جک پارکینگ مرکز تهران

از جمله محصولات پیشرفته و جدیدی که چیزی در حدود دو دهه از ورود آن به داخل کشور می گذرد، جک درب پارکینگ می باشد که دارای اسم های دیگری مثل جک برقی درب پارکینگ، جک پارکینگی و جک درب ریموت کنترلی پارکینگ است. در طول ایام گذشته از درب جک پارکینگی تنها در ساختمان های لوکس استفاده می شد، اما در حال حاضر نصب این مدل از درب های برقی روی تمام ساختمان ها الزامی است و کلیه ی ساخت و ساز هایی که به پایان می رسد باید از درب های ریموتی برای نصب استفاده شود و دیگر تفاوتی ندارد که این درب ریموت جک برقی باشد یا کرکره ی برقی. خرید و نصب جک پارکینگ در محله کشاورز یا نصرت و… با خرمات پس از فروش امکان پذیر است.

خرید جک پارکینگ در محله های نصرت، کشاورز، امیرآباد، یوسف آباد، بهجت آباد، کریم خان، ساعی و آرژانتین

جک درب پارکینگ چیست؟

جک ها به عنوان تجهیزات و ابزار آلات پر کاربرد و قوی در زندگی انسان ها هستند که جهت افزایش نیرو، اعمال نیرو و غیره به کار می روند. در واقع عملکرد جک پارکینگ به گونه ای است که نیروی برق به نیروی هیدرولیکی یا نیروی مکانیکی در بازو های جک انتقال پیدا می کند و بدین ترتیب شاهد باز و یا بسته شدن درب خواهیم بود.

جک درب پارکینگ شامل قطعات مختلفی مثل جک بازویی، ریموت، حسگر چشمی، مرکز کنترل و فلاشر می باشد که در ادامه به توضیح این قطعات به کار رفته شده در جک خواهیم پرداخت:

۱_ جک بازویی: این قطعه یک اهرم است که ابتدا نیروی برق را می گیرد و سپس آن را به نیروی هیدرولیکی و مکانیکی تبدیل خواهد کرد که برای درب های پر تردد و سنگین است و درب را باز و بسته می کند.

۲_ ریموت: اتصال ریموت به مرکز کنترل به وسیله ی بلوتوث انجام می شود که توسط این قطعه، فرمان باز یا بسته شدن درب صادر می شود و تعداد ریموت ها را می توان افزایش داد.

۳_ حسگر چشمی: حسگر چشمی به شناسایی افراد یا قرار گرفتن وسایل در جهت مسیر باز شدن درب می پردازد که بدین وسیله از بروز حوادثی که ممکن است به وقوع بپیوندد و نیز برخورد اتومبیل با درب جلوگیری می کند.

۴_ مرکز کنترل: این قطعه به مولد برق متصل است و به بازو های جک فرمان باز و بسته شدن را انتقال می دهد.

۵_ فلاشر: شاید تصور شود که این قطعه از اهمیت چندانی برخوردار نیست، ولی در واقع فلاشر به ماشین هایی که در حال عبور هستند و همچنین به عابرین پیاده هشدار می دهد که مراقب باشند، زیرا یک خودروی سواری در حال خروج از پارکینگ ساختمان می باشد.

جک درب پارکینگ شرکت ایمن سازه از تنوع بسیار خوبی برخوردار است و در مدل های جک درب لولایی، جک درب بالارو و جک درب ریلی موجود است و کلیه ی مدل های درب جک پارکینگ به وسیله ی ریموت سیار و نرم افزار هایی که در گوشی های هوشمند قابلیت نصب شدن را دارند و یا ریموت که درون ماشین قرار داده شده است کنترل می شوند.

اگر شما در یکی از محله های یوسف آباد، آرژانتین، ساعی، امیر آباد، کشاورز و... سکونت دارید و می خواهید تغییری اساسی در وضعیت درب ساختمان های خود ایجاد کنید کافی است تا سری به سایت شرکت ایمن سازی بزنید تا با مدل های مختلف و به روز درب جک پارکینگی آشنا شوید و سپس هر کدام از آنها را که مورد پسندتان واقع شد، در مدت زمان کوتاهی سفارش دهید.

قیمت جک پارکینگ مرکز تهران

قیمت خرید جک درب پارکینگ

جک برقی پارکینگی در دو مدل ایرانی و خارجی برای مصرف کنندگان موجود می باشد، به عبارت دیگر مدل های خارجی رقیب اصلی مدل های ایرانی جک برقی هستند و بالطبع از قیمت بسیار بالاتری هم برخوردار می باشد که نوسانات بازار جهانی ارز در افزایش و کاهش قیمت این محصولات بسیار اثر گذار خواهد بود.

کیفیت محصول گزینه ی بسیار مهمی است که نباید فراموش کرد، چرا که تاثیر بسیار زیادی را بر قیمت محصولات مختلف خواهد گذاشت. هرچه یک جک درب پارکینگی دارای کیفیت بالاتری باشد و در ساخت آن از متریال مرغوب تری استفاده شده باشد، طبیعتاً از قیمت بیشتری نیز برخوردار می باشد.

به جز این موارد خدمات پس از فروش و گارانتی و نیز عمر مفید طولانی درب برقی از دیگر مواردی هستند که منجر به تغییر جایگاه شرکت های مختلف در بازار های جهانی و داخلی می شود، البته پیشنهاد ما به شما در انتخاب درب جک پارکینگ این است که مدل های ساخت کشور ایران را گزینش کنید، چرا که به دلیل تحریم های زیادی که وجود دارد امکان عدم ارائه ی خدمات پس از فروش برای برند های خارجی وجود دارد، ولی شرکت های ایرانی همچون شرکت ایمن سازی خیال شما را از خرید یک درب برقی با کیفیت آسوده خواهد ساخت و بدون هیچ نگرانی می توانید در هر لحظه از نمایندگی و پشتیبانی خدمات پس از فروش این شرکت بهره مند
گردید.

جک برقی

خرید جک درب پارکینگ

پیش از انتخاب مدل جک درب پارکینگ باید به چند نکته مهم توجه کنید تا مناسب ترین نوع درب را خریداری نمایید.

یکی از نکات بسیار مهم در زمان تصمیم گیری این است که باید به نوع درب که در ساختمان شما تعبیه شده است توجه کنید، زیرا هر جکی برای تمام درب ها مناسب نمی باشد و عدم توجه به این موضوع ممکن است شما را به اشتباه بیندازد.

وزن درب از دیگر گزینه های بسیار مهم است، هر کدام از جک ها توانایی تحمل وزن های مختلفی از درب را دارند، به طور مثال جک های معمولی می توانند چیزی در حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ کیلوگرم در هر لنگه درب را نگه دارند و برای باز و بسته شدن مناسب هستند و هر چه درب وزن بیشتری داشته باشد، به همان میزان باید از تحمل پذیری بالاتری هم برخوردار باشد.

عرض درب از موارد مهمی است که باید بدان توجه کنید و با توجه به ابعاد آن جک مورد نیاز درب ساختمان خود را سفارش دهید.

مورد بعدی تعداد دفعاتی است که قرار است درب ساختمان در طول شبانه روز باز و بسته شود که هر چه این میزان بیشتر باشد، کیفیت جک برقی باید بهتر باشد تا در اثر استفاده گسترده تر دچار نقص و خرابی نگردد.

در پایان باید بگوییم که دقت به تمامی این نکات در خرید جک درب پارکینگ از اهمیت زیادی برخوردار می باشد که شرکت ایمن سازه به بهترین شکل ممکن شما را در تمامی مراحل انتخاب، خرید و نصب جک راهنمایی و کمک خواهد کرد، پس اگر قصد خرید جک درب پارکینگ در محله آرژانتین یا محله های ساعی، کریم خان، بهجت آباد، نصرت و... دارید می توانید جک درب پارکینگ خود را به شرکت ایمن سازی بسپارید.

Facebook linkedin Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
نرده حفاظ دیوار

نصب حفاظ دیوار آهنی به دور املاک شما باعث حفاظ در برابر ورود دزدان و افزایش زیبایی و ارزش منطقه شما می شود.

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی فلزی ضد سرقت

نصب درب آکاردئونی آهنی جلوی آپارتمان باعث افزایش امنیت ساکنین و کاهش دسترسی به داخل ساختمان برای افراد غیرمجاز در هنگام نبودن در منزل می شود، همچنین به عنوان یک راه حل کارآمد در مدیریت و افزایش فضای قابل استفاده محیط زندگی شما عمل می کند.

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره فرفورژه و ساده آهنی

نصب حفاظ پنجره باعث افزایش امنیت منزل شما، جلوگیری از ورود دزدان و حفظ حریم خصوصی شما می شود.

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب فرفورژه ورودی حیاط

نصب درب آهنی ویلایی فرفورژه باعث افزایش امنیت در دسترسی به ملک شما و همچنین درب فلزی حیاط افزایش زیبایی و ارزش منطقه و افزایش استحکام و مقاومت ساختمان در برابر شرایط آب و هوایی و عوامل زیست محیطی مختلف می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی

کرکره برقی را می توان در مکان های (داخل/خارج): پنجره و بالکن، درب آپارتمان، درب پارکینگ و مغازه و فروشگاه برای امنیت و راحتی نصب کرد.

جک پارکینگی
جک پارکینگی

نصب جک پارکینگی به بهبود دسترسی و جابجایی خودروها، به عنوان یک راه حل کارآمد و نوین در مدیریت پارکینگ محسوب می شود.

دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن باعث افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به محیط های مختلف اماکن شما می شود، همچنین آسایش و اطمینان خاطر شما و افرادی که در آن محل کار می کنند را بهبود می بخشد.

راهبند پارکینگ
راهبند پارکینگ

نصب راهبند باعث افزایش امنیت در دسترسی به ساختمان مسکونی و تجاری شما و جلوگیری از ورود خودروهای غیرمجاز می شود، همچنین در مدیریت ترافیک و جلوگیری از شلوغی در محیط های شلوغ و پرتردد مؤثر است.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک باعث سهولت در دسترسی ورودی و خروجی افراد در مناطق پرتردد می شود.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره باعث بهبود عایق حرارتی و صوتی منزل شما می شود، همچنین جلوگیری از ورود هوا و گرد و غبار از نقاط مختلف پنجره و افزایش امنیت در برابر تلاش دزدان برای ورود به منزل شما می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
8378 678 0912