جاقفلی کرکره برقی

برای افزایش ایمنی و امنیت کرکره برقی از جا قفلی استفاده می شود. جاقفلی دو ورق آهنی با عرض 3-5 سانتی متری می باشد که دارای لبه های سوراخ دار می باشد که وجود سوراخ ها برای اتصال جاقفلی به وسیله پیچ به دیورا و لبه دیگر را به کرکره اتصال می دهند. برای تعیین محل قرار گیری جا قفلی حتما باید کرکره بسته باشد تا بتوان اندازه دقیق را مشخص نمود تا بعد از استفاده و باز و بسته کردن کرکره سوراخ ها دقیقا روی هم بیفتید تا بتوان از قفل استفاده کرد. جا قفلی برای زمان هایی نصب می شود که خلاص کن موتور نیز نصب شده باشد. در واقع جا قفلی بیشتر در مواقعی استفاده می شود که افراد بخواهند امنیت بیشتری را برای کرکره برقی ایجاد نمایند. در صورتی که جریان برق قطع شده باشد می توان از جا قفلی برای قفل کردن کرکره استفاده کرد تا از دسترس سارقان در امان باشد.

جاقفلی کرکره برقی

در مغازه ها و مکان هایی که موتور و صفحه پلیت ها در قسمت بیرونی و به سمت خیابان نصب شده اند ممکن است هر کسی براحتی بتواند توسط خلاص کن موتور، در هر زمان کرکره را بالا ببرد و موجب سرقت و ناامنی آن محل شود. به منظور افزایش امنیت بیشتر درب کرکره برقی معمولا از جاقفلی استفاده می شود که معمولا از دو ورق با عرض برش ۳ تا ۵ سانتی متر ساخته شده و لبه آن به یک طرف خم شده و دارای سوراخ هایی برای اتصال جاقفلی به دیواره کرکره می باشد.

جا قفلی کرکره

تصور کنید که موتور و صفحه پلیت ها در قسمت بیرونی و در واقع در طرف پیاده رو نصب شده اند. در این حالت هر کسی هم براحتی می تواند توسط خلاص کن موتور در هر زمان کرکره را بالا ببرد که این امر باعث سرقت و ناامنی آن محل می شود. برای جلوگیری از این اتفاق در قسمت چپ و راست تیغه انتهایی کرکره برقی قطعه ای به نام جاقفلی نصب خواهد شد. در واقع مصرف کننده پس از بستن درب کرکره برقی خود می بایست قفلی مانند قفل کتابی را به این جاقفلی بزند تا در نتیجه هیچ کسی نتواند کرکره را توسط خلاص کن بالا بدهد. جا قفلی کرکره برقی در پایین کرکره در قسمت چپ و راست تیغه انتهایی نصب می شود و کاربر میتواند پس از بستن درب کرکره برقی خود قفلی مانند قفل کتابی در این جاقفلی بزند تا هیچ کسی نتواند کرکره را توسط خلاص کن بالا بدهد. جنس جاقفلی معمولی کرکره برقی آلیاژی از فولاد آبکاری شده است همچنین جاقفلی هایی از آلیاژ استیل نیز تولید میشوند که برای زیبایی بیشتر در نصب کرکره برقی می توان از آن استفاده نمود.

جاقفلی کرکره برقی

جاقفلی کرکره برقی بصورت جفتی می باشد بطوری که یکی روی تیغه انتهایی پیچ شده و دیگری روی قسمت انتهایی قوطی نصب خواهد شد. نکته حائز اهمیت در نصب قفل آویزها این است که باید کرکره بسته باشد تا بتوان اندازه دقیق را مشخص کرد تا بعد از باز و بسته کردن درب وقتی کرکره به کف زمین نشست سوراخ های این جفت در یک راستا قرار بگیرد تا بتوان از قفل استفاده کرد.خدمات ایمن صنعتکرکره برقی


ایمن صنعت تولید کننده و همچنین اجرا و نصب انواع درب کرکره برقی اتوماتیک ، کرکره پنجره ، کرکره برقی پلی کربنات با کیفیت میباشد و در این راستا با بکارگیری مجموعه ای از کارشناسان و مدیران در زمینه درب کرکره برقی موفق به عرضه محصول با کیفیت مناسب گردیده است که علاوه بر استحکام و زیبایی ، سهولت کاربری را میسر نموده است.

کرکره برقی اتوماتیک

موتور کرکره برقی


تیغه کرکره برقی


متعلقات کرکره برقیمقالات

call us