جک هیدرولیکی درب پارکینگ اتوماتیک


جک ها ابزارهایی هستند که برای اعمال نیرو , افزایش نیرو در زندگی انسان ها جایگاه ویژه ای دارند . انواع جک پارکینگی مناسب برای بازوبسته کردن درب های اتوماتیک , فلزی , پارکینگ , ورودی ساختمان ها در صنایع درب اتوماتیک طراحی و تولید می شوند. جک پارکینگی یک سیستم هیدرولیکی و مکانیکی است که بر روی درب های لولایی نصب می شود تا امکان باز وبسته شدن درب با استفاده از ریموت کنترل فراهم شود.

جک هیدرولیکی درب پارکینگ اتومات

مایعات تقریبا تراکم ناپذیر هستند. این ویژگی سبب شده است که از مایعات به عنوان وسیله مناسبی برای تبدیل و انتقال کار استفاده شود. بنابراین می توان از آنها برای طراحی ماشینهایی که در عین سادگی ، با نیروی محرک خیلی کم بتواند نیروی مقاوم فوق العاده زیادی را جابجا نماید، استفاده نمود. جک هیدرولیک وسیله ای است که در آن نیرویی بر روغن موجود در یک استوانه کوچک وارد می شود. این نیرو سبب می شود که روغن غیر قابل تراکم به استوانه بزرگ منتقل شود. روغن به پیستون استوانه بزرگ فشار می آورد و باعث بلند شدن بار روی استوانه (مثلا ماشین) می شود. جک های هیدرولیکی برای ترددهای زیاد و درب های با وزن بالا استفاده می شود و یک برتری منحصر به فرد دارد آن هم این که در شهرهای سردسیری که جک های دیگر برای کارکرد مناسب مشکل دارند این جک که از روغن استفاده میکند بدون هیچ تغییر در عملکرد به کار خود ادامه می دهد، و تنها یک نوع ۲۲۰ ولت دارد. ایمنی درب های اتوماتیک هیدرولیکی بسیار بالاست و این سیستم در برابر فشار مقاوم است و اگر با قفل برقی همراه شود درصد نفوذ پذیری را برای افرادی که ریموت کنترل ندارند را به تقریبا صفر می رساند.

جک هیدرولیکی

جک های برقی مانند تمام سیستم ها و دستگاه های دیگر تشکیل شده از اجزای گوناگون است. این اجزا عبارتند از: دوعدد بازو که بر روی درب نصب می شود، مرکز کنترل، چراغ های آلارم یا هشدار، قطعات فلزی، چشمی و ریموت کنترل نکاتی در مورد جک های برقی وجود دارد که کاربران آن باید به این نکته ها توجه داشته باشند که جک برقی در درب اتوماتیک وظیفه باز نمودن در را به صورت اتوماتیک به انجام می رساند. جک برقی به واسط چشم هایی که در آن پیاده سازی شده است زمانی که درب در حال باز و بسته شدن است اگر مانعی وجود داشته باشد آن را تشخیص می دهد و از اصابت در به مانع جلوگیری می نماید. نکته ی دیگر این است که جک برقی به واسط انرژی الکتریکی و برق کار می کند و در صورت قطعی برق جک برقی از کار می افتد و شما بایستی در را به صورت دستی باز و بسته نمایید.

جک هیدرولیکی درب پارکینگ

در ساختمان هایی که تعداد طبقات آن بالاست از درب های سنگین تر استفاده می شود و در این نوع ساختمان ها چون تردد و رفت آمد زیاد است از جک هیدرولیکی استفاده می شود. و در ساختمان هایی که تعداد طبقات آن کم است از درب های سبک تر استفاده می شود و در این نوع ساختمان ها چون رفت و آمد کم تر است جک مکانیکی کاربرد بیشتری دارد. در برخی از ساختمان ها، از درب های لولایی ظریف استفاده شده که برای هیدرولیکی کردن این نوع از درب ها استفاده از جک مکانیکی یا هیدرولیکی مناسب نیست زیرا در زیبایی ظاهری تاثیر زیادی می گذارد، در چنین موارد از جک زیر سطحی یا جک نامرئی استفاده می شود که نیاز به فونداسیون و زیر سازی هست.

جک هیدرولیک

جک هیدرولیک وسیله ای است که در آن نیرویی بر روغن موجود در یک استوانه کوچک وارد می شود. این نیرو سبب می شود که روغن غیر قابل تراکم به استوانه بزرگ منتقل شود. روغن به پیستون استوانه بزرگ فشار می آورد و باعث بلند شدن بار روی استوانه (مثلا ماشین) می شود. مکانیزم کار ماشینهای جرثقیل ، و غیره نیز چنین می باشد که در عین سادگی ، کار مفید زیادی با بازده بالا انجام می دهد.

جک های هیدرولیکی عموما به منظور استفاده در مجتمع های مسکونی و اداری پر تردد استفاده می شوند. این نوع جک های هیدرولیکی از فشار روغن برای باز و بسته نمودن درب های پارکینگ استفاده می نمایند. از لحاظ ظاهری جک های هیدرولیکی تفاوت چندانی با مدلهای الکترومکانیکی ندارند اما قیمت این نوع جکهای درب اتوماتیک پارکینگ بسیار بالاتر از مدلهای الکترومکانیکی هست.در درب های هیدرولیکی برای امنیت بیشتر و جفت شدن لنگه ها بر روی هم از قفل برقی استفاده می شود.

جک هیدرولیکی زومر

جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی زومر آلمان تولید کارخانه SOMMER آلمانفیکی غاز معتبرترین شرکت های تولید این سیستم در دنیا هست. دستگاه مرکزی این جک به صورت آنالوگ بوده و این خود باعث شده تا مقدار تنظیمات آن کم باشد.سیستم تنظیم باز و بسته شدن این جک به صورت میکروسوئیچی بوده تا نصاب به راحتی بتواند آن را تنظیم کند.این جک دارای سیستم دو سرعته نهست و این بدین معنی است که جک با همان سرعت حین حرکت درب ها را می بنددکه این امر باعث می شود که دو درب با ضربه به هم برخورد داشته باشند.از مزایای مهم این جک کورس باز شدن آن هست.جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی زومر آلمان دارای کورس باز شدن 120 درجه هست و نصابان محترم می توانند آن را در هر مکانی با هر مدل مانعی نصب نمایند.شفت این جک از جنس استیل مرغوب و روکش شفت از جنس آلمینیوم بوده و محفظه و قاب موتور از جنس پلاستیک مقاوم در برابر اشعه UV هست که این قابلیت باعث عمر بالای جک می شود.

جک هیدرولیکی یال

یال درب مدرن ، تولید کننده ی جک های اتوماتیک دوبازوی پارکینگی، مدار فرمان دیجیتال، چشمی و ریموت کنترل با برند یال هست.

جک هیدرولیکی پارکینگی فادینی

در کشور ایتالیا تولید می شود که یکی از برند های معروف و متخصص در تولید جک پارکینگی هست. این نوع از جک ها دارای تنوع بالاست و در انواع ساختمان های مسکونی، تجاری، سازمانی استفاده می شود. جک پارکینگی فادینی، هیدرولیکی هست و به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که دارد بر روی درب های پارکینگی 2لنگه که تردد زیادی دارند نصب می شود. از ویژگی های مهم جک پارکینگی فادینی این است که در مواقع اضطراری آزاد می شود و در تولید آن از براکت های بسیار مقاوم و ضد زنگ استفاده شده است. جک پارکینگی فادینی در شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده است زیرا بدنه قوی فلزی دارد. این محصول الکترومکانیکی است و در ساختمان هایی که رفت و آمد کم تری دارد، استفاده می شود. درب اتوماتیک فادینی مدل نوپی 66 NUPI66 دربازکنی با سیستم الکتروهیرولیک مخصوص درب دو لنگه، لولایی پارکینگی است و پر فروش ترین و پر مخاطب ترین مدا ارائه شده توسط کمپانی فادینی هست. درب اتوماتیک نوپی 66 NUPI دارای بسته بندی با کیفیت هست و ویژگی های بسته بندی دارای استانداردهای قابل قبول اروپایی هست. جک درب اتوماتیک فادینی براکت های بسیار مستحکم و ضد زنگ طراحی شده است. جدا 66 NUPI66 در سیستم درب اتوماتیک نوپی 66 از سایر متعلقات دستگاه که شامل دو بازویی هیدرولیک مدارفرمان چشمی و فلاشر و ریموت هست، کیفیت و استحکام خود براکت ها شما را از اروپایی و اصل بودن سیستم مطمئن می سازد و رضایت خاطر از خرید خود خواهید داشت .

جک هیدرولیکی الکتروماتیک

این جک ها اغلب برای ساختمان های مسکونی و کم تردد(نسبت به اماکن عمومی) استفاده می شود. همچنین جک های الکترومکانیکی برای درب های سبک مناسب تر است. این نوع از جک ها بر روی درب هایی نصب می شود که عرض کمی داشته باشد و همچنین درب ساختمان هایی که تردد کمی دارند. جک پارکینگی الکتروماتیک با نیروی چرخ دهنده کار می کند عملکرد این جک، موتور کوچکی در داخل بازویی دارد که قدرت را به گیربکس منتقل می کند و همین امر باعث می شود ماردون جک به حرکت در می آید و شفت بازویی با سرعت تنظیم شده به عقب و جلو می رود.

جک هیدرولیکی الکتروهیدرولیک

این نوع از جک ها بر روی درب هایی نصب می شوند که عرض بیشتر و تردد زیادی دارند. جک الکتروهیدرولیک به وسیله فشار روغن عمل می کند قدرت و استحکام این جک بسیار زیاد است و به دلیل استهلاک کمی که دارد از توانایی کار کرد نا محدودی نیز برخوردار هست. این نوع از جک ها برای درب های سنگین و همچینین اماکن پردتردد مانند ادارات استفاده می شود. در درب های هیدرولیکی برای امنیت بیشتر و جفت شدن لنگه ها بر روی هم از قفل برقی استفاده می شود.

جک هیدرولیکی برقی پروتکو

درباره نحوه ی نصب جک برقی پروتکو باید بدانید که این نوع از جک های برقی امکان نصب روی انواع درب های کشویی، دو لنگه وتک لنگه را دارا هست. همچنین این دستگاه نمایشگر است که تمام دستورالعمل ها را می توان از طریق آن مشاهده کرد. یکی دیگر از قابلیت های جک پروتوکو قابل نصب بودن روی قفل الکترونیکی با استفاده از کارت رابط است. لازم به ذکر است که سیستم برنامه ریزی هر جک به طور جداگانه وجود دارد. قدرت موتور در جک های برقی پروتوکو ۲۸۰ W است. وزن این نوع از جک ها بین چهار و نیم تا ۵ کیلو هست. همچنین زمان کارکرد بازوها …۲۷Sec16 است و سرعت آن g / Min1400 هست. شاید برایتان جالب باشد که بدانید لوازم جانبی جک پروتکو چه چیزهایی است.

لوازم جانبی جک

لوازم جانبی جک ها شامل یک جفت جک و قفل خلاص کن، تکیه گاه های ابتدا و انتهای دو بازو و پیچ های آلن و محورهای استوانه ای آنها و دو عدد ریموت کنترل برای سه دکمه هر دکمه برای برنامه ریزی دلخواه است و ریموت ها به طور رادیویی برای فرمان از راه دور مورد استفاده قرار می گیرد، یک عددلامپ چشمک زن و یک زیر قاب و رو قاب همراه با مرکز کنترل و ترانس است. این سیستم یک سیستم موتور دروازه الکترومکانیکی ۲۳۰ وات با پیکربندی دست ساز است که به طور خاص برای برخورد با دروازه های ورودی با ستون های بزرگ (تا ۴۰۰ میلی متر) یا جایی که یک راه حل باز گشودگی خارجی مورد نیاز است، طراحی شده است. جک های برقی پروتوکو دارای یک عدد دروازه کنترل PCB در موتور چپ هست. همچنین این سیستم دارای ۲ عدد کلید آزاد برای استفاده در هنگام قطع برق است.این دستگاه دارای دو اپراتور ادونتیج، یک عدد نور چشمک زدن ایمنی و کنترلر FOB کلید کنترل از راه دور است. نکات دیگری که لازم است درباره ی این جک های پروتوکو بدانید عبارتند از: قدرت ۲۳۰V استاندارد برق، برنامه نویسی آسان (حالت اتوماتیک ۱۰ ثانیه)، موتور غیرقابل برگشت (دروازه ها را محافظت می کند) و ۳ سال گارانتی موتور.

جک هیدرولیکی پارکینگی بازویی

جک پارکینگی بازویی معمولاً علاوه بر درب های جدید بر روی درب های موجود نیز قابل نصب است. برای نصب جک لولایی شروع با نصب یک بازو بروی هر لنگه درب است. سپس نصب دو عدد چشمی رفلکسی جهت جلوگیری از برخورد درب با مانع انسانی یا خودروهای عبوری عبور ومرور رابه وسیله جک پارکینگی ایمن می سازد. همچنین نصب چراغ هشداردهنده جهت اطلاع از وضعیت باز یا بسته بودن درب ها نیز بخش دیگری از کار هست. نصب مرکز کنترل دستگاه در نزدیک ترین مکان به درب بروی دیوار جهت دریافت سیگنال های ارسالی توسط ریموت کنترل قرار می گیرد پس از نصب این اجزای الکترونیکی و الکترومکانیکی جک پارکینگی، درب پارکینگ شما را به طور اتوماتیک وبسیار ایمن بازو بسته می کند. نصب این نوع جک پارکینگی مناسب جهت پارکینگ ساختمان های مسکونی پرتردد ،ادارات، کارخانه ها،نیروگاه ها و مراکز تجاری هست.

جک هیدرولیکی پارکینگی ریلی

جک پارکینگی ریلی نوعی جکی است که در یک مسیر مشخص و معمولا به صورت افقی حرکت نموده و اپراتوری جهت باز وبسته شدن درب می باشد. جک پارکینگی ریلی به دلیل حرکت درب در مسیر ریل جاگزاری شده از مسیر خارج نگردیده و احتیاج کمتری به رگلاژ یا تنظیم دارد. همچنین داشتن ریل سبب کاهش صدا شده و از افزایش آلودگی صوتی جلوگیری می نماید. نصب این نوع جک در فضاهایی که با محدودیت فضا مواجه هستید بسیار مناسب است زیرا به دلیل حرکت ریلی به کمترین فضای باطشو نیاز دارد. درب اتوماتیک پارکینگ شما با نصب جک ریلی ظاهر ی بسیار متفاوت داراخواهد شد که بیشترین کاربرد و بالاترین کیفیت و عملکرد را دارا هست.

جک هیدرولیکی پارکینگی نایس

جک پارکینگی نایس یک جک برقی کارآمد و قابل نصب بر روی تمام درب های دو لنگه است. مدار فرمان نایس از سیتم آنالوگ بهره می برد و تنظیمات آن بر مبنای پتانسیومتر است می توان به جرات گفت که یکی از مقاوم ترن بردها در مقابل آسیب های برقی مانند نوسانات و یا اتصالی ها است . تنظیم این مدار فرمان بسیار دقیق و حساس هست و سیم بندی ترمینال های آن نسبت به باقی جک های موجود در بازار از سیستم ساده تری بهره می برد. به تازگی کمپانی نایس تغییرات گسترده ای را روی این مدل جک اعمال داشته که زیبایی آن را دو چندان کرده است، طراحی جدید فلاشر، مدار فرمان جدید ،ریموت کنترل جدید با رنگ بندی های مختلفی از تغییرات عمده ی این جک برقی هست. لازم به ذکر است که دربازکن پارکینگی نایس تا 300 کیلو برای هر لنگه را می تواند بدون نیاز به سرویس و نگه داری ساپورت کند.

جک هیدرولیکی اتوماتیک لایف

درب اتوماتیک لایف جز معروفترین، قدیمی ترین و پر قدرت ، نیازمند کمترین خدمات و سرویس هست که این برند را از شاخص ترین مارک های موجود در بازار ایران ساخته است.جک های پارکینگی لایف در 2 مدل بازویی OP3 و OP5 موجود هست که اولی برای جک درب اتوماتیک لایفدرب های خانگی و استاندارد و دومی برای درب های صنعتی یا عرض بالا مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین مدل کشویی این برند از محبوب ترین و کارآمد ترین جک های ریلی میان نصابان است .

جک هیدرولیکی درب اتوماتیک MOOV

این مدل درب بازکن ها هم دارای قدرت بالا و هم دارای قیمت بسیار مناسب هستند. در مدل moov عرض یک لنگه 2 متر و وزن یک لنگه 250 کیلوگرم را ساپورت می کند.ضد آب – ساپورت قفل ضد سرقت دارای 2 عدد ریموت، فول آپشن ، منحصر به فرد ،کاملا بی صدا و کاملا روان و دارای یک صفحه LCD جهت برنامه ریزی و معرفی ،دارای آنتن کراش با برد بسیار بالا ،دارای ترمز جک به نگام باز و بسته شدن ، دارای سیستم هوشمند برای میزان فشار ، سیستم خلاص کن بسیار آسان ولی امنیتی.

جک هیدرولیکی درب اتوماتیک تیتان

دارای طولانی ترین گارانتی برای جک های درب بازکن در این سطح شرکت MPC تولید کننده بازوهای جک درب پارکینگ در کشور ایتالیا هست و به صورت تخصصی بر روی تولید و تحقیق مربوط به تولید سیستم مکانیکی درب بازکن های اتوماتیک پارکینگی تمرکز نموده است بنابراین محصولات این شرکت دارای کیفیت بالایی در زمینه طراحی جک ها و قطعات مصرفی به کار رفته است هستند.قابل ذکر است بر خلاف بسیاری از محصولات دیگر نه تنها بر روی جک ها بلکه بر روی کارتن این سیستم تولید ایتالیا درج شده است.

در سیستم های درب بازکن علاوه بر موارد مکانیکی قسمت های الکترونیکی و کنترل درب نیز حائز اهمیت هستند،جک PMC مد TITAN از نظر مدارات الکترونیک هم آزموده و قابل اطمینان است و حاصل این اطمینان به این محصول را ما با گارانتی سه ساله جک های تیتان تضمین میکنیم.انداره ی بزرگتر روتور و استاتور ،اندازه روتور و استاتور جک TITAN بالغ بر 30% بزرگتر از جک های هم رده و یا گرانتر از خود است.توان واقعی تیتان بالغ بر 350 وات هست که این میزان از توان خارجی تیتان را در زمره قوی ترین جک های موجود است . عدم نیاز به قفل برقی با توجه به طول بلند شفت تیتان ، این جک به راحتی به نیروهای مخالف غلبه کرده و هنگامی که درب بسته است با تمام فشار درب را بسته نکه می دارد که این خاصیت باعث اطمینان خاطر مصرف کننده از بابت باز نشدن درب در برابر فشار مخالف است.بنابراین نیاز به هزینه اضافی برای نصب قفل نیست و فقط در مواردی که امنیت بالاتر مورد نظر باشد سیستم الکترونیک تیتان نیاز به هزینه س اضافی برای نصب قفل نیست و فقط در مواردی که امنیت بالاتر مورد نظر باشد سیستم الکترونیک تیتان قابلیت فرمان دهی به قفل برقی را هم دارد.

بهترین مارک جک درب پارکینگ

اینکه واقعا بهترین مارک جک درب پارکینگ چه برندی هست نمی توان با قاطعیت گفت ، در میان برندهای خارجی فادینی ، زومر جزو بهترین ها هستند ، البته برندهای داخلی نیز با توجه به بصرفه بودن قیمت نسبت به برندهای خارجی می توانند انتخاب خوبی باشند برای خرید و استفاده. جهت مشاوره می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از مشاوره قبل از انتخاب و خرید محصول استفاده کنید.

نرده حفاظ روی دیوار
نرده حفاظ دیوار

نصب حفاظ دیوار آهنی به دور املاک شما باعث حفاظ در برابر ورود دزدان و افزایش زیبایی و ارزش منطقه شما می شود.

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی فلزی ضد سرقت

نصب درب آکاردئونی آهنی جلوی آپارتمان باعث افزایش امنیت ساکنین و کاهش دسترسی به داخل ساختمان برای افراد غیرمجاز در هنگام نبودن در منزل می شود، همچنین به عنوان یک راه حل کارآمد در مدیریت و افزایش فضای قابل استفاده محیط زندگی شما عمل می کند.

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره فرفورژه و ساده آهنی

نصب حفاظ پنجره باعث افزایش امنیت منزل شما، جلوگیری از ورود دزدان و حفظ حریم خصوصی شما می شود.

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب فرفورژه ورودی حیاط

نصب درب آهنی ویلایی فرفورژه باعث افزایش امنیت در دسترسی به ملک شما و همچنین درب فلزی حیاط افزایش زیبایی و ارزش منطقه و افزایش استحکام و مقاومت ساختمان در برابر شرایط آب و هوایی و عوامل زیست محیطی مختلف می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی

کرکره برقی را می توان در مکان های (داخل/خارج): پنجره و بالکن، درب آپارتمان، درب پارکینگ و مغازه و فروشگاه برای امنیت و راحتی نصب کرد.

جک پارکینگی
جک پارکینگی

نصب جک پارکینگی به بهبود دسترسی و جابجایی خودروها، به عنوان یک راه حل کارآمد و نوین در مدیریت پارکینگ محسوب می شود.

دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن باعث افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به محیط های مختلف اماکن شما می شود، همچنین آسایش و اطمینان خاطر شما و افرادی که در آن محل کار می کنند را بهبود می بخشد.

راهبند پارکینگ
راهبند پارکینگ

نصب راهبند باعث افزایش امنیت در دسترسی به ساختمان مسکونی و تجاری شما و جلوگیری از ورود خودروهای غیرمجاز می شود، همچنین در مدیریت ترافیک و جلوگیری از شلوغی در محیط های شلوغ و پرتردد مؤثر است.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک باعث سهولت در دسترسی ورودی و خروجی افراد در مناطق پرتردد می شود.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره باعث بهبود عایق حرارتی و صوتی منزل شما می شود، همچنین جلوگیری از ورود هوا و گرد و غبار از نقاط مختلف پنجره و افزایش امنیت در برابر تلاش دزدان برای ورود به منزل شما می گردد.

پشتیبانی
پاسخگو
8378 678 0912