موتور توبلار کرکره برقی

موتور توبولار (Tubular)، از اصلی ترین و با سابقه ترین مدل های موتور استفاده شده برای کنترل کرکره برقی است که برای کارکرد از برق شهر یا همان ولتاژ 220 ولت استفاده می کند. موتور توبولار در قسمت محوری بالای کرکره قرار می گیرد و معمولا به شکل یک استوانه فلزی با یک لبه در قسمت انتهایی آن است. از هر موتور توبولار سه سیم بیرون آمده است که با اعمال برق شهر یا همان ولتاژ 220 ولت به سیم های مناسب، موتور در جهت پایین یا بالا بردن کرکره می چرخد.

موتور توبلار

موتور توبلار کرکره برقی: قدرت و کارآیی در خدمت راحتی

موتور توبلار کرکره برقی، به عنوان مهمترین قسمتی از کرکره های برقی، نقش کلیدی در عملکرد و کارآیی این تجهیزات ایفا می کند. این موتورها با قدرت و دقت خود، فرآیند باز و بسته کردن کرکره ها را به صورت اتوماتیک و بهبود یافته انجام می دهند.

مزایای موتور توبلار کرکره برقی

موتور توبلار کرکره برقی با داشتن مزایایی، به یک انتخاب برتر در کرکره های برقی تبدیل می شود. در ادامه به تعدادی از این مزایا اشاره خواهیم کرد:

1. قدرت و عملکرد قوی

موتور توبلار کرکره برقی با توان و قدرت قوی خود، توانایی باز و بسته کردن کرکره ها را با سرعت و کارآیی بالا دارد. این ویژگی باعث می شود تا فرآیند کنترل کرکره ها به صورت مؤثر و سریع انجام شود.

2. اتوماسیون و کنترل دقیق

موتورهای توبلار کرکره برقی با امکانات اتوماتیک و کنترل دقیق، امکان تنظیم دقیق میزان باز و بسته کردن کرکره ها را فراهم می کنند. این ویژگی به شما اجازه می دهد که نور و حرارت محیط را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

موتور توبلار کرکره برقی

موتور کرکره برقی توبلار و درب برقی | خرید و قیمت موتور توبلار برای کرکره برقی

آیا به دنبال موتور کرکره برقی با کیفیت و قدرتمند هستید؟ آیا نیاز به خرید محصولات بارزانته، تیوبلار و اسمارت لیفت توربو، اس دی سی sdc دارید؟ اگر پاسختان بله است، بهترین انتخاب برای شما شرکت ایمن سازی می باشد.

نمونه های کاربردی

در این بخش، نمونه های کاربردی از خدمات ما را بررسی می کنیم و به شیوه ای مشتری محور، توضیح می دهیم که چگونه خدمات ما به مشتریان کمک می کنند و مشکلات آن ها را حل می کنند.

راهنمای خرید

اینجا راهنمای کامل و عملی برای خرید محصول یا خدمات ما خواهیم آماده کرد. مشتریان را با راهنمایی هایی که به ایشان کمک می کند گزینه های مناسبی را انتخاب کنند که به نیازهایشان می پردازد.

مقایسه با رقبا

در این بخش، با رقبا مقایسه می کنیم و نشان می دهیم چگونه شرکت ما از دیگران متفاوت است و چرا انتخاب بهتری می باشد. این اقدام باعث ترغیب مشتریان می شود تا به خدمات ما پناه ببرند.

آیا آماده اید؟

اگر نیاز به موتور کرکره برقی با کیفیت و قدرتمند دارید، اینجا بهترین انتخاب برای شماست. با خرید از ایمن سازی، مطمئن ترین راه برای ایجاد امنیت و راحتی در خانه تان را طی کرده اید.

برای اطلاعات بیشتر و خرید، به لینک های زیر مراجعه کنید:

کلمات کلیدی: موتور توبلار کرکره برقی، خرید، قیمت، بارزانته، تیوبلار، اسمارت لیفت توربو، اس دی سی sdc

نمونه های کاربردی
راهنمای خرید
داستان واقعی مشتری
مقایسه با رقبا
نمونه های کاربردی

در این بخش، نمونه های کاربردی از خدمات ما را بررسی می کنیم و به شیوه ای مشتری محور، توضیح می دهیم که چگونه خدمات ما به مشتریان کمک می کنند و مشکلات آن ها را حل می کنند.

راهنمای خرید

اینجا راهنمای کامل و عملی برای خرید محصول یا خدمات ما خواهیم آماده کرد. مشتریان را با راهنمایی هایی که به ایشان کمک می کند گزینه های مناسبی را انتخاب کنند که به نیازهایشان می پردازد.

مقایسه با رقبا

در این بخش، با رقبا مقایسه می کنیم و نشان می دهیم چگونه شرکت ما از دیگران متفاوت است و چرا انتخاب بهتری می باشد. این اقدام باعث ترغیب مشتریان می شود تا به خدمات ما پناه ببرند.

موتور توبلار کرکره برقی - خرید و قیمت موتور توبلار برای کرکره برقی از ایمن سازی، بهترین انتخاب برای شما!

در واقع موتور کرکره برقی تیوبلار به این دلیل که در داخل رول کرکره برقی قرار می گیرد فضای خاصی را اشغال نمی کند و این مورد مزیت اصلی این نوع موتور کرکره برقی است. ولی با توجه به اینکه موتور تیوبلار در داخل رول و شفت کرکره برقی قرار می گیرد با فضای آزاد ارتباط ندارد و بنابراین تهویه و خنک شدن این نوع موتور کرکره برقی نیازمند طی چند دقیقه زمان است و دقیقاً به همین دلیل است که نصب موتور تیوبلار بر روی کرکره برقی های پر تردد پیشنهاد نمی شود.

موتور کرکره برقی یکی از مهم ترین اجزاء کرکره برقی است در بازار موتورهای مختلفی برای پرده برقی، سایه بان برقی و کرکره برقی وجود دارد اما دو نوع از رایج ترین موتورها برای موارد ذکر شده، موتور توبلار و موتور ساید می باشند. موتور توبلار برای مکان هایی با تردد کمتر و با عرض و طول کوچک کناسب است. داخل این موتور سنسور حرارتی وجود دارد به همین دلیل هنگامی که کرکره بیش از حد باز و بسته شود، موتور خاموش می شود و تا زمان خنک شدن قابلیت استارت خوردن ندارد و برای همین در مکان های پر تردد انتخاب خوبی نیست. موتور توبولار داخل لوله آهنی قرار می گیرد و هنگام بسته شدن رول کرکره را روی لوله میپیچید و بهتر است برای محافظت از لیمیت سوییچ موتور از کاور مخصوص موتور ساید استفاده شود تا علاوه بر پوشش کامل میکرو سوییچ و خلاص کن، از موتور در برابر بارش باران و رطوبت محافظت کند. موتورهای توبولار انواع مختلفی دارد و متناسب با نوع هر سایبان نصب می شود.

موتور توبلار

انواع موتور توبلار:

 1. سنگین صنعتی : این موتور قدرتی از ۱۴۰ تا ۳۰۰ کیلو گرم را دارد و معمولا مورد استفاده برای درب های کرکره ای که تیغۀ آن عرض بیشتری دارد و تردد بیشتر است کاربرد دارد.
 2. سبک: این موتور قدرتی برابر با ۳۰ تا ۱۴۰ کیلوگرم دارد و برای مکان هایی که عرض تیغه خیلی زیاد نیست و تردد پایین است مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای موتور توبلار:

 1. به دلیل اینکه درون رول کرکره قرار فضای کمتری نسبت به موتور ساید اشغال می کند.
 2. قیمت ارزان تر نسبت به سایر موتورهای موجود در بازار
 3. مناسب برای مکان های کوچک
 4. ظاهر زیباتر درب پس از اتمام نصب

معایب موتور توبلار :

 1. محدودیت تحمل وزن دارد و مناسب کرکره های خیلی سنگین نیست .
 2. هنگام آسیب دیدن موتور برای تعمیر کل سایبان یا کرکره برقی باید باز شود تا بشود به موتور دسترسی پیدا کرد.
 3. همۀ مدل های آن UPS ندارد به همین دلیل در مواقعی که برق قطع است نمیتوان از برق اضطراری استفاده کرد.
 4. فاقد سیستم پاراشوت است و اگر گیربکس آن آسیب ببیند امکان سقوطش وجود دارد.
 5. تعداد تردد کمتر از موتورهای ساید است.
 6. تعمیرات و تعویض زمانبر موتور

عملکرد موتور کرکره برقی توبلار هنگام قطع برق:

 1. از طریق دستیگره خلاص کن که با چرخاندن آن کرکره برا میتوان باز و بسته کرد.
 2. استفاده از UPS که بسته به ابعاد درب تا ۳۰ بار امکان باز و بستن را دارد.

باید توجه کنید که کرکره برقی در مقابل فشار مخالف مقاوم است و امکان باز کردن آن توسط فشار به بالا وجود ندارد بتابراین فقط از ۲ راه بالا می توان کرکره برقی پارکینگ و فروشگاه را باز و بسته کرد. استفاده از خلاص کن کرکره برقی موتور توبلار لزوما در زمان قطع برق کاربرد ندارد و در هر حالتی میتوان از خلاص استفاده نمود.

ویژگی هایی که یک موتور توبلار باید داشته باشد:

 1. بی صدا باشد.
 2. قابلیت جمع یا باز شدن به صورت دستی را داشته باشد. (برای زمانی که برق قطع شده)
 3. آسان نصب شود.
 4. دارای هولوگرام و گارانتی و پشتیبانی پس از فروش باشد.
 5. یراق آلات مناسب داشته باشد.

پکیج موتور توبلار باید شامل موارد زیر باشد:

 1. موتور
 2. تاج و آداپتور
 3. آچار تنظیم میکروسوئیچ
 4. آچار خلاص کن
 5. خار و بست ها
 6. پایه ستاره ای خورشیدی یا کتابی

مقایسه موتور توبولار با موتور ساید کرکره برقی:

موتور ساید
موتور توبلار

طول پلیت
حدود 60 سانتی متر
حدود 20 سانتی متر
اشغال فضا
فضای زیادی را اشغال می کند
مناسب برای فضای کم
قرارگیری موتور
خارج شفت کرکره، در قسمت کناری
داخل شفت کرکره
شرایط تعمیر
بدون نیاز به پایین آوردن تیغه
نیاز به پایین آوردن تیغه
سرعت حرکت کرکره
سرعت کم
سرعت زیاد

موتور کرکره برقی

کاربردهای موتور توبلار کرکره برقی

با توجه به مزایای منحصر به فرد موتور توبلار کرکره برقی، این قطعات می توانند در موارد مختلفی مورد استفاده قرار گیرند. به عنوان مثال:

1. منازل و واحدهای مسکونی

در منازل و واحدهای مسکونی که نیاز به کنترل نور و حرارت دارند، موتور توبلار کرکره برقی می تواند به عنوان یک ابزار هوشمند مورد استفاده قرار گیرد.

2. فضاهای تجاری و اداری

در فضاهای تجاری و اداری که نیاز به اتوماسیون و کنترل دقیق دارند، موتور توبلار کرکره برقی می تواند به عنوان یک ابزار موثر در بهبود کارایی و امنیت استفاده شود.

موتور توبلار کرکره برقی با ترکیب مزایای قدرت و عملکرد، اتوماسیون و کنترل دقیق، به عنوان یکی از عناصر اساسی و مهم در کرکره های برقی توصیه می شود. با استفاده از این موتورها، می توانید تجربه بهتری از کنترل کرکره ها را داشته و به امنیت و راحتی فضاهای خود افزوده شوید.

موتور توبلار جهت کرکره برقی مغازه و همچنین کرکره برقی پارکینگ کم تردد نصب می گردد. این موتور در انواع استاندارد تا حداکثر 140 N/m تولید و جهت کرکره های کوچک تا حدود 15 متر مربع نصب می گردد. انواع صنعتی موتور توبلار تا گشتاور 320 N/m تولید و جهت کرکره برقی های بزرگتر قابل نصب هست. موتور کرکره های توبلار دارای خلاص کن دستی جهت مواقع قطع برق می باشند و البته بعضی مدلهای آن دارای باطری بک آپ UPS نیز می باشند. موتور کرکره توبلار به صورت پیش فرض فاقد مدار کنترل، ریموت، صفحه پلیت و سایر متعلقات است و جهت نصب کرکره این تجهیزات بصورت جداگانه تهیه میگردد.

Facebook linkedin Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
نرده حفاظ دیوار

نصب حفاظ دیوار آهنی به دور املاک شما باعث حفاظ در برابر ورود دزدان و افزایش زیبایی و ارزش منطقه شما می شود.

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی فلزی ضد سرقت

نصب درب آکاردئونی آهنی جلوی آپارتمان باعث افزایش امنیت ساکنین و کاهش دسترسی به داخل ساختمان برای افراد غیرمجاز در هنگام نبودن در منزل می شود، همچنین به عنوان یک راه حل کارآمد در مدیریت و افزایش فضای قابل استفاده محیط زندگی شما عمل می کند.

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره فرفورژه و ساده آهنی

نصب حفاظ پنجره باعث افزایش امنیت منزل شما، جلوگیری از ورود دزدان و حفظ حریم خصوصی شما می شود.

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب فرفورژه ورودی حیاط

نصب درب آهنی ویلایی فرفورژه باعث افزایش امنیت در دسترسی به ملک شما و همچنین درب فلزی حیاط افزایش زیبایی و ارزش منطقه و افزایش استحکام و مقاومت ساختمان در برابر شرایط آب و هوایی و عوامل زیست محیطی مختلف می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی

کرکره برقی را می توان در مکان های (داخل/خارج): پنجره و بالکن، درب آپارتمان، درب پارکینگ و مغازه و فروشگاه برای امنیت و راحتی نصب کرد.

جک پارکینگی
جک پارکینگی

نصب جک پارکینگی به بهبود دسترسی و جابجایی خودروها، به عنوان یک راه حل کارآمد و نوین در مدیریت پارکینگ محسوب می شود.

دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن باعث افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به محیط های مختلف اماکن شما می شود، همچنین آسایش و اطمینان خاطر شما و افرادی که در آن محل کار می کنند را بهبود می بخشد.

راهبند پارکینگ
راهبند پارکینگ

نصب راهبند باعث افزایش امنیت در دسترسی به ساختمان مسکونی و تجاری شما و جلوگیری از ورود خودروهای غیرمجاز می شود، همچنین در مدیریت ترافیک و جلوگیری از شلوغی در محیط های شلوغ و پرتردد مؤثر است.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک باعث سهولت در دسترسی ورودی و خروجی افراد در مناطق پرتردد می شود.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره باعث بهبود عایق حرارتی و صوتی منزل شما می شود، همچنین جلوگیری از ورود هوا و گرد و غبار از نقاط مختلف پنجره و افزایش امنیت در برابر تلاش دزدان برای ورود به منزل شما می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
8378 678 0912