کرکره برقی درب واحد آپارتمانی


امروزه نیاز شدیدی به ایجاد امنیت از طرق مختلف احساس می شود. درب ها اولین جایی هستند که امنیت خانه را تضمین می کنند. برخی از آپارتمان ها دارای درب ضد سرقت هستند. اما با وجود این، آنها نمی توانند 100٪ محافظت در داخل خانه ارائه دهند. در صورت تمایل به امنیت بیشتر و نصب حفاظ آپارتمان برای منزل و آپارتمان مسکونی خود با ما در کرکره برقی امنیتی آپارتمان برقی همراه باشید.


حفاظ درب کرکره ای آپارتمان

هزینه خرید کرکره برقی در آپارتمان

از آنجایی که ابعاد کرکره برقی آپارتمان خیلی بزرگ نیست، تیغه آن نیز در قسمت کوچکی استفاده می شود و به همین دلیل نسبت به نصب و اتوماسیون درب فلزی ارزانتر است. عواملی که در تعیین قیمت کرکره برقی برای آپارتمان نقش دارند عبارتند از: طراحی و اندازه تیغه های مورد استفاده، اندازه کرکره برقی و مکانیزم به کار رفته در کرکره.

نرده برقی آپارتمان یکی از سیستم های امنیتی مورد استفاده در آپارتمان می باشد. درب های ضد سرقت کمی کوچکتر از درب های معمولی شناخته شده اند و برای ایمن سازی بیشتر این درها از کرکره برقی استفاده می کنند که به عنوان یک وسیله ضد سرقت عمل می کند.

یکی از مزایای کرکره برقی در آپارتمان افزایش امنیت ساختمان در عین سهولت کارکرد بدون نیاز به قدرت فیزیکی و فیزیکی می باشد که با ریموت کنترل و باز و بسته شدن آن امکان پذیر است. در این مقاله به توضیح ویژگی های کرکره برقی در آپارتمان و نکاتی در این زمینه می پردازیم.


کرکره برقی برای درب ضد سرقت

مزایا و معایب کرکره برقی برای آپارتمان

همانطور که می دانید درب حفاظ آکاردئونی و کرکره برقی آپارتمانی برای امنیت خانه استفاده می شود، اما افراد زیادی هستند که کرکره آکاردئونی را به کرکره برقی ترجیح می دهند و دلیل این امر چیزی جز عدم آگاهی و آشنایی با مزایا و عدم وجود معایب آن نیست.

استفاده از کرکره برقی ضد سرقت در آپارتمان یکی از عوامل افزایش امنیت درب ساختمان نسبت به استفاده از حفاظ قفل برقی می باشد. از گذشته تا به امروز از کرکره های سنتی و سپس کرکره برقی برای حفظ امنیت ساختمان ها استفاده می شد و امروزه از کرکره برقی برای افزایش امنیت آپارتمان ها و جلوگیری از سرقت در ساختمان ها استفاده می شود. کرکره برقی آپارتمانی در انواع مختلف تک جداره، دوجداره و پانچ تولید می شود.


قیمت درب کرکره ای برقی منزل

جنس کرکره برقی آپارتمان می تواند آلومینیومی یا طرح چوبی باشد که از مقاومت بالاتری نسبت به درب های آکاردئونی برخوردار بوده و از آنجایی که با رنگ کوره ای پوشانده شده اند در برابر رطوبت نیز مقاوم هستند. تنوع رنگ کرکره برقی به شما این امکان را می دهد که رنگ کرکره برقی را با نمای ساختمان خود هماهنگ کنید. داشتن ریموت کنترل از دیگر ویژگی های کرکره برقی در آپارتمان است که می توانید بدون استفاده از نیروی فیزیکی آن را از راه دور باز و بسته کنید. سنسورهای ضد سرقت و وسایل کنترل ترافیک از دیگر ویژگی های ایمنی کرکره برقی هستند.

کرکره های برقی یک محصول عالی برای محافظت از پنجره ها در برابر شرایط آب و هوایی مانند برف و طوفان و همچنین انحراف شاخه های درختان و سایر زباله هایی هستند که می توانند به شیشه پنجره یا درب شما آسیب بزنند یا بشکنند. علاوه بر این، در بادهای شدید پر سر و صدا نیست.

زیبایی کرکره های برقی یکی از مزیت های آن نسبت به حفاظ فلزی آکاردئونی است، زیرا شما می توانید کلید محفظه برقی را به رنگ دلخواه انتخاب کنید و با هزینه کمتری با رنگ ساختمان هماهنگ کنید، در حالی که برای حفاظ آکاردئونی تنها چند گزینه رنگ محدود وجود دارد.

عمق تیغه ها و ایمنی بهتر کرکره برقی نسبت به حفاظ آکاردئونی از مزایای کرکره برقی در آپارتمان ها می باشد. عمق کرکره برقی از بالا حدوداً 6 سانتی متر شروع می شود در حالی که عمق حفاظ آکاردئونی حدود 2 سانتی متر است زیرا نرده حفاظ در پایین آپارتمان قرار می گیرد اما در آپارتمان ها در دو طرف نصب می شود. از در با توجه به عمق حفاظت کرکره برقی نسبت به روکش آکاردئونی، ایمنی کرکره برقی بالاتر است. قیمت کمتر کرکره برقی در آپارتمان یکی از مزایای آن است. راحتی و راحتی کرکره برقی بیشتر از امنیت آکاردئون است زیرا درب آپارتمان تنها با یک کلید باز و بسته می شود و نیازی به نیروی فیزیکی و فیزیکی نیست.


نصب کرکره برقی پشت درب آپارتمان

مشخصات ویژه کرکره برقی برای محافظت از آپارتمان و پنجره

• کنترل از راه دور: کرکره های برقی با سیستم کنترل از راه دور و طراحی برتر، راحتی، راحتی و انعطاف پذیری را برای مشتریان فراهم می کند. سیستم های کنترل خانه دارای گزینه های تایمر هستند که به شما امکان می دهد محیط خانه خود را از راه دور کنترل کنید.

• مجهز به سنسور و محافظ در برابر نور خورشید: کرکره ها می توانند مطابق با سنسورهایی کار کنند که می توانند شدت نور و دمای اتاق را تشخیص دهند. این ویژگی دمای داخل خانه را در تابستان حفظ می کند و از گرم شدن بیش از حد اتاق جلوگیری می کند. در زمستان، این ویژگی می تواند از نور خورشید برای گرم کردن اتاق استفاده کند و در نتیجه در هزینه گرمایش صرفه جویی کند.

• مصرف کم انرژی یکی از مزایای مهم برای خانه شما است.

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن سازی

با عرض سلام و ارادت. برای مشاوره ☎ و دریافت اطلاعات محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا