کرکره برقی ضد سرقت


کرکره برقی ضد سرقت نوعی کرکره امنیتی است که در ورودی ساختمان نصب می شود. این یک کرکره برقی است که می تواند با کمک کنترل از راه دور باز یا بسته شود. هدف اصلی کرکره برقی ضد سرقت، ایجاد حداکثر امنیت در ساختمان در برابر نفوذ و سرقت است.

کرکره برقی ضد سرقت

کرکره برقی ضد سرقت چگونه کار می کند؟

کرکره برقی ضد سرقت از تیغه های افقی تشکیل شده است که به یکدیگر متصل هستند. هنگامی که دریچه باز می شود، این لت ها در یک جعبه کاست جمع می شوند که در بالای ورودی نصب می شود. هنگامی که دریچه بسته می شود، لت ها از جعبه کاست باز می شوند و با یکدیگر قفل می شوند تا یک مانع جامد را تشکیل دهند که نمی توان به آن نفوذ کرد.

نصب کرکره برقی ضد سرقت

مزایای استفاده از کرکره برقی ضد سرقت

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از کرکره برقی ضد سرقت این است که امنیت ساختمان را بالا می برد. کرکره برای مقاومت در برابر هر نوع نیرویی طراحی شده است و عملا غیر قابل نفوذ است. همچنین به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر سارقان و خرابکاران احتمالی عمل می کند، زیرا آنها با مشاهده نصب کرکره در تلاش برای نفوذ مردد خواهند بود.

خرید انواع مدل کرکره برقی ضد سرقت

دوام کرکره برقی ضد سرقت

کرکره برقی ضد سرقت به گونه ای طراحی شده است که دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد. لت ها از قطعات باکیفیت ساخته شده اند که در برابر آسیب و سایش و پارگی مقاوم هستند. کرکره همچنین در برابر شرایط آب و هوایی سخت مقاوم است و می تواند در برابر دمای شدید مقاومت کند و آن را به یک راه حل امنیتی ایده آل برای هر ساختمان تبدیل می کند.

مرکز فروش کرکره برقی ضد سرقت

قابلیت سفارشی سازی کرکره برقی ضد سرقت

کرکره های برقی ضد سرقت بسیار قابل تنظیم هستند و می توانند برای هر نوع ورودی طراحی شوند. لت ها را می توان در اندازه ها، شکل ها و رنگ های مختلف ساخت تا با طراحی و زیبایی ساختمان مطابقت داشته باشد. شاتر همچنین می تواند به گونه ای طراحی شود که با سایر سیستم های امنیتی مانند آلارم و دوربین ها ادغام شود تا یک راه حل امنیتی کامل ارائه دهد.

بهترین تولیدکننده کرکره برقی ضد سرقت

نصب و نگهداری کرکره برقی ضد سرقت

نصب کرکره برقی ضد سرقت یک فرآیند ساده است که می تواند به سرعت و کارآمد انجام شود. تعمیر و نگهداری کرکره نیز ساده است و فقط نیاز به تمیز کردن و روغن کاری دوره ای لت ها و اجزای مکانیکی دارد. تعمیر و نگهداری منظم تضمین می کند که کرکره به طور روان به کار خود ادامه می دهد و امنیت قابل اعتمادی را برای ساختمان برای سال های آینده فراهم می کند.

نرده حفاظ روی دیوار
نرده حفاظ دیوار

نصب حفاظ دیوار آهنی به دور املاک شما باعث حفاظ در برابر ورود دزدان و افزایش زیبایی و ارزش منطقه شما می شود.

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی فلزی ضد سرقت

نصب درب آکاردئونی آهنی جلوی آپارتمان باعث افزایش امنیت ساکنین و کاهش دسترسی به داخل ساختمان برای افراد غیرمجاز در هنگام نبودن در منزل می شود، همچنین به عنوان یک راه حل کارآمد در مدیریت و افزایش فضای قابل استفاده محیط زندگی شما عمل می کند.

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره فرفورژه و ساده آهنی

نصب حفاظ پنجره باعث افزایش امنیت منزل شما، جلوگیری از ورود دزدان و حفظ حریم خصوصی شما می شود.

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب فرفورژه ورودی حیاط

نصب درب آهنی ویلایی فرفورژه باعث افزایش امنیت در دسترسی به ملک شما و همچنین درب فلزی حیاط افزایش زیبایی و ارزش منطقه و افزایش استحکام و مقاومت ساختمان در برابر شرایط آب و هوایی و عوامل زیست محیطی مختلف می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی

کرکره برقی را می توان در مکان های (داخل/خارج): پنجره و بالکن، درب آپارتمان، درب پارکینگ و مغازه و فروشگاه برای امنیت و راحتی نصب کرد.

جک پارکینگی
جک پارکینگی

نصب جک پارکینگی به بهبود دسترسی و جابجایی خودروها، به عنوان یک راه حل کارآمد و نوین در مدیریت پارکینگ محسوب می شود.

دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن باعث افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به محیط های مختلف اماکن شما می شود، همچنین آسایش و اطمینان خاطر شما و افرادی که در آن محل کار می کنند را بهبود می بخشد.

راهبند پارکینگ
راهبند پارکینگ

نصب راهبند باعث افزایش امنیت در دسترسی به ساختمان مسکونی و تجاری شما و جلوگیری از ورود خودروهای غیرمجاز می شود، همچنین در مدیریت ترافیک و جلوگیری از شلوغی در محیط های شلوغ و پرتردد مؤثر است.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک باعث سهولت در دسترسی ورودی و خروجی افراد در مناطق پرتردد می شود.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره باعث بهبود عایق حرارتی و صوتی منزل شما می شود، همچنین جلوگیری از ورود هوا و گرد و غبار از نقاط مختلف پنجره و افزایش امنیت در برابر تلاش دزدان برای ورود به منزل شما می گردد.

پشتیبانی
پاسخگو
8378 678 0912