تعمیر خرابی کرکره برقی در تهران و کرج


نگهداری و تعمیر کرکره برقی شما بسیار مهم است زیرا کرکره برقی در فروشگاه و مغازه شما اولین قدم بین شما و مشتریانتان است. بنابراین، نقطه ورود برای مشتریان بسیار مهم است، به خصوص اگر مشکلی وجود داشته باشد. خرابی کرکره برقی شما نه تنها باعث ناراحتی شما و مشتریانتان می شود، بلکه مطمئناً بر درآمد شما تأثیر می گذارد. اگر مراحل ساخت و نصب کرکره برقی را گذرانده اید باید به سرویس و تعمیر کرکره برقی نیز توجه داشته باشید.


تعمیر کرکره برقی

مرکز نمایندگی تعمیر کرکره برقی

مشتریان ما که وظیفه نصب کرکره برقی را به ما سپرده اند نگران تعمیر کرکره برقی نیستند. کرکره برقی به دلیل وجود مشکل در هر یک از مناطق زیر به درستی کار نمی کند:

موتور کرکره برقی

تیغه کرکره برقی

گیرنده و فتوسل

شفت


مرکز نمایندگی انواع تعمیرات کرکره برقی

سرویس کرکره برقی بعد از نصب

مهمترین جنبه بعد از نصب کرکره برقی، خدمات پس از فروش کرکره برقی است که توسط شرکت نصب کرکره برقی ایمن سازی به مشتریان ارائه می شود. باید توجه داشته باشید که این سرویس تعمیرات خارج از خدمات ساخت و نصب کرکره برقی می باشد. کرکره برقی همیشه به صورت شبانه روزی استفاده می شود و از آنجایی که عملکرد مکانیکی و الکتریکی دارد دیر یا زود دچار مشکل می شود.

خرابی کرکره برقی بسیار نادر است، اما از آنجایی که دسترسی فوری برای اصلاح خرابی و تعمیر کرکره برقی بسیار مهم است، بهتر است در مورد عیوب و مشکلات آن در هنگام خرابی بیشتر بدانید.

خرابی کرکره برقی یا به دلیل استفاده زیاد کرکره در یک بازه زمانی است یا به دلیل استفاده نادرست و بی دقتی و یا خرابی قطعات می باشد. اگر علت خرابی کرکره برقی را بیابید و با آزمایش مشکل را برطرف کنید، کرکره برقی مانند روز اول کار می کند. خرابی کرکره های برقی معمولاً مکانیکی و الکترونیکی است.

اگر بعد از فشار دادن ریموت درب باز نشد نگران نباشید ابتدا ریموت کنترل را چک کنید و از وصل بودن آن مطمئن شوید، اگر ریموت کنترل شما درست است با ما تماس بگیرید، تلفنی به شما مشاوره می دهیم. در صورت نیاز به تعمیر کرکره برقی در اسرع وقت تعمیرکار کرکره برقی برای شما ارسال خواهد شد. در صورت امکان تعمیر توسط شما به شما اطلاع داده خواهد شد. بهتر است ابتدا با ایرادات رایج کرکره برقی آشنا شوید و سپس نسبت به رفع آن اقدام کنید.

در ابتدا ذکر این نکته ضروری است که همیشه کار را به افراد متخصص تعمیر کرکره برقی در تهران و کرج بسپارید و در صورت بروز مشکل در کرکره برقی خود بدون اطلاع اقدام به تعمیر آن نکنید زیرا ممکن است این اتفاق خطرناکی بیفتد.


سرویس کار و تعمیرکار درب کرکره ای مغازه و فروشگاه

اگر شما یک تکنسین هستید و می خواهید تعمیر را خودتان انجام دهید، می توانید با مراحل زیر آن را تعمیر کنید. در واقع می توان گفت که تعمیر کرکره برقی شامل قسمت های مختلفی است که می توان آنها را بررسی کرد و برای تعمیر آن اقدام نمود. اگر می خواهید هر چه زودتر آن را برطرف کنید، بهتر است از کمک یک متخصص تعمیرات کرکره برقی در تهران و کرج استفاده کنید. تعمیر کرکره برقی شامل مراحل مختلفی می باشد که از جمله آنها می توان به :

1. آشنایی با کرکره برقی

شاید فکر کنید که این قسمت نقش مهمی در تعمیر کرکره برقی ندارد اما باید گفت که این قسمت اولین قدم در تعمیر کرکره برقی است زیرا نوع موتور، نوع مکانیزم بسته شدن کرکره و همچنین رول آپ، سایدرول و غیره مهم می باشد. مشکل کرکره باید شناسایی شود. جنس خود کرکره آلومینیوم، گالوانیزه، پلی کربنات است و برای پارکینگ، ویلا، انبار، مغازه و پنجره استفاده می شود. علاوه بر این، اندازه و ابعاد تقریبی کرکره از مواردی است که باید به آنها توجه کرد.


