جک کامفورت comfort

در ادامه این مقاله می خوانیم که جک کامفورت چگونه وسیله ای هست؟ و چه مزایایی دارد؟ به عبارت دیگر به معرفی و خرید جک کنترلی درب پارکینگ مدل کامفورت می پردازیم. علاوه بر این مطالبی را هم در مورد کاربردهای این نوع جک پارکینگ و روش خرید آن ارائه می دهیم.

جک کامفورت comfort

معرفی جک کنترلی درب پارکینگ مدل کامفورت

جک کامفورت یکی از پرکاربرد ترین و پرمصرف ترین انواع جک کنترلی درب پارکینگ هست. چرا که اکثر افراد از این جک های کنترلی برای درب اتوماتیک پارکینگ های خود استفاده می کنند. لذا می توان گفت امروزه استفاده و تولید این نوع جک ها گسترش بسیاری داشته است.

برای معرفی و خرید جک پارکینگ مدل کامفورت می توانیم بگوییم این جک برای درب های سنگی مناسب است. یعنی افراد برای درب های سنگین و بادگیر از جک کامفورت استفاده می کنند. چرا که یک انتخاب مناسب و بسیار خوب برای این نوع درب ها هست. یکی از دلایل پرفروش بودن این نوع جک کنترلی درب پارکینگ، عملکرد مناسب و بسیار خوب آن می باشد. یعنی در شرایط مختلف و موقعیت های متنوع از خود بهترین مقاومت را نشان می دهد. علاوه بر این، تولیدکنندگان تلاش کرده اند آن را با موتور قدرتمند و مستحکمی تولید و طراحی کنند. استفاده از موتور قدرتمند در تولید این جک ها سبب افزایش عملکرد آن ها شده است. همچنین قدرت بسیار زیاد سبب تحمل وزن بسیار سنگین توسط این جک ها شده است.

همان طور که می دانیم جک کامفورت به عنوان جک های لولایی برای درب های اتوماتیک پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که در تولید آن از ماردون ضخیم و بسیار مقاومی استفاده کرده اند که سبب افزایش عملکرد و کارایی آن می شود.

سایر ویژگی ها:

همچنین می توان گفت قطر لوله هایی که در تولید این جک ها به کار رفته است، زیاد است. لذا این قدرت زیاد می تواند باعث افزایش مقاومت و استحکام جک ها شود. به همین منظور است که امروز تمامی افراد در درب های اتوماتیک پارکینگ خود از جک کامفورت استفاده می کنند.

یکی از اصلی ترین تجهیزات و قطعاتی که در تولید جک کامفورت به کار رفته است، ماردون ضخیم هست. ماردون ها در عملکرد و مقاومت جک ها نقش گسترده ای دارند. به عبارت دیگر به دلیل استفاده از ماردون در تولید این جک ها از آن ها برای درب های اتوماتیک و پارکینگ استفاده می کنند.

خرید جک پارکینگ کامفورت

مزایای جک کامفورت

همان طور که در بالا اشاره کردیم تولید و استفاده از جک کامفورت افزایش بسیاری داشته است. چرا که دارای مزیت ها و کاربردهای بسیاری برای درب های پارکینگ هست. همچنین افراد می توانند از این نوع جک پارکینگ در درب های لولایی و اتوماتیک نیز استفاده کنند.

یکی از مهم ترین مزایای جک کامفورت استفاده از آن برای درب های سنگین و بادگیر هست. همچنین می توان گفت ماردون ضخیم و قطر لوله های این درب باعث تحمل وزن بسیار شده است. لذا افراد می توانند برای درب های سنگین و بادگیر و همچنین تحمل وزن بسیار بالا از این نوع جک استفاده کنند.

جک درب اتوماتیک

علاوه بر این از دیگر مزایا و ویژگی های جک کامفورت می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. امکان ۹۰ تا ۱۸۰ درجه چرخش این جک ها وجود دارد.
  2. به راحتی درب ها باز و بسته می شوند و نیاز به هیچ گونه فشار ندارند.
  3. این جک ها قابلیت اتصال به قفل های برقی را دارند.
  4. دارای حرکت یکنواخت هستند. بدون هیچ گونه ضربه و فشار درب ها باز و بسته می شوند.
  5. استفاده از جک کامفورت مناسب برای انواع مختلف درب های سنگین و بادگیر هست. البته این جک ها با توجه به نوعی که دارند برای درب هایی با وزن ۴۵۰ و عرض ۴ متر مورد استفاده قرار می گیرند.
  6. امکان اضافه کردن کلیدهای دستی برای افرادی همچون نگهبان ها وجود دارد.

علاوه بر این موارد، جک کامفورت دارای مزایا و کاربردهای دیگری هم هست. لذا افراد می توانند قبل از خرید آن ها، از مزایایی که دارند مطلع شوند. سپس با در نظر گرفتن این مزایا آن ها را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه از مراکز فروش خریداری کنند. همچنین از خدمات پس از فروش آن مراکز به خوبی بهره مند شوند.

جک برقی کامفورت

روش خرید جک کنترلی درب پارکینگ مدل کامفورت

روش خرید جک کنترلی درب پارکینگ مدل کامفورت متفاوت و متغیر است. چرا که امروزه روش های مختلفی برای خرید هر یک از محصولات از جمله این جک ها به وجود آمده است. یعنی تولیدکنندگان تلاش کرده اند روش های مناسب و مقرون به صرفه ای را برای خرید محصولات خود در نظر بگیرند.

