قیمت درب آکاردئونی


حفاظ درب آپارتمان معمولا با نام های درب کشویی اکاردئونی و حفاظ آهنی درب ورودی منزل نامبرده می شود و در ساختمان های چندین طبقه حفاظ آکاردئونی مورد استفاده واقع می شود که واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این آپارتمان ها زندگی می کنند. عمده ترین دلیل این امر، ذکر این مسئله است: از آنجایی که ورود هر فرد غریبه و ناآشنا به درون ساختمان ها به راحتی صورت می پذیرد و هر فردی می تواند با استفاده از روش های مختلف به راحتی به درون ساختمان ها وارد شود، در صورتی که تنها یک درب چوبی ساده مانع وی به حضور در هر واحد مسکونی باشد، می تواند به راحتی این مانع را با ترفندهای گوناگون از بین بردارد و به ویژه اگر ساکنین آن واحد مسکونی در مسافرت باشند، تمامی وسایل آن منزل را به تاراج ببرد.


در ویدیو زیر نمونه های درب حفاظ آکاردئونی آپارتمانی را مشاهده نمایید.خدمات سایت خرید و نصب درب آکاردئونی ایمن سازی
💎 کیفیت درب آکاردئونی بهترین مدل های حفاظ درب آپارتمان ارائه می گردد
💲 قیمت نرده درب ورودی کمترین نرخ قیمت انواع مدل حفاظ آکاردئونی فلزی
⏳  زمان انجام نصب سریع ترین زمان نصب با حساسیت بالا انجام می شود
⏱  پشتیبانی از 8 صبح الی 9 شب
⭐ گارانتی ضمانت رفع و تعمیر در سریع ترین زمان ممکن
🎯 نحوه ثبت سفارش انتخاب مدل حفاظ و نصب سریع بعد از درخواست تلفنی


اما حفاظ آکاردئونی سد محکمی در برابر هر سارق و فرد غریبه ای است. که با خصوصیاتی که دارد، به راحتی از میان برداشته نمی شود. و می تواند تا حد بسیار زیادی مانع حفظ جان و مال شما و خانواده شما گردد. به همین علت امروزه وجود درب آکاردئونی در تمامی ساختمان ها الزام آور می باشد. و ضرورت آن برای بالا بردن سطح امنیت ساختمان ها به خوبی حس می گردد. هر چند که باید اذعان داشت که حفاظ آکاردئونی تنها برای محافظت از درب واحدهای ساختمان ها نیست. و در موارد دیگری نیز مورد کاربست واقع می گردد. ولی در عین حال بیشترین کاربرد این نوع از درب ها در واحدهای ساختمان های چند طبقه است که افراد این ساختمان ها ممکن است . همسایه های طبقه بالایی و پایینی خود را نیز نشناسند. به همین علت هر کسی ممکن است در صورت عدم نظارت و کنترل بر ورود و خروج به داخل ساختمان به راحتی واحد ساختمان مربوطه شود.

درب آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی فلزی

درب آکاردئونی فلزی شبیه به ساز آکاردئون است که به راحتی باز و بسته می شود. درب آکاردیونی ساختاری شبکه ای دارد. نصب در آکاردئونی راحت است و به راحتی و به سرعت نصب می شود. حفاظ آکاردئونی علاوه بر افزایش امنیت، جنبه زیبایی نیز دارد و بیرون ساختمان شما را شیک تر و زیباتر می کند. درب آکاردئونی به اسمهای درب کشویی و درب کرکره ای نیز معروف است. درب آکاردئونی مدلها و طرحهای مختلفی دارد. قیمت درب آکاردئونی نیز به طرح و مدل آن بستگی دارد. شما می توانید از میان مدلهای مختلف حفاظ آکاردئونی، مدل و طرح در آکاردئونی را انتخاب کنید و سفارش دهید. درب یا حفاظ آکاردونی نوعی محافظ ساده و مستحکم برای ساختمان بوده که برای ایجاد امنیت و جلوگیری از ورود سارقین به منزل اکثرا بر روی درب آپارتمان و یا پارکینگ , مغازه , کلینیک ها و برخی پاساژها نصب می شود تسمه های فلزی روی درب توسط پیم های فلزی به هم اتصال یافته و به شکل ریل در کنار هم قرار گرفته و در قاب اصلی حافظ آکارددونی تعبیه می شوند این محصول با عنوان درب ضد سرقت نیز نامیده می شود کل سازه را به آسانی می توان در یک طرف به شکال فشرده جمع و برای استفاده به شکل اولیه برگرداند از ویژگی های حفاظ آکاردئونی علاوه بر امنیت اشغال و تصرف فضای کم در راه رو و راه پله می باشد .