سرویس تعمیرات کرکره برقی در تهران و کرج

2. سیستم عملکرد کرکره برقی

این بخش در واقع شامل شناسایی سیستم های مختلف خواهد بود، سیستم مرکزی در واقع بخش مهمی است که با قرار دادن موتور در وسط و روی شفت آن می چرخد. بخش اساسی سیستم یک شفت فنری است که با هم یکپارچه می شوند. فنر در واقع بالا و پایین بردن تیغه ها را برای موتور آسان تر می کند. توجه داشته باشید که استفاده از موتور های قدیمی کاملا منسوخ شده و موتورهای کرکره برقی جدیدتری به نام های Tubular و Side جایگزین شده اند و همچنین دارای امکانات بسیار بهتر و اقتصادی تری هستند.

ضعف سیستم مرکزی گیرنده کرکره برقی می تواند منجر به مشکلات مختلفی شود. با توجه به قرار گرفتن کاسه خود فنر در کنار شفت، قطر زیادی در این قسمت وجود دارد که باعث افزایش فضای لوله اصلی که تیغه را می پوشاند، می شود. به همین دلیل، تیغه هنگام بسته شدن دریچه صدای زیادی تولید می کند. زمانی که فنر می شکند نیازی به تعویض یا تعمیر نیست، قبل از هر روشی برای نصب کرکره، باید تمام جزئیات را تنظیم کنید. طولانی بودن زمان نصب و نگهداری در این فرآیندها از دیگر معایب انواع کرکره برقی می باشد.

سیستم موتور لوله ای یک مدل استوانه ای با طول حدود 50 سانتی متر است. این نوع کرکره برقی از یک طرف وارد محور می شود و توسط پیچ ثابت می شود. برای چرخاندن قطعات متحرک موتور، شفت به صورت دایره ای حرکت می کند و تیغه ها در اطراف شفت باز می شوند. کرکره برقی با موتور ساید به دلیل قرار گرفتن موتور در خارج از لوله و نبود فضای کافی، ظرفیت و توان بیشتری دارد که برای درب های بزرگ گزینه ایده آلی به حساب می آید.

3. شناختن اجزای سرویس تعمیرات کرکره برقی

قسمت بعدی ساخت کرکره برقی شناخت قسمت های مختلف آن است. در این بخش، نمی‌توانید این فیلدها را تغییر دهید، مگر اینکه فیلدهای مختلف را بشناسید. قطعات مورد استفاده در ساخت کرکره های برقی شامل موتور، شفت، جعبه فنر و سایر قطعات می باشد. شفت در واقع با جوش به هم متصل می شود، بنابراین اگر مشکلی در تعمیر مدار در بخشی از شفت در این قسمت وجود دارد، باید جوش ها را بررسی کنید.

قسمت اول شامل تیغه می باشد که دارای مواد مختلفی می باشد که از جمله آنها می توان به تیغه های آلومینیومی اشاره کرد که از مهمترین آنها می باشد. قسمت دوم شامل پل است. خم، پانچ، تیغه انتهایی، لاستیک انتهایی و سایر قطعات از مهم ترین قطعات کرکره برقی هستند که تعمیر را برای شما آسان تر می کنند.

بهتر است کار تعمیر کرکره برقی خود را با دانستن قطعات کوچک شروع کنید. وقتی می دانید کدام صدا مربوط به خرابی کدام قطعه است، قطعا می توانید تعمیرات را آسان تر کنید. پیشنهاد می کنیم از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید. افراد زیادی در زمینه تعمیر کرکره برقی در شرکت کرکره برقی ایمن سازی مشغول به کار هستند. این افراد در واقع دوره های ویژه ای را در این زمینه گذرانده اند و در نتیجه به شما در انجام آسان کار تعمیر کمک می کنند. شما می توانید این تعمیرات را در زمان کمتر و با هزینه های مناسب انجام دهید پس اگر به دنبال تعمیرکار متخصص هستید می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید!

اگر کرکره برقی برای مغازه یا فروشگاهی وصل شود و خراب شود، اگر به سرعت تعمیر نشود، به آن فروشگاه و واحد تجاری آسیب می رساند، زیرا سود کار مرکز فروشگاهی در یک روز یا حتی چند روز از بین می رود. این موضوع در مورد کرکره انبارهای صنعتی، کرکره های شرکتی و درب کرکره ای حفاظ آپارتمان صدق می کند و خرابی کرکره ها معادل خسارت مالی روزانه است.


خرابی کرکره برقی پنجره و پارکینگ

برای تعمیر کرکره برقی در تهران و کرج با کجا تماس بگیریم؟

اگر از مشتریانی هستید که از کرکره برقی استفاده می کنید حتما در تهران و کرج با مشکل تعمیر کرکره برقی مواجه شده اید. تعمیر کرکره برقی بسیار حساس است. بنابراین با توجه به دقت و پیچیدگی در طراحی و ساخت کرکره برقی نیاز به اقدام سریع و تعمیر در صورت بروز مشکل یا نقص در کرکره برقی دارید. اگرچه نگهداری و جلوگیری از تعمیر کرکره برقی بسیار ساده است، اما بهتر است این کار را به نصاب کرکره برقی بسپارید. در صورت وجود هر گونه مشکل در کرکره برقی با ما تماس بگیرید.

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن سازی

با عرض سلام و ارادت. برای مشاوره ☎ و دریافت اطلاعات محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا