قیمت درب سکشنال


یکی از مزایای بی‌شمار درب سکشنال باز شدن عمودی آن است. سبک بودن یکی دیگر از مزایای درب Sectionals است. علاوه بر این‌ها، درب‌های سکشنال را می‌توان برای مصارف خانگی تا عرض 8000 میلی‌متر در ارتفاع 3000 میلی‌متر و حتی بزرگ‌تر برای تأسیسات تجاری ساخت، به این معنی که کاربردهای بسیار متنوعی دارند. درب برقی سکشنال یک درب ایده آل است که می‌توان آن را در سبک‌های مختلف با رنگ‌ها و پرداخت‌های مختلف نصب کرد.

درب سکشنال

درب پارکینگ سکشنال

درب برقی سکشنال از بخش‌های پنلی تشکیل شده که با لولا به هم متصل می‌شوند. همان‌طور که در باز و بسته می‌شود، چرخ‌ها در لبه هر پانل در یک مسیر عمودی در هر طرف دهانه در می‌چرخند. لولاهای بین هر بخش پانل روی یک مسیر منحنی قرار دارند. پانل‌های درب روی دهانه به سمت بالا خم می‌شوند و سپس به اتاق سر گاراژ بازمی‌گردند. این ویژگی به درب اجازه می‌دهد که در حالت کاملاً باز به موازات سقف و در صورت بسته شدن کاملاً در یک راستا با دیوارها قرار گیرد. این درب‌ها معمولاً از فولاد ساخته می‌شوند، نگهداری کمی دارند و می‌توان آن‌ها را طوری سفارشی کرد که شامل درج‌های پنجره، سخت‌افزار، بافت و رنگ باشد. این درب‌ها در دو مدل عایق و غیر عایق عرضه می‌شوند.

درب برقی زیرسقفی

ویژگی‌های درب سکشنال

بیشتر درب‌های سکشنال به‌صورت استاندارد دو پوسته هستند و پنل‌ها با فوم عایق به ضخامت 42 تا 67 میلی‌متر پر شده‌اند. این بخش‌ها عموماً از فولاد گالوانیزه برای استحکام و طول عمر ساخته می‌شوند. ساخت کارآمد و چشمگیر یک درب سکشنال استحکام و پایداری را فراهم می‌کند که در سایر درها حتی در اندازه‌های بزرگ‌تر از معمولی امکان‌پذیر نیست.

باز و بسته شدن درب‌های برقی سکشنال معمولا عمودی است و این موضوع باعث می شود که بتوان از فضای دیوارهای نزدیک درب استفاده کرد. این برای گاراژهای کوتاه‌تر یا راه‌های ورودی مناسب است و به وسایل نقلیه اجازه می‌دهد بدون نیاز به فضایی برای «چرخش به بیرون» در هنگام باز کردن درب پارک شوند.

طراحی مکانیکی درب برقی سکشنال به‌طور قابل‌توجهی با درب‌های گاراژ سنتی متفاوت است. سیستم فنری عملکرد بسیار نرم‌تری نسبت به درب‌های معمولی رو به بالا ارائه می‌کند که مخصوصاً در درب‌های بزرگ‌تر مفید است. درب‌های پارکینگ سکشنال به‌صورت دستی و الکترونیکی هستند و به دلیل ساخت مهندسی و استفاده ازاجزاء مرغوب در هر دو حالت، بی‌صدا و بی نقص عمل می کنند.

قیمت درب سکشنال

مزایا و معایب درب سکشنال

این نوع خاص از درب پارکینگ امنیت بیشتری را ارائه می‌دهد، مقرون به‌صرفه‌ترین است و برای طیف وسیع‌تری از اندازه‌ها مناسب است. با این حال مزایا و معایبی نیز به همراه دارد. در اینجا برخی از مزایا و معایب درب پارکینگ سکشنال وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند:

طراحی: یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های این درب‌ها مکانیسم باز و بسته شدن «بدون چرخش» آن‌ها است. خاصیت بالا و پایین رفتن صاف آن از طریق چهار یا چند پنل عمل می‌کند. آن‌ها در مسیرهای عمودی حرکت می‌کنند و در بالا به مسیرهای افقی منحنی می‌شوند که از خط سقف گاراژ پیروی می‌کنند.

قابلیت اطمینان: درب‌های پارکینگ سکشنال بسیار بادوام هستند. نحوه اتصال هر یک از پنل ها به مسیر اصلی درب گاراژ کمک می‌کند تا در هنگام باز و بسته شدن بسیار ایمن شود.

تعمیرات مقرون‌به‌صرفه: از آنجایی که کل درب از چندین پنل تشکیل شده است، آسیب‌دیدگی یک پنل به‌راحتی بدون نیاز به تعویض کل درب قابل تعمیر است.

همه‌کاره: درب‌های برقی سکشنال را می‌توان به‌راحتی به کنترل از راه دور تبدیل کرد. هر دو فرمت موتوری و دستی مؤثر و آسان برای استفاده هستند.

مقرون‌به‌صرفه: این نوع درب پارکینگ یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین گزینه‌های موجود در بازار است.

تنوع سبک و طراحی متناسب با خانه شما: درب‌های سکشنال برقی دارای گزینه‌های جذابی هستند تا حس شخصی‌سازی را به شما القا کنند. طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و سبک‌ها می‌تواند گزینه‌های بیشتری را در اختیار صاحب‌خانه‌ها قرار دهد تا درب‌های پارکینگی را پیدا کنند که به بهترین وجه مناسب خانه آن‌ها باشد.

به خاک و گردوغبار اجازه ورود به گاراژ را می‌دهد: خاک و گردوغبار می‌توانند به‌راحتی از طریق هر یک از پنل ها یا بخش‌ها به پارکینگ شما منتقل شوند. این امر حفظ نظافت پارکینگ شما را دشوار می‌کند.

یکی از بزرگ‌ترین معایب درب‌های سکشنال گاراژ، احتمال زیاد گیرکردن آن هنگام باز و بسته شدن است. این به دلیل کار نکردن پنل ها با یکدیگر است.

خرید درب سکشنال

درب گاراژ غلتکی یا درب گاراژ سکشنال

در این قسمت، ما دو مورد از محبوب‌ترین طرح‌های درب پارکینگ - درب‌های غلتکی و سکشنال – را از جنبه‌های مختلف بررسی و مقایسه می‌کنیم:

سازوکار

مکانیسم‌های درب‌های غلتکی و سکشنال پارکینگ هر دو دارای مزیت باز شدن به‌صورت عمودی و بدون چرخش به سمت بیرون هستند - این برای فضاهای تنگ بسیار مفید است. تفاوت در نحوه باز شدن آن‌ها نهفته است. درب‌های غلتکی پس از باز شدن به داخل یک بشکه نصب شده در بالای درب گاراژ برمی‌گردند، درحالی‌که درهای گاراژ مقطعی به سمت سقف پارکینگ برمی‌گردند.

تفاوت در مکانیسم بر میزان فضای لازم برای نصب تأثیر می‌گذارد که می‌تواند بر تصمیم شما تأثیر بگذارد. برای یک درب گاراژی با اندازه استاندارد، یک درب غلتکی برای مکانیسم خود حدود دو برابر بیشتر از یک درب برقی سکشنال فضا نیاز دارد. با این حال، درهای غلتکی به‌طور کامل نیاز به دونده در سراسر سقف را از بین می‌برند و بنابراین اگر سقف کوتاه در پارکینگ خود دارید، این ممکن است گزینه جذاب‌تری باشد.

اندازه

هر دو نوع درب پارکینگی برای یک پارکینگ استاندارد به خوبی کار می‌کنند. با این حال، اگر برای یک پارکینگ دوتایی به درب نیاز دارید، درب برقی سکشنال انتخاب بهتری خواهد بود. درب‌های غلتکی داخلی حداکثر عرض حدود 5 تا 6 متر دارند، درحالی‌که عرض درب‌های برقی سکشنال تا 8 متر می‌رسد.

طرح

ظاهر درب پارکینگ برای خیلی‌ها فاکتور مهمی است، به‌خصوص اگر پارکینگ شما به خانه شما متصل باشد و به‌وضوح از خیابان قابل‌مشاهده باشد. هنگام انتخاب یک درب پارکینگ جدید، قابل‌درک است که می‌خواهید آن را به‌منزله تمجید از خانه ببینند. در طراحی، درهای غلتکی تفاوت چندانی ندارند زیرا مکانیسم غلتکی آن‌ها به این معنی است که نوارهای افقی نازک لازم است. با این حال، درب‌های غلتکی می‌توانند رنگ‌های مختلفی داشته باشند. در مقابل، درب‌های برقی سکشنال گزینه‌های شخصی‌سازی بیشتری دارند؛ طرح‌های مختلف پنل و همچنین طیف وسیعی از رنگ‌ها برای انتخاب. حتی می‌توان آن‌ها را طوری طراحی کرد که با درب ورودی منزل شما مطابقت داشته باشند تا ظاهری هماهنگ داشته باشند.

پنجره‌های درب پارکینگ یکی دیگر از انتخاب‌های طراحی است که باید در نظر گرفته شود. در درب های غلتکی، به‌ندرت وجود دارد که پنجره داشته باشد و حتی در این صورت فقط مقادیر بسیار نازک شیشه ممکن است. پنجره‌های شیشه‌ای با اشکال، لعاب و سبک‌های مختلف برای درب‌های برقی سکشنال امکان‌پذیر است.

درب سکشنال بالابر

عایق

درب‌های پارکینگ غلتکی و سکشنال در نسخه‌های تک یا دو پوسته عرضه می‌شوند. نسخه تک پوسته ارزان‌تر خواهد بود و به‌طور خاص برای عایق بندی طراحی نشده است، اما زمانی که به خوبی نصب شود، احتمالاً همچنان عایق‌تر از درب پارکینگ قدیمی شما خواهد بود. اگر ویژگی‌های عایق خوب در لیست اولویت‌های شما قرار دارد، می‌توانید یک درب دو پوسته را برای بهترین سطوح محافظت انتخاب کنید.

امنیت

از نظر امنیت، نسخه‌های اصلی هر یک از این سبک‌ها حداکثر سطح حفاظت را ارائه نمی‌دهند. درب‌های پارکینگ دوجداره علاوه بر مزایای عایق بودن، استحکام و مقاومت بیشتری در برابر مزاحمان ایجاد می‌کنند. یک درب اتوماتیک غلتکی دو پوسته با کیفیت خوب، چالش بزرگی برای هر دزدی ایجاد می‌کند.

درب‌های برقی پارکینگ سکشنال از نظر طراحی محکم هستند و مقاومت جانبی بیشتری نسبت به درب‌های غلتکی معمولی دارند. با این حال، هنگامی که با یک مکانیسم قفل اولیه نصب می‌شود، این یک نقطه‌ضعف می‌شود که می‌توان آن را هدف قرار داد. اطمینان حاصل کنید که یک قفل سیلندر یورو را برای بهبود امنیت درب سکشنال خود انتخاب کرده‌اید. از طرف دیگر، اتوماسیون- برای درب‌های برقی سکشنال- می‌تواند نیاز به سیستم قفل اولیه و تشخیص‌دهنده نقطه ورود را برطرف کند.

درب اتوماتیک سکشنال

3 نوع درب سکشنال پارکینگ

بسته به هدف استفاده از درب پارکینگ برای منازل یا شرکت‌ها، پارکینگ به درب‌های مختلفی نیاز دارد تا هم کیفیت زیبایی و هم استحکام پایدار را برای محافظت از کالاها و محصولات خود ارائه دهد. بسته به نیازهای عملکردی و زیبایی‌شناختی دقیق کسب‌وکار شما، یک درب پارکینگ برقی سکشنال ممکن است بهترین گزینه برای نیازهای درب پارکینگ شما باشد. درب‌های پارکینگ سکشنال از فولاد ساخته شده‌اند، فلزی بسیار قوی که جذاب نیز است. این درب‌ها انواع مختلفی دارند که پیدا کردن درب مناسب را آسان‌تر می‌کند.

سه نوع اصلی درب برقی سکشنال پارکینگ وجود دارد که تفاوت آن‌ها در ساختار آن‌ها مشخص می‌شود. این سه نوع عبارتند از:

High Lift Sectional Doors

Vertical Lift Sectional Doors

Standard Lift Sectional Doors

بسته به نیازهای دقیق شما، ممکن است نوع متفاوتی از درب برقی سکشنال را ترجیح دهید؛ اما با هر نوع دربی که انتخاب می‌کنید، مطمئن شوید که از مزایای بسیاری که انتخاب شما ارائه می‌دهد، بهره‌مند خواهید شد. درب‌های برقی سکشنال به دلیل دوام ماندگار و ظاهر زیبای خود شناخته می‌شوند که هم عملکرد و جذابیت درب پارکینگ و هم منازل شما را افزایش می‌دهند.

مدل استاندارد درب‌های برقی سکشنال پارکینگ، دارای فنرهای کششی در پایین دو ریل عمودی است که کنار هم قرار می‌گیرند. به دلیل اتصالات ساده و کاربردی، مدت زمان لازم جهت نصب درب، از شروع تا پایان، بین 4 تا 3 ساعت است. درب استاندارد سکشنال را در تمامی محل‌ها می‌توان نصب کرد زیرا برای نصب فقط نیاز به یک فضای 10 میلی‌متری در بالای درب دارد. درب‌های استاندارد سکشنال به دلیل خاصیت فنر در فنر، امنیت بالایی در زمان شکستن فنر دارند. بدین معنا که در زمان شکستن یکی از فنرها، فنر دیگر جایگزین فنر شکسته شده و مانع از سقوط درب می‌شود. فنرهای کششی در زمان حرکت درب، باز و بسته می‌شوند و به خوبی می‌توانند یک سیستم تعادلی بدون هیچ‌گونه تنظیم خاصی، ایجاد کنند.

درب سکشنال کرکره ای

قطعات موجود در درب برقی سکشنال پارکینگ بسیار زیاد است که عبارت‌اند از:

تولید درب سکشنال

عوامل مؤثر بر قیمت درب سکشنال پارکینگ

اندازه

هرچه اندازه این درب‌ها بزرگ‌تر باشد، قیمت آن‌ها نیز بیشتر می‌شود. این افزایش قیمت به خاطر عوامل مختلفی مانند مقدار متریال به کار رفته در ساخت درب، کارمزد و هزینه‌های بیشتر تولید است.

مدل

قیمت درب برقی سکشنال وابسته به مدل، متفاوت و متغیر است.

موتور

درب سکشنال به‌صورت اتوماتیک کار می‌کند. این درب‌ها برای باز و بسته شدن نیاز به یک موتور دارند. نوع موتور نیز یکی از عوامل مؤثر بر قیمت درب سکشنال است.

جنس بدنه

جنس درب سکشنال یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت درب است. مثلاً درب سکشنال استیل طول عمر بالایی دارد و هزینه‌های نگهداری و تعمیر آن نیز پایین است. همین امر قیمت آن را بالا برده است.

درب سکشنال صنعتی

درب برقی سکشنال پارکینگ به درب اتوماتیک زیر سقفی نیز معروفی است. درب سکشنال از تعدادی پنل یا پانل (3 تا 8 عدد) و چند لولا ساخته شده است. این درب‌ها قابلیت‌های زیادی از لحاظ طراحی، رنگ، جنس و مدل باز و بسته شدن ارائه می‌دهند. درب‌های برقی سکشنال از سه تا هشت پنل ساخته شده است. این قسمت‌ها توسط لولا محکم به هم متصل می‌شوند.

از ویژگی‌های برتر این درب‌ها می‌توان به استحکام و امنیت بالا اشاره کرد. برای پارکینگ‌هایی که از لحاظ ارتفاع سقف دارای محدودیت هستند، مناسب‌ترین گزینه محسوب می‌شوند. درب سکشنال برقی به‌راحتی می‌تواند با نمای ساختمان هماهنگ شود. این درب دارای یک سیستم ضد سرقت (anti-drop) است که وقتی فعال باشد سیستم فنر و کابل کار نمی‌کنند و درب بسته می‌ماند.

نصب درب سکشنال محاسبه قیمت هر مترمربع درب سکشنال درب سکشنال چیست

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن سازی

با عرض سلام و ارادت. برای مشاوره ☎ و دریافت اطلاعات محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا