینگی هستند که ایمنی و امنیت را تامین می کنند. با وجود چندین نوع درب آهنی پارکینگی، انتخاب درب آهنی پارکینگ ضروری است که به بهترین وجه با نیازهای پارکینگ شما مطابقت داشته باشد. چه فضای محدود داشته باشید و چه فضای سر محدود، یک درب آهنی پارکینگ وجود دارد که متناسب با نیازهای شما باشد. بهترین نوع درب آهنی پارکینگ را در نظر بگیرید و از ایمنی و امنیت پارکینگ خود اطمینان حاصل کنید.

Facebook linkedin Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
نرده حفاظ دیوار

نصب حفاظ دیوار آهنی به دور املاک شما باعث حفاظ در برابر ورود دزدان و افزایش زیبایی و ارزش منطقه شما می شود.

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی فلزی ضد سرقت

نصب درب آکاردئونی آهنی جلوی آپارتمان باعث افزایش امنیت ساکنین و کاهش دسترسی به داخل ساختمان برای افراد غیرمجاز در هنگام نبودن در منزل می شود، همچنین به عنوان یک راه حل کارآمد در مدیریت و افزایش فضای قابل استفاده محیط زندگی شما عمل می کند.

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره فرفورژه و ساده آهنی

نصب حفاظ پنجره باعث افزایش امنیت منزل شما، جلوگیری از ورود دزدان و حفظ حریم خصوصی شما می شود.

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب فرفورژه ورودی حیاط

نصب درب آهنی ویلایی فرفورژه باعث افزایش امنیت در دسترسی به ملک شما و همچنین درب فلزی حیاط افزایش زیبایی و ارزش منطقه و افزایش استحکام و مقاومت ساختمان در برابر شرایط آب و هوایی و عوامل زیست محیطی مختلف می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی

کرکره برقی را می توان در مکان های (داخل/خارج): پنجره و بالکن، درب آپارتمان، درب پارکینگ و مغازه و فروشگاه برای امنیت و راحتی نصب کرد.

جک پارکینگی
جک پارکینگی

نصب جک پارکینگی به بهبود دسترسی و جابجایی خودروها، به عنوان یک راه حل کارآمد و نوین در مدیریت پارکینگ محسوب می شود.

دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن باعث افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به محیط های مختلف اماکن شما می شود، همچنین آسایش و اطمینان خاطر شما و افرادی که در آن محل کار می کنند را بهبود می بخشد.

راهبند پارکینگ
راهبند پارکینگ

نصب راهبند باعث افزایش امنیت در دسترسی به ساختمان مسکونی و تجاری شما و جلوگیری از ورود خودروهای غیرمجاز می شود، همچنین در مدیریت ترافیک و جلوگیری از شلوغی در محیط های شلوغ و پرتردد مؤثر است.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک باعث سهولت در دسترسی ورودی و خروجی افراد در مناطق پرتردد می شود.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره باعث بهبود عایق حرارتی و صوتی منزل شما می شود، همچنین جلوگیری از ورود هوا و گرد و غبار از نقاط مختلف پنجره و افزایش امنیت در برابر تلاش دزدان برای ورود به منزل شما می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
3756 234 0912