شفت کرکره برقی

به لوله های که تیغه ابتدای روی آن رول می شود شفت یا درام می گویند .موتور کرکره برقی این شفت را می چرخاند و تیغه های کرکره برقی به دور آن رول می شود. در کرکره برقی از لوله های ۴ اینچ با ضخامت ۴میلی مترمصرف می شود یا از لوله هائی با سطح مقطع۶ می باشد.برای درب های با مساحت بیش از۲۵متر از لوله های قویتر استفاده می شود. هر چقدر که قطر شفت یا درام بیشتر باشد در هنگام رول کردن کرکره سر و صدای کمتری ایجاد خواهد کرد . در بعضی موارد از لوله هایی با قطر کمتر استفاده میگردد که به وسیله یک تبدیل می توان قطر آن را بیشتر کرد .

شفت کرکره برقی

شفت لوله ای آهنی گرد یا هشت ضلعی می باشد که در قطرهای مختلفی موجود است. وظیفه شفت چرخاندن تیغه کرکره برقی است. در واقع قدرت حرکت شفت نیز از طریق حرکت و اعمال مجموعه وار صفحه پلیت، اندکپ و موتور می باشد.

شفت کرکره برقی

لوله درام کرکره برقی به دو نوع تقسیم بندی شود که عبارتند از :

  1. لوله هشت ضلعی کرکره برقی

  2. لوله گرد کرکره برقیشفت 8 ضلعی

1 : لوله هشت ضلعی کرکره برقی

این لوله از جنس گالوانیزه بوده و دارای دو قطر 6 و 8 سانتیمتر می باشد که قطر 6 آن برای موتور های توبولار با رنج 30 و 50 نیوتن و قطر 8 آن برای موتور توبولار ( تیوبلار ) با رنج های 60 و 80 و 100 نیوتن استفاده می شود.

شفت لوله گرد

2 : لوله گرد کرکره برقی

این لوله از جنس آهن بوده که دارای چهار قطر 8 ، 11 ، 15 و 22 و همان لوله گاز معمولی است که با ضخامت های 1.8 و 2 میلیمتر می باشد. قطر 8 آن برای موتور های توبولار با رنج های 120 و 140 نیوتن و همچنین موتور ساید با رنج 150 کیلوگرم استفاده می شود. برای موتور های ساید با رنج 300 ، 500 و 600 کیلوگرم از لوله 11 و برای موتور 750 کیلو گرم و موتور ساید 800 کیلوگرم از لوله قطر 15 استفاده می شود. برای موتور ساید 1300 و 1500 کیلوگرم هم از لوله گرد با قطر 22 سانتیمتر استفاده خواهد شد. ضمنا این دو موتور با برق سه فاز کار می کنند.خدمات ایمن صنعتکرکره برقی


ایمن صنعت تولید کننده و همچنین اجرا و نصب انواع درب کرکره برقی اتوماتیک ، کرکره پنجره ، کرکره برقی پلی کربنات با کیفیت میباشد و در این راستا با بکارگیری مجموعه ای از کارشناسان و مدیران در زمینه درب کرکره برقی موفق به عرضه محصول با کیفیت مناسب گردیده است که علاوه بر استحکام و زیبایی ، سهولت کاربری را میسر نموده است.

کرکره برقی اتوماتیک

موتور کرکره برقی


تیغه کرکره برقی


متعلقات کرکره برقیمقالات

call us