تیغه کرکره برقی


برای انواع کرکره برقی، تیغه های مخصوصی تولید و در بازار عرضه می شود. در واقع انتخاب تیغه کرکره برقی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هست. هر محیط و همچنین هر ساختمان با توجه به پارامترهای مختلفی باید از انواع تیغه کرکره برقی استفاده داشته باشد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در خصوص این موضوع در اختیار شما قرار دهیم. در واقع ما قصد داریم در این مقاله با شما در خصوص انواع تیغه مخصوص کرکره برقی صحبت کنیم. همچنین به بیان کارایی این سری از محصولات خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همراه باشید.

تیغه کرکره برقی آلومینیومی

با تیغه کرکره برقی آلومینیوم و کاربرد آن بیشتر آشنا شوید

انواع تیغه کرکره برقی آلومینیوم امروزه در بازار عرضه می شوند. این سری از محصولات با نام تیغه های آلومینیوم یا اکسترود شناخته می شود. نباید از یاد برد که این سری از محصولات به صورت الکترواستاتیک تولید می شوند. عدم بروز خط و خش و مقاومت بسیار بالا را می توان از مهم ترین ویژگی های این سری از محصولات دانست. همچنین از آلیاژ 6063 در این سری از محصولات بیشتر استفاده می شود. باید در نظر داشته باشیم که شکل پذیری و حالت پذیری مناسب از مهم ترین ویژگی های این سری به شمار می رود. همچنین باید این سری از تیغه کرکره برقی با استفاده از بهترین آلیاژ ها تولید شود تا بتواند میزان صدای کمتری را تولید کند.

تیغه کرکره برقی آلومینیوم چه کاربردی دارد؟

به طور کلی می توان گفت که امروزه تیغه کرکره برقی در مدل های متنوعی تولید شده و در بازار عرضه می گردد. شما می توانید این سری از تیغه ها را به دلیل استحکام بسیار بالایی که دارند در محیط های مختلف استفاده کنید. بیشترین میزان استفاده از این سری محصولات را می توان در سوله های صنعتی، درب مراکز تولیدی و مغازه ها دانست. تیغه ها در این سری به صورت ضد خش طراحی می شوند. از این روی بسیار کاربردی بوده و طول عمر بسیار بالایی دارند. نباید از یاد برد که این سری از محصولات می توانند عملکرد بسیار مناسبی را از خود نشان دهند. بهتر است در نهایت برای انتخاب و خرید تیغه کرکره برقی آلومینیوم حتما با کارشناسان مشورت داشته باشید. این کار به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین محصولات را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد انواع تیغه کرکره برقی با شما صحبت کنیم. همچنین اطلاعاتی را در خصوص کاربرد هر یک از محصولات در اختیار شما قرار می دهیم.

تیغه فوم دار گالوانیزه بی صدا

با تیغه فوم دار گالوانیزه و کاربرد آن بیشتر آشنا شوید

تیغه های گالوانیزه به عنوان نمونه ای از تیغه کرکره برقی شناخته می شوند که به صورت رول فرمینگ تولید می شوند. در واقع می توان گفت که در این روش برای حفظ حالت تیغه کرکره برقی از فوم پلی یورتان استفاده می شود. همین مسئله باعث افزایش استحکام محصول می شود، همچنین عایق بندی صدا و حرارت نیز بیشتر می گردد. از مهم ترین مزایایی که باعث می شود بسیاری از مصرف کنندگان به خرید این محصول روی بیاورند می توان به قیمت مناسب استفاده کرد. همچنین میزان عایق بندی حرارتی در این محصول به صورت کاملا بهینه انجام شده است. پس شما می توانید با خیال راحت از این محصول استفاده داشته باشید. باید در نظر داشت که این تیغه ها با رنگ های سفید و کرمی در بازار عرضه می شوند. در ادامه با شما همراه هستیم تا بیشتر در خصوص کاربرد های این محصول اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

تیغه کرکره گالوانیزه فوم دار چه کاربردی دارد؟

این سری از محصولات با استفاده از فولاد منیزیم تولید می شوند و در درون آن ها پلی یورتان وجود دارد. باید در نظر داشته باشید که این سری از محصولات با عایق بندی مناسب، وزن بالاتر و بی صدا تولید می شوند. از این روی می توانیم از این سری محصولات در محیط هایی مانند پارکینگ منازل استفاده کنیم. همچنین کرکره پنجره ها با استفاده از این سری تیغه کرکره گالوانیزه فوم دار تولید می شود. با توجه به این کاربردها می توان گفت این سری از تیغه کرکره برقی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همچنین شما می توانید این محصول را در مدل های مختلف خریداری کنید.

تیغه شفاف شیشه ای پلی کربنات

با تیغه کرکره برقی شفاف شیشه ای بیشتر آشنا شوید

یکی از نمونه های تیغه کرکره برقی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است، محصولات شفاف شیشه ای یا پلی کربنات است. در واقع این سری از انواع کرکره ها می تواند عملکرد بسیار بالایی داشته باشد. در صورتی که به امنیت این سری از محصولات شک دارید باید بدانید که این سری از محصولات تمامی استانداردهای لازم را دارند. پس می توانید با خیال راحت از این سری محصولات استفاده کنید. باید در نظر داشته باشید که مدل های متنوعی از تیغه کرکره برقی شفاف شیشه ای در بازار عرضه می شود و خریداران می توانند بر اساس نوع سلیقه و مشاوره در این خصوص نسبت به خریداری و استفاده کنند.

مدل های تیغه های کرکره برقی شفاف شیشه ای شامل محصولات پلی کربنات شفاف زواری یا غضروف آلومینیوم و همچنین محصولات شفاف لوله ای می شود. شما باید بر اساس نوع نیاز خود نسبت به خرید و ثبت سفارش این محصول اقدام نمایید. اما تفاوت های این دو سری از محصولات کرکره برقی چیست؟ این سوالی است که در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

باید در نظر داشته باشید که میزان ضخامت در این سری از محصولات، طول و عرض قطعه پلی کربن و همچنین قطر لوله یا زوار از مهم ترین تفاوت های این سری از محصولات است. باید در نظر داشته باشید که ضخامت بیشتر پلی کربنات می تواند محصول ایمن تری را ایجاد کند. در ادامه با شما همراه هستیم تا در خصوص کاربردهای این محصول اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

با کاربردهای تیغه کرکره برقی شفاف شیشه ای (پلی کربنات) بیشتر آشنا شوید

از تیغه کرکره برقی شفاف شیشه ای می توان در مراکز مختلف استفاده نمود. در واقع این محصول قادر به عبور نور بوده و از این روی بسیار مورد توجه واقع شده است. از این سری تیغه های کرکره برقی در محیط هایی همچون بانک ها به شدت استفاده می شود. این مسئله به دلیل عبور نور و دید پلیس در گشت ها هست. همچنین در بالکن خانه ها نیز از این نمونه شیشه ها بسیار استفاده می شود. پس می توان گفت که یکی از بهترین گزینه های پیش رو بوده و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. باید در نظر داشت که کارکرد این نمونه تیغه ها بسیار آرام و بی صدا است. تنوع رنگ بسیار بالایی که برای این محصول در نظر گرفته شده است را می توان از دیگر ویژگی های این محصول دانست.

تیغه کرکره برقی پانچ دار

همه چیز درباره تیغه کرکره برقی پانچ دار

تیغه کرکره برقی امروزه در مدل های متنوعی تولید شده و در دسترس خریداران قرار داده می شود. محصولات پانچ دار امروزه در مدل های متنوعی تولید شده و در بازار عرضه می شوند. در این سری از محصولات از تیغه های آلومینیومی اکسترود شده استفاده می شود. از این روی می توان گفت که این محصول، یک تیغه کرکره برقی تک جداره به شمار می رود. مقاومت در این سری از تیغه های آلومینیومی نسبت به سایر محصولات کمی پایین تر است. این در حالی است که کالا مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان می دهد. همچنین می توانیم تیغه کرکره برقی را به صورت ترکیبی از محصولات آلومینیومی و پانچ دار انتخاب کنیم. این کار باعث می شود که مقاومت و استحکام محصول با افزایش همراه باشد. در نظر داشته باشید که این سری از محصولات به صورت کاملا استاندارد تولید می شوند. همچنین نباید از یاد برد که برای جلوگیری از ورود صدا و گرد و غبار از طلق شفاف (پلی کربنات) استفاده می شود.

انواع تیغه کرکره برقی

کاربردهای تیغه های کرکره برقی پانچ دار

محصولات پانچ شده معمولا در فروشگاه ها و همچنین درب جنوبی ساختمان ها کاربرد دارد. دلیل این امر را می توان ورود نور خورشید به محیط دانست. نباید از یاد برد که به طور کلی توصیه می شود بیشتر از 5 تیغه کرکره برقی پانچ دار در یک سازه استفاده نشود. در نظر داشته باشید که مدل های متنوعی از تیغه های کرکره برقی در بازار عرضه می شود. شما می توانید طبق نظر فروشنده و کارشناس متخصص، از چند نمونه محصول متفاوت استفاده داشته باشید.

با تیغه رول گیتر بیشتر آشنا شوید

یکی از نمونه های بسیار مهم تیغه کرکره برقی را می توان محصولات رول گیتر دانست. در واقع باید گفت که این سری از محصولات می توانند نمونه ای بسیار ایمن برای درب های اتوماتیک باشند. در تولید این سری از محصولات از مفتول های فولادی آبکاری شده استفاده می شود. همچنین این سری از تیغه ها خاصیت ضد برش دارند.

تیغه کرکره برقی رول گیتر

با کاربرد تیغه کرکره برقی رول گیتر بیشتر آشنا شوید

از تیغه های کرکره برقی نمونه رول گیتر برای محیط هایی که نیاز به امنیت بسیار بالایی دارند استفاده می شود. برای مثال بانک ها، صرافی ها و فروشگاه های بزرگ از این نمونه تیغه کرکره برقی استفاده می کنند. باید در نظر داشته باشید که این سری محصولات با قیمتی بالاتر از سایر انواع تیغه کرکره برقی در بازار عرضه می شوند.

کرکره برقی در دنیای امروز نقش بسیار مهمی را در ساختمان سازی و درب ها ایفا می کند. درب های اتوماتیک با حداکثر امنیت و کارایی بسیار بالایی که زیبایی بسیار زیادی هم دارند. ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا در زمینه انواع تیغه کرکره برقی با شما صحبت داشته باشیم. همچنین با شما در خصوص کاربرد هر یک از این محصولات صحبت کردیم. در صورتی که قصد دارید یک محصول حرفه ای را انتخاب و خریداری کنید، می توانید با کارشناسان متخصص در این زمینه ارتباط داشته باشید. همچنین نباید از یاد برد که انتخاب و خرید یک محصول مطمئن از لحاظ ایمنی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

نرده حفاظ روی دیوار
نرده حفاظ دیوار

نصب حفاظ دیوار آهنی به دور املاک شما باعث حفاظ در برابر ورود دزدان و افزایش زیبایی و ارزش منطقه شما می شود.

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی فلزی ضد سرقت

نصب درب آکاردئونی آهنی جلوی آپارتمان باعث افزایش امنیت ساکنین و کاهش دسترسی به داخل ساختمان برای افراد غیرمجاز در هنگام نبودن در منزل می شود، همچنین به عنوان یک راه حل کارآمد در مدیریت و افزایش فضای قابل استفاده محیط زندگی شما عمل می کند.

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره فرفورژه و ساده آهنی

نصب حفاظ پنجره باعث افزایش امنیت منزل شما، جلوگیری از ورود دزدان و حفظ حریم خصوصی شما می شود.

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب فرفورژه ورودی حیاط

نصب درب آهنی ویلایی فرفورژه باعث افزایش امنیت در دسترسی به ملک شما و همچنین درب فلزی حیاط افزایش زیبایی و ارزش منطقه و افزایش استحکام و مقاومت ساختمان در برابر شرایط آب و هوایی و عوامل زیست محیطی مختلف می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی

کرکره برقی را می توان در مکان های (داخل/خارج): پنجره و بالکن، درب آپارتمان، درب پارکینگ و مغازه و فروشگاه برای امنیت و راحتی نصب کرد.

جک پارکینگی
جک پارکینگی

نصب جک پارکینگی به بهبود دسترسی و جابجایی خودروها، به عنوان یک راه حل کارآمد و نوین در مدیریت پارکینگ محسوب می شود.

دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن باعث افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به محیط های مختلف اماکن شما می شود، همچنین آسایش و اطمینان خاطر شما و افرادی که در آن محل کار می کنند را بهبود می بخشد.

راهبند پارکینگ
راهبند پارکینگ

نصب راهبند باعث افزایش امنیت در دسترسی به ساختمان مسکونی و تجاری شما و جلوگیری از ورود خودروهای غیرمجاز می شود، همچنین در مدیریت ترافیک و جلوگیری از شلوغی در محیط های شلوغ و پرتردد مؤثر است.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک باعث سهولت در دسترسی ورودی و خروجی افراد در مناطق پرتردد می شود.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره باعث بهبود عایق حرارتی و صوتی منزل شما می شود، همچنین جلوگیری از ورود هوا و گرد و غبار از نقاط مختلف پنجره و افزایش امنیت در برابر تلاش دزدان برای ورود به منزل شما می گردد.

پشتیبانی
پاسخگو
8378 678 0912