قیمت سایبان برقی


برای خرید بهترین سایبان برقی باید یک سری موارد را به دقت رعایت کنید. در ابتدا باید مشخص شود که هدف از خرید سایبان چیست. هدف از خرید سایبان به طور کلی سبب می شود تا بهترین گزینه را در نظر بگیرید. برخی از سایبان ها به عنوان سایبان ماشین و برخی برای درب و پنجره هستند.  سپس می بایست نوع سایبان مشخص شود. نوع سایبان کمک می کند تا بتوانید بهترین شرایط را ارزیابی کنید.

قیمت سایبان

هدف از خرید سایبان برقی

منظور از چگونگی خرید انواع سایبان برقی این است که بدانید قرار است سایبان به چه منظوری استفاده شود. آیا می توانید که از ورود نور به داخل خانه جلوگیری شود؟ آیا قرار است به عنوان سایبان استخر استفاده شود؟ آیا قصد شما این است که اتومبیل شما از باران در امان بماند؟ و یا قصد دارید برای رستوران رو باز خود از سایبان های چتری استفاده کنید. هر یک از موارد یاد شده شرایط مخصوص به خود را دارند. به هر حال هدف از خرید سایبان به شما کمک زیادی می کند. سبب می شود تا بتوانید بهترین شرایط را مدنظر قرار دهید. اگر هدف شما از انتخاب سایبان مشخص نباشد دچار مشکل می شوید.

قیمت سایبان حیاط منزل

نوع سایبان را شناسایی کنید!

در خرید سایبان برقی یکی از موضوعات مهم در نظر گرفتن نوع آن است. سایبان برقی بازویی یکی از سبک های خاص محسوب می شود. این سایبان در ابعاد مختلفی تعریف شده است. این سایبان ها بسیار پرفروش هستند. سایبان بازویی فضای خوبی را تحت پوشش قرار می دهد. در واقع اگر نیاز دارید که سایه زیاد ایجاد شود، می توانید این سبک را انتخاب کنید. پارچه ای که برای این سایبان ها در نظر گرفته می شود روی لوله نصب شده و روی دیوار حرکت می کنند. در زمان بسته شدن نیز لوله جمع می شود. از این سایبان ها بیشتر برای مغازه و تراس و پاسیو و همینطور سر ساختمان ها استفاده می شود.

سایبان چتری از دسته مدلهای کم جا و کوچک است و یکی از بهترین محصولاتی است که می توانید خریداری کنید. سایبان های چتری انتخاب خوبی برای باغ و استخر و حیاط محسوب می شوند. یکی از مزیت های این سایبان ها قابل حمل بودن آن است. به طور کلی این سایبان ها برای رستوران و کافی شاپ های روباز محسوب می شوند. مثلاً هر میز دارای یک سایبان چتری خواهد بود. در هر صورت نوع سایبان بسیار مهم است و در این راستا می تواند گزینه خوبی محسوب می شود.

سایبان ارزان قیمت

محل نصب سایبان برقی را در نظر بگیرید!

در خرید سایبان برقی محل نصب بسیار مهم است. در واقع پیش از نصب حتماً باید محل نصب را مشخص کنید. ابعاد و اندازه محل نصب بسیار مهم است. سایبان های برقی باید بر اساس محل نصب انتخاب شوند. مثلاً یکی از موضوعات مهم این است که در محل نصب اشیای تیز وجود نداشته باشد. اشیای تیز سبب پاره شدن پارچه می شوند. دقت کنید که اگر قرار است در محلی مثل باغ یا حیاط از سایبان برقی استفاده کنید باید از مدل هایی با کیفیت بالا خریداری کنید. مدل هایی که چهار فصل هستند و کیفیت بالایی دارند.

سایبان پارکینگ

پیش از خرید شرایط آب و هوایی را بسنجید!

شرایط آب و هوایی جنوب و شمال کشور به نسبت مناطق خشک و سرد متفاوت است. در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی می تواند از موارد مهمی باشد تا شما را به بهترین نوع سایبان برقی برساند. پیش از سفارش از شرایط اقلیمی خود صحبت کنید. اگر در منطقه باران خیز زندگی می کنید، سایبان انتخابی شما باید شامل پارچه ضد آب باشد. همینطور بدنه آن نیز باید کاملاً ضد زنگ باشد. اگر فکر می کنید که سایبان شما قرار است در معرض آفتاب سوزان قرار بگیرد باید از پارچه های مقاوم در برابر اشعه خورشید استفاده شود تا سریعاً دچار پوسیدگی و خرابی نشود.

بررسی اقلیم برای سایبان برقی بسیار مهم است. مثلاً آب و هوای کوهستانی به سمت جنوب نیاز به سایبان بیشتری دارد. بیشتر سایبان های افقی برای این شرایط آب و هوایی مناسب هستند. اگر بخواهید از سایبان برقی برای اقلیم گرم و خشک استفاده کنید، عمق سایبان می بایست در جهت غرب قرار بگیرد و همینطور نصب آن در همه جهات به یک اندازه باشد.

سایبان متحرک

طرح و رنگ سایبان برقی

به هر حال ظاهر سایبان برقی نیز بخش مهمی در خرید محسوب می شود. پس از اینکه بررسی های لازم روی نوع و ساختار سایبان صورت گرفت، باید طرح و رنگ سایبان برقی را نیز به درستی انتخاب کنید. اگر هدف شما خرید سایبان برقی برای جذب مشتری در مغازه است قطعاً رنگ و مدل اهمیت زیادی دارد. سایبان مغازه می بایست طراح ظاهری جذابی داشته باشد. نیاز است که طرح و رنگ پارچه به درستی انتخاب شود. یکی از نکات مهم این است که رنگ پارچه سایبان نیز مناسب ارزیابی شود. رنگ پارچه می تواند روی مخاطب و مشتریان تاثیر بگذارد.

مثلاً سایبان برقی با رنگ آبی نشانه اعتماد و صداقت است. این رنگ خنک برای موسسات مالی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. سایبان مغازه قرمز برای رستوران ها و غذاخوری ها نوعی نماد اشتها آور محسوب می شود. به هر حال این سایبان ها دارای سیستم اجرایی خاصی هستند. رنگ های صورتی و بنفش به طور کلی مورد پسند بانوان خوش سلیقه ایرانی قرار می گیرد و برای آرایشگاه ها و سایر خدمات بانوان بی نظیر است. در مراکز بهداشتی و سالن های ورزشی از سایبان برقی به رنگ سبز استفاده می شود که نماد پاکی و رشد و سلامت را به همراه دارد.

سایبان ماشین متحرک

 شرایط سایبان برقی از نظر شرایط اقلیمی

اطلاعات این بخش در خرید سایبان برقی قطعاً به شما کمک زیادی می کند.

اقلیم گرم و خشک: در این اقلیم معمولاً نیاز است که عمق سایبان ها در جهت غرب بیشتر است. سایبان ها به صورت افقی اجرا می شوند. در محیط گرم و خشک نیاز است که سایبان در همه جهات به یک اندازه اجرا شود.

اقلیم گرم و مرطوب: زمانی که شرایط اقلیمی گرم و مرطوب است. عمیق سایبان در بخش غرب می بایست به نسبت دیگر جهات بیشتر باشد. سایبان می بایست در جهت جنوبی اجرا شود و سایبان های عمودی انتخاب بسیار عالی هستند.

اقلیم معتدل و مرطوب: در چنین شرایطی عمق سایبان غرب به نسبت شمال بیشتر است. در جهت های شمالی و جنوبی از مل های عمودی و در جهت جنوبی و شرقی از مدل های افقی استفاده می شود.در این اقلیم از سایبان افقی و عمودی به یک اندازه استفاده می شود. در اقلیم معتدل و مرطوب در عرض جغرافیایی 32 درجه نیاز است که عمق سایبان بیشتر باشد.

اقلیم سرد و کوهستانی:در اقلیم سرد عمق سایبان در جهت غرب بیشتر از سایر جهات است. در این اقلیم در سمت جنوب نیاز به سایبان بیشتری است. در این اقلیم به سایبان های افقی نسبت به عمودی بیشتر نیاز است. در اقلیم سرد هرچه طول جغرافیایی بیشتر شود عمیق سایبان کمتر می شود.

سایبان پارکینگ خودرو

قطعات استفاده شده در سازه سایبان برقی

از دیگر موارد مهمی که می بایست در زمان خرید سایبان برقی به آن دقت کنید قطعاتی است که در سازه سایبان استفاده شه است. قطعات به کار رفته در سازه سایبان می بایست با کیفیت باشد. وقتی یک سایبان برقی کیفیت بالایی نداشته باشد، نمیتواند انتظارات شما را پوشش دهد. قطعات می بایست اورجینال و کاملاً ایده آل باشند. جنس قطعات بسیار مهم است معمولاً استفاده از فلز آلومینیوم ضد زنگ می تواند گزینه خوبی برای سایبان های برقی باشد. در واقع برای محیط های مرطوب ضد زنگ بودن قطعات سایبان اهمیت بالایی دارد.

سایبان فلزی حیاط

انتخاب پارچه سایبان بسیار مهم است!

فرقی نمی کند نیاز به سایبان مغازه دارید و یا سایبان چتری برای رستوران خود می خواهید، پارچه سایبان اهمیت زیادی دارد. به هر حال ایران کشوری 4 فصل است و شرایط آب و هوایی متفاوتی در شهرهای مختلف دیده می شود. در جنوب شاهد گرمای شدید هستیم. در شمال باران های شدیدی می بارد. همه این مسائل روی کیفیت سایبان ها تاثیر می گذارد. سایبان ها از یک سمت به دیوار وصل می شوند اما سقف های متحرک به صورت کشویی باز و بسته می شوند. بنابراین پارچه ای که برای باز و بسته شدن استفاده می شود باید مقاومت بالایی داشته باشد. همینطور پارچه می بایست در برابر باد و برف نیز بسیار مقاوم باشد. در مناطقی که باد زیادی می وزد سایبان ها باید کاملاً ایده آل طراحی شوند.

پارچه هایی که در مناطق گرم استفاده میشوند مقاومت بالایی در برابر نور خورشید دارند. این پارچه ها اشعه یو وی را عبور نخواهند داد. به مرور زمان پوسیدگی یا زنگ پریدگی نیز ایجاد نمی شود. پارچه هایی که در مناطق شمالی کشور استفاده می شوند قطعاً باید ضد آب باشند. یعنی در برابر رطوبت زیاد دچار پوسیدگی نشوند. سازه هایی که سایبان روی آن قرار می گیرد نیز باید ضد زنگ باشد.  

سایه بان باران گیر

چرا سایبان کالسکه ای طرفدار زیادی دارد؟

نام دیگری که برای سایبان برقی کالسکه ای در نظر گرفته شده است کروک است. این سایبان ها حالت ربع دایره ای و کلاسیک دارند. این سایبان ها برای مغازه ها بسیار عالی هستند. از سوی دیگر امکان تولید آنها در رنگ های مختلف نیز وجود دارد. برای ساخت این سایبان ها از متریال های مختلف استفاده می شود پلی استر با روکش پی وی سی و پارچه هایی در طرح های مختلف می تواند اثربخش باشد. در سایبان های کالسکه ای از بازوهای جانبی استفاده می شود که به یک موتور وصل هستند. این موتور سبب باز و بسته شدن کالسکه می شوند. این نوع سایبان ها قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارند.

قیمت سایبان آفتاب گیر

سایبان برقی دو طرفه در چه زمانی استفاده می شود؟

سایبان برقی دو طبقه از باکیفیت ترین سایبان های تولید شده در بازار ایران محسوب می شود. این سایبان ها دارای پوشش های بسیار شیک محسوب می شود. از دو سمت نیز به صورت قرینه باز و بسته می شود. سایبان های برقی دو طرفه نوعی سازه آلومینیومی بسیار سبک هستند و سبب طول عمر بیشتر محصول می شوند. این سایبان ها مزایای زیادی دارند و استحکام و مقاومت آنها نیز در برابر شرایط جوی ناپایدار بسیار خوب است. از سوی دیگر شما می توانید تنظیمات لازم برای تغییر زاویه نور خورشید را فراهم سازید. نصب تجهیزات سرمایشی و گرمایشی از دیگر ویژگی های این سایبان ها محسوب می شود و روی قیمت و کیفیت آنها تاثیر می گذارد.

سایبان برقی حیاط

سایبان چتری با طرحی جدید

برای طراحی سایبان برقی چتری می بایست در ابتدا میزان وزش باد در منطقه را ارزیابی کرد. به طور کلی از سایبان چتری برای حفاظت در برابر باران و برف و همینطور نور خورشید استفاده می شود. سطحی این سایبان ها پوشش می دهند گسترده نیست و محدود است. مثلاً اگر قرار باشد که محوطه بزرگی توسط سایبان چتری پوشش داده شود باید از چند عدد استفاده شود. سایبان چتری روی یک پایه قرار دارد. قسمت پایین ستون به صورت نوک تیز طراحی شده است که در زمین های شنی و ماسه ای فرو می رود. شما میتوانید این سایبان ها را بدون قدرت بالا باز و بسته کنید. عملکرد این سایبان ها شامل چتر معمولی است. در ساخت سایبان تری از پارچه برزنتی استفاده می شود.

سایبان های برقی چتری به طور کلی در کنار دریاها و ویلاها و استخرها و همینطور پاسیو ها استفاده می شود. این سایبان ها برای محیط های تجاری و کافی شاپ ها نیز مناسب است. محیط های تفریحی و هتل ها گزینه مناسبی برای سایبان های چتری هستند.

قیمت سایبان چتری

سایبان مخصوص پارکینگ

مشکل کثیف شدن ماشین به طور کلی برای کسانی که خودرو را در حیاط بدون سقف و فضای آزاد استفاده می کنند مشکل ساز است. سایبان هایی که مخصوص پارکینگ هستند معمولاً از اتومبیل در برابر باران استفاده می شود. همینطور سبب می شود تا از فضولات پرندگان نیز در امان باشد. این نوع سایبان ها در حیاط و محل کار نصب می شوند. در واقع نوعی سقف برای اتومبیل خواهند بود. طرح و مدل بندی های مختلفی برای این سایبان ها اجرا می شود. شما می توانید این سایبان ها را در سبک و مدل بندی های خاص اجرا کنید. به طور کلی رنگ بندی این سایبان ها متفاوت ارزیابی شده است. به طور کلی این سایبان ها در قیمت های مختلفی عرضه می شوند.

خرید سایبان اتوماتیک

سایبان پنجره، تراس و بالکن از نوع برقی

سایبان های برقی می تواند در جلوی پنجره ها و روی دیوار نصب می شود. این سایبان ها از شدت نور خورشید می کاهند. سایبان برقی برای اتاق هایی که بسیار نورگیر هستند یک انتخاب عالی محسوب می شود. این سایبان ها سبب می شوند تا شیشه های پنجره در برابر باران و برق تمیز بمانند.

سایبان های برقی بالکن برای رستوران یا منزل نیز استفاده می شود. پیشنهاد ما این است که از این سایبان ها می توان در برابر باد و باران و نور خورشید استفاده کرد. همینطور به خنک شدن فضا نیز کمک می کند. این سبک از سایبان ها بسیار مدرن طراحی شده است و حتی برای پذیرایی مهمان بسیار مهم هستند. از این سایبان ها برای نگهداری گل و گیاهان نیز استفاده می شود.

سایبان پنجره

سایبان برقی مغازه اصل و تضمینی

ورودی مغازه باید بسیار زیبا باشد. این موضوع برای ویترین فروشگاه ها نیز صدق می کند. به طور کلی سایبان برقی علاوه بر شیک و زیبا بودن ورودی سبب خنکی مغازه و همینطور سالم ماندن محصولات در برابر نور خورشید می شود. باز و بسته کردن سایبان های برقی نیاز به اهرم ندارد. در واقع فقط یک ریموت اجرا شده است. به طور کلی استفاده از این سایبان ها یعنی با یک تیر، دو نشان بزنید. می توانید روی سایبان برقی را می توانید با تبلیغ پر کنید. این سبک از سایبان ها در لیست سایبان های تبلیغاتی قرار دارند.

اجزای سایبان برقی

موتور برقی از اجزای مهم سایبان برقی محسوب می شود. در این سایبان ها از موتورهای تیوبلار استفاده می شود. این موتورها نقش بسیار مهمی در عملکرد سایبان دارند. شناخت عملکرد موتور پیش از خرید بسیار مهم است

بازو به منظور باز شدن پارچه سایبان برقی استفاده می شوند. بازوها نقش مفصل را ایفا می کنند. در داخل این بازوها از فنرهایی خاص استفاده شده است. سیم بکسل و تسمه و زنجیر از موارد مهم برای سایبان برقی محسوب می شوند.

پارچه سایبان برقی اتوماتیک معمولاً سبک و مدل بندی متفاوتی دارد. این رویه ها بر اساس محل نصب سایبان و طبق سلیقه مشتری انتخاب می شوند.

یراق آلات آلومینیوم و یک سری قطعات جانبی از مواردی است که برای اجرای سایبان برقی مورد استفاده قرار می گیرد. اجزای اصلی سازنده، تنظیم کننده ها، نگهدارنده ها و ... به طور کلی بخش مهمی از یراق آلات را سبب می شود. در زمان خرید سایبان برقی سعی کنید کیفیت آن را مدنظر قرار دهید. شما می توانید به سراغ سبک هایی بروید که دارای اجرای خاصی هستند. در هر صورت یراق آلان می توانند ساختار قابل قبولی داشته باشند. وضعیت آب و هوایی بسیار مهم است و باید بتوانید موقعیت آب و هوایی را پیش از خرید بسنجید. در یک بررسی کلی مشخص شده است که متریال پارچه در طول عمر سایبان تاثیر زیادی دارد. انعطاف پذیری و همینطور میزان جذب و دفع آب نیز مهم است. این سایبان ها دارای ساختار مشخص و قابل قبولی هستند و به شکل ایده آل اجرا می شوند. سایبان ها از نظر سبک اجرایی بی نظیر هستند. پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن سازی

با عرض سلام و ارادت. برای مشاوره ☎ و دریافت اطلاعات محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا