جک پارکینگ در شمال و شرق تهران


جک درب پارکینگ که ممکن است آن را با نام های جک برقی، جک پارکینگی، درب اتوماتیک پارکینگ یا ریموت کنترلی نیز بشناسید، وسیله ای است که روی درب ها نصب می شود و با استفاده از آن درب ها به صورت اتوماتیک با استفاده از ریموت باز و بسته می شوند.

همان طور که میدانید امروزه به دلیل افزایش آپارتمان نشینی و همچنین پیشرفت صنعت مکانیکی و تولید دستگاه های مختلف پیشرفته، استفاده از درب های اتوماتیک برای منازل، اداره ها، پارکینگ های بزرگ، فروشگاه ها و ... استفاده می شود. دستگاهی که روی درب ها نصب می شود تا به صورت اتوماتیک با استفاده از ریموت بسته و باز شوند، جک برقی هست.

اگر قصد خرید "جک درب پارکینگ" در محله های اختیاریه را دارید، ایمن سازی بهترین گزینه است.

در این مقاله قصد داریم که به بررسی این جک ها بپردازیم و نکات مهمی را در رابطه با استفاده و همچنین خرید این محصولات بیان کنیم.

قیمت و خرید جک پارکینگی اختیاریه، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن

جک درب پارکینگ چیست و از اجزای تشکیل دهنده آن چیست؟

همان طور که گفتیم جک هایی که روی درب ها نصب می شوند، باعث باز و بسته شدن اتوماتیک درب می شوند، جک ها دارای انواع مختلفی می باشند که بسته به نوع درب باید از نمونه مناسب از آنها استفاده کرد، اما در تمامی جک ریموت کنترلی از اجزای ثابتی هستند که عبارتند از :

۱) جک بازویی : جک بازویی یکی از مهم ترین قسمت ها است که وظیفه انتقال نیروی الکتریکی به مکانیکی یا هیدرولیکی را دارد.

۲) ریموت کنترل : بخش مهم دیگر که در تمامی جک های درب پارکینگ وجود دارد، ریموت کنترل است. وظیفه اصلی این وسیله ایجاد ارتباط بین کاربر با مرکز فرمان درب هست، معمولا در جک درب پارکینگ ها به صورت پیش فرض ۲ ریموت کنترل قرار دارد.

۳) چشمی : چشمی به عنوان بخش مهمی که ایمنی را بالا می برد شناخته می شود، زیرا که چشمی ها دارای سیستم مادون قرمز هستند به همین دلیل می توانند که موانع را همانند انسان و یا خودرو شناسایی کنند و مانع از باز و بسته شدن درب می شوند.

۴) مرکز فرمان : همان طور که از اسم این بخش نیز می توانید حدس بزنید وطیفه این بخش فرمان برای باز و بسته شدن درب و یا توقف جک ها هست، همچنین این بخش رابط بین ریموت کنترل و جک را نیز کنترل می کند، یعنی زمانی که شما با استفاده از ریموت فرمان باز شدن و یا بسته شدن درب را می دهید درون جک این کار با دستور مرکز فرمان انجام می گیرد.

۵) فلاشر : بخش دیگری که قصد معرفی آن را داریم فلاشر است، در واقع فلاشر با علائم و آلارم هشدار دهنده ای که دارد، پیام های مختلف همانند خطر ، باز و یا بسته شدن درب را به ما نشان می دهد.

مرکز فروش جک درب پارکینگ جک درب پارکینگ ولیعصر، سیدخندان، ظفر، قلهک، ونک و میرداماد

فایده استفاده از جک روی درب ها چیست ؟

اگر بخواهیم برخی از مهم ترین مزیت های استفاده از جک درب برقی را بیان کنیم :

۱) بدیهی ترین مزیتی که دارند، آسان شدن باز و بسته کردن درب است، شما به راحتی با یک کلیک ساده با استفاده از ریموت می توانید که درب را باز و یا بسته کنید.

۲) تولید صدای کم نیز از دیگر مزیت ها است ، ممکن است که صدای خفیفی ایجاد شود که این صدا آزار دهنده نیست و می توان حتی آن را بی صدا دانست.

۳) امنیت بالا نیز از دیگر مزیت های مهمی است که دارند ، معمولا درب های برقی یا جک دار را به عنوان درب های ضد سرقت می شناسند، زیرا که امنیت آنها بالا است.

۴) مقاومت در برابر شرایط جوی و رطوبت نیز از دیگر مزیت های مهم جک ها است.

خرید "جک درب پارکینگ" در محله های ونک و میرداماد از شرکت ایمن سازی، تمام این مزایا را برایتان مهیا خواهد ساخت.

جک پارکینگ در شمال و شرق تهران

انواع مختلف جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ همان طور که اشاره کردیم دارای انواع مختلفی هست که هر کدام در شرایط مختلف با توجه به نوع درب مورد استفاده قرار می گیرد ، به طور کلی از نظر نحوه عملکرد دارای دو نوع جک درب پارکینگ هستیم که عبارت است از :

هر کدام از این نوع جک ها دارای ویژگی های خاصی هستند که در این بخش مورد بررسی قرار می دهیم :

۱) جک های الکترومکانیکی : معمولا از این نوع برای درب های با عرض کم که کم تردد نیز هستند مورد استفاده قرار می گیرد، به عنوان مثال برای ساختمان های کوچک و با تردد کم ، این نوع جک ها با استفاده از نیروی مکانیکی و همچنین چرخ دنده ها کار می کند.

۲) جک های هیدورلیکی : این نمونه ها معمولا در درب های سنگین با تردد بالا استفاده می شوند به عنوان مثال برای مجتمع های مسکونی که واحد های زیادی دارند و یا برای اماکن صنعتی که از درب های بزرگ و سنگین استفاده می شود، جک های هیدورلیکی مناسب هستند.

عملکرد این جک ها نیز با فشار روغن است و یکی از نکات مهمی که معمولا روی این جک ها مشاهده می شود ، این است که برای امنیت بیشتر و همچنین چفت شدن لنگه ها از قفل های برقی استفاده می شود.

شرکت نصب کننده زیادی امروزه موجود هستند که انواع جک درب پارکینگ را به فروش می رسانند و خودشان نیز آن را نصب می کنند، قیمت سفارش این محصولات با توجه به موارد مختلفی ممکن است که تغییر کند به همین دلیل نمی توان برای آن قیمتی را از قبل تعیین کرد، به عنوان مثال قدرت جک ، برند و نوع جک از مواردی هستند که بر قیمت تاثیر می گذارند.

اگر در تهران زندگی می کنید و یا قصد خرید جک ها را از این شهر دارید، به راحتی در مناطق مختلف شهر همانند اختیاریه، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن-ولیعصر، سیدخندان، ظفر، قلهک، ونک و میرداماد و ... خریداری کنید.

بعد از خریداری این محصولات و نصب آنها با انجام برخی از اقدامات همانند تعویض به موقع باتری ریموت کنترل، تمیز کردن چشمی به صورت مرتب، تعبیه سایه بان در تابستان برای چشمی ، پوشاندن موتور با پشم شیشه در زمستان برای جلوگیری از یخ زدن موتور و ... طول عمر درب را بالا ببرید و عملکرد درب را بهبود ببخشید.

نرده حفاظ روی دیوار
نرده حفاظ دیوار

نصب حفاظ دیوار آهنی به دور املاک شما باعث حفاظ در برابر ورود دزدان و افزایش زیبایی و ارزش منطقه شما می شود.

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی فلزی ضد سرقت

نصب درب آکاردئونی آهنی جلوی آپارتمان باعث افزایش امنیت ساکنین و کاهش دسترسی به داخل ساختمان برای افراد غیرمجاز در هنگام نبودن در منزل می شود، همچنین به عنوان یک راه حل کارآمد در مدیریت و افزایش فضای قابل استفاده محیط زندگی شما عمل می کند.

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره فرفورژه و ساده آهنی

نصب حفاظ پنجره باعث افزایش امنیت منزل شما، جلوگیری از ورود دزدان و حفظ حریم خصوصی شما می شود.

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب فرفورژه ورودی حیاط

نصب درب آهنی ویلایی فرفورژه باعث افزایش امنیت در دسترسی به ملک شما و همچنین درب فلزی حیاط افزایش زیبایی و ارزش منطقه و افزایش استحکام و مقاومت ساختمان در برابر شرایط آب و هوایی و عوامل زیست محیطی مختلف می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی

کرکره برقی را می توان در مکان های (داخل/خارج): پنجره و بالکن، درب آپارتمان، درب پارکینگ و مغازه و فروشگاه برای امنیت و راحتی نصب کرد.

جک پارکینگی
جک پارکینگی

نصب جک پارکینگی به بهبود دسترسی و جابجایی خودروها، به عنوان یک راه حل کارآمد و نوین در مدیریت پارکینگ محسوب می شود.

دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن باعث افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به محیط های مختلف اماکن شما می شود، همچنین آسایش و اطمینان خاطر شما و افرادی که در آن محل کار می کنند را بهبود می بخشد.

راهبند پارکینگ
راهبند پارکینگ

نصب راهبند باعث افزایش امنیت در دسترسی به ساختمان مسکونی و تجاری شما و جلوگیری از ورود خودروهای غیرمجاز می شود، همچنین در مدیریت ترافیک و جلوگیری از شلوغی در محیط های شلوغ و پرتردد مؤثر است.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک باعث سهولت در دسترسی ورودی و خروجی افراد در مناطق پرتردد می شود.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره باعث بهبود عایق حرارتی و صوتی منزل شما می شود، همچنین جلوگیری از ورود هوا و گرد و غبار از نقاط مختلف پنجره و افزایش امنیت در برابر تلاش دزدان برای ورود به منزل شما می گردد.

پشتیبانی
پاسخگو
8378 678 0912