قیمت کرکره برقی

کرکره برقی نوعی درب کرکره ای اتومات پیشرفته و مدرن بحساب می آید که منبع تغذیه آن موتور است و با کمک قدرت برق کار می کند که در محور عمودی بالا و پایین حرکت میکند . کنترل تمام کرکره های برقی بوسیله یک سوئیچ که روی دیوار نصب می شود و یا توسط یه کنترل از راه دور صورت می گیرد. کرکره کنترلی را میتوان برای هر شرایط آب و هوایی مختلف استفاده نمود . عایق صدا و حرارت و عایق گرد و غبار و رطوبت نیز می باشد .


در ویدیو زیر نمونه های کرکره برقی درب پارکینگ و مغازه را مشاهده نمایید.


کرکره ریموت کنترلی نسبت به دیگر سیستم های درب اتوماتیک هم از نظر قابلیت و هم از نظر قیمت موقعیت خیلی خوبی دربین مصرف کنندگان دارد .که با استفاده از تیغه های آلومینیومی ،پلی کربنات و گالوانیزه در شکل های مختلف و طرح های جالب با تنوع بسیار زیاد تولید میشوند . کرکره برقی انواع مختلفی دارد و از آن در جاهای مختلف بنا به نیاز متقاضیان استفاده می شود . در انواع خانگی و درب پارکینگ ها و مصارف تجاری آن را به وضوح می توان دید.


قیمت کرکره برقی

قیمت ریل کرکره برقی

هنگامی که شما متوجه درست کار کردن کرکره برقی می شوید ، مطمئن باشید ریل کرکره برقی موجب کارکرد مناسب آن شده است ؛ از این رو نقش مهمی در درست کار کردن درب برعهده دارد . این ریل ها در بخش پشتی به دیواره ها پیچ می شوند و درون فریم و قاب کرکره واقع می گردند . توجه داشته باشید که جنس این ریل ها غالباً از آلومینیوم یا آهن می باشد .

در حال حاضر ریل های کرکره برقی در سایز ها و انواع متعددی در بازار مشاهده می‌ شوند . به طور طبیعی اندازه این نوع از ریل ها ۳ الی ۴ متر در بخش طولی می رسد و شما بر اساس نیاز و مورد توجه قرار دادن محل مورد نظر آن را از بازار می خرید . بنابراین می توان در باره تقسیم بندی ریل های کرکره برقی اینگونه گفت که ریل های کرکره برقی به ریل کرکره اتوماتیک پروفیل دار ، ریل فولادی و ریل معمولی تقسیم می گردند . از جمله شباهت هایی که در میان انواع ریل های مخصوص کرکره برقی می ‌توان عنوان کرد این است که عمدتاً با موی پرز بلند عایق گشته ، بنابراین این موضوع موجب کاهش ورود سر و صدا یا گرد و غبار به درون ساختمان می شود . توجه داشته باشید که همه این ریل ها از جنس آلومینیوم و آهن است و در دو طرف کرکره برقی در قسمت راست و چپ نصب می گردند .

در رابطه با قیمت ریل کرکره های برقی می توان اینگونه گفت که برآورد هزینه نهایی آن بسته به عوامل مختلفی می باشد . بر اساس ابعاد درب ، طول آن ها ، جنس ریل ها و ریل مورد استفاده برای کرکره ، شرکت سازنده قیمت نهایی را محاسبه می ‌کند ؛ دقت داشته باشید که ممکن است بر اساس نرخ روز قیمت ها دچار تغییر و تحولاتی شود .


کرکره پارکینگ برقی

محاسبه قیمت کرکره برقی

ریل آهنی کرکره برقی جهت ایجاد امنیت و حرکت تیغه ها در یک الگوی کاملاً درست و سالم از ریل استفاده می شود . معمولاً در دو طرف راست و چپ دهنه نصب می گردد . توجه داشته باشید به خاطر جنس دو نوع ریل آلومینیومی و آهنی مورد استفاده قرار می گیرد که اغلب افرادی که کار نصب انجام می‌ دهند معمولاً از نوع آهنی استفاده می کنند . دقت داشته باشید که این روزها شما می توانید در بازار ریل های متعددی را مشاهده کنید که از لحاظ سایز ، ارتفاع ، طول و غیره دارای یکسری تفاوت هایی هستند ؛ در نتیجه هر یک از ریل ها با توجه به تیغه ها و اندازه کلی درب مورد استفاده قرار می گیرد .

در صورتی که شما از ریل آهنی برای کرکره برقی خود استفاده می کنید در نتیجه به یک ابزار دیگری تحت عنوان ریل نیاز دارید . توجه داشته باشید ما به شما نمی گوییم که مقطع ریل در ریل های آلومینیومی موجود نیست اما این نکته را مد نظر قرار دهید که مقطع ریل در ریل های آلومینیومی داخل خود آن طراحی شده است ؛ در نتیجه یک گزینه بسیار مناسب برای شهرستان ها به شمار می آید که در اینصورت آنان بار یکدست و مرتبی را خریداری می کنند ، در واقع برای آن ها ارزان تر می باشد .

در نتیجه اگر قصد خریداری ریل آهنی برای کرکره برقی خود را دارید باید تمامی این موارد را مورد توجه قرار دهید ، همچنین نسبت به کیفیت آنان نیز اطلاعات لازم را جمع آوری کنید .

ما در اینجا قصد داریم تا درباره تخمین زدن هزینه نهایی مربوط به محاسبه قیمت هر مترمربع کرکره برقی را به شما بگوییم و در نتیجه تمامی عوامل تاثیر گذار در این محاسبه را برایتان معرفی کنیم . بدین منظور قیمت هایی را برای هر متر مربع کرکره برقی محاسبه کرده اند .

معمولاً قیمت مساحت دهنه جداگانه حساب می شود و در قیمت نهایی تاثیر خواهد گذاشت . افرادی که میخواهند برای کره هزینه‌ای را برآورده کنند در واقع هزینه موتور کرکره برقی ، هزینه نصب و آهن کشی ، هزینه تیغه کرکره برقی ، هزینه شفت ، هزینه آهن و حتی کرایه حمل را نیز در نظر می‌گیرند ؛ به عنوان مثال هزینه آهن کشی بر اساس قیمت روز آهن و قوطی های آهنی برآورد می شود . در قیمت نوع موتور در کرکره برقی در حقیقت مدل نهایی موتور و نوع ولتاژ و همچنین جنس سیم پیچ ها ، سایز روتر و حتی نوع گیربکس در قیمت نهایی تاثیر خواهد گذاشت . برای قیمت گذاشتن تیغه معمولاً وزن تیغه در هر متر مربع و قیمت روز انواع تیغه ها و کیفیت آلیاژ در هر نوع تیغه محاسبه می شود .

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت نهایی کرکره برقی می توان به نوع موتور اشاره نمود . موتور های کرکره برقی به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند موتور ساید و موتور توبولار . توجه داشته باشید که هر یک از این نوع موتور ها ویژگی های مخصوص به خود را دارد که همین ویژگی ها موجب تفاوت در میزان هزینه برآورد شده می شود .


تیغه کرکره برقی رنگی

قیمت تیغه کرکره برقی

از جمله مواردی که ممکن است تا حد زیادی بر قیمت نهایی کرکره‌ برقی تاثیر بگذارد نوع تیغه می باشد . در واقع اندازه ، جنس ، نوع عایق و رنگ در برآورد قیمت نهایی تیغه کرکره برقی تاثیر بسزایی دارند . توجه داشته باشید که جنس تیغه های کرکره برقی دارای انواع متفاوتی است . از جمله پرکاربرد ترین و پر بسامد ترین انواع تیغه کرکره برقی می توان به تیغه های فولادی ، تیغه های آلومینیوم و تیغه های پلی‌کربنات اشاره نمود .

تیغه های فولادی را در شمار بهترین تیغه ها قرار داده ‌اند که معمولاً برای درب های کرکره برقی مورد استفاده قرار می گیرد . به لحاظ ظاهری تیغه های مربوط به کرکره برقی با جنس فولادی در مقایسه با سایر تیغه ها متفاوت می باشد . این نوع از تیغه خصوصیات و ویژگی های زیادی دارد که مهمترین آن استحکام منحصر به فرد و زیاد آن در مقایسه با سایر تیغه های عادی می باشد ؛ در نتیجه در میان افراد محبوبیت خاصی پیدا کرده که افراد زیادی استفاده از این نوع کرکره را ترجیح می دهند .

اما درباره تیغه های آلومینیومی می توان گفت که این نوع از تیغه ها از بیلت آلومینیوم تولید می شوند که مهم ترین ویژگی آن ضد خش بودن است و به منظور استفاده در فضا هایی با تردد زیاد طراحی می ‌شود ، از جمله این اماکن می ‌توان به اماکن صنعتی ، سوله ها ، فروشگاه ها و مغازه ها اشاره نمود ؛ اما توجه داشته باشید چون این نوع تو خالی است به منظور استفاده در منازل توصیه نمی شود .


کرکره مغازه برقی

قیمت موتور کرکره برقی

توجه داشته باشید از جمله عواملی که بر قیمت نهایی کرکره برقی تاثیر زیادی میگذارد نوع موتور آن می باشد . به طور کلی موتور های مربوط به کرکره برقی به دو دسته تقسیم می شوند :

۱. موتور ساید

۲. موتور توبولار

موتور توبولار بیشترین کاربردش برای کرکره های دارای وزنی سبک و کوچک می باشد . این گونه از موتور ها در مقایسه با موتور های ساید مقرون به صرفه تر هستند . اما تعداد تردد مجاز آنان نسبت به موتور های ساید کمتر می باشد . البته دقت داشته باشید که این موتور های برقی برق اضطراری ندارند و زمانی که با قطعی برق مواجه شوید می توانید از خلاص کن دستی استفاده نمایید . از دیگر ویژگی های مربوط به این نوع از موتور می‌توان گفت که موتور توبولار در مقایسه با موتور ساید تقریباً محیط کمتری را در بر می گیرد و داخل رول کرکره برقی واقع می شود . در صورتی که شما دارای کرکره برقی هستید و کرکره برقی مخصوص شما احتیاج به تردد زیادی دارد بنابراین این نوع از موتور برای کرکره‌ برقی شما مناسب به نظر نمی ‌آید ؛ همچنین این نوع موتور به منظور استفاده برای کرکره برقی حداکثر وزنی معادل ۱۴۰ کیلوگرم مورد استفاده قرار می گیرد و عمدتاً برای کرکره های برقی سنگین توصیه نمی شود .

اگر این نوع از موتور دچار مشکلات و خرابی‌ هایی شد قطعاً باید آن را تعویض کنید ؛ چرا که این نوع از موتور ها قابلیت تعمیر و درست کردن را ندارند .


قیمت خرید