نصب کرکره برقی پنجره و پارکینگ


کرکره های برقی پنجره، پارکینگ و فروشگاه یکی دیگر از اجزای مهم اماکن و ساختمان ها هستند که کاربردهای زیادی دارند. در همان روزهای اولیه ساخت، مردم فقط این کرکره ها را برای استفاده در مغازه ها و از نوع ساده می شناختند، ولی به تدریج در جاهای دیگر هم از این درب ها کمک گرفتند. این اجزا هم مانند هر یک از اجزای ساختمان در طول زمان به تدریج پیشرفت کردند. این پیشرفت ها قطعاً تأثیر قابل توجهی بر کیفیت آن ها هم داشته است. در برخی موارد نه تنها بهبود قطعات، بلکه قیمت های جدید نیز به آن ها اضافه شده است.

حال در نگاهی اجمالی به بررسی برخی از کرکره برقی مانند موارد زیر می پردازیم:

1- کرکره برقی پارکینگ

 2- کرکره برقی فروشگاه

3- کرکره برقی پنجره


فروش ویژه کرکره برقی پنجره،بالکن تراس،پارکینگ،مغازه،فروشگاه

1- کرکره برقی پارکینگ

کرکره پارکینگ نوعی کرکره برقی است که امروزه شهرت خوبی به دست آورده است. در حقیقت این نوع کرکره به دلایلی از جمله اندازه کوچکتر و داشتن حجم کمتر، ایمنی بالا، عملکرد عالی و بدون نقص و افزایش ضریب امنیت توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند.

این روزها، ساختمان‌های جدید اغلب با مشکل فضای محدود برای نصب درب پارکینگ مواجه هستند. کرکره های اتوماتیک پارکینگ، دیگر مانند درب های پارکینگ قبلی نیستند و فضای بسیار کمی را اشغال می کنند، زیرا با باز شدن کرکره ها در زیر سقف قسمت جلویی بالا رفته تا فضای کافی برای عبور خودرو آماده شود. کرکره برقی پارکینگ مانند بقیه کرکره های الکترونیکی اتوماتیک بوده و با ریموت کنترل باز و بسته می شود. علاوه بر این، تیغه‌های کرکره در طرح‌ ها و اشکال مختلفی وجود دارند که طیف گسترده‌ای از گزینه ‌ها را برای مطابقت با نمای بیرونی و شخصی ساختمان در اختیار شما قرار می ‌دهند.

هر گاه به خاطر فرسودگی درب آهنی پارکینگ خود یا اشغال فضای زیاد توسط درب ها و سخت شدن عبور و مرور ناراحت بودید به شما توصیه می کنیم حتماً از این درب ها استفاده کنید. حال با خود فکر می کنید اگر بخواهید کرکره برقی نصب کنید باید دیوارهای اطراف را خراب کرده و نما را باز مجدد تعمیر کنید، اما ما به شما این مژده را می دهیم که در عمل اصلاً نیازی به این کارها نیست و راه حل بسیار آسان تر از آن است که فکرش را بکنید.


درب کرکره برقی پارکینگ

2- کرکره برقی فروشگاه

با توجه به افزایش روزافزون استفاده از کرکره برقی برای مغازه ها، می توانید کاربردهای متفاوت آنها را در مکان های مختلف مشاهده کنید. از کرکره های برقی در مکان هایی مانند بوتیک ها، مغازه ها، ویلاهای شخصی، مجتمع های مسکونی و پارکینگ ها استفاده می شود. کرکره های صنعتی قیمت های متفاوتی دارند و معمولا بر اساس متریال استفاده شده در آن محاسبه می شوند. به عنوان مثال، کرکره های آلومینیومی معمولاً گرانتر از سایر کرکره ها هستند و کرکره های طرح دار قیمت بیشتری نسبت به سایر کرکره ها دارند. کرکره های مجلل پنجره معمولا از مواد اولیه مرغوب و بادوام ساخته می شوند. کرکره برقی فروشگاه انواع مختلفی دارد. تنوع مصالح و انواع ساخت و ساز جزئی از گستره  کرکره ها می باشد که منجر به ایجاد انواع مختلفی در سراسر کشور شده است.


کرکره برقی مغازه فروشگاه

3- کرکره برقی پنجره و بالکن،تراس

تیغه کرکره برقی پنجره یکی از مهم ترین اجزای کرکره برقی است که کل پنجره را می پوشاند و معمولاً به رنگ سفید می توان آن را مشاهده کرد، بدنه اصلی یا همان تیغه است. اگر در بازار به دنبال این نوع کرکره باشید، متوجه خواهید شد که می توان انواع این تیغه ها را از شرکت های مختلف پیدا کرد که هر کدام یک ویژگی خاص برای خودش دارد. لازم به ذکر است که این قسمت در قیمت کرکره برقی دوجداره تاثیر زیادی می گذارد. به طور کلی دو نوع کرکره برقی برای پنجره در بازار بسیار رایج تراست:

1- تیغه کرکره برقی فوم دار

2-  تیغه کرکره برقی پنجره شفاف

یکی از قطعات مهم کرکره برقی پنجره، موتور آن است. در صورت خرابی موتور، شاتر را نمی توان از راه دور باز و بسته کرد. انواع گوناگون و متنوعی از موتورهای کرکره برقی در داخل و خارج از کشور تولید می شوند که هر کدام ویژگی های مخصوصی را دارند. شیشه های دوجداره به دلیل کوچک بودن می توانند با موتور توبولار هم کار کنند.

 کرکره پنجره برقی بالا بردن امنیت ساختمان یا ویلا بسیار مفید و کاربردی است و شما با هزینه بسیار کم می توانید آرامش را به عزیزان خود هدیه دهید. برای ایجاد امنیت در کرکره های پنجره در اولویت نخست استفاده کردن از تیغه پلی کربنات که با نام تیغه شفاف هم معرفی می شود، توصیه می کنیم و در وهله بعدی می توانید به سراغ  انواع دیگر بروید.

کرکره پنجره برقی در اندازه و اشکال مختلف و با توجه به مدل نمای ساختمان و رنگ آن قابل انتخاب بوده و می تواند به زیبایی زیادی به آن محل بدهد. یکی از رایج ترین راه های ورود سارقان به هر ساختمانی از طریق پنجره آن است. بر اساس آمار پلیس، 53 درصد سرقت ها از طریق پنجره ها صورت می گیرد و سارقان از این قسمت های ساختمان بیشتر نسبت به سایر ورودی ها داخل می شوند.

 کرکره های برقی پنجره عنصری عالی برای ایمن نگه داشتن هر ساختمانی هستند که به شما امکان باز و بسته شدن با کنترل از راه دور را می دهند و پنجره ها را می توان در هر زمانی از روز باز یا بسته کرد و این راحتی و محافظت را فراهم می کند تا دیگر نگران ورور افراد متفرقه به منزل خود نباشید.


کرکره برقی پنجره

انواع تیغه کرکره برقی از نظر صدا

انواع کرکره برقی پنجره،بالکن تراس،پارکینگ،مغازه،فروشگاه بی صدا تا کم صدا را می توان این گونه دسته بندی کرد:

کرکره برقی غضروفدار

کرکره برقی پلی کربن شفاف

کرکره برقی آلومینیوم


نصب کرکره برقی پنجره و پارکینگ
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن سازی

با عرض سلام و ارادت. برای مشاوره ☎ و دریافت اطلاعات محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا