فلاشر در سیستم جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی

یک لامپ چشمک زن نارنجی است که بر روی درب اتوماتیک نصب می شود تا عابرین را از وضعیت فعلی درب آگاه سازد . بطوریکه وقتی درب در حال باز شدن است بصورت ممتد چشمک می زند و در بعضی مدلها بصورت ثابت روشن می ماند و بعد از بسته شدن درب خاموش می شود . فلاشر درب اتوماتیک (التکرومانیکی – هیدرولیک ) در حقیقت یک لامپ چشمک زن میباشد که بالای درب ورودی نصب میشود تا دیگران را از وضعیت کاری درب آگاه سازد. عموما نور فلاشر ها به رنگ زرد به معنای علامت احتیاط است در مدل جدید فلاشر های جک درب پارکینگ پرتکو نیز این از طیف زرد رنگ استفاده شده است. زمانی که درب در حال باز یا بسته شدن است این فلاشر جدید شروع به کار میکند و با بسته شدن درب خاموش میشود . استفاده از لامپ های جدید در این فلاشر ها علاوه بر ایجاد نوری بیشتر به منظور آگاه سازی دیگران ، دارای طول عمری بسیار بالا و مقاومت بیشتری در برابر شرایط اقلیمی مختلف دارد  . به طور کلی  همیشه ولتاژ کار فلاشر با ولتاژ کاری جک برابر است . اما اگر ولتاژ کاری فلاشر ۲۴ یا ۲۲۰ ولت باشد مدار چشمک زن درون خود فلاشر قرار دارد.

فلاشر جک درب اتوماتیک پارکینگ

فلاشر درب اتوماتیک پارکینگی به عنوان یکی از سیستم های درب اتوماتیک بسیار کارا و با کیفیت بازار شناخته میشود،فلاشر درب اتوماتیک پارکینگی  سیستم چراغ هشدار و ارتباط بیسیم را بطور هم زمان ارائه میکند. این فلاشر درب اتوماتیک پارکینگی در کرج دارای طراحی مدرن است و در عین مدرن بودن از بهترین مواد در ساخت این محصول استفاده شده است. فلاشر جک برقی لایف ایتالیا اکثرا در محیط های باز نصب میشود و بهمین دلیل باید مقاومت بالایی را در برابر شرایط مختلف اب و هوایی از خود نشان دهد.

فلاشر و آنتن درب اتوماتیک

فلاشر درب پارکینگ از دو قطعه ساده ساخته شده ، یک پایه و سر پوشی ساخته شده از پلاستیک شفاف که علاوه بر نفوذ ناپذیری در برابر رطوبت، در مقابل اشعه خورشید نیز مقاومت بالایی را از خود نشان دهد. یک پایه فلزی و یک کانکتور آنتن و کابل کواکسیال همراه این محصول ارائه میشود. که کانکتور آنتن ،برای نصب آنتن به فلاشر و پایه فلزی برای نصب فلاشرروی دیوار و کابل کواکسیال برای اتصال انتن و فلاشر به مرکز کنترل جک پارکینگی در کرج هست.

لامپ چشمک زن جک برقی جک پارکینگی فلاشر

خدمات ایمن صنعتجک درب اتوماتیک ( درب کنترلی )


جک برقی اتوماتیک یکی از مهم ترین قطعه های درب های پارکینگی محسوب میشود , در حقیقت عملیات باز و بسته کردن درب , سرعت مکانیزم باز و بسته شدن درب و جلوگیری از برخورد و بسته شدن درب با فشار از وظایف جک های کنترلی برای درب اتومات میباشد . برای درب های لولایی میتوان از دو شاخه جک استفاده کرد . جک های هیدرولیکی و جک های الکترومکانیکی . این دو نوع جک کاملا عملکردی متفاوت نسبت به دیگری ارائه میدهند .جک های هیدرولیکی به علت قدرت و سرعت عملکرد زیاد , اغلب در درب های وسیع و سنگین مورد استفاده قرار میگیرند. , مانند درب های پارکینگ صنعتی , همچنین توان زیاد و عملکرد سریع این جک باعث میشود که درب به راحتی و بی نقص در برابر تردد بالا عمل کند .

دربهای اتوماتیک لولایی (جک درب تک لنگه و جک درب دو لنگه) عامل اصلی انتخاب نوع دستگاه وزن و عرض هر لنگه درب همراه با تردد روزانه (تعداد دفعات باز و بسته شدن در طول روز) و با پیشنهاد کارشناسان ایمن صنعت می باشد .


انواع جک درب پارکینگ اتوماتیک


متعلقات جک درب برقیمقالات

call us