همان طور که می دانیم در گذشته اکثر افراد به صورت حضوری محصولات خود را خریداری می کردند. به عنوان مثال آن ها به صورت حضوری جک کنترلی برای درب های پارکینگ را خریداری می کردند. چرا که هدف آن ها از خرید حضوری بررسی جنس و کیفیت محصولات از نزدیک بود. به همین منظور آن ها با خرید حضوری از کیفیت جک های کامفورت اطمینان پیدا می کردند. اما امروزه با توجه به کیفیت و جنسی که محصولات دارند، افراد سعی می کنند کم هزینه ترین روش خرید آن ها را در نظر بگیرند. یکی از پرطرفدار ترین روش ها امروزه، خرید اینترنتی جک های کامفورت هست. یعنی افراد می توانند به صورت غیر حضوری از طریق مراجعه به سایت مراکز فروش این محصولات، آن ها را خریداری کنند. یکی از مهم ترین مزایای خرید اینترنتی جک ها، صرفه جویی در وقت و هزینه مناسب و مقرون به صرفه هست.

علاوه بر این افراد می توانند از کارشناسان فروش و تولید جک کامفورت مطالبی را در مورد کیفیت، قیمت و مزایا و مشخصات این محصولات دریافت کنند. سپس در صورت تمایل آن ها را با قیمت ارزان و مناسب خریداری کنند. همچنین از خدمات پس از فروش آن ها به خوبی بهره مند شوند.

درب اتوماتیک کنترلی

نکات مهم در خرید جک کامفورت

یکی از نکات مهم در خرید جک های کامفورت توجه به قطر لوله تعبیه شده در آن ها هست. همچنین افراد می بایستی به جنس و کیفیت و ضخامت ماردون آن ها توجه بسیاری داشته باشند. چرا که هرچه ضخامت ماردون های استفاده شده در جک ها بیشتر باشد، عملکرد و کارایی آن ها بیشتر خواهد بود. همچنین آن ها وزن بیشتری را تحمل می کنند. علاوه بر این افراد می بایستی هنگام خرید این جک ها به نوع درب، عرض و وزن آن نیز توجه بسیاری داشته باشند. چرا که این درب ها برای هر لنگه درب 450 کیلوگرم وزن و عرض 4 متر طراحی و تولید شده اند. لذا این نکته هم از اهمیت بسیاری برخوردار است.

علاوه بر این آن ها می توانند برای استعلام از قیمت جک کامفورت و مزایایی که دارد، از کارشناسان و مشاوران فروش آن ها مطالبی را دریافت کنند. همچنین مزایا و موارد استفاده از این جک ها را بپرسند. یکی از مهم ترین مزایای خرید این جک ها این است که کارشناسان و تولیدکنندگان آن ها با هدف رضایت مشتریان آن ها را تولید می کنند. همچنین خدمات رسانی آن ها بسیار گسترده هست. لذا می توان گفت تمامی افراد از خرید این جک ها رضایت کامل دارند. خلاصه اینکه جک های کنترلی کامفورت از پرکاربرد ترین جک های درب پارکینگ به شمار می روند. به همین منظور امروزه افراد می توانند با خرید آن ها، از مزایایی که دارند بهره مند شوند.

Facebook linkedin Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
نرده حفاظ دیوار

نصب حفاظ دیوار آهنی به دور املاک شما باعث حفاظ در برابر ورود دزدان و افزایش زیبایی و ارزش منطقه شما می شود.

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی فلزی ضد سرقت

نصب درب آکاردئونی آهنی جلوی آپارتمان باعث افزایش امنیت ساکنین و کاهش دسترسی به داخل ساختمان برای افراد غیرمجاز در هنگام نبودن در منزل می شود، همچنین به عنوان یک راه حل کارآمد در مدیریت و افزایش فضای قابل استفاده محیط زندگی شما عمل می کند.

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره فرفورژه و ساده آهنی

نصب حفاظ پنجره باعث افزایش امنیت منزل شما، جلوگیری از ورود دزدان و حفظ حریم خصوصی شما می شود.

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب فرفورژه ورودی حیاط

نصب درب آهنی ویلایی فرفورژه باعث افزایش امنیت در دسترسی به ملک شما و همچنین درب فلزی حیاط افزایش زیبایی و ارزش منطقه و افزایش استحکام و مقاومت ساختمان در برابر شرایط آب و هوایی و عوامل زیست محیطی مختلف می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی

کرکره برقی را می توان در مکان های (داخل/خارج): پنجره و بالکن، درب آپارتمان، درب پارکینگ و مغازه و فروشگاه برای امنیت و راحتی نصب کرد.

جک پارکینگی
جک پارکینگی

نصب جک پارکینگی به بهبود دسترسی و جابجایی خودروها، به عنوان یک راه حل کارآمد و نوین در مدیریت پارکینگ محسوب می شود.

دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن باعث افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به محیط های مختلف اماکن شما می شود، همچنین آسایش و اطمینان خاطر شما و افرادی که در آن محل کار می کنند را بهبود می بخشد.

راهبند پارکینگ
راهبند پارکینگ

نصب راهبند باعث افزایش امنیت در دسترسی به ساختمان مسکونی و تجاری شما و جلوگیری از ورود خودروهای غیرمجاز می شود، همچنین در مدیریت ترافیک و جلوگیری از شلوغی در محیط های شلوغ و پرتردد مؤثر است.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک باعث سهولت در دسترسی ورودی و خروجی افراد در مناطق پرتردد می شود.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره باعث بهبود عایق حرارتی و صوتی منزل شما می شود، همچنین جلوگیری از ورود هوا و گرد و غبار از نقاط مختلف پنجره و افزایش امنیت در برابر تلاش دزدان برای ورود به منزل شما می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
8378 678 0912