حفاظ آکاردئونی

امنیت خرید حفاظ آکاردئونی

استفاده از حفاظ آهنی درب آپارتمان جهت جلوگیری از سرقت بسیار رایج است. ساختمان هایی که از حفاظ پنجره آهنی، حفاظ نرده ای و حفاظ درب آپارتمان استفاده می کنند با دزدی و سرقت روبرو نمی شوند. حفظ مال در نبود ساکنین با کمک سازه های امنیتی، شرط عقل است. هیچکس نمی خواهد دسترنج یک عمر خود را با سهل انگاری در معرض خطر قرار دهد. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی یکی از پر طرفدارترین سازه های امنیتی بر روی درب ورودی است. این حفاظ بدون اینکه لطمه ای به نمای بیرونی یا دکوراسیون فضای داخل بزند، امنیت قابل قبولی را ایجاد می کند. نمونه هایی از حفاظ آکاردئونی را در ورودی اماکن تجاری و اداری نیز می بینید. پارکینگ ساختمان های مسکونی، حفاظ پنجره دوجداره و حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی ریسک سرقت را کاهش می دهند.


قیمت درب آکاردئونی

منظور از گل در حفاظ آکاردئونی، تعداد مشبک های استفاده شده در این مدل دربهای ضدسرقت است. در آکاردئونی استاندارد بین 3 تا 5 گل دارد. هرچه تعداد ردیفها و گلهای درب اکاردئونی بیشتر باشد، ضریب امنیت آن بیشتر است. درب اکاردئونی 5 گل دوجداره به قدری ایمن است که برای باز کردن آن باید از دستگاه سنگ فرز استفاده کرد و حتی توسط سارقان حرفه ای نیز باز نمی شود! برای افزایش امنیت ساختمان خود، شما می توانید از میان طرحها و مدلهای درب آکاردیونی، مدل و طرح حفاظ آکاردئونی دلخواه خود را انتخاب کنید و سفارش دهید. حفاظ آکاردئونی نوعی درب ضد سرقت برای ساختمان است که روی در ورودی واحد و یا به عنوان درب پارکینگ نصب می شود. تسمه های فلزی روی حفاظ به وسیله پیم های فلزی به هم وصل شده و در قاب اصلی درب آکاردئونی جای می گیرد. این حفاظ به صورت ریلی در محل نصب حرکت می کند و بر خلاف دیگر انواع حفاظ های ضد سرقت قابلیت جمع شدن روی یک چارچوب یا قاب آهنی را دارد. انواع حفاظ های آکاردئونی از نوع تاشو هستند. موقعی که نیاز به استفاده از آن نباشد حفاظ به صورت بسیار کم حجم در می آید. انواع ساده، طرح دار حفاظ آکاردئونی هم تولید شده که به سفارش مشتری در محل نصب می شود.


درب آکاردئونی فلزی

حفاظ آکاردئونی معمولا با پرچ های آلومینیومی با کیفیت ساخته شده است. آنها امنیت بیشتری خواهند داشت ، آنها هرگز زنگ نخواهند خورد و شکسته نخواهند شد . حفاظ درب آکاردئونی دارای قفل های ایمن هستند می توانند به صورت چپ یا راست بر روی سطوح مورد نظر شما سوار شوند . حفاظ آکاردئونی را می توان در هر درب تا ۴۸ اینچ عرض ، داخل یا خارج از زندان نصب کرد. نصب آنها آسان است. می توانید دروازه های ما را در کمتر از ۳۰ دقیقه نصب کنید! حفاظ آکاردئونی اهنی برای امنیت راهروهای پر رفت و آمد یا ورودی های مراکز تجاری و مسکونی برای هر نوع تجارت یا صنعت مناسب هستند. درب آکاردئونی روی لولا محور موجود هستند بنابراین دقیقاً مانند یک درب به داخل یا خارج باز می شوند ، بلکه گردش هوا و دید بهتر یک طرف درب از جنس فولاد را نیز فراهم می کنند. با تهیه یک نوار محکم و اضافه شده ، گردش بهتر هوا را در داخل محل مورد نصب ایجاد کرده شما می توانید در هزینه های تهویه مطبوع صرفه جویی می کنید. به علاوه افزایش امنیت درب آکاردئونی به قدری بالا است که باعث سرقت کمتر و کاهش هزینه و جلو گیری از سرقت را به همرا دارد . این یعنی یک محل کار سالم تر ، یک مدرسه امن تر و یک انبار امن تر دارا هستید.


حفاظ درب آپارتمان

انواع مختلف درب آکاردئون بر خلاف ظاهر مشبکی که آنها را چندان محکم و قوی نشان نمی دهد، از اسطحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین برای اتصال بخش های مختلف این حفاظ ها از پرچ هایی استفاده شده است که جدا شدن آنها غیر ممکن می باشد. بهترین نوع درب آکاردئونی چه نوعی است؟ از نظر امنیت و زیبایی،درب اکادئونی طرح دو جداره پنج لوزی سفارشی می باشد که در زیر به شرح وبررسی ویژگی های آن می پردازیم. حفاظ آکاردونی دارای چهارچوبی از جنس آهن به شکل پروفیل به صورت افقی , عمودی و مورب ساخته شده که در بالای درب یک ریل فلزی نصب می شود همچنین این حفاظ یک بخش داشته که وزن درب را تحمل و در قسمت پایین آن نیز ریلی وجود دارد کاربرد ریل های پایینی و بالایی باز و بسته شدن درب می باشد برای ایجاد امنیت نیز از قفل های توکار و روکار استفاده می شود .

کاربرد حفاظ آکارئونی


حفاظ کشویی

درب های آکاردئونی آهنی معمولا توانسته اند با توجه به ضد سرقت و ایمن بودن، بسیاری از مشکلاتی که قبلا وجود داشته را از بین ببرند. درب های ضد سرقت آکاردئونی می توانند یکی از گزینه های مناسب برای آپارتمان ها باشند. زیرا این درب ها می توانند باعث بالا بردن امنیت در آپارتمان ها و پارکینگ ها باشند. درب های آکاردئونی فلزی را می توان در مغازه های مختلف و حتی پاساژ ها نیز مورد استفاده قرار داد. زیرا در هنگام باز و بسته شدن این درب ها نیاز به فضای بسیار کمی دارند. در نتیجه مشکلی برای رفت و آمد مشتریان در محیط های تجاری بوجود نخواهد آمد. درب آکاردئونی فلزی معمولا می تواند برای مکان های عمومی مانند بانک ها نیز بسیار کاربردی باشد. زیرا در بانک ها نیز معمولا هم نیاز به درب هایی ضد سرقت و ایمن بوده و هم نیاز است تا فضایی از بانک را این درب ها اشغال نکنند. کاربرد های بسیار زیاد درب حفاظ آکاردئونی باعث شده که میزان استفاده از این درب ها روز به روز بیشتر شود.


نرده آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی آهنی، یک محافظ و نوعی درب فلزی است که پشت درب اصلی خانه نصب می شود. روی این درب آهنی نیز یک قفل امنیتی زده می شود. قفل امنیتی حفاظ آکاردئونی تنها یک کلید ویژه دارد و با هر کلیدی باز نمی شود! در نتیجه ساختار درب آکاردیونی به صورتی است که می تواند به خوبی از ساختمان شما محافظت کند. یکی از مزایای حفاظ آکاردئونی این است که کاربردهای زیادی دارد و می توان آن را برای محافظت از ساختمانهای اداری، تجاری، مسکونی و... نصب کرد. حتی دیده شده که در بعضی از موسسات مالی، بیمه و بانک نیز از در آکاردئونی استفاده شده است. حفاظ درب آکادئونی به قدری محکم و ایمن است که راه را برای ورود افراد غریبه می بندد و مثل سد غیرقابل نفوذ است!


حفاظ در

حفاظ درب آکارئونی استاندارد

یک حفاظ آکارئونی استاندارد دارای مقطع کناری 50 در 30 ,ابعاد مقطع ریلی بالایی درب 50 در 50 , همچنین در ان از تسمه 5 در 20 استفاده همچنین از پرچ های باکیفیت و مناسب با تنوع رنگی (قهوه ای , مشکی , مشکی مسی , سفید نقره ای ) می باشد . حفاظ آکاردئونی سازه ای مقاوم برای بالا بردن امنیت در ورودی ساختمان است. این حفاظ در موقعی که نیازی به استفاده از آن نیست، کاملا جمع می شود. بر خلاف نرده های آهنی، حفاظ درب آکاردئونی قابلیت جمع شدن و تا شدن را دارد. در زمانی که قصد خروج از منزل را دارید با کشیدن حفاظ به سمت دیگر، نرده ها کامل باز شده و پوشش کامل روی درب ایجاد می شود. به این ترتیب امکان ورود به بنا از راه درب در عمل، غیر ممکن می شود. با نصب درب آپارتمان آکاردئونی نگرانی بابت سرقت از منزل به طور کامل از بین می رود.


حافظ درب منزل

همچنین حفاظ آکاردئون نیز مقابل پنجره ها، بالکن، پاسیو و نورگیر نصب کنید که خونه تبدیل به قلعه ای غیر قابل نفوذ بشه که بتونید با خیال راحت تمام چراغها را خاموش کنید و یک اعلامیه بزرگ هم برای اطلاع سارقین محترم پشت پنجره آویزان کنید که اطلاع بدید خونه نیستید و ازشون دعوت کنید شانسشون را برای ورود به خونه شما امتحان کنند، چون پس از نصب حفاظ آکاردئونی ، انگار خونه شما جای در و پنجره، فقط دیوار داره. اینو بیست سال تجربه مداوم تجهیز اماکن به سیستمها و تجهیزات غیر ممکن کننده ورود سارقین بدون حتی یک سرقت موفق میگه که افتخار ما است.


نرده کرکره ای

شاکله اصلی سازه حفاظ آکاردئونی روی در آپارتمان تسمه های فلزی بوده که توسط پین های فلزی به همدیگر وصل شده و در قابی فلزی قرار میگیرد که بصورت ریلی در محور عرض درب حرکت میکند از این رو کمترین فضا را در راه پله ها اشغال کرده و مزاحمتی ایجاد نمیکند. حفاظ اکاردئونی های مختلفی در بازار عرضه گردیده است که نامهای مختلفی نیز به خود اختصاص داده اند اما متداولترین مدل از آنها موسوم به مدل سه گل یا سه لوزی میباشد که ۹۰ درصد امنیت مورد نظر را برقرار مینماید لذا جهت افزایش امنیت میتوان از قفل های مخفی که در بدنه درب طراحی میگردد و همینطور تعداد حلقه های قفل بیشتر استفاده نمود.


