صادرات سیستم درب شیشه ای اتوماتیک به عراق

درب شیشه ای برقی همانطور که از نامش پیداست دری است که به صورت خودکار و بدون فشار دستی باز می شود. ظهور و گسترش خرید درب شیشه ای اتوماتیک برای ساختمان های مدرن بسیار مهم است و نه تنها محیط ورودی و خروجی را زیبا می کند، راحتی حمل ونقل را بهبود می بخشد، بلکه دارای عملکردهای مختلفی مانند حفاظت از محیط زیست، صرفه جویی در مصرف انرژی، ایمنی و بهداشت است. ساختمان های تجاری شهر مانند هتل ها، فرودگاه ها، ساختمان های اداری و مراکز خرید شروع به استفاده از درب های اتوماتیک کرده اند.

انواع درب اتوماتیک کشویی برای ورود و خروج بسیار مناسب هستند. زمانی که شخصی به درب نزدیک شود درب اتوماتیک باز می شود و هنگام خروج درب اتوماتیک بسته می شود. بنابراین برای افرادی که چمدان یا سبد خرید در دست دارند، استفاده از درب شیشه ای بسیار در زمان و نیروی کار صرفه جویی می کند. درب های اتوماتیک در حال حاضر بیشتر در بیمارستان ها و مراکز مراقبت از سالمندان اعمال می شوند و به صندلی های چرخدار و تخت اجازه ورود و خروج آسان را می دهند.

با خرید درب شیشه ای اتوماتیک، می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. زمانی که درب اتوماتیک کشویی در ورودی و خروجی ساختمان نصب می شود، هرگاه شخصی از ساختمان عبور کند، درب به صورت خودکار بسته می شود تا از خروج هوای سرد و گرم جلوگیری شود. این امر به صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین جلوگیری از وزش باد و باران نقش بی بدیلی دارد.

صادرات انواع درب شیشه برقی به عراق

ایجاد بهداشت در محیط به کمک درب شیشه ای برقی

بیمارستان ها و آزمایشگاه ها به محیط کاری تمیز، بهداشتی و استریل نیاز دارند. اپیدمی جدید ویروس کرونا، ما را ملزم می کند تا از انتشار عفونت به واسطه تماس کمتر با امکانات عمومی جلوگیری کنیم. انواع درب اتوماتیک خودکار هنگام باز کردن یا بستن درب نیازی به تماس دستی ندارند. در این حالت، جلوگیری از نشر و نفوذ ویروس های مختلف بسیار راحت است.

اهمیت این موضوع زمانی مشخص شد که طی همه گیری ویروس کرونا، افراد نیاز داشتند که کمترین تماس را با محیط داشته باشند. در این زمان، مراکز فروش و فروشگاه هایی که مجهز به این سیستم بودند، مشتریان خود را حفظ کردند و سلامت مشتریان به گونه ای تضمین شد. حتی بیمارستان های شخصی و خصوصی که دارای درب شیشه ای اتوماتیک بودند، نقش مهمی را در جلوگیری از انتقال ویروس ایفا کردند.

بنابراین زمانی که می خواهید یک محیط بهداشت خود را حفظ کند، نیاز به خرید درب شیشه ای اتوماتیک خواهید داشت. در حال حاضر، مکان هایی مانند مراکز بیمارستانی، درمانگاه ها، کلینیک های خصوصی و دولتی و سایر مراکز درمانی، استفاده و نصب درب شیشه ای را جزو اهداف اصلی خود قرار داده اند.

خرید سیستم درب شیشه ای اتوماتیک در عراق

نکاتی که برای سالم ماندن درب شیشه ای لازم است

اگر به مناطق مختلف محیط اطراف خود نگاه کنید، متوجه خواهید شد که در بسیاری از مراکز، نصب درب شیشه ای برقی را جایگزین درب های معمولی کرده اند. در واقع طی سال ها بشر دانست که می تواند با کمک حسگرهای مختلف، سیستمی را ایجاد کند که بدون تماس، باز و یا بسته شود. با این حال، این سیستم درب اتوماسیون نیز برای کارکرد هرچه بهتر، نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. در ادامه روش هایی را برای سالم ماندن درب شیشه ای بیان می کنیم:

  1. از عبور اجباری از درب اتوماتیک در زمانی که درب اتوماتیک در شرف بسته شدن است خودداری کنید. زمانی که درب اتوماتیک در حالت بسته شدن است، ماندن طولانی مدت در ناحیه بین دو درب ممنوع است.
  2. اعمال زور برای باز کردن درب، زمانی که گیر کرده است و یا استفاده از نیروی خارجی برای آسیب رساندن به تجهیزات سیستم درب اتوماتیک و بدنه درب ممنوع است. انجام این کار می تواند سیستم درب را دچار اختلال کند.
  3. کودکان زیر 2 سال، افراد مسن و ناتوان برای عبور از درب اتوماتیک باید همراه با شخصی از این درب ها عبور کنند تا سلامت آن ها دچار آسیب نشوند.

درب اتوماتیک شیشه ای مجهز به سیستم سنجش ایمنی است اما در صورت مسدود شدن به طور خودکار باز می گردد و زمانی که درب در مرحله بسته شدن باشد در صورت برخورد با موانع از سوی افراد یا اشیا، سیستم کنترل به صورت خودکار معکوس می شود. هنگامی که این اتفاق رخ داد، فوراً در را باز کنید تا از حوادث غیرقابل پیش بینی و غیرمترقبه جلوگیری به عمل بیاورید.

مرکز سفارش شیشه اتوماتیک در پاساژ،بیمارستان،سینما

مزایای خرید درب شیشه ای اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای برای باز شدن نیازی به انجام کاری ندارد. زمانی که جلوی در بایستیم، درب اتوماتیک شیشه ای به صورت خودکار باز می شود که بسیار راحت تر از درب های سنتی و کاملا اتوماتیک است. درب اتوماتیک و ورود گرد و غبار را تا حد زیادی کاهش می دهد همچنین می تواند گرما و هوای سرد بیرون از محیط را کاهش دهد.

اکثر درب های اتوماتیک شیشه ای موجود در بازار ساختار اولیه یکسانی دارند و با توجه به نیازهای مختلف، در محیط های گوناگونی نصب می شوند. انواع درب اتوماتیک شیشه ای عمدتاً شامل دستگاه های القایی، وسایل ایمنی، سیستم های کنترل دسترسی و سایر قطعات می باشند. می توانید پس از خواندن موارد زیر و آشنایی کامل با مزایای کاربردی، انواع این سیستم را سفارش دهید:

شیشه اتوماتیک قاب طلایی

خرید درب شیشه ای اتوماتیک در عراق

کشور ما، جزو یکی از بزرگ ترین کشورها در زمینه صادرات، فروش و عرضه انواع درب اتوماتیک هست. در بیشتر مناطق دنیا، درب ایرانی را تهیه و خریداری می کنند. کشور عراق، همواره جزو مشتریان اصلی درب شیشه ای اتوماتیک برندهای ایرانی هست. در واقع این کشور با خرید درب شیشه ای اتوماتیک، نیازهای خود را به صورت عمده برطرف می کند.

شرکت تخصصی عرضه انواع درب اتوماتیک، بهترین محصولات و خدمات حرفه ای را با نازل ترین قیمت بازار ارائه می دهد. ما متخصص و متعهد به نصب این درب ها هستیم. امنیت، صرفه جویی در انرژی، محافظت در برابر آفتاب برای مغازه ها،کاهش صدا و حتی گارانتی کیفیت، شامل خدماتی است که ما به مشتریان خود ارائه می دهیم. با کمک پیشرفته ترین درب های شیشه ای کشویی که توسط شرکت ما به بازار عرضه شده است، می توانید فضای فروشگاه خود را گسترش دهید و محیطی وسیع تر، روشن تر و کاربردی تر برای مشتریان خود به خصوص در ماه های تابستان ایجاد کنید.

با وجود صادراتی بودن و خرید درب شیشه ای اتوماتیک توسط کشور عراق، این محصول در داخل کشور نیز به فروش گسترده ای می رسد. انواع مختلفی از مکانیزم های درب شیشه ای برای رفع نیازهای شما وجود دارد. ما با تولید نمونه های مرغوب، بهترین راه حل را برای فضای شما پیدا خواهیم کرد. شرکت ما مسئولیت نصب کامل درب های شیشه ای اتوماتیک را بر عهده می گیرد.

خدمات ایمن سازی

خدمات نصب محصولات شرکت ایمن سازی شامل نرده حفاظ ساختمان، حفاظ پنجره، درب آکاردئونی، درب فرفورژه ویلایی و محصولات برقی از جمله کرکره برقی، جک درب پارکینگ، دزدگیر اماکن، سایبان برقی، دوربین مداربسته و درب شیشه ای اتوماتیک نیز ارائه می شود.

نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ دیوار

نصب حفاظ دیوار آهنی به دور املاک شما باعث حفاظ در برابر ورود دزدان و افزایش زیبایی و ارزش منطقه شما می شود.

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی فلزی ضد سرقت

نصب درب آکاردئونی آهنی جلوی آپارتمان باعث افزایش امنیت ساکنین و کاهش دسترسی به داخل ساختمان برای افراد غیرمجاز در هنگام نبودن در منزل می شود، همچنین به عنوان یک راه حل کارآمد در مدیریت و افزایش فضای قابل استفاده محیط زندگی شما عمل می کند.

نرده حفاظ پنجره

حفاظ پنجره فرفورژه و ساده آهنی

نصب حفاظ پنجره باعث افزایش امنیت منزل شما، جلوگیری از ورود دزدان و حفظ حریم خصوصی شما می شود.

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

نصب درب آهنی ویلایی فرفورژه باعث افزایش امنیت در دسترسی به ملک شما و همچنین درب فلزی حیاط افزایش زیبایی و ارزش منطقه و افزایش استحکام و مقاومت ساختمان در برابر شرایط آب و هوایی و عوامل زیست محیطی مختلف می باشد.

کرکره برقی

کرکره برقی

کرکره برقی را می توان در مکان های (داخل/خارج): پنجره و بالکن، درب آپارتمان، درب پارکینگ و مغازه و فروشگاه برای امنیت و راحتی نصب کرد.

جک پارکینگی

جک پارکینگی

نصب جک پارکینگی به بهبود دسترسی و جابجایی خودروها، به عنوان یک راه حل کارآمد و نوین در مدیریت پارکینگ محسوب می شود.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن باعث افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به محیط های مختلف اماکن شما می شود، همچنین آسایش و اطمینان خاطر شما و افرادی که در آن محل کار می کنند را بهبود می بخشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

نصب راهبند باعث افزایش امنیت در دسترسی به ساختمان مسکونی و تجاری شما و جلوگیری از ورود خودروهای غیرمجاز می شود، همچنین در مدیریت ترافیک و جلوگیری از شلوغی در محیط های شلوغ و پرتردد مؤثر است.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک باعث سهولت در دسترسی ورودی و خروجی افراد در مناطق پرتردد می شود.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره باعث بهبود عایق حرارتی و صوتی منزل شما می شود، همچنین جلوگیری از ورود هوا و گرد و غبار از نقاط مختلف پنجره و افزایش امنیت در برابر تلاش دزدان برای ورود به منزل شما می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
6707 865 0912