تیغه کرکره شفاف پلی کربنات


تیغه شفاف یا همان پلی کربنات از مقاومترین پلیمر ساخته شده و با مقاومت بالای خود باعث شده در اماکن امنیتی مختلف از آن استفاده شود. این تیغه ها ضد ضربه ،ضد گلوله ،غیر قابل اشتعال و بسیار شکیل و زیبا، در رنگهای گوناگون از جمله شیشه ای ، دودی ، مسی ، آبی و … ساخته می شوند. تیغه شفاف در طرح ها و مدل های مختلف در بازار وجود داردآ اما نکته ی بسیار مهمی که در خرید این نوع کرکره باید به آن دقت کرد جنس پلی کربنات و وزن آن هست و بسته به نوع کاربرد هر کدام باید انتخاب شود. وزن تیغه های امنیتی پلی کربنات در هر متر مربع باید بالای 10 کیلوگرم باشد .این تیغه ها در وزن های پایین تر فقط کاربرد زیبایی دارد و از حالت امنیتی خارج می شوند.کرکره شفاف یا کرکره پلی کربنات معمولاً جهت اماکنی نظیر بانکها و صرافی ها که از نظر امنیتی نیاز است در هنگام شب داخل آنها رویت شود کاربرد دارد .کرکره شفاف علاوه بر عبور نور و محافظت در برابر اشعه UV ، در مقایسه با سایر کرکره اتوماتیک بیشترین ضریب ایمنی در برابر سرقت را دارا و انواع مختلف آن دارای تائیدیه امنیتی از پلیس پیشگیری نیروی انتظامی هست .

تیغه کرکره شفاف پلی کربنات، به عنوان یک نوآوری در دنیای کرکره ها به شمار می آید. این تیغه که از جنس پلی کربنات ساخته شده است، ترکیبی منحصر به فرد از شفافیت شیشه و عملکرد کارآمد کرکره را به ما ارائه می کند.

تیغه کرکره شفاف پلی کربنات

مزایای تیغه کرکره شفاف پلی کربنات

تیغه کرکره شفاف پلی کربنات دارای مزایایی است که آن را به یک انتخاب برتر در زمینه کرکره ها تبدیل کرده است. به منظور اطلاع رسانی به شما، به تعدادی از این مزایا اشاره می کنیم:

این تیغه ها ،تیغه شفاف نیز نامیده می شوند که از قطعات پلی کربنات و از مقاومترین پلیمر ساخته شده و با مقاومت مکانیکی بسیار بالا هست .جهت استحکام بیشتر این تیغه ها در میان فواصل آن ها از لوله های استیل یا آلومینیوم استفاده می شود که امنیت را دو چندان می کند.به علت خاصیت ضد شعله ور شدن پلی کربنات،در مقابل آتش مقاومت بسیار بالایی دارد و از سرایت آتش جلوگیری می کند.تیغه های پلی کربنات(تیغه شفاف) خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش را نیز دارا می باشند.پلی کربنات در صنعت به عنوان فولاد پلاستیکی نیز شناخته می شود به گونه ای که حتی با چکش و پتک هم قابل شکستن نهست. کرکره شفاف را با نام نانوکامپوزیت نیز می شناسند.امروزه این نوع کرکره شیشه ای به صورت گسترده ای در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و چند سالی است که در کشورمان نیز از استقبال چشم گیری برخوردار شده است.این تیغه ها از جنس پلی کربن با مقاومت بسیار بالا و مقاوم در برابر ضربه و در رنگهای گوناگون ساخته می شوند . کرکره اتوماتیک شفاف پلی کربنات بدون رنگ بیشترین شفافیت را دارا است و با توجه به نیاز کارفرما امکان تولید آن با رنگهای گوناگون وجود دارد و در صورت نیاز می توان با افزودن قطعات و یا انجام سند بلاست آنرا به کرکره اتوماتیک مات تبدیل نمود .

تیغه کرکره شفاف

مقاومت تیغه پلی کربنات در برابر خرابی

تیغه کرکره برقی پلی کربنات با مقاومت بالا در برابر ضربه ها، خرابی های مکانیکی را به حداقل می رساند. این ویژگی باعث می شود تا تیغه کرکره در برابر ضربه های ناگهانی، خورشید و بادهای شدید مقاومت کند و عمر مفید طولانی تری داشته باشد.

امکان ایجاد تنوع در طراحی

با استفاده از تیغه کرکره برقی پلی کربنات، امکان ایجاد تنوع در طراحی های داخلی و خارجی فراهم می شود. انتخاب این تیغه باعث می شود تا انعطاف پذیری در انتخاب رنگ، شفافیت و طرح های مختلف به شما داده شود و محیط هایی با جذابیت بیشتر ایجاد کنید.

حفاظت از حرارت و نور خورشید

پلی کربنات دارای خاصیت فیلتراسیون نور خورشید و حفاظت از حرارت می باشد. با انتخاب تیغه کرکره برقی پلی کربنات، می توانید از ورود نور مستقیم خورشید و گرمای زیاد به داخل محیط ها جلوگیری کنید و از حفظ راحتی و آرامش در داخل مکان ها لذت ببرید.

پاسخگویی به نیازهای مختلف

تیغه کرکره برقی پلی کربنات به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود، می تواند به نیازهای مختلف در مکان ها و فضاهای مختلف پاسخ دهد. از مصارف خانگی تا کاربردهای تجاری و صنعتی، این تیغه به عنوان یک گزینه انعطاف پذیر و جامع مطرح می شود.

تیغه کرکره برقی پلی کربنات با ترکیب مزایای سبکی، مقاومت و انعطاف پذیری، به عنوان یک راهکار کامل در زمینه کرکره های برقی به شما ارائه می شود. با امکاناتی نظیر مقاومت در برابر خرابی های مکانیکی، تنوع در طراحی، حفاظت از حرارت و نور و پاسخگویی به نیازهای مختلف، می توانید با انتخاب این تیغه از خدماتی منحصر به فرد بهره برداری کنید و به افزایش ارزش و کارآیی محیط های خود دست یابید.

بدیهی است که پلی کربنات آلمانی گران قیمت تر از نوع کره ای و ایرانی هست و تیغه تولید شده از آن نیز گران قیمت تر هست. البته کیفیت پلی کربنات ایرانی و کره ای نیز بسیار خوب است ولی برای دهنه های بزرگ که تیغه های بالایی نیاز دارند وزن حجم عظیمی از تیغه ها را تحمل کنند توصیه می شود از نوع مرغوب تر استفاده شود. نکته : تمامی تیغه های پلی کربن موجود در بازار کشورمان جه آنهایی که ما می فروشیم و چه انهایی که دیگران می فروشند در داخل کشور تولید می شود و به هیچ عنوان نوع وارداتی این تیغه ها وجود ندارد. پس توجه بفرمایید اگر فردی اشاره می کند تیغه کرکره شفاف آلمانی ، منظور این است که قطعات اولیه آن آلمانی است و صد البته که خود تیغه در ایران تولیدذ شده است. نکته : پس از اینکه تیغه پلی کربنات تولید شد دیگر نمی توان متوجه شد که واقعاً قطعات اولیه ان آلمانی است ، کره ای است و یا ایرانی . لذا تنها راه موجود اعتماد به فروشنده و خرید از فروشنده معتبر است.

تیغه شیشه ای

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کرکره برقی شفاف

اولین و مهمترین عامل تاثیر گذار ، نوع و برند قطعات اولیه پلی کربن و همچنین ضخامت قطعات تولید شده و وزن تیغه کرکره و میزان مصرف پلی کربنات در هر متر مربع کرکره تولید شده هست. عامل دیگر نوع اتصال تیغه ها است که آیا استیل است ، آلومینیوم است و …

تیغه های کرکره برقی شفاف با استفاده از لوله های آلومینیوم آنودایز یا استنلس استیل به یکدیگر متصل می شوند. جهت کرکره اتوماتیک با عرض دهنه کوچک تا 3.5 متر عرض از تیغه شفاف با لوله و یا زوار آلومینیومی استفاده می شود. ولی برای کرکره اتوماتیک با عرض دهنه بزرگ و همچنین مکان هایی که امنیت و خاصیت ضد سرقت برای کارفرما از اهمیت برخوردار است کرکره برقی شفاف با لوله استیل توصیه می شود. ضخامت تیغه کرکره شفاف از 2 میلی متر تا 5 میلی متر در بازار موجود هست که در تیغه های 5 میلی متری وزن آن در هر متر مربع به 12 کیلوگرم می رسد. این تیغه ها ضد ضربه، ضد گلوله، غیر قابل اشتعال و بسیار شکیل و زیبا در رنگ های گوناگون از جمله برنزی، یاقوتی، مسی، آبی دودی و در رنگ های اکلیلی ساخته می شود.

  1. نوع و برند قطعات اولیه استفاده شده
  2. ضخامت تیغه و وزن آن در متر مربع
  3. نوع اتصال – لوله استیل ، زوار آلومینیوم و…
تیغه کرکره شفاف پلی کربنات

1. زیبایی و شفافیت

شفافیت پلی کربنات به تیغه کرکره ظاهری زیبا و جذاب می بخشد. این ویژگی باعث می شود تا نور طبیعی به محیط داخلی نفوذ کرده و فضایی روشن و بی نظیر ایجاد شود.

2. مقاومت در برابر ضربه

پلی کربنات دارای استحکام بالا در برابر ضربه ها و خرابی های مکانیکی است. این ویژگی باعث می شود تا تیغه کرکره شفاف پلی کربنات در برابر ضربه ها، خرابی ها و خط وخش های احتمالی مقاوم باشد.

کاربردهای تیغه کرکره شفاف پلی کربنات

تیغه کرکره شفاف پلی کربنات به دلیل ویژگی های خاص خود، در موارد مختلف قابل استفاده است. به عنوان مثال:

1. فضاهای تجاری و رستوران ها

در فضاهای تجاری و رستوران ها، تیغه کرکره شفاف پلی کربنات می تواند جلوه ای خاص و شیک به محیط ایجاد کند. این تیغه به دلیل شفافیت خود، امکان دیدن به بیرون را فراهم می کند و در عین حال از نفوذ نور به داخل اتاق جلوگیری می کند.

2. محیط های صنعتی

در محیط های صنعتی که نیاز به حفاظت از داخل مخاطرات جانبی و همچنین استفاده از نور طبیعی دارند، تیغه کرکره شفاف پلی کربنات به عنوان یک راهکار مناسب در نظر گرفته می شود.

تیغه کرکره شفاف پلی کربنات با ترکیبی از زیبایی شیشه و عملکرد کرکره، گزینه ای مناسب برای مکان های مختلف است. با مزایا و کاربردهای منحصر به فرد این تیغه، می توانید به راحتی جلوه ای خاص و متفاوت به فضاهای خود ببخشید و همچنین از مزایای عملکردی آن بهره برداری کنید.

نرده حفاظ روی دیوار
نرده حفاظ دیوار

نصب حفاظ دیوار آهنی به دور املاک شما باعث حفاظ در برابر ورود دزدان و افزایش زیبایی و ارزش منطقه شما می شود.

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی فلزی ضد سرقت

نصب درب آکاردئونی آهنی جلوی آپارتمان باعث افزایش امنیت ساکنین و کاهش دسترسی به داخل ساختمان برای افراد غیرمجاز در هنگام نبودن در منزل می شود، همچنین به عنوان یک راه حل کارآمد در مدیریت و افزایش فضای قابل استفاده محیط زندگی شما عمل می کند.

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره فرفورژه و ساده آهنی

نصب حفاظ پنجره باعث افزایش امنیت منزل شما، جلوگیری از ورود دزدان و حفظ حریم خصوصی شما می شود.

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب فرفورژه ورودی حیاط

نصب درب آهنی ویلایی فرفورژه باعث افزایش امنیت در دسترسی به ملک شما و همچنین درب فلزی حیاط افزایش زیبایی و ارزش منطقه و افزایش استحکام و مقاومت ساختمان در برابر شرایط آب و هوایی و عوامل زیست محیطی مختلف می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی

کرکره برقی را می توان در مکان های (داخل/خارج): پنجره و بالکن، درب آپارتمان، درب پارکینگ و مغازه و فروشگاه برای امنیت و راحتی نصب کرد.

جک پارکینگی
جک پارکینگی

نصب جک پارکینگی به بهبود دسترسی و جابجایی خودروها، به عنوان یک راه حل کارآمد و نوین در مدیریت پارکینگ محسوب می شود.

دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن باعث افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به محیط های مختلف اماکن شما می شود، همچنین آسایش و اطمینان خاطر شما و افرادی که در آن محل کار می کنند را بهبود می بخشد.

راهبند پارکینگ
راهبند پارکینگ

نصب راهبند باعث افزایش امنیت در دسترسی به ساختمان مسکونی و تجاری شما و جلوگیری از ورود خودروهای غیرمجاز می شود، همچنین در مدیریت ترافیک و جلوگیری از شلوغی در محیط های شلوغ و پرتردد مؤثر است.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک باعث سهولت در دسترسی ورودی و خروجی افراد در مناطق پرتردد می شود.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره باعث بهبود عایق حرارتی و صوتی منزل شما می شود، همچنین جلوگیری از ورود هوا و گرد و غبار از نقاط مختلف پنجره و افزایش امنیت در برابر تلاش دزدان برای ورود به منزل شما می گردد.

پشتیبانی
پاسخگو
8378 678 0912