گارد درب منزلی

حفاظ آکاردئونی را اغلب بر روی درب ورودی آپارتمان ها، برای بالا بردن امنیت فضای داخلی، نصب می کنند. این درب ها به صورت ریلی، باز و بسته می شوند و کاربردی آسان دارند. درب های آکاردئونی متشکل از یک قاب می باشد که بر روی درب اصلی واحد، نصب می شوند. همانطور که گفته شد، اغلب این حفاظ ها از متریال آهنی ساخته می شوند. در قسمت بالایی درب، ریل چرخ داری جایگذاری شده است که برای باز و بسته کردن آن می باشد. قفل های ایمنی که به صورت آشکار و مخفی روی درب ها بسته می شوند. این یکی از چندین مزایای محافظ های آکاردئونی می باشند. جهت افزایش ایمنی، میتوان دو مدل قفل روی آن ها سوار کرد. این دو مدل قفل اصطلاحا قفل های توکار و روکار نامیده می شوند. باز کردن قفل های توکار نسبتا دشوارتر می باشد. اما از طرفی امنیت را نیز بالا می برند. قفل های روکار نیز انواع قفل های کتابی هستند که کار با آن ها در مقابل سایر قفل ها ساده تر میباشد. پیشنهاد ما برای حفظ امنیت بیشتر، استفاده از دونوع قفل روکار و توکار بر روی درب می باشد.


حفاظ منزل

درب آکاردئونی به دلیل داشتن تسمه های فلزی عالی، قاب فلزی مقاوم، نصب آسان و راحت، اشغال فضای کم در آپارتمان، خاصیت ریلی و کشویی، مدل زیبا و ضریب امنیت بالا، یک گزینه عالی برای افزایش امنیت ساختمان شما است. رب آکاردئونی نوعی حفاظ امنیتی است که کاربردهای گوناگونی دارد و به دلیل ویژگی های بارزش بسیار محبوب است و امروزه در مکان های مختلفی از این نوع حفاظ ها استفاده می شود. این محصول در انواع مختلفی طراحی و تولید می شود .

حفاظ درب یک لنگه

این نوع از یک جهت باز و بسته شده , قفل استاندارد بر روی یک طرف آن قرار داشته و مخصوص درب آپارتمان می باشد و فضای کمی نیز اشغال می کند .

حفاظ درب دو لنگه

این نوع مناسب فضای بزرگتر مانند ساختمان های تجاری و کارگاه های صنعتی می باشد قفل در وسط درب قرار گرفته و حفاظ از دو طرف باز و بسته می شود همچنین برای ایجاد امنیت بالا از سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد در ان استفاده شده است .


حفاظ کرکره ای

نصب حفاظ پشت درب آپارتمان آکاردئونی

یکی از دلایل اصلی استقبال از انواع حفاظ آکاردئونی، نصب آسان آن است. عملیات نصب حفاظ در کوتاه ترین زمان انجام می شود. برای نصب حفاظ، کنده کاری و تخریب دیوار کنار درب صورت نمی گیرد و بدون هیچ تخریبی می توان سازه آهنی را روی قاب درب نصب کرد. حتی در مواقعی که درب ورودی آپارتمان کوچک تر هم باشد، نیازی به تخریب برای جاگذاری درب نیست. در واقع نرده حفاظ اکاردئونی کاملا استاندارد و مطابق با اندازه درب ورودی آپارتمان ساخته می شود. قبل از نصب محافظ درب آپارتمان لازم است تا ریل ها روی کف نصب شوند. حرکت درب آکاردونی روی همین ریل است لذا نحوه صحیح نصب و جاگیری ریل ها مهم است. زمان تقریبی نصب حفاظ آهنی بسیار کمتر از نصب یک دزدگیر الکترونیکی است.


درب کشویی

انواع حفاظ ضد سرقت آپارتمان

از محصولات حفاظ ضد سرقت آکاردئونی کشویی یا کرکره ای که جهت حفاظت و امنیت درب آپارتمان یا محافظت از اماکن مختلف می توان از حفاظ آکاردئونی 3 گل لوزی ساده و خم دار ، درب آکاردئونی پیچی ، حفاظ اکاردئونی ایتالیایی ، حفاظ آکاردئون 4 گل ، درب آکاردئونی دوجداره ، درب آکاردئونی پرچ مخفی ، حفاظ آکاردئونی سلطنتی نام برد .در ساخت درب های آکاردئونی از چند ردیف قوطی فلزی استفاده می شود و به صورت فلز یکپارچه نیستند . بنابراین، این درب ها در مقایسه با درب های تک لنگه فلزی وزن کمتری هم دارند و از آنجایی که بخش اعظم قیمت این درب ها مربوط به وزن فلز و آهن آن است، طبعاً قیمت درب آکاردئونی کمتر خواهد بود.


نصاب درب آکاردئونی

هر سارقی روشی مخصوص به خودش را برای ورود به منازل داره، برای مثال سارقی که با توپی زنی وارد میشه، فقط یک پیچگوشتی یا انبر قفلی با خودش میاورد و سارقی که با دیلم زنی وارد میشه فقط یک دیلم، پس با توجه به اینکه معلوم نیست سارقی که سراغ شما میاد چه روشی را استفاده میکنه، باید حفاظ آکاردئونی ساخته شده که دارای شاسی فولادی میباشد روی درب نصب کنید که تمام روشهای ورود از طریق باز کردن، هک، توپی زنی و دیلم زنی قفل را غیر ممکن میکند . حفاظ آکاردئونی نوعی سازه ی غیر صلب است که برای ایجاد امنیت و حفاظت از مکان های خاص طراحی شده است. علت نام گذاری آن هم به دلیل قابلیت باز و بسته شدن در یک خط صاف مانند ساز آکاردئون است. امروزه این حفاظ ها پیشرفت های زیادی داشته اند و در طرح های گوناگون با کیفیت های متفاوت طراحی و تولید می شوند. استفاده از این درب ها به شدت رواج پیدا کرده است و در بعضی موارد تبدیل به نوعی ضرورت شده است .


درب آکاردئونی ساده و شیک

درب آکاردئونی همانطور که گفته شد می توانید برای درب ورودی آپارتمان های مسکونی، درب پارکینگ، درب بالکن و تراس، درب های بزرگ کارخانه ها، پاساژها، دفاتر و همچنین انواع پنجره های بزرگ استفاده کنید. درب های آکاردئونی در راه پله ها فضای بسیار کمی را اشغال می کنند. و مشکلی برای رفت و آمد افراد بوجود نمی آورند. سه گل یا به عبارت دیگر سه لوزی، از رایج ترین مدل های این دسته از درب ها هستند. این درب ها تا حد بالایی امنیت را تامین می کنند و از همین رو متقاضیان بسیاری نیز دارد. ساختار این درب ها نیز به گونه ای می باشد که در قسمت قاب اصلی این حفاظ تسمه های فلزی روی درب با استفاده از تسم ه ای فلزی به یکدیگر اتصال پیدا کرده اند. نحوه ی حرکت آن روی یک ریل انجام می گیرد. در هنگام باز شدن کامل، درب جمع شده و روی یک پایه ی قاب قرار می گیرد. استحکام و در مقابل سبک بودن متریال این نوع درب ها مزیت دیگر آن ها بشمار می رود. همین باعث می شود تا به راحتی قابل استفاده ی افراد قرار بگیرد.


درب آکاردئون

حفاظ درب آپارتمان فلزی

از دیرباز یکی از مهمترین دغدغه‌های افراد تأمین امنیت منازل بوده و امروزه نیز با وجود بیشترشدن ناامنی‌ها این موضوع تشدید شده است. یکی از قدیمی‌ترین روش‌ها که حتی می‌توان نشانه‌های آن را در تمدن‌های باستانی یافت استفاده از حفاظ‌ها بوده که البته در زمان‌های قدیم این حفاظ‌ها اغلب از جنس چوب بودند اما امروزه حفاظ‌ها اغلب به صورت فلزی ساخت و استفاده می‌شوند و موضوع مهم جنس آن‌ها نیست بلکه موضوع ساختار و مکانیزم عملکرد آن‌ها و همینطور انعطاف‌پذیری‌شان می‌باشد و ما قصد داریم در این مقاله از وب سایت ایمن سازی در مورد چند نوع از معروف‌ترین این حفاظ‌ها و همینطور مزایا و معایب‌شان با شما عزیزان صحبت کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.


مدل حفاظ درب آکاردئونی

اصلا چرا حفاظ؟

آیا درب‌های ضد سرقت و ایمن با قفل‌های مجهز و حتی بعضاً پیشرفته و کامپیوتری کافی نیستند و نمی‌توان آن‌ها را به تنهایی استفاده کرد؟ آیا حتماً باید از یک حفاظ درب آپارتمان فلزی استفاده کرد؟ پاسخ شما در آن جاست که متأسفانه باید بگوییم پیشرفته‌ترین درب‌های ضد سرقت نیز می‌توانند در کمتر از ۱۰ دقیقه باز شوند و مکانیزمشان به نحوی عمل می‌کند که بر خلاف ظاهر ایمن‌شان آنچنان امنیتی را به ارمغان نمی‌آورند. البته که استفاده از آن‌ها به همراه یک مکمل امنیتی می‌تواند بسیار کارساز باشد که آن مکمل‌ها دقیقاً همین حفاظ‌های آهنی درب هستند. ممکن است یک سارق حفاظ یک درب ناایمن را باز کند و یا یک درب ایمن بدون حفاظ را اما هیچگاه به سراغ یک درب به ایمن که حفاظ ایمنی دارد نخواهد رفت و همین موضوع مهمترین دلیل استفاده از حفاظ درب آپارتمان فلزی است.


درب آکاردئونی طلایی سلطنتی

حفاظ درب آکاردئونی

در پاسخ به این سؤال که بهترین جایگزین برای نوع لولایی حفاظ درب آپارتمان فلزی چیست می‌توان به نوع آکاردئونی و یا کرکره‌ای آن اشاره نمود. این نوع از حفاظ‌ها جدیدترین مدل موجود در بازار بوده و به دلیل ویژگی‌های خاصی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد بسیار محبوب و پر استفاده هستند و حتی در جایی که ایمن‌ترین در‌ب‌های ورودی نصب شدند نیز می‌توانید به سادگی حضور این حفاظ‌ها را ببینید.

درب آکاردئونی طرح دار

این حفاظ‌ها متشکل از تسمه‌های فلزی هستند که توسط پرچ‌های مخصوص به همدیگر متصل شده و بر روی یک ریل با هدایتگر مسیر در یک سمت سوار خواهد شد. بمانند نوع لولایی برای نصب چنین حفاظی نیز بدون نیاز به تخریب دیوار و آسیب رساندن به چهارچوب نبوده و یک نصاب حرفه‌ای می‌تواند در کمتر از ۲ ساعت به سادگی هر چه تمام‌تر این حفاظ را برای شما نصب کند. حفاظ درب آپارتمان فلزی آکاردئونی توسعه یافته‌تر و پیشرفته‌تر همان حفاظ‌های لولایی هستند که امروزه تقریباً می‌توان گفت جایگزین مدل‌های قبلی شدند چراکه تقریباً تمام نواقص مدل‌های قبلی در این نوع از حفاظ‌ها برطرف شده و هر ایرادی که متوجه حفاظ درب آپارتمان فلزی لولایی بود متوجه نوع آکاردئونی نخواهد شد.

از نظر امنیت و ایمنی می‌توان گفت که این دو نوع تقریباً تفاوت چندانی با یکدیگر نداشته و در صورت استفاده از هر کدام آن راحت باشد احتمال هرگونه ورود غیرمجاز به حریم خصوصی شما بسیار پایین است اما مهمترین مزیت درب آکاردئونی فلزی نسبت به مدل لولایی در سهولت استفاده از آن است. تعجب می‌کنید اگر بگوییم این در‌ها در صورت نیاز ظاهر شده و در صورتی که نیاز به بستن آن نداشته باشید نامرئی خواهند شد! درست شنیدید، حفاظ درب آپارتمان فلزی از نوع آکاردئونی به صورت تاشو بوده و در صورتی که به آن نیاز نداشته باشید در یک گوشه از چهارچوب خودش کاملاً جمع شده و هیچ مزاحمتی برای فضای پیرامون خود ایجاد نخواهد کرد و هیچ محدودیتی نیز برای نصب متوجه این مدل از حفاظ‌ها نخواهد بود.


حفاظ درب لولا دار

حفاظ درب لولا دار

حفاظ‌های لولایی از قدیمی‌ترین انواع حفاظ درب آپارتمان فلزی است و عموماً در ساختمان‌های قدیمی‌تر می‌توان آن‌ها را یافت. این حفاظ‌ها به نوبه خود بسیار ایمن و کاربردی هستند و هنوز هم افرادی از این نوع از حفاظ‌ها استفاده می‌کنند.

این نوع درب‌ها از پروفیل‌های فلزی در ابعاد مختلف تشکیل شده‌اند که به وسیله پروفایل‌های دیگر به هم وصل می‌شوند و در یک قاب فلزی قرار گرفته که می‌توانید آن‌ها را به صورت لولایی باز و بسته کنید و اغلب به صورت دو لنگه یا تک لنگه ارائه می‌شوند. همچنین می‌توان از انواع قفل‌های مختلف به صورت قفل مخفی چند شاخ و قفل‌های عادی کتابی و غیره به عنوان قفل سوم که در جایی جای مختلف به سفارش مصرف‌کننده قابل تعبیه است برای افزایش امنیت استفاده کنید. می‌توان به جرات گفت یکی از ایمن‌ترین انواع حفاظ درب آپارتمان فلزی همین نوع از حفاظ می‌باشد.

اما لازم به ذکر است که با وجود مزایای امنیتی و موارد دیگر متأسفانه این نوع از حفاظ بسیار جا گیر بوده و حتماً برای نصب آن باید در کنار واحد شما فضای خالی وجود داشته باشد و در صورتی که از هر دو طرف در محاصره دو واحد دیگر باشید نمی‌توانید از این نوع حفاظ استفاده کنید. همچنین حفاظ‌های لولایی بسیار قدیمی بوده و طبیعتاً روند استفاده از آن‌ها نیز رو به افول است و همینطور ظاهر آن‌ها نیز آن قدر‌ها نمی‌تواند زیبا باشد! اما چاره کار چیست؟

تقویت درب منزل

با وجود این که امروزه اکثر توجه‌ها به سمت حفاظ درب آپارتمان فلزی آکاردئونی است اما باز هم از مدل لولایی استفاده می‌شود و این موضوع که از کدام استفاده کنید بستگی به سلیقه شما دارد. پیشنهاد ما به عنوان یک تولید‌کننده حرفه‌ای استفاده از نوع آکاردئونی است که در انواع حفاظ آکاردئونی دو گل، حفاظ آکاردئونی سه گل، حفاظ آکاردئونی دوجداره، حفاظ آکاردئونی ساده، حفاظ آکاردئونی ایتالیایی و انواع مختلف دیگری تهیه و تولید می‌شوند و بسته به نیاز خود می‌توانید از یکی از این مدل‌ها استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که این نوع از حفاظ‌ها تنها برای درب آپارتمان نبوده و می‌توانید برای هر جای دیگر مانند پنجره، درب پارکینگ و موارد این چنینی از آن استفاده کنید و همینطور به جز مدل آکاردئونی مدل کرکره‌ای نیز یک جایگزین بسیار مناسب برای حفاظ‌های لولایی قدیمی می‌باشد. موفق و پیروز باشید.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن سازی

با عرض سلام و ارادت. برای مشاوره ☎ و دریافت اطلاعات محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا