جک درب پارکینگ ( درب کنترلی ریموت دار )


جک ها ابزارهایی هستند که برای اعمال نیرو , افزایش نیرو و ... در زندگی انسانها جایگاه ویژه ای دارند . انواع جک پارکینگ مناسب برای باز و بسته کردن درب های اتوماتیک , فلزی , پارکینگ , ورودی ساختمان ها و.. در ایمن صنعت طراحی و تولید میشوند که خدمات فروش و نصب جک پارکینگ در سراسر کشور ارائه میشود.

جک درب پارکینگ

در ساختمان هایی که تعداد طبقات آن بالاست از درب های سنگین تر استفاده شده و در این نوع ساختمان ها چون تردد و رفت آمد زیاد است از جک هیدرولیکی استفاده می شود و در ساختمان هایی که تعداد طبقات آن کم است از درب های سبک تر استفاده می شود و در این نوع ساختمان ها چون رفت و آمد کم تر است جک مکانیکی کاربرد بیشتری دارد. در برخی از ساختمان ها، از درب های لولایی ظریف استفاده شده که برای هیدرولیکی کردن این نوع از درب ها استفاده از جک مکانیکی یا هیدرولیکی مناسب نیست زیرا در زیبایی ظاهری تاثیر زیادی می گذارد، در چنین موارد از جک زیر سطحی یا جک نامرئی استفاده می شود که نیاز به فونداسیون و زیر سازی می باشد.

جک درب

امروزه جک درب پارکینگ یکی از ملزومات ساختمان ها شده است و کسی دیگر حاضر نیست از خودرو پیاده شود و درب پارکینگ را بازکند.جک پارکینگی بازار بزرگی دارد که در آن هم جک باکیفیت وجود دارد هم جک بی کیفیت.بنابراین برای خرید جک پارکینگی بهتر است نکاتی را بدانید تا شمارا برای خرید این محصول راهنمایی کند.

حتما قبل از خرید جک پارکینگی طول و وزن حدودی هرلنگه درب را به دست بیاورید ،زیرا دانستن طول و وزن درب اهمیت زیادی دارد و معمولا برای درب های باطول هر لنگه ۲/۵متر از شفت های متوسط و برای بیشتر از ۲/۵متر از شفت های بلند جک در استفاده می کنند. همچنین اگر وزن هر لنگه درب تا ۳۵۰کیلوگرم باشد از جک های سبک وزن و بالای ۳۴۰کیلو از جک های سنگین تر استفاده میشود. مقدار تردد روزانه نیز در انتخاب جک پارکینگی بسیار موثراست ،برای تردد های بالای ۲۰واحد بهتراست از جک های درب پارکینگ هیدرولیک استفاده کنید که با فشار روغن کارمی کنند و در تردد های بالا داغ نمی کنند . اما برای ترددهای زیر ۲۰واحد می توانید از جک های پارکینگی الکتروموتور استفاده کنید.قیمت این جک ها بسیار ارزان تر هستند.

درب کنترلی

جک پارکینگی ، درب جک برقی ( درب ریموتی ) سال‌های زیادی است که تولید می‌شود اما در سال‌های اخیر بازار بهتری پیدا کرده است . تمامی افراد تمایل دارند درب‌های مکان‌های مختلف اعم از منازل، مجتمع‌های مسکونی و یا اداری و غیره را اتوماتیک کنند. یکی از بهترین نمونه‌های خارجی ، ساخت ایتالیا است. علاوه بر این نمونه‌های خارجی، نمونه‌های داخلی جک پارکینگی نیز وجود دارد که ساخت ایران بوده و از کیفیت و کارایی بسیار بالایی برخوردار هستند.

از مزیت‌های بارز درب اتوماتیک و جک پارکینگی این است که دیگر نیازی نیست به طور دستی درب را باز و بسته کنید و این عمل به طور اتوماتیک انجام می‌شود. امروزه افراد بیشتر تمایل دارند که کارها به طور اتوماتیک انجام شود و آن‌ها راحتی بیشتری داشته باشند. درب‌های اتوماتیک این راحتی را برای افراد فراهم می کنند. همچنین از مزیت‌های دیگر آن، قیمت مناسب درب اتوماتیک و جک پارکینگی است که باعث شده است استقبال خوبی از آن شود. بنابراین تمام افراد می توانند به راحتی آن را تهیه کنند.

درب ریموتی

جک پارکینگی در واقع وسیله‌ای است که با استفاده از تبدیل نیروی الکتریکی به نیروی مکانیکی یا هیدرولیکی کار می‌کند. عملکرد جک پارکینگ به این صورت است که نیروی برق به نیروی مکانیکی یا هیدرولیکی در بازوهای جک منتقل می‌شود و درب باز یا بسته می‌شود. جک درب پارکینگ شامل قطعاتی مانند مرکز کنترل، جک بازویی، حسگر چشمی، ریموت و فلاشر است.

مرکز کنترل بخشی است که فرمان باز و بسته شدن را به بازو ها منتقل می‌کند و به مولد برق متصل است. جک بازویی هم اهرمی است که با گرفتن نیروی برق و تبدیل آن به نیروی مکانیکی یا هیدرولیکی (برای درب‌های سنگین و پرتردد)، درب را باز یا بسته می‌کند. حسگر چشمی هم به تشخیص فرد یا وسیله‌ای در مسیر باز شدن در می‌پردازد تا از حوادث و برخورد در با ماشین پیشگیری شود. ریموت هم با استفاده از بلوتوث به مرکز کنترل متصل می‌شود و می‌توان به وسیله آن فرمان باز یا بسته شدن را صادر کرد (تعداد ریموت‌ها هم قابل افزایش است)، فلاشر هم به عابرین پیداه و ماشین‌های در حال عبور هشدار خروج یک وسیله نقلیه را از پارکینگ می‌دهد . البته لازم به یادآوری است که جک درب پارکینگ در انواع لولایی، ریلی و بالارو موجود هستند و تمامی این مدل‌ها توسط ریموت سیار یا ریموتی که داخل ماشین تعبیه شده است یا توسط نرم افزارهایی در گوش‌های هوشمند، کنترل می‌شوند.

جک بازویی

بهترین مارک جک درب پارکینگ کدام است؟

تفاوت بین مارک‌های خارجی جک درب تنها در قیمت بالاتر آن‌ها نسبت به محصولات ایرانی نیست. جک‌های درب پارکینگ خارجی با توجه به قیمت بالاتری که نسبت به انواع ایرانی آن دارند، کیفیت بالاتری را هم ارائه می‌دهند. ممکن است به دلیل تحریم‌ها خدمات پس از فروش برای برندهای خارجی ارائه نشود ولی در این زمینه برندهای ایرانی مزایای بیشتری دارد و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بیشتری هستند. جک پارکینگی مدل های مختلفی در دنیا و ایران دارد که مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که میدانید دربهای لولایی انواع مختلفی دارند و در ابعاد و اشکال مختلفی در بازار ایران موجود هستند. در انتخاب یک جک پارکینگی مناسب که برای اتوماتیک کردن درب لولایی کاربرد دارد باید عوامل زیادی را مد نظر قرار داد مثل وزن هر لنگه درب، میزان تردد خودرو در شبانه روز و عرض هر لنگه درب.

بهترین مارک جک درب پارکینگ کدام است؟

توصیه اول، در انتخاب یک جک مناسب باید به تعداد دفعات باز و بسته شدن در ساعت توجه کرد چرا که برخی از جکهای ایرانی با باز و بسته شدن های پیاپی دچار خرابی و از کار افتادگی موقتی میشوند پس باید در انتخاب یک جک مناسب برای ساختمان های پر تردد این نکته ی مهم را در نظر گرفت.

توصیه دوم، وزن درب ها است که اهمیت زیادی در انتخاب درست جک پارکینگی مناسب دارد باید به این نکته توجه کرد که هر جکی قدرت خاصی برای جا به جا کردن درب دارد. پس باید وزن و ارتفاع درب را در انتخاب جک مد نظر قرار داد.

توصیه سوم، امکانات و تجهیزاتی است که همراه با جک مورد استفاده قرار می گیرند مثل: چشمی قوی (دقت و عملکرد چشمی ها )، ریموت کنترل که به اندازه ی خود جک با اهمیت هستند.

توصیه چهارم، توجه به ضد آب بودن جک، ضد گرد و غبار و سرعت عمل در زمان ترمز را میتوان اشاره کرد.


جهت انتخاب جک پارکینگ ارزان عوامل زیر باید بررسی شوند: عرض کل دهنه درب امکان استفاده از درب تک لنگه و دو لنگه با توجه به فضای موجود تعداد تردد روزانه و مقدار استفاده از درب برقی پارکینگ وزن درب پارکینگ این عوامل مهم‌ترین عامل انتخاب جک پارکینگی ارزان با توجه به نیاز مشتریان است. جهت بهره‌گیری از انتخاب نوع جک می‌توانید با کارشناسان رامادر در بخش فروش ما تماس گرفته و انتخابی خوب و به‌صرفه را داشته باشید. نصب جک اتوماتیک پارکینگ شباهت زیادی به نصب انواع دیگر درب‌های اتوماتیک دارد، بنابراین باید با دقت و توسط تکنسین‌های حرفه‌ای به‌درستی انجام شود تا عمر مفید استفاده از درب افزایش یابد. یکی از عوامل مهم در نصب جک اتوماتیک، نحوه تنظیم درب است به‌گونه‌ای که درب کاملاً تراز باشد. در نصب جک اتوماتیک، نحوه جوشکاری و اتصالات درب از عوامل مهم است. استفاده از متریال و یراق الات باکیفیت، می‌تواند تأثیر چشم‌گیری داشته باشد.

جک پارکینگ ارزان

جک بازویی : روی درب پارکینگ، درب حیات، درب ویلا و... نصب می شوند. از این رو ساکنان آن ساختمان در زمان ورود و خروج به وسیله نقلیه نیازی به پیاده شدن از خودرو نداشته و توسط ریموت یا همان (کنترل از راه دور) درب پارکینگ را باز می‌نمایند، بنابراین مکانیزم درب پارکینگ ها و حیات منازل و ویلاها مزایای زیر را به دنبال خواهند داشت. درب اتوماتیک جزو درب هایی است که به صورت هوشمند باز و بسته می شوند. جک برقی یا به عبارتی جک پارکینگ به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرند: استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی. درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد، با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی، با استفاده از یک ریموت دستی در مواقع لازم باز و بسته می شوند. از این درب ها برای سهولت تردد و امنیت در پارکینگ ها استفاده می شود.

جک بازویی

جک پارکینگ ، وسیله ای است که بر روی درب لولایی پارکینگ یک ساختمان نصب می گردد و توسط برق‌ با ریموت (می‌توان قبل از رسیدن به پارکینگ درب را با ریموت باز نمود و در زمان صرفه‌جویی کرد.) کنترل می شود. همین طور امکان بازو بسته کردن درب به صورت دستی در زمان قطعی برق وجود دارد. ساختار جک درب پارکینگ به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که بیشترین ایمنی را داشته باشد؛ منظور این است که درب‌های برقی پارکینگ در هنگام باز و بسته شدن در صورت احساس برخورد با مانع از حرکت ایستاده و خطری ایجاد نمی‌کنند این عمل توسط حس‌گرهای برخورد با موانع لمس و کنترل می‌شود.

درب ریموتی پارکینگ

انتخاب جک پارکینگی کنترلی مناسب برای درب، نیاز به مشاوره با کارشناسان در این ضمینه دارد تا از خسارات احتمالی و هزینه های اضافه و تلف شدن وقت دراثر انتخاب نارست جک پارکینگی جلوگیری شود.دانستن اطلاعاتی مانند وزن و طول هر لنگه از درب و میزان تردد روزانه کمک بسیار زیادی در انتخاب جک پارکینگی میکند. بهتر است مقدار بودجه در نظر گرفته شده را هم با کارشناس درمیان بگذارید تا درهمان رنج قیمتی مورد نظر شما بهترین جک درب پارکینگ به شما معرفی شود. جک های مختلفی از ایرانی،چینی و ایتالیایی گرفته تا آلمان و اسپانیا با قیمتها و مشخصات فنی مختلف در بازار وجود دارد که در ادامه چند مورد از این جکها معرفی میگردد.

جک درب ریموتی پارکینگ

در هوای گرم تابستان یا سرمای زمستان برای بازکردن درب ورودی حیاط یا پارکینگ منزلتان مجبورید خودرو خود را ترک و درب را باز کرده و پس از داخل شدن دوباره پیاده شده و آنرا ببندید پس به این فکر کنید که اگر در این حین که از خودرو پیاده شدید، فراموش کنید درب خودرو را قفل کنید، ممکن است مشکلاتی از قبیل مزاحمت یا سرقت رخ بدهد. با توجه به این چند نکته، چندان هم بیراه نیست که جک درب پارکینگ را مانند سیستم دزدگیر اماکن برای تأمین امنیت و آرامش محل کار و منازل لازم بدانید.جک پارکینگی یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد که بروی درب لولایی نصب می کنند تا بدون دخالت دست و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن درب فراهم شود.در توضیح ساده تر جک پارکینگی مکانیکی برای درب های سبک تر و تردد محدود تر استفاده می شود و جک هیدرولیکی برای تردد بالا و درب های سنگین.

جک ریموت دار

مزایای استفاده از جک پارکینگی

مزایای استفاده از جک پارکینگی

بی شک بجز سهولت استفاده که جک درب پارکینگ به ارمغان می آورند، مزایای دیگری هم به همراه دارند که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:


جک درب پارکینگ از خانواده درب اتومات است که به صورت هوشمند باز و بسته می شوند. جک کنترلی برقی یا به عبارتی جک پارکینگی به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرند : استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی. درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد، با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی، با استفاده از یک ریموت دستی در مواقع لازم باز و بسته می شوند. از این درب ها برای سهولت تردد و امنیت در پارکینگ ها استفاده می شود. نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های کشویی شیشه ای هستند که از حسگری استفاده می کنند که با تشخیص حرکت در مقابل درب، به طور اتوماتیک باز می شوند، این درب ها در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… کاربرد دارند.


انواع جک درب پارکینگ اتوماتیک


انواع جک درب پارکینگی با توجه به نحوه کارکرد

جک پارکینگی هیدرولیکی

در درب اتوماتیک هیدرولیکی از نیروی تحت فشار سیالات (عموماً روغن غلیظ غیر قابل تراکم) استفاده می شود. مزیت عمده استفاده از درب اتوماتیک هیدرولیکی، قدرت بسیار بالای آن و امکان وجود نیرو، فشار، گشتاور و حرکت یکنواخت آن است که کار را برای به حرکت درآوردن درب های سنگین، راحت می کند، به علاوه باعث می شود حرکت درب آرام و بدون لرزش باشد. در حالی که این سیستم یعنی جک پارکینگی هیدرولیکی استهلاک بسیار پایینی دارد، اما باید به سرویس و نگهداری پرهزینه آن توجه نمود. درب اتوماتیک هیدرولیکی برای مکان هایی که تردد بسیار زیاد و وزن درب بسیار بالاست.

جک پارکینگ پنوماتیک

در درب اتوماتیک پنوماتیک، نیروی تحت فشار باد، تامین کننده انرژی مورد نیاز جک ها برای به حرکت در آوردن درب ها ست. مصرف انرژی در جک پارکینگی پنوماتیک پایین می باشد و چون با سیستم های بادی کار می کنند، قابل اعتماد هستند؛ به این خاطر که در مکان های خطرناکی که امکان سیم کشی دور تا دور قابِ در وجود ندارد، می توان از درب اتوماتیک پنوماتیک استفاده کرد. همچنین جعبه کنترل که شامل دریچه و مدار زمانبندی است، در خارج از محل تنظیم می گردد. از دیگر مزایای آن می توان به حرکات آرام و بی صدا و نصب و تنظیم ساده آن اشاره نمود. این گونه جکهای درب اتوماتیک پارکینگ در گذشته استفاده زیادی داشته اند که در حال حاضر می توان به طور قطع گفت که در هیچ کجا استفاده نمی شوند.

جک پارکینگ الکترومکانیک

این نوع از درب اتوماتیک، با نیروی موتور برقی کوچکی که داخل جک به کار گرفته شده است کار می کنند، این نیرو از جک ها به گیربکس منتقل شده و نهایتا باعث حرکت درب می شود. از بزرگترین مزایای درب اتوماتیک گیربکسی جدا بودن بخش مکانیکی و الکترونیکی، تابلو فرمان کوچک و نیاز کم به سرویس و نگهداری می باشد. به دلیل کارکرد چرخ دنده ها، استهلاک سیستم نسبت به سیستم های هیدرولیکی بالاتر بوده و آسیب پذیری آن در برابر فشار بیشتر است. از معروف ترین جک های الکترومکانیک می توان جک پروتکو و جک بتا را معرفی کرد.

بهترین جک درب پارکینگ

اینکه بهترین جک یا موتور درب اتوماتیک کدام است، کاملا بستگی به نوع درب پارکینگ، وزن و شرایط ویژه آن دارد. گاهی برای یک درب دو لنگه، جک درب اتوماتیک با قدرت زیر 250 کیلوگرم کافیست، مثل درب اتوماتیک فراز سیماران 4S. گاهی یک جک یا موتور پر قدرت هیدرولیکی هم نمی تواند مناسب برخی از دربهای پارکینگ باشد.


جک درب ریلی

جک ریلی درب

برای درب هایی که به صورت کشویی به سمت چپ یا راست کشیده شده و درب باز و بسته می شود از موتورهای درب اتوماتیک ریلی یا جک ریلی استفاده می شود. برای خرید موتور درب ریلی پارکینگ نیز می بایست وزن درب و تعداد تردد در روز را در نظر داشت. هر چقدر وزن درب بالا باشد از موتور های پر قدرت تر می بایست استفاده شود و اگر تردد بالا باشد می بایست از مدلهای هیدرولیکی استفاده گردد. در بیشتر مدلهای موتور درب پارکینگ داخل پک 4 متر روی پک وجود دارد ولی در برخی از محصولات، ریل یا دنده شانه ای باید به صورت جداگانه خریداری گردد.


تفاوت سیستم جک الکترومکانیک و الکتروهیدرولیک

تفاوت سیستم جک الکترومکانیک و الکتروهیدرولیک

سیستم عملکرد درب اتوماتیک پارکینگ یا بصورت الکترومکانیک می باشد یا بصورت الکتروهیدرولیک: در سیستم الکترومکانیک که عموم سیستم های داخل بازار را شامل میشوند عملکرد سیستم با استفاده از چرخ دندها می باشد و قیمت مناسب ، و هزینه پایین سرویس و نگه داری از مزیت های استفاده از جک های الکترومکانیک می باشد، ولی در مقابل سیستم هیدرولیک از فشار روغن استفاده میگردد و هیچ گونه اصطکاکی را شاهد نیستم این جک ها برای مکان هایی با تردد بالا پیشنهاد می گردد قیمت بالا و هزینه های سرویس و نگه داری نسبتا بالا از تفاوت های جک هیدرولیک با الکترومکانیک می باشد.


قطعات به کار رفته در پکیج جک پارکینگی

چشمی –  ریموت کنترل –  فلاشر –  جک بازویی –  قطعات نصبی –  مرکز فرمان

یکی از موارد مهم در هنگام خرید جک پارکینگی توجه به متعلقات جک درب کنترلی است. این متعلقات برای نصب جک درب اتوماتیک از ملزومات هستند و نمی توان از آن ها چشم پوشی کرد. در این قسمت با انواع متعلقات جک برقی آشنا می شویم. از مهمترین آن ها باید به دنده شانه ای، فلاشر، مدار کنترل و ریموت درب پارکینگ اشاره کرد. هر کدام از این متعلقات می تواند به طور اختصاصی برای برندی خاص استفاده شود و یا اینکه به طور جامع برای برند های گوناگون مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه با جزییات این محصولات آشنا می شویم:


متعلقات جک درب برقیقفل برقی کله گاوی درب پارکینگ

قفل برقی کله گاوی درب پارکینگ

استفاده از قفل برقی در کل امنیت ساختمان را بالا میبرد، اما برای کسانی که شاید نخواهند هزینه بیشتری برای اتوماتیک کردن درب پارکینگ کنند باید گفت که در بعضی مواقع قفل برقی ضروری نیست ودر بعضی مواقع حتما باید نصب گردد. در دربهای دولنگه اگر طول هر لنگه از 1/5 متر بیشتر نباشد نیازی به نصب قفل برقی نیست  زیرا بازوی جک پارکینگی تا نزدیک مرکز درب امده و گشتاور بالایی ایجاد میکند و پشت درب را کاملا میگیرد ولی برای لنگه های بیشتر خیلی بهتر است که نصب شود اما در درب های تک لنگه که معمولا طول انها بیشتر از 2متر است حتما باید قفل برقی نصب شود  تا دور بودن سر جک اتوماتیک با ابتدای درب فضایی برای باز کردن لای درب ایجاد نکند.

خطراتی که در نبود قفل برقی ایجاد میشود

اگر فردی به هر طریقی بتواند وارد پارکینگ شود میتواند با یک اچار ساده جک در را خلاص کند و درب را باز کند اما با وجود قفل برقی هنگام خلاص کردن جک ها،درب باز نمیشود.البته باید مراقب باشید که از قفل های بدون ضامن استفاده کنید تا با فشردن ضامن قفل ازاد نشود. از قفل های ضامن دار برای درب ورودی حیاط استفاده میشو تا تردد راحت شود ولی برای جک درب پارکینگ باید از نمونه بدون ضامن استفاده شود.در مواقع قطع برق هم این قفلها خیلی راحت با کلید هایی که دارند باز میشود. هل دادن وسط درب توسط سارق در لنگه های با طول زیاد میتواند فضایی را برای رد شدن یک نفر ایجاد کند.یکی از مشتریان که برایش کار خدمات پس از فروش انجام میدادم میگفت که دزدها با خودرو دنده عقب به لنگه رویی درب فشار اوردن و لای درب  را برای ورود نفر دوم باز کردن .


ریموت جک درب پارکینگ

ریموت درب پارکینگ یکی دیگر از محصولات مهم در رابطه با جک پارکینگی است. با استفاده از ریموت ها می توانید به سادگی و با فشردن یک کلید بر روی ریموت در دست خود، درب ساختمان را باز یا بسته کنید. از معروف ترین ریموت ها می توان به ریموت بتا اشاره کرد که پرفروش ترین ریموت جک در ایران به شمار می رود، شما می توانید این ریموت را برای درب اتوماتیک پارکینگی یا کرکره برقی به کار برید، به علاوه اینکه با برخی پنل های دزدگیر اماکن و قفل برقی هم سازگار است.


چشمی و فلاشر

چشمی و فلاشر برای درب ریموت دار دو تا از مهم ترین متعلقات جک درب پارکینگی به شمار می رود. چشمی ها وظیفه شناسایی و تشخیص موانع را بر عهده دارند، با استفاده از آن ها، هر مانعی که بر سر راه درب اتوماتیک باشد تشخیص داده می شود و حرکت درب معکوس می شود تا از آسیب های احتمالی جلوگیری کند. فلاشر هم همانطور که از نامش پیدا است، در سر در ورودی نصب می شود تا باز یا بسته شدن درب را اعلام کند. قیمت مناسب جک اتوماتیک ، گارانتی و خدمات پس از فروش ، کیفیت جک پارکینگی و عمر مفید طولانی آن ؛ از عواملی هستند که سبب می شوند این محصول بتواند جایگاه خود را در بازارهای داخلی و جهانی باز کند و به کشورهای مختلف نیز عرضه شود. هنگام خرید درب اتوماتیک و جک ریموتی برقی باید دقت کرد که میزان وزن هر لنگه درب چقدر است و با توجه با آن، نوع مناسب جک ریموتی درب را برای درب خریداری نمود. همچنین تعداد تردد در شبانه روز و عرض هر لنگه درب نیز حائز اهمیت است. این موارد در هر محصول، متفاوت است و شما می‌بایست متناسب با درب مورد نظر، آن را خریداری کنید تا کارایی لازم را ارائه دهد و همچنین عمر مفید طولانی تری داشته باشد. شما مشتریان گرامی میتوانید برند یا نوع درب دلخواه خود را از لیست پایین انتخاب نمایید .


  ∇ محصولات جک پارکینگ بازویی و ریلی ∇

   جک درب پارکینگی ریموتی  مشخصات انواع جک برقی درب پارکینگ
  جک پارکینگی تابا مدل TSG-9011

  TSG-9011 جک پارکینگی تابا

  توان جابجایی هر لنگه: 2.5 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 24 ماهه شرکت تابا الکتریک

  جک پارکینگی وی تو مدل Calypso 400KG

  v2 Calypso 400KG جک پارکینگی وی تو

  توان جابجایی هر لنگه: 3.5 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه

  جک اتوماتیک سوزوکی مدل SZ-400

  SZ-400 جک اتوماتیک سوزوکی مدل

  توان جابجایی هر لنگه: 2.5 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه سوزوکی

  جک پارکینگی سیماران فراز S4

  S4 جک پارکینگی سیماران فراز

  توان جابجایی هر لنگه: 2.5 متر

  قدرت جابجایی: 300 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه سیماران

  جک درب اتوماتیک فلای 400

  FLY 400 جک درب اتوماتیک فلای

  توان جابجایی هر لنگه: 3.5 متر برای هر لنگه

  قدرت جابجایی: 350 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 12 ماهه

  جک پارکینگی میلان Mohest 4

  Mohest 4 جک پارکینگی میلان

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 350 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 30 ماهه

  Fadini Nupi 66 جک هیدرولیک درب پارکینگ فادینی

  جک هیدرولیک درب پارکینگ فادینی Fadini Nupi 66

  توان جابجایی هر لنگه: حداکثر 4 متر

  قدرت جابجایی: هر لنگه 400 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 3 ساله

  جک پارکینگ ویرا FARO-400

  FARO-400 جک پارکینگ ویرا

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر برای هر لنگه

  قدرت جابجایی: 400 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: گارانتی 12+18 ماهه

  جک درب پارکینگ GiBiDi BL233

  GiBiDi BL233 جک درب پارکینگ

  توان جابجایی هر لنگه: 5 متر

  قدرت جابجایی: 800 برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماه

  جک پارکینگی فراز V

  V جک پارکینگی فراز

  توان جابجایی هر لنگه: 2.75 متر

  قدرت جابجایی: قدرت جابجابب هر لنگه درب 380 کیوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه سیماران

  جک درب پارکینگ کسری KE-400

  KE-400 جک درب پارکینگ کسری

  توان جابجایی هر لنگه: 3.5 متر

  قدرت جابجایی: 350 کیوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 36 ماهه

  جک پارکینگی لنسر Lancer 400

  Lancer 400 جک پارکینگی لنسر

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: توان جابجایی 400 کیلوگرم هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: گارانتی 2 ساله

  جک پارکینگی بنینکا BOB 21

  BOB 21 جک پارکینگی بنینکا

  توان جابجایی هر لنگه: 2 متر برای هر لنگه

  قدرت جابجایی: 250 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 ساله

  جک پارکینگی یال X2

  X2 جک پارکینگی یال

  توان جابجایی هر لنگه: 3 متر

  قدرت جابجایی: 350 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 36 ماهه

  جک پارکینگی اتوماتیک الکتروپیک یوتاب 689

  جک پارکینگی اتوماتیک الکتروپیک یوتاب 689

  توان جابجایی هر لنگه: 2.5 متر

  قدرت جابجایی: 250 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 24 ماهه الکتروپیک

  جک پارکینگی پروتکو مدل LEADER4

  جک پارکینگی پروتکو مدل LEADER4

  توان جابجایی هر لنگه: 3 متر برای هر لنکه

  قدرت جابجایی: 350 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 30 ماهه سیماران

  جک پارکینگی پروتکو مدل LEADER5

  جک پارکینگی پروتکو مدل LEADER5

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر برای هر لنگه

  قدرت جابجایی: 350 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 30 ماهه سیماران

  جک پارکینگی BFT Phobos BT

  BFT Phobos BT جک پارکینگی

  توان جابجایی هر لنگه: 2.5 متر برای هر لنگه

  قدرت جابجایی: 250 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 18 ماهه، 5 سال خدمات پس از فروش

  جک پارکینگی لایف مدل اپتيمو يوني 3

  جک پارکینگی لایف مدل اپتيمو يونی 3

  توان جابجایی هر لنگه: 3 متر

  قدرت جابجایی: 350 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 18 ماهه

  جک درب پارکینگ نایس تو 3000

  NICE جک درب پارکینگ نایس تو 3000

  توان جابجایی هر لنگه: 3 متر

  قدرت جابجایی: 300 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 2 ساله

  جک پارکینگی ریموت کنترلی زومر Twist 200E

  جک پارکینگی ریموت کنترلی زومر Twist 200E

  توان جابجایی هر لنگه: 2.5 متر برای هر لنگه

  قدرت جابجایی: 300 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: یکساله

  جک برقی BFT A25

  BFT A25 جک درب برقی

  توان جابجایی هر لنگه: 5 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 18 ماهه با 5 سال خدمات پس از فروش

  جک پارکینگی محک – شفت بلند

  جک پارکینگی محک – شفت بلند

  توان جابجایی هر لنگه: 2 متر برای هر لنگه

  قدرت جابجایی: 380 کیلو گرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه تکنما

  جک برقی یال x1

  x1 جک برقی یال

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 36 ماهه

  لنسر 500 LANCER

  LANCER لنسر 500

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر برای لنگه

  قدرت جابجایی: 500 برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 2 ساله

  جک بنینکا BOB-50M

  BOB-50M جک بنینکا

  توان جابجایی هر لنگه: 5 متر

  قدرت جابجایی: 450 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: گارانتی 4 ساله

  جک پارکینگی والنسیا 500 کورس بلند

  جک پارکینگی والنسیا 500 کورس بلند

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 50 کیلو گرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 36 ماهه

  جک ریلی بلانکو 1500 مدل زِئوس اسپانیا

  جک ریلی بلانکو 1500 مدل زِئوس اسپانیا

  توان جابجایی هر لنگه: 8 متر

  قدرت جابجایی: 1500 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 36 ماهه

  جک پارکینگی جی بی دی پلاس AGO 400

  AGO 400 جک پارکینگی جی بی دی پلاس

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 2 ساله

  جک پرایم P2

  P2 جک یال پرایم

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: توان جابجایی هر لنگه 500 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 5 ساله یال

  جک تک لنگه پرایم - Prime

  Prime جک تک لنگه یال پرایم

  توان جابجایی هر لنگه: 8 متر

  قدرت جابجایی: 1000 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 5 ساله یال

  جک برقی بنینکا BILL 50 M

  بنینکا BILL 50 M جک برقی

  توان جابجایی هر لنگه: طول 4 متر برای هر لنگه

  قدرت جابجایی: 350 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 ساله بنینکا

  جک پارکینگی V2 Calypso 400+sim

  V2 Calypso 400+sim جک پارکینگی

  توان جابجایی هر لنگه: 2.5 متر

  قدرت جابجایی: 400

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه

  جک بازویی آلدو KB400

  ALDO آلدو KB400 جک بازویی

  توان جابجایی هر لنگه: 2 متر برای هر لنگه

  قدرت جابجایی: 350 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 18 ماهه آلدو

  جک پارکینگی V2 مدل Calypso 500KG

  V2 مدل Calypso 500KG جک پارکینگی

  توان جابجایی هر لنگه: 3.5 متر

  قدرت جابجایی: 500کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه

  جک پارکینگی فک مدل faac 412

  faac 412 جک پارکینگی فک مدل

  توان جابجایی هر لنگه: 3.5 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 ساله

  جک درب اتوماتیک زومر Twist 200EL

  Twist 200EL جک درب اتوماتیک زومر

  توان جابجایی هر لنگه: 3

  قدرت جابجایی: 300 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 2 ساله

  نایس 1500 کیلو گرم

  NICE جک برقی نایس

  نایس 1500 کیلو گرم

  توان جابجایی هر لنگه: 5 متر

  قدرت جابجایی: 600 کیلو گرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 18 ماهه

  جک پرایم P1 - Prime

  P1 - Prime جک یال پرایم

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 600 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 5 ساله یال

  جک ریلی یال 1500

  جک ریلی یال 1500

  توان جابجایی هر لنگه: 15 متر

  قدرت جابجایی: 1500 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 3 ساله

  جک پارکینگی GiBiDi Kuda 150

  GiBiDi Kuda 150 جک پارکینگی

  توان جابجایی هر لنگه: 2 متر

  قدرت جابجایی: 300 کیلوگرم

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 2 ساله

  جک پارکینگی آلدو KB600

  KB600 جک پارکینگی آلدو

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 600 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 30 ماهه آلدو

  جک ریلی اتوماتیک پروتکو موور MOVER 8

  PROTECO پروتکو موور MOVER 8 جک ریلی اتوماتیک

  توان جابجایی هر لنگه:

  قدرت جابجایی: 800کیلو

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 30 ماهه سیماران

  جک الکترومکانیکی (برقی) سوزوکی SZ-600

  SZ-600 جک الکترومکانیکی (برقی) سوزوکی

  توان جابجایی هر لنگه: 3.5 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلو گرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه سوزوکی

  کیت جک هیدرولیک Faac 402 CBC

  Faac 402 CBC کیت جک فک هیدرولیک

  توان جابجایی هر لنگه: 6 متر

  قدرت جابجایی: برای هر لنگه 500 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 ساله

  جک ریلی اتوماتیک بی اف تی مدل Deimos 800

  Deimos 800 جک ریلی اتوماتیک بی اف تی مدل

  توان جابجایی هر لنگه: 10 متر

  قدرت جابجایی: 800کیلو

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه دو بي کا

  جک درب پارکینگ سیماران فراز N

  N جک درب پارکینگ سیماران فراز

  توان جابجایی هر لنگه: 2.85 متر

  قدرت جابجایی: 350 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه سیماران

  جک پارکینگ هیدرولیکی GiBiDi TOP 291

  GiBiDi TOP 291 جک پارکینگ هیدرولیکی

  توان جابجایی هر لنگه: 3.5 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 2 ساله

  جک هیدرولیکی BFT LUX B

  BFT LUX B جک هیدرولیکی

  توان جابجایی هر لنگه: 3 متر

  قدرت جابجایی: 300 کیلوگرم

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 5 سال

  جک زومر Sommer swist 350

  Sommer swist 350 جک زومر

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 700 کیلوگرم

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 24 ماهه زومر

  جک هیدرولیک Faac 402 SBS

  Faac 402 SBS جک هیدرولیک

  توان جابجایی هر لنگه: هر لنگه 3 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 ساله

  جک هیدرولیکی BFT مدل Lux L

  BFT مدل Lux L جک هیدرولیکی

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 500کیلوگرم

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 5 ساله

  LEADER5 تک لنگه

  LEADER5 تک لنگه

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر برای هر لنگه

  قدرت جابجایی: 400 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 30 ماهه سیماران

  جک پارکینگی محک

  جک پارکینگی محک

  توان جابجایی هر لنگه: 3.5 متر برای هر لنکه

  قدرت جابجایی: 380 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه تک نما

  جک برقی جنیوس 400 Genius G-bat

  Genius G-bat جک برقی جنیوس 400

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 2 ساله

  جک پارکینگی تیتان 400 Titan

  Titan جک پارکینگی تیتان 400

  توان جابجایی هر لنگه: 3 متر

  قدرت جابجایی: 350 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 1 ساله

  جک فادینی هیندی Fadini Hindi 880 M

  Fadini Hindi 880 M جک فادینی هیندی

  توان جابجایی هر لنگه: 2.5 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 ساله فادینی

  جک ریلی زومر SM40

  SOMMER زومر SM40 جک ریلی

  توان جابجایی هر لنگه: 12 متر

  قدرت جابجایی: 600 تا 1000 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه

  جک ریلی سوزوکی Suzuki-1000

  Suzuki-1000 جک ریلی سوزوکی

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 1000 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 18 ماهه

  جک پارکینگی بنینکا BILL 30M

  BILL 30M جک پارکینگی بنینکا

  توان جابجایی هر لنگه: 2.5 متر برای هر لنگه

  قدرت جابجایی: 350 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 ساله

  جک پارکینگی ریلی PASS1830

  PASS1830 جک پارکینگی ریلی

  توان جابجایی هر لنگه: 2.5 متر هر لنگه

  قدرت جابجایی: 400 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 2 ساله

  جک BFT P7

  BFT P7 جک

  توان جابجایی هر لنگه: 7 متر

  قدرت جابجایی: 500 کیلوگرم برای هر لنگه درب

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 سال

  جک پارکینگی موو Moov B400

  Moov B400 جک پارکینگی موو

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر برای هر درب

  قدرت جابجایی: 250 کیلوگرم برای هر درب

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه وی تو

  جک بازویی هیدرولیک Faac 400 SB

  Faac 400 SB جک بازویی هیدرولیک

  توان جابجایی هر لنگه: 8 متر

  قدرت جابجایی: 800

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 ساله

  جک ریلی وی تو مدل Ayros 800

  Ayros 800 جک ریلی وی تو مدل

  توان جابجایی هر لنگه: 6 متر

  قدرت جابجایی: 800 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24ماهه

  جک پارکینگی V2 Moov B600

  V2 Moov B600 جک پارکینگی

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر برای هر لنگه

  قدرت جابجایی: 450 کیلوگرم

  ولتاژ: 0 ولت

  گارانتی: 24 ماهه

  درب ریلی وی تو مدل Ayros 1200

  Ayros 1200 درب ریلی وی تو مدل

  توان جابجایی هر لنگه: 8 متر

  قدرت جابجایی: 1200 kg

  ولتاژ: 0 ولت

  گارانتی: 24 ماهه

  جک برقی سیماران فراز S6

  S6 جک برقی سیماران فراز

  توان جابجایی هر لنگه: 4.5 متر

  قدرت جابجایی: 300 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه

  جک هیدرولیک درب پارکینگ بی اف تی LUX G

  LUX G جک هیدرولیک درب پارکینگ بی اف تی

  توان جابجایی هر لنگه: 8 متر برای هر لنگه درب

  قدرت جابجایی: 800 کیلوگرم برای هر لنگه درب

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 5 ساله BFT

  جک برقی وی تو کالیپسو V2 Calypso 600

  V2 Calypso 600 جک برقی وی تو کالیپسو

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر برای هر لنگه

  قدرت جابجایی: 600 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه وی تو

  جک درب ریلی فک 746

  جک درب ریلی فک 746

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 600 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 ساله فک

  جک درب پارکینگ اتوماتیک پروتکو مدل (ايس) ACE

  جک درب پارکینگ اتوماتیک پروتکو مدل (ايس) ACE

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر برای هر لنکه

  قدرت جابجایی: 400 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 30 ماهه سیماران

  جک درب کشویی اتوماتیک سوزوکی Suzuki 1500

  Suzuki 1500 جک درب کشویی اتوماتیک سوزوکی

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 1500 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 18 ماهه

  جک پارکینگی ریلی SL544  , SL344

  GIBIDI ریلی SL544  , SL344 جک پارکینگی

  توان جابجایی هر لنگه: تا 6 متر

  قدرت جابجایی: 500 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 2 ساله

  جک درب اتوماتیک ریلی فک 741

  جک درب اتوماتیک ریلی فک 741

  توان جابجایی هر لنگه: 5 متر

  قدرت جابجایی: 900 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 ساله

  جک ریلی فک 844

  جک ریلی فک 844

  توان جابجایی هر لنگه: 6 متر

  قدرت جابجایی: 1800 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 ساله فک

  جک بلانکو هرا Hera

  جک بلانکو BELANCO هرا Hera

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 3 ساله

  جک یال طیفون Typhoon

  Typhoon جک یال طیفون

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 500 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 3 ساله یال

  موتور ریلی درب پارکینگ سیماران فراز 500

  موتور ریلی درب پارکینگ سیماران فراز 500

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 500 کیلوگرم برای

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه سیماران

  جک برقی کشویی Faac 884 MC 3PH

  جک برقی کشویی Faac 884 MC 3PH

  توان جابجایی هر لنگه: 10متر

  قدرت جابجایی: 3500 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 ساله

  جک درب پارکینگ کانه گیتس وین کیت 4

  جک درب پارکینگ کانه گیتس وین کیت 4

  توان جابجایی هر لنگه: 3 متر برای هر لنگه درب

  قدرت جابجایی: 400 کیلوگرم برای هر لنگه درب

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه

  جک پارکنیگی جنیوس Genius G-bat-300

  جک پارکنیگی جنیوس Genius G-bat-300

  توان جابجایی هر لنگه: 3 متر

  قدرت جابجایی: 300 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 2 ساله

  جک ريلي فراز 800KG

  جک ريلي فراز 800KG

  توان جابجایی هر لنگه: 8 متر

  قدرت جابجایی: 800 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 30 ماهه سیماران

  جک ریلی سیماران مدل فراز 1500

  جک ریلی سیماران مدل فراز 1500

  توان جابجایی هر لنگه: 8 متر

  قدرت جابجایی: 1500 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه سیماران

  جک پارکینگی گوچی لوک

  جک پارکینگی گوچی لوک

  توان جابجایی هر لنگه: 3 متر

  قدرت جابجایی: 300 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 6 ماهه

  جک ریلی بنینکا BULL 10M

  جک ریلی بنینکا BULL 10M

  توان جابجایی هر لنگه: 5 متر

  قدرت جابجایی: 1000 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 ساله

  جک ریلی آلدو Aldo SL-1500

  جک ریلی آلدو Aldo SL-1500

  توان جابجایی هر لنگه: 6 متر

  قدرت جابجایی: 1500 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 18 ماهه آلدو

  جک درب پارکینگ اتوماتیک ایور مدل Ivor Warter

  جک درب پارکینگ اتوماتیک ایور مدل Ivor Warter

  توان جابجایی هر لنگه: هر لنگه 3 متر

  قدرت جابجایی: هر لنگه 400 کیلوگرم

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 2 ساله

  جک پارکینگی نایس وینگو (Wingo A60) سری 4000

  جک پارکینگی نایس وینگو (Wingo A60) سری 4000

  توان جابجایی هر لنگه: 2.5 متر

  قدرت جابجایی: 300 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه

  جک درب اتوماتیک تیتان 600 Titan

  جک درب اتوماتیک تیتان 600 Titan

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 1 ساله

  جک پارکینگی بتا مدل یوروماتیک

  جک پارکینگی بتا مدل یوروماتیک

  توان جابجایی هر لنگه: 3 متر برای هر لنکه

  قدرت جابجایی: 300 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 12 ماهه دو بی کا

  جک پارکینگی بتا مدل BSI

  جک پارکینگی بتا مدل BSI

  توان جابجایی هر لنگه: 3 متر برای هر لنکه

  قدرت جابجایی: 300 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 12 ماهه دو بی کا

  جک پارکینگی والنسیا

  جک پارکینگی والنسیا

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 400KG

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 12 ماهه

  جک پارکینگی سیماران مدل فراز P4

  جک پارکینگی سیماران مدل فراز P4

  توان جابجایی هر لنگه: 3 متر

  قدرت جابجایی: 300 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه

  جک لایف اپیتمو یونی Optimo Uni 5

  جک لایف اپیتمو یونی Optimo Uni 5

  توان جابجایی هر لنگه: 5 متر

  قدرت جابجایی: 900 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه Life

  جک ریلی لایف ACER 600

  جک ریلی لایف ACER 600

  توان جابجایی هر لنگه: 4

  قدرت جابجایی: 600 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 18 ماهه لایف

  جک برقی BFT Phobos A40

  جک برقی BFT Phobos A40

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 500کیلو گرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 18 ماهه با 5 سال خدمات پس از فروش

  جک ریلی 24 ولت  ROBUSKIT 600 نایس

  جک ریلی 24 ولت  ROBUSKIT 600

  توان جابجایی هر لنگه: 8 متر

  قدرت جابجایی: 600 کیلو گرم

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 24ماهه

  جک هیدرولیک فادینی Fadini Hindi Sprint

  جک هیدرولیک فادینی Fadini Hindi Sprint

  توان جابجایی هر لنگه: حداکثر 4 متر

  قدرت جابجایی: 500 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 ساله فادینی

  جک پارکینگی سورنا

  جک برقی الکتروپیک (یوتاب)

  جک پارکینگی سورنا

  توان جابجایی هر لنگه: 3 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 3 ساله الکتروپیک

  جک ریلی بتا F550

  جک ریلی بتا F550

  توان جابجایی هر لنگه: حداکثر 5 متر

  قدرت جابجایی: 600 کیلوگرم

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 12 ماهه Beta

  جک پارکینگی سیماران فراز 24 ولت

  جک پارکینگی سیماران فراز 24 ولت

  توان جابجایی هر لنگه: 8 متر

  قدرت جابجایی: هر لنگه تا 300 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه سیماران

  جک ریلی BFT Deimos 600

  جک ریلی BFT Deimos 600

  توان جابجایی هر لنگه: 8 متر

  قدرت جابجایی: 600 کیلوگرم

  ولتاژ: 230 ولت

  گارانتی: 4 سال

  جک ریلی BFT ARES1500

  جک ریلی BFT ARES1500

  توان جابجایی هر لنگه:

  قدرت جابجایی: 1500 کیلو

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 4 ساله

  جک پارکینگی ریلی جی بی دی MINNOW 500

  جک پارکینگی ریلی جی بی دی MINNOW 500

  توان جابجایی هر لنگه: تا 6 متر

  قدرت جابجایی: 500 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 2 ساله

  جک پارکینگی سیماران فراز P5

  جک پارکینگی سیماران فراز P5

  توان جابجایی هر لنگه: 4 متر

  قدرت جابجایی: 300کیلوگرم هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه سیماران

  موتور ریلی بتا Beta F500

  موتور ریلی بتا Beta F500

  توان جابجایی هر لنگه: 11 متر

  قدرت جابجایی: 1600 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 12ماهه بتا

  درب اتوماتیک ریلی پروتکو موور 15 - Proteco Mover 15

  درب اتوماتیک ریلی پروتکو موور 15 - Proteco Mover 15

  توان جابجایی هر لنگه: 8 متر برای هر لنگه درب

  قدرت جابجایی: 1500 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 30 ماهه

  جک بازویی BFT Phobos L

  جک بازویی BFT Phobos L

  توان جابجایی هر لنگه: 2.5

  قدرت جابجایی: 250 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 5 ساله

  جک پارکینگی نایس موبی (Mobi)

  جک پارکینگی نایس موبی (Mobi)

  توان جابجایی هر لنگه:

  قدرت جابجایی:

  ولتاژ: 0 ولت

  گارانتی: 18 ماهه دو بی کا

  جک هیدرولیک بی اف تی P4.5

  جک هیدرولیک بی اف تی P4.5

  توان جابجایی هر لنگه: 9 متر

  قدرت جابجایی: 500 کیلوگرم برای هر لنگه درب

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 4 ساله

  جک درب ریلی اتوماتیک سوزوکی Suzuki 2000

  جک درب ریلی اتوماتبک سوزوکی Suzuki 2000

  توان جابجایی هر لنگه: 8 متر

  قدرت جابجایی: توان موتور 2000 کیلوگرم

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 18 ماهه

  موتور ریلی ویتو V2 Forteco 2200

  موتور ریلی ویتو V2 Forteco 2200

  توان جابجایی هر لنگه: 8 متر

  قدرت جابجایی: توان موتور 2200 کیلوگرم

  ولتاژ: 0 ولت

  گارانتی: 2 ساله ویتو

  موتور ریلی ویتو فورتکو V2 Forteco 1800

  موتور ریلی ویتو فورتکو V2 Forteco 1800

  توان جابجایی هر لنگه: 8 متر

  قدرت جابجایی: 1800 کیلوگرم

  ولتاژ: 0 ولت

  گارانتی: 24 ماهه

  جک درب اتوماتیک فک 418

  جک درب اتوماتیک فک 418

  توان جابجایی هر لنگه: 24 ولت

  قدرت جابجایی: 200 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 4 ساله

  جک پارکینگی بتا مدل F600

  جک پارکینگی بتا مدل F600

  توان جابجایی هر لنگه: 2.5 متر

  قدرت جابجایی: 350 کیلو برای هر لنگه

  ولتاژ: 24 ولت

  گارانتی: 12 ماهه گارانتی

  تک لنگه Faraz P-5 (فراز پي 5)

  تک لنگه Faraz P-5 (فراز پي 5)

  توان جابجایی هر لنگه: 7متر

  قدرت جابجایی: 300کیلوگرم هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 30 ماهه سیماران

  جک برقی تابا مدل TSG-9311

  جک برقی تابا مدل TSG-9311

  توان جابجایی هر لنگه: 8 متر

  قدرت جابجایی: 400 کیلوگرم برای هر لنگه

  ولتاژ: 220 ولت

  گارانتی: 24 ماهه تابا الکتورنیک

اگر در بازار ایران به دنبال جک برقی باشید با نام های بالا حتما آشنایی پیدا خواهید کرد. ما لیستی از نام ها و اصطلاحات رایج در خصوص جک برقی را در بالا برای شما آورده ایم. جک برقی بازویی پارکینگ فک , جک برقی ویتو , جک بازویی بی اف تی , جک برقی لایف , قیمت جک برقی بازویی زومر , قیمت جک برقی نایس ,قیمت جک بازویی فادینی , قیمت جک بازویی فراز , جک برقی پروتکو  – قیمت جک برقی سیماران , جی آر GR , جک بازویی پارکینگ بارزانته  , قیمت جک بازویی بتا , قیمت جک بازویی بنینکا , جک برقی جنیوس , قیمت جک بازویی اریکسون, قیمت جک بازویی کامه ایتالیا , seaجک پارکینگ-جک ریلی پارکینگ فک , جک برقی ریلی ویتو , بی اف تی , ریلی لایف , زومر , ریلی نایس , فادینی , ریلی فراز , پروتکو  – سیماران , تک نما , جک ریلی محک , جک یوروماتیک , راجر , ریلی جی آر , ریلی بارزانته , ریلی یوتاب , گوچی , ریلی بتا , بنینکا , جک جنیوس-جک پارکینگی برنارد , ریلی اریکسون -جک ریلی نایس –  seaجک ریلی , ریلی کامه ایتالیا – جک برقی تائو.تـصاویـر جک برقی پارکینکی ( درب کنترلی )
خدمات ایمن صنعت

کرکره برقی


ایمن صنعت تولید کننده و همچنین اجرا و نصب انواع درب کرکره برقی اتوماتیک ، کرکره پنجره ، کرکره برقی پلی کربنات با کیفیت میباشد و در این راستا با بکارگیری مجموعه ای از کارشناسان و مدیران در زمینه درب کرکره برقی موفق به عرضه محصول با کیفیت مناسب گردیده است که علاوه بر استحکام و زیبایی ، سهولت کاربری را میسر نموده است.

کرکره برقی اتوماتیک

موتور کرکره برقی


تیغه کرکره برقی


متعلقات کرکره برقی___________________دوربین مداربسته


دوربین مداربسته برای هر کسب و کار و سازمانی ضروری است. انواع دوربین مداربسته در بازار وجود دارند. باید بر اساس مکان و کاربری، نوع مناسبی از دوربین مداربسته را انتخاب کرد. دوربین های مداربسته ویژگی ها، انواع و تنظیمات متفاوتی دارند. از این رو انتخاب نوع متناسب با کاربری موردنظر بسیار مهم است.


انواع دوربین مدار بسته

دوربین مداربسته دام دوربین مداربسته بولت دوربین مداربسته C-Mount دوربین مداربسته روز وشب دوربین مداربسته دید در شب یا فرو سرخ

دستگاه DVR دوربین مداربسته

دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال Digital Video Recording  که به اختصار DVR نامیده می شود، نظارت و کنترل بر دوربین های مداربسته آنالوگ را بر عهده دارد. این سیستم قابلیت های فراوانی شامل ضبط تصاویر با فرمت ها و کیفیت های مختلف و قابلیت های هشداری متنوع را برای دوربین های آنالوگ ایجاد می کند. دی وی آرها تعداد مشخصی ورودی و خروجی تصویر و صدا دارند. دی وی آرهای با 4 ورودی تصویر را دی وی آر 4 کاناله (DVR 4CH) می نامند. تعداد کانال ها می تواند 4 ، 8 ، 16 و 32  نیز باشد.

دستگاه DVR دوربین مداربسته

دستگاه NVR دوربین مداربسته

دستگاه کنترل و ذخیره سازی تصاویر دوربین های مداربسته تحت شبکه Network Video Recording یا به اختصار NVR نامیده می شود. این دستگاه بر مبنای کنترل دوربین های شبکه طراحی شده و جهت کنترل دوربین های IP و ذخیره سازی تصاویر خروجی آنها را به کار می رود.

دستگاه NVR دوربین مداربسته

متعلقات دوربین مداربسته___________________درب شیشه ای ( شیشه سکوریت ) شیشه نشکن


شیشه سکوریت ، شیشه ای حرارتی یا شیشه تقویت شده نشکن به شیشه های گفته می شوند که برای مقاوم تر شدن نسبت به شیشه های معمولی تحت عملیات های شیمیایی و حرارتی ویژه ای قرار می گیرند. شیشه سکوریت مقاومتی در حدود 4 الی 5 برابر شیشه های معمولی دارد و در اثر ضربات محکم و شکسته شدن به ذرات بسیار ریز بدون گوشه های تیز و بی خطر تبدیل می شوند که کاملا بدون ضرر هستند. شیشه سکوریت در مکان هایی مسئله ایمنی افراد حائز اهمیت است و در اولویت قرار دارد همانند نما های خارجی ساختمان ها که مساحت بسیاری از نما را به خود اختصاص می دهند و مکان های پرتردد به کار می روند. شیشه سکوریت در مکان هایی که شیشه در مساحت بالا مورد استفاده قرار می گیرند به صورت تک جداره یا به صورت ساختار شیشه لمینت استفاده می کنند.

درب شیشه ای ( شیشه سکوریت ) شیشه نشکن

انواع شیشه سکوریتمتعلقات شیشه سکوریت___________________دزدگیر اماکن


دزدگیر اماکن امروزه نقش انکار ناپذیری در کاهش سرقت و جلوگیری از جرائم مربوطه در اماکن شخصی و سازمانی دارد. انواع دزدگیر اماکن بر حسب امکانات و کیفیت ساخت و همچنین کمپانی سازنده به چند دسته اعم از دزدگیر خانگی و دزدگیر فروشگاهی تقسیم میشوند . بهترین نوع دزدگیر بستگی به ترجیحات شخصی، بودجه شما، جایی که قرار است دزدگیر نصب شود ، دارایی های داخل و اینکه چه سطحی از حفاظت را می خواهید، بستگی دارد.انواع دزدگیر امنیتی اماکنمتعلقات اجزای دزدگیرمقالات

call us