تیغه فوم دار با جنس آلومینیوم

از ورق آلومینیوم ساخته می شود و داخل آن خمیر پلی اروتان ریخته می شود و در کوره به صورت فوم شکل می گیرد و رنگ آن الکترو استاتیک (ضد خش) می باشد و به علت سبک بودن و کم صدا بودن نسبت به تیغه های اکسترود از آن برای اماکن مسکونی و درب پارکینگی و پنجره ها استفاده می شود. این تیغه ها دارای رنگ بندی مختلف می باشند و نسبت به نمای ساختمان انتخاب می شوند.با توجه به اینکه فوم تزریق شده در این نوع تیغه ها عایق حرارت و صدا نیز می باشد جهت پروژه هایی که خاصیت عایقی نیز مطرح است می توان از این تیغه ها استفاده نمود. برای کرکره برقی پارکینگ منازل و کرکره پنجره ای این تیغه ها پیشنهاد می شود.

تیغه فوم دار با جنس آلومینیوم

ویژگی و امتیازات تیغه های فوم دار دوجداره : این نوع کرکره برقی با تیغه های فوم دار دوجداره به دلیل وزن کمی که دارد از استهلاک موتور آن و صرف انرژی زیادی جلوگیری می کند. با توجه به وزن کم این نوع تیغه ها می توان از موتورهایی که با توان پایین تر هستند و قیمتشان مناسب تر است، استفاده کرد . با این نوع تیغه ها صدای کرکره برقی بسیار کاهش می یابد ، زیرا اصطحکاکی که بین ریل راهنما و تیغه است، کم می شود. این نوع تیغه دارای رنگ ضد خش الکترو استاتیک است و رنگ بندی های مختلفی را دارا می باشد. تیغه ی دوجداره فوم دار کرکره برقی از همانند همان تیغه های کرکره برقی آلومینیومی می باشد اما با این تفاوت که داخل این نوع ازتیغه ها را خمیر پلی اروتان پر می کنند و به وسیله دستگاه این خمیر را بصورت فوم در می آورند. وجود این فوم در داخل هر کدام از تیغه ها باعث کم شدن صدای تیغه ها در هنگام باز و بسته شدن می شود. در این تیغه ها از رنگ ضد خش استفاده شده و دارای رنگ بندی زیادی می باشند. وزن هر کدام از آن ها در هر واحد متر مربع خیلی کمتر از تیغه های معمولی است ولی نسبت به تیغه های تک جداره دارای مقاومت بیشتری می باشد.

تیغه فوم دار

 همان طور که می توانید تیغه های با جنس فوم دار یکی از سبک ترین مدل های تیغه ها بوده که به دلیل وزن پایینی که دارد جزء ارزان ترین نوع کرکره ها به شمار می آید. در حال حاضر کرکره های فوم دار طرفداران زیادی دارد چرا که با پیشرفت علم و تکنولوژی صنعت کرکره سازی تمام توان خود را به کار گرفته است تا بتواند کرکره ای تولید کند که هم از لحاظ هزینه به صرفه باشد و هم اینکه مقاومت و کارایی لازم را داشته باشد. در این عرصه نیز تا به حال موفق بوده و توانسته انواع کرکره ها را با کارایی های متفاوت طراحی کند. کرکره فوم دار نیز مثل سایر کرکره ها دارای انواع تیغه ها با جنس های متفاوتی است که برخی از این تیغه ها را به اختصار توضیح خواهیم داد.

تیغه فوم دار آلومینیوم

تیغه های آلومینیومی فوم دار:ابتدا باید دانست که در تمامی مدل های تیغه های فوم دارفوم و ماده پلی اورتان حضور دارد سپس تیغه های آلومینیومی تشکیل دهنده دوجداره کناری فوم هستند. همان طور که می دانید آلومینیوم مقاومت بالایی نسبت به ضربه دارد، در عین حال سبک است و از طرفی ضد خش است. تیغه گالوانیزهفوم دار: تیغه های گالوانیزهوزن کمتری نسبت به تیغه های آلومینیومی دارند و از طرفی می توان گفت که مقاومت آن ها نیز از آلومینیوم کمتر است اما گالوانیزه هم در دسته ورقه هایی قرار دارد که کاملا مقاوم هستند و با توجه به پیشرفت تکنولوژی ساخته شده اند. به همین جهت بهتر است از انواع تیغه کرکره فوم دار (Foam shutters)و گالوانیزه در مکان هایی استفاده شود که نیاز است هیچ گونه سرو صدایی نداشته باشد چرا که سبک بودن این دو مدل تیغه باعث می شود که موتور کم‌ توان تری را نیاز داشته باشند و در نتیجه بدون هیچ گونه سرو صدایی بالا و پایین می شود. کرکره های برقی هم چنین در شکل های دیگری اعم از شفاف، اکسترود، صنعتی، تخت، رولگیتد ساخته می‌ شوند. کرکره های فوم دار در طرح ها و رنگ هایی همچون رنگ های چوبی و سفید و دیگر رنگ آمیزی های صنعتی تهیه می شود.

 قیمت انواع تیغه کرکره فوم دار به عوامل مختلفی بستگی دارد یکی از این عوامل جنس تیغه و دیگر وزن تیغه ها می باشد. جنس تیغه ها هر چقدر که مقاوم تر باشد پس قیمت بیشتری را به دنبال خواهد داشت. برا مثال تیغه های آلومینیومی نسبت به تیغه پلی کربنات و گالوانیزهاز قیمت بیشتری برخوردار است چرا که وزن بیشتری نسبت به دو مدل نام برده شده دارد هم چنین کرکره های فولادی از کرکره های آلومینیومی  برقی به دلیل وزن بیشتر و ضخامت بیشتر گران قیمت تر هستند. اما به طور کلی یکی از معتبر ترین کمپانی های تولید کر‌کره در ایران که ایمن سازی نام دارد تیغه های کرکره فوم دار هوشمندرا با قیمت هایی ارزان تر به شما مشتریان ارائه می دهد.

تیغه فوم دار با جنس آلومینیوم

تیغه های کرکره ها با توجه به ساختی که دارند باید با حرفه و تجربه کامل در کنار یک دیگر قرار گیرند. یک  کرکره غیر ایده آل می‌ تواند صدمه مهمی به شما و ساخت کرکره شما وارد کند به طوری که شما از یک‌ کرکره فوم دار انتظار دارید بدون هیچ‌ گونه صدای اضافه بالا و پایین شود اما اگر نصب انواع تیغه کرکره فوم دار شما مناسب نباشد بدین ترتیب با سرو صدای زیادی همراه خواهد بود و انتظار شما را از یک تیغه و کرکره لوکس هوشمند برآورده نمی کند.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن سازی

با عرض سلام و ارادت. برای مشاوره ☎ و دریافت اطلاعات محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا