قیمت حفاظ پنجره


حفاظ پنجره نقش مهمی در استحکام ورودی چهارچوب پنجره ها با توجه به قیمت هر مترمربع حفاظ اهنی پنجره دو لنگه ایفا می کند، که نصب حفاظ پنجره اهنی بصورت صحیح نرده های ساده و فرفورژه پنجره مهم می باشد. همان طور که می‌دانید گاهی ممکن است افرادی به قصد ورود به خانه سعی در تخریب نرده و انواع مدل و طرح حفاظ پنجره آهنی فرفورژه داشته باشند. در چنین مواقعی ارزانترین حفاظ پنجره از داخل و خارج خانه باید از استحکام کافی برخوردار بوده و به راحتی قابل جدا شدن از محل خود نباشد. برای نصب نرده پنجره و حفاظ بالکن و تراس اهنی حتماً از افراد متخصص بورس حفاظ پنجره ساختمان و ویلا و نرده دوجداره بزرگ پنجره ایمن سازی بهره ببرید.


نصب حفاظ پنجره

این افراد با توجه به استانداردهای مهم در این زمینه، نرده را به بهترین و محکم ترین شکل نصب می کنند حفاظ پنجره (window protector) موضوعی است که در این مطلب درباره آن صحبت میکنیم. امنیت در دنیای امروز یکی از مهمترین نکات در طراحی ساختمان ها است. حفاظ پنجره و نرده های آهنی پنجره ها یکی از اصلی ترین موارد جهت افزایش و بالابردن امنیت ساختمان است. به همین علت ضرورت استفاده از حفاظ ها و نرده ها یک امر بدیهی و ثابت شده است. حفاظ پنجره با توجه به بودجه و سلیقه شما ساخته می شود که این دو فاکتور را ما در ساخت حفاظ پنجره در نظر می گیریم. شما می توانید به انتخاب خود از طرح های موجود یکی را به دلخواه انتخاب کنید.


در ویدیو زیر نمونه های حفاظ های پنجره آهنی را مشاهده نمایید.



خدمات سایت خرید و نصب حفاظ پنجره ایمن سازی
💎 کیفیت حفاظ پنجره بهترین مدل های نرده پنجره آهنی ارائه می گردد
💲 قیمت نرده پشت پنجره کمترین نرخ قیمت انواع مدل حفاظ پنجره ساده و شیک
⏳  زمان انجام نصب سریع ترین زمان نصب با حساسیت بالا انجام می شود
⏱  پشتیبانی از 8 صبح الی 9 شب
⭐ گارانتی ضمانت رفع و تعمیر در سریع ترین زمان ممکن
🎯 نحوه ثبت سفارش انتخاب مدل حفاظ و نصب سریع بعد از درخواست تلفنی


حفاظ پنجره آهنی جدید

حفاظ های پنجره آهنی جدید از بخش های مهم در ساختمان ها پنجره آهنی هستند و طی سه روش ، طراحی، تولید و همچنین اجرا بررسی می شود. قیمت آن نیز باید متناسب با هزینه های کلی پروژه باشد.

انواع نرده پنجره آهنی: براساس طرح دارای انواعی از جمله: حفاظ پنجره آهنی فرفورژه، نرده پنجره آهنی دوجداره، محافظ پنجره آهنی جدید، حفاظ پنجره آهنی طرح قدیم و حفاظ پنجره آهنی ساده و شیک می باشد.

۱-حفاظ پنجره آهنی فرفورژه: با استفاده از فرفورژه تولید می شود و انواع مختلفی دارد.

۲- حفاظ پنجره آهنی دوجداره: نسبت به انواع دیگر کاربرد بیشتری دارد آن هم به خاطر مزایایی که دارا است.قیمت آن هم بیشتر می باشد. برای کاهش هزینه می توان برای پنجره دو جداره جنس پی وی سی یا آلومینیوم استفاده کرد .

۳- حفاظ پنجره آهنی جدید: در طراحی آن از ترکیب چندین نوع شکل هندسی استفاده شده است؛ و تولید آن بوسیله پروفیل نرده ای و پنجره ای، همین هم در قیمت پنجره آهنی جدید تاثیر می گذارد.

۴- حفاظ پنجره آهنی طرح قدیم: با استفاده از شکل های مستطیل و مربع ساخته می شود، قیمت آن هم کمتر است

۵- حفاظ پنجره آهنی پروفیلی: بخش جدایی ناپذیر از پنجره می باشد که برای ایمنی ساختمان می توان از آن استفاده کرد.

مزایا نرده پنجره آهنی جدید: مهم ترین آن داشتن ایمنی بالاست، همچنین استحکام قابل قبولی دارد. تعمیر و نگهداری آن آسان و با استفاده از رنگ آمیزی می توان طول عمر آن را افزایش داد.

نحوه طراحی و تولید حفاظ پنجره دوجداره: از عوامل موثر در طراحی آن فضای موجود حفاظ پنجره داخلی یا خارجی، منطره پس زمینه می باشد. گاهی از یک مستطیل ساده  و گاهی هم از اشکال پیچیده تر و ترکیبی در طراحی آنها استفاده می کنند.

مصالح قابل استفاده در تولید حفاظ نرده پنجره های آهنی جدید: در ساخت آنها از مصالح فولادی باز و بسته مانند، تسمه، نبشی زهوار، قوطی ، پروفیل درب و پنجره استفاده می کنند. گاهی هم پیچ در بعضی از قسمت ها به کار می برند. هر کدام عوامل تاثیر بسزایی در قیمت پنجره آهنی دارند.

حفاظ پنجره

از مهم ترین عناصر در ساختمان درب و پنجره ها می باشند زیرا راه های ورودی به خانه محسوب می شوند و نقطه ای حساس و یکی از ملزومات ایمنی به حساب می آیند کیفیت متریالی در این کالا باید به حد مطلوب باشد تا ایمنی منزل و محل سکونت در سطح بالایی قرار گیرد یکی از این متریال های با کیفیت پنجره آهنی ساده است که می تواند جزئیات و ویژگی های یک پنجره خوب را داشته باشد اما آیا همه پنجره های آهنی با کیفیت هستند ؟ بهترین تولید کننده نرده یا حفاظ پنجره تهران کجاست ؟ خرید پنجره آهنی چه میزان هزینه می برد ؟ اگر چنین سوال هایی در ذهن مرور می شود پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید .


نرده پنجره

برای طیف وسیعی از پنجره ها و درب های شیشه ای هیچ حفاظی قابل مقایسه با حفاظ های مشبک آهنی نیست. سازه های آهنی (که به عنوان آهن کار شده یا فرفورژه شناخته می شود) در حقیقت به فلز اجازه می دهد که به اشکال گوناگون از جمله گل طراحی ، برش و چکش کاری شود. اگرچه که حتی داشتن حفاظ پنجره از جنس آهن و مشبک هم در مواقعی ممکن است چندان ایمن نباشد.چراکه این فلز آهن به کار رفته در فرفورژه ، برای شکل دهی ، نازک و کشیده تر شده است و به همین دلیل ضعیف تر از آهن و شبکه های مشبک آهنی است. همچنین شکل های فرفورژه که در حفاظ ها به کار می رود ممکن دارای شکاف هایی باشد که به بچه ها و افراد ریز اندام اجازه عبور دهد. اما شما مجبور نیستید طراحی حفاظ خود را تنها به یک نوع مصالح و مواد و تنها با اشکال فرفورژه محدود کنید . شما می توانید برای حفاظت از در ها و پنجره ها از شبکه های آهنی و به شکل کشویی استفاده کنید و اجازه عبور افراد را تا حد زیادی محدود کنید.


قیمت حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ساده و شیک

این نوع حفاظ پنجره آهنی ساده بسیار پرکاربرد است و معمولاً از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار است. نرده های ساده پنجره می توانند از قوطی های 20 در 20 یا از 20 در 30 ساخته شوند. معمولاً طرح های پیچیده ای ندارند و به صورت کلاف های درهم تنییده عمودی و افقی قرار می گیرند . استحکام این نرده ها به صورتی است که امکان خم کردن و دسترسی به پنجره با وجود آن ها میسر نیست . تنها نکته مهم این است که فاصله مابین تیغه ها باید به صورتی باشد که به هیچ وجه امکان عبور اشخاص از لابلای آن وجود نداشته باشد . گاهی در بالا و پایین حفاظ های ساده، طرح هایی نظیر پیکان نیزه ای قرار می گیرد که به زیبایی آن کمک می کند .

حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره طرح فرفورژه در بسیاری از بخش های ساختمان به کار برده می شوند . علاوه بر نرده های حفاظ پنجره ، دیگر موارد پرکاربرد آن در ساخت نرده های راه پله آهنی و نیز نرده حفاظ دیوار است . مدل های فرفورژه حفاظ پنجره هم با توجه به این که از یکسو قیمت بسیار مناسبی دارند و از سوی دیگر بسیار متنوع و زیبا هستند ، مشتریان پروپاقرصی دارد . ضمن این که با توجه به جنس محکم آنها از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند .

حفاظ پنجره متحرک آکاردئونی

ساخت حفاظ پنجره متحرک کشویی یا حفاظ آکاردئونی پنجره به نحوی که قابل باز و بسته شدن است ، یکی از انواع حفاظ است که مخصوصاً برای پنجره های بزرگ کاربرد دارد . نمونه ای که در زیر مشاهده می کنید از نوع آکاردئونی آن است . البته کاربرد اصلی این شکل از حفاظ در درب آکاردئونی است که برای تأمین امنیت و جلوگیری از ورود افراد غریبه از در ساختمان استفاده می شود .

حفاظ پنجره مدرن

استفاده از حفاظ پنجره مدرن علاوه بر زیبایی نمایی چشمگیر و منحصربه فرد به منزل شما می بخشد اگر علاوه بر کیفیت زیبایی نیز مد نظر شما می باشد از حفاظ های پنجره مدرن استفاده نمایید این حفاظ ها در انواع طرح ها و مدل های بسیار و انبوهی ساخته می شوند و این امکان را به شما می دهند که طرح های تکراری که در همه جا مشاهده می کنید دیگر برای شما تکرار نشود .


عکس حفاظ پنجره

در زندگی ها امروز، از انجایی که اغلب مردم بیشتر اوقات خود را جهت کار در بیرون از منزل به سر می برند وجود امنیت در ساختمان اهمیت ویژه ای دارد، بدیهی است که امنیت بیشتر باعث ارامش واطمینان خاطر بیشتر ما در زندگی می گردد. حفاظ ها یکی از ابزارهایی هستند که جهت امنیت و زیبایی ساختمان به کار می روند. حفاظ آهنی برای پنجره های دو جداره درطرح های مختلف و متنوع قابل نصب می باشد. باید قبل از نصب، ابعاد و اندازه کامل پنجره را اندازه گیری نمود و با طراحی حرفه ای ، حفاظ پنجره دو جداره را برروی پنجره پی وی سی نصب نمود. معمولا حفاظ ها بوسیله یک سری ابزارک های بسیار کاربردی مانند پروفیل پنجره دو جداره و قوطی ها بر روی پنجره و چارچوب، نصب می گردند. همانطور که اشاره شده، وجود حفاظ ها جهت اطمینان از عدم ورود سارقین و حفظ امنیت پنجره دو جداره ضد سرقت در ساختمان بویژه برای پنجره های طبقه اول که دسترسی آسانتری دارند. بسیار مهم و الزامی است.


نصاب حفاظ پنجره

یکی از راه ها برای محافظت از ساختمان ها و ویلا ها استفاده از حفاظ پنجره میباشد،شاید تصور مردم از این نوع حفاظ فقط میله های فلزی ساده باشد اما شرکت حفاظ نما با ایده ها جدید و جالب توانسته سبک و طراحی حفاظ پنجره را کامل تغییر دهد و طراحی ها به سمت لوکس تر بودن تغییر یافته و در کنار آن امنیت هم بیشتر شده است.در مورد طراحی و رنگبندی و ابعاد حفاظ هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد بلکه تمامی طرح ها بر اساس دیزاین ساختمان و رنگبندی نمای آن دیزاین میشود.


گارد پنجره

انواع مدل از حفاظ پنجره دوجداره به صورت مستقیم به بازار عرضه شده است که به صورت فروش اینترنتی و با قیمت مناسبی می توان برای خرید آن اقدام کرد. حفاظ پنجره دوجداره از جمله مدل حفاظ های ساختمان است که می توان با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب تضمین امنیت به بهترین حالت ممکن گردید. این محصول حفاظتی به سبب ساختاری که از آن برخوردار می باشد، دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است و به واسطه همین امر مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. با نصب این محصول حفاظتی می توان از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد.


محافظ آهنی پنجره ساختمان

حفاظ پنجره ساختمان و حفاظ دیوار حیاط صرفا میله های آهنی سرد و زشت و زمخت نیستند، بلکه در طراحی و معماری مدرن این روزها بخشی از هویت و نمای ساختما ن محسوب می شوند و اجرای نرده و حفاظ فرفورژه درواقع نوعی از خلق کانسپچوال آرت یا هنر مفهومی است که در کنار تامین امنیت خانه و محل کار شما و ایجاد جان پناه در تراس و بالکن، پله ها، پنجره ها و بام ها، وظیفه زیبایی بخشی به ساختمان و زیباسازی شهر و محله را هم برعهده دارند. فرقی هم ندارد ساختمان مورد نظر مسکونی باشد یا غیرمسکونی مثل اداره جات، شرکت ها، بازی خانه ها و یا استخرها اجرای نرده و حفاظ برایش الزامی ست. مخصوصا در مکان هایی که کودک زندگی می کند و حضور دارد مثل همین بازی خانه ها و مهدکودک ها و ... نیاز به جان پناه برای محافظت از سقوط، نصب حفاظ پنجره یکی از ضروریات ساخت وساز ساختمانی محسوب می شود. اساسا حفاظ های ساختمانی در انواع مختلف برای درب، پنجره، تراس و بالکن یا دیوار طراحی و نصب می شوند.


خرید حفاظ برای پنجره

گفتیم که یکی از وظایف اصلی حفاظ پنجره ایجاد امنیت می باشد. لذا این نرده باید بتواند از ورود افراد به درون خانه جلوگیری کند. در چنین شرایطی نیاز است که نرده از نظر استحکام و تغییرناپذیری در سطح مطلوبی قرار داشته باشد. البته این استحکام تنها به ساختار نرده محدود نمی شود. در ادامه به نکته ی مهم دیگری در خصوص استفاده از نرده حفاظ پنجره قیمت آن باید به آن توجه کرد اشاره می کنیم انواع طرح های پنجره های گلنرده ای در این تولیدی موجود میباشد . کلیه طرح های شما عزیازن نیز تولید خواهد شد . همچنین در نظر داشته باشیم که هر پنجره ای نیاز به حفاظ دارد تا از ورود انواع موجودات مزاحم و سارقین جلوگیری کند .


نرده زیبا پنجره ساده

استفاده از نرده های فلزی در پشت پنجره ها و تراس یکی از قدیمی ترین روش ها برای ایمن سازی ساختمان است. حفاظ های فرفوژه و فلزی نسل جدیدی از حفاظ پنجره هستند . هنگام انتخاب حفاظ مناسب برای پنجره ها باید به این نکات توجه داشت: حفاظ پنجره ها ها باید از جنس مرغوب باشند و با گذشت زمان و قرار گرفتن در معرض آفتاب و باران تغییر رنگ ندهند نورگیری منزل را کاهش ندهد و مانع ورود نور به منزل نباشد. حفاظ پنجره نباید دید بیرون منزل را بگیرد و منظره خانه را خراب نکند. حفظ پنجره باید جنبه زیبایی هم داشته باشد و با طراحی دکوراسیون ساختمان هماهنگ باشد ، شکیل و زیبا باشد و نمای خانه را چشم نواز تر کند. ایمن سازی حفاظ یکی از بزرگترین تولید کنندگان در زمینه تولید حفاظ پنجره و حفاظ در و درهای آکاردئونی می باشد و تولیدات مرغوب و با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب به همشهریان عزیز ارائه می دهد.


حفاظ نرده ای

حفاظ های پنجره ها در اشکال و طرح های مختلف ساخته می شوند. بسته به نوع کاربری، این اشکال متفاوت بوده و زیبایی حافظ ها به شکل هندسه آن بستگی دارد. در پنجره دو جداره آلومینیومی یکی از مدل های حفاظ ها ، حفاظ اکاردئونی است که با قفل کتابی بسته می شوند. این مدل حفاظ بیشتر برای درب و پنجر هایی که مساحت بالایی دارند، استفاده می شوند. حفاظ ها رول شونده مانند حفاظ هایی هستند. که جلوی درب مغازه ها یا پارکینگ ها نصب می شوند این حفاظ ها بسیار شیک و زیبا بوده و دارای عملکردی بسیار کاربردی و اسان هستند. از دیگر انواع حفاظ ها می توان به حافظ ابرویی اشاره نمود. این نوع حافظ ها مانند ابرو تمام پنجره را نمی پوشاند. و معمولا بر روی پنجره هایی نصب می شوند که پهنای انها نسبت به ارتفاع انها بیشتر است. این حفاظ ها نسبت به سایر حافظ ها بسیار زیباترند.


حفاظ پنجره فلزی

نسل های جدید حفاظ پنجره کاربرد بسیار بالایی دارد و در طراحی بسیار تاثیر بالایی دارد . شکل اغلب این نوع حفاظ ها به شکل فلز میباشد ، اما در طراحی های جدید و استفاده از جنس های نوین در تولید این مدل محصول این زمینه ی فکری کاملا تغییر یافته است . از طرح های کلاسیک و مدرن میتوان در حفاظ استفاده کرد و نحوه ی باز و بسته کردن آن با توجه به نیاز مشتریان متغیر میباشد . یکی از مهم ترین ویژگی هایی که تمام حفاظ پنجره ها باید داشته باشد . مقاومت بسیار بالایی در مقابل سرقت داشته باشد.


حفاظ پنجره ساختمان

یکی از روش های اصولی محافظت و پوشش پنجره و در ساختمان از عوامل مختلف بیرونی، ساخت حفاظ پنجره و در است. با نصب حفاظ مخصوص بر روی انواع پنجره و در در ساختمان های مسکونی و تجاری امکان رخ دادن بسیاری از حوادث کاهش پیدا کرده است و نمای ساختمان زیبا تر به نظر می آید. امروزه ساخت حفاظ در و پنجره توسط افراد متخصص و کار بلد در این زمینه و بر اساس نوع درب و پنجره صورت می گیرد.

حفاظ پنجره های مدرن اغلب برای پنجره هایی با شیشه های بزرگ مانند پنجره های دوجداره مناسب هستند که هیچگونه حفاظی از لحاظ ایمنی ندارند. به همین دلیل از این نوع حفاظ ها استفاده می شود. بالکن ها نیز برای ایمنی بدون شک یا باید از حفاظ دیواری استفاده نمایند. اگر در ساخت و ساز از حفاظ دیواری در معماری استفاده نشود معمولا حفاظ هایی از فلز برای آنها در نظر گرفته می شود.


تولید کننده حفاظ پنجره

قیمت حفاظ پنجره آهنی چقدر است ؟

یکی از مقرون به صرفه ترین نرده ها که از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند پنجره آهنی ساده می باشد که با وجود طرح های جدید نوع ساده هنوز هم طرفداران زیادی دارند در صورت دلخواه برای زیبایی منزل می توان نوع طرح دار این نرده ها را انتخاب نمود که قیمت طرح دار کمی بالاتر از نرده های ساده می باشد اما چرا نرده آهنی ؟ این نرده ها در مقابل متریال چوب , آلومینیوم از کیفیت بالایی برخوردارند همچنین از لحاظ هزینه نیز قیمتی کمتر از استیل دارند قیمت پنجره آهنی براساس کیفیت , طرح و وزن تعیین می شود هر کدام از نرده ها دارای ویژگی هایی هستند نرده های تولید شده در مجموعه ما با بهترین یکی از بهترین تولید کننده حفاظ پنجره آهنی با کیفیت و مناسب ترین قیمت را دارا می باشند برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید .


سازنده حفاظ پنجره

نصب حفاظ پنجره توسط کارشناسان مجرب و با سابقه کاری بالا صورت می گیرد. اگر شما هم به این حفاظ برای دکوراسیون و یا امنیت هستید ما می توانیم با قیمت های مناسب و نصب سریع این کار را برای شما انجام دهیم. به کارشناسان ایمن سازی اعتماد کنید چرا که ایمن سازی هدفش همواره کسب رضایت مشتریان عزیز می باشد. ما در خط تولید حفاظ شاخ گوزنی، درب آکاردئونی و سایر حفاظ ها از مواد با کیفیت استفاده می کنیم تا حفاظ ها مقاوم شوند. طراحی، ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره مدرن با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در گروه فنی آهن سازه انجام میپذیرد . یکی دیگر از راه های محافظت و پوشش روی پنجره ساختمان، استفاده از حفاظ پنجره fence shield window می باشد. در سال های اخیر دزدان برای ورود به ساختمان از طریق پنجره بسیار آسان شده است. به همین دلیل یکی از بهترین راه ها استفاده از حفاظ پنجره می باشد . حفاظ پنجره ساختمان علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از ورود غیر قانونی می شود، موجب زیبایی ساختمان شما خواهد شد.


ساخت حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ساختمان روی نما و ظاهر ساختمان تاثیر می گذارد. انتخاب رنگ حفاظ پنجره آهنی یک چالش جدی در ساختمان های لوکس است. در ساختمان های نوساز معمولا به هنگام ساخت بنا از نرده های حفاظ با رنگ مناسب برای پنجره های بزرگ استفاده می شود. مشکل وقتی است که بخواهید یک ساختمان قدیمی را بازسازی کنید. انتخاب طرح، رنگ و جنس حفاظ پنجره در این مورد بسیار دشوارتر است. به خصوص برای ساخت حفاظ در پنجره های اصلی نمای ساختمان، باید دقت بیشتری انجام شود. شاید رنگ حفاظ پنجره ای که در ساختمان روبرویی نصب شده، مناسب این ساختمان نباشد. دکوراسیون نما یک مبحث جدی در بین معماران و دکوراتیوهاست. برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید این مطلب را از دست ندهید.


محاسبه قیمت حفاظ پنجره

نرده پنجره گل دار

طرح های ساده همیشه برای مشتریان قابل قبول نیستند ما دوست داریم که پنجره منزل یا محیط کاری ما از زیبایی خاصی برخوردار باشد نه اینکه تنها استحکام داشته باشد و به همین دلیل از گلهای فلزی رنگکاری شده متوع در نرده های حفاظ پنجره استفاده میشود و این مدل ها را نرده گل دار مینامند


حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره جاگلدانی

طبیعتا در هر خانه ای استفاده از گلدان ها موجب شادابی بیشتر و نمای زیباتر منزل میشود اگر سفری به استان های شمالی داشته باشید میبینید که چگونه از بارش باران استفاده بهینه میکنند و حفاظ نرده آهنی ها را چگونه به جاگلدانی ها مجهز کرده اند .این تنوع و نوآوری که میتواند زیبایی پنجره ها را دو چندان کند اکنون در بسیاری از منازل گسترش یافته است


حفاظ پنجره مدرن

حفاظ پنجره ریلی یا کشویی

خب همیشه که زیبایی پنجره ها نمیتواند تنها معیار ما باشد . گاهی زیبایی یک محصول باید با کاربرد آسانتر کاربران را شیفته خود کند . در خصوص جفاظ پنچره ریلی نیز همین مصداق بارزی است تا کاربران علاقه کند شوند از آن استفاده کنند . ویژگیهای یک حفاظ ریلی میتواند شامل موارد زیر باشد :


حفاظ پنجره لوکس

حفاظ نرده ای فرفورژه

که البته بسیاری از حفاظ نرده آهنی ها فرفورژه میباشند اما منظور ما اینجا استفاده از گلنرده ها در تولید حفاظ ها میباشد . گلنرده های فرفورژه با توجه به قابلیت هایی که در زیر به آن اشاره شده اند میتوانند نه تنها در پنجره ها بلکه در کلیه درب های ورودی نفر رو و ماشین رو ، کاربردهایی جهت حفاش شاخ گوزنی و کلی کاربرد دیگر محبوب باشند


نرده گارد

حفاظ پنجره پروفیلی

پروفیل ، قوطی یا همان چهارپهلو لوله های مربعی شکلی هستند که از دو روش مانیمان و درزدا تولید میشوند . این پروفیل های آهنی میتوانند نه تنها در تولید حفاظ ها بلکه در دهها کاربرد اصلی و قابل ذکر کارخانجات ، شرکت ها و مصارف شهری انتقال خطوط کاربرد بسیار بالایی داشته باشند .


حافظ آهنی پنجره

گارد پنجره فرفروژه طرح دار

از اصلی ترین کاربردهای حفاظ های پنجره ایجاد امنیت و جلوگیری از افراد بیگانه به منزل همچنین جلوگیری از سقوط افراد و اشیاء می باشد متریال و مواد به کاررفته در تهیه حفاظ ها بسیار مهم است که جنسی با کیفیت باشد تا امنیت ساختمان را تامین کرده و در قبال پولی که هزینه می شود تا مدت ها و سالها بتواند کیفیت و زیبایی خود را حفظ نماید برای ایجاد این عوامل بودجه افراد تعیین کننده کیفیت متریال می باشد در انتخاب نرده و حفاظ همه افراد به دنبال کیفیت بالا و قیمتی مناسب هستند اما یکی دیگر از ملاک ها زیبایی بخشیدن به نمای ساختمان می باشد در مقاله پنجره آهنی ساده به انواع حفاظ های پنجره اشاره نمودیم که یکی از آنها پنجره فرفروژه بود و اشاره مختصری به آن داشتیم در ادامه به پنجره فرفروژه طرح دار می پردازیم .

حفاظ پنجره یکی از مهمترین فاکتورهای تامین امنیت ساختمان های مسکونی و اداری و غیره است. معمولا نرده پنجره جلوی دید را نه از بیرون ساختمان مسدود می کند. و نه از داخل ساختمان به بیرون مانع دید می شود. در عین حال این نوع حفاظ بر اساس مدل و طرح ساخته شده ایمنی کامل ساختمان را از جانب پنجره ها تامین می نماید. حفاظ پنجره و بالکن ها به علت وجود انواع متفاوتی از نرده های مناسب پنجره قابل طراحی در تنوعی از مدل ها و طرح ها از ساده گرفته تا طرح دار و فرفورژه هستند. همه این مدل ها و انواع ایمنی کامل را ایجاد می کنند. اما تفاوت قیمت ها ناشی از شیوه ساخت و متربال بکاررفته می باشد. نرده های فلزی، حفاظ و نرده های پنجره های دو جداره و یا حفاظ و نرده پنجره فرفورژه، حفاظ های آهنی پنجره و نرده های استیل پنجره هر کدام نوعی هستند که متریال خاص خودشان را لازم دارند.




اگر به دنبال خرید محصولاتی مانند کرکره برقی، جک پارکینگی، درب شیشه ای اتوماتیک، دزدگیر اماکن، راهبند، درب آهنی حیاط، درب آکاردئونی، نرده حفاظ دیوار و حفاظ پنجره هستید، بهترین راه برای پیدا کردن بهترین مرکز فروش با بهترین کیفیت، مقرون بصرفه و قیمت روز، این است که به دنبال فروشنده ای با تجربه و شناخت بازار بروید و از او مشاوره در خرید مدل و طرح مناسب و بهترین گزینه برای نیاز خود در حال حاضر را بگیرید. در زیر خدمات و محصولات شرکت ایمن سازی را معرفی خواهیم کرد:


تماس با ما
09195091003


خدمات ایمن سازی

خدمات ساخت و نصب کارخانه ایمن سازی برای انواع محصولاتی مانند درب‌های آهنی، درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک، حفاظ شاخ گوزنی، پنجره دوجداره، راهبند و جک پارکینگی و کرکره برقی برای ارتقای کیفیت زندگی در مناطق مسکونی و تجاری بسیار حائز اهمیت می‌باشد. محصولات ایمن سازی علاوه بر ایجاد زیبایی و تزئینی، باعث افزایش امنیت، بهبود دسترسی و جابجایی خودروها، صرفه‌جویی در فضای پارکینگ، جلوگیری از ورود خودروهای غیرمجاز، مدیریت ترافیک و جلوگیری از شلوغی در محیط‌های شلوغ و پرتردد و افزایش عایق حرارتی و صوتی منازل و اماکن شما می‌گردد. همچنین نصب دزدگیر در اماکن، باعث افزایش امنیت، جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به محیط‌های مختلف و بهبود آسایش و اطمینان خاطر شما و افرادی که در آن محیط کار می‌کنند می‌شود. در نتیجه، نصب این محصولات به عنوان یک راهکار کارآمد و نوین در مدیریت اماکن و منازل محسوب می‌شود.


نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ دیوار

نصب حفاظ دیوار آهنی به دور املاک شما باعث حفاظت در برابر ورود دزدان و افزایش زیبایی و ارزش منطقه شما می‌شود.

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی فلزی ضد سرقت

نصب درب آکاردئونی آهنی جلوی آپارتمان باعث افزایش امنیت ساکنین و کاهش دسترسی به داخل ساختمان برای افراد غیرمجاز در هنگام نبودن در منزل می‌شود، همچنین به عنوان یک راه حل کارآمد در مدیریت و افزایش فضای قابل استفاده محیط زندگی شما عمل می‌کند.


نرده حفاظ پنجره

حفاظ پنجره فرفورژه و ساده آهنی

نصب حفاظ پنجره باعث افزایش امنیت منزل شما، جلوگیری از ورود دزدان و حفظ حریم خصوصی شما می‌شود.

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

نصب درب آهنی ویلایی فرفورژه باعث افزایش امنیت در دسترسی به ملک شما و همچنین درب فلزی حیاط افزایش زیبایی و ارزش منطقه و افزایش استحکام و مقاومت ساختمان در برابر شرایط آب و هوایی و عوامل زیست محیطی مختلف می‌باشد.


کرکره برقی

کرکره برقی

کرکره برقی را می توان در مکان های (داخل/خارج): پنجره و بالکن، درب آپارتمان، درب پارکینگ و مغازه و فروشگاه برای امنیت و راحتی نصب کرد.

جک پارکینگی

جک پارکینگی

نصب جک پارکینگی به بهبود دسترسی و جابجایی خودروها، به عنوان یک راه حل کارآمد و نوین در مدیریت پارکینگ محسوب می‌شود.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن باعث افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به محیط‌های مختلف اماکن شما می‌شود، همچنین آسایش و اطمینان خاطر شما و افرادی که در آن محل کار می‌کنند را بهبود می‌بخشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

نصب راهبند باعث افزایش امنیت در دسترسی به ساختمان مسکونی و تجاری شما و جلوگیری از ورود خودروهای غیرمجاز می‌شود، همچنین در مدیریت ترافیک و جلوگیری از شلوغی در محیط‌های شلوغ و پرتردد مؤثر است.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه‌ای اتوماتیک باعث سهولت در دسترسی ورودی و خروجی افراد در مناطق پرتردد می‌شود.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره باعث بهبود عایق حرارتی و صوتی منزل شما می‌شود، همچنین جلوگیری از ورود هوا و گرد و غبار از نقاط مختلف پنجره و افزایش امنیت در برابر تلاش دزدان برای ورود به منزل شما می‌گردد.


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن سازی

با عرض سلام و ارادت. برای مشاوره ☎ و دریافت اطلاعات محصولات در خدمت شما هستیم.

09195091003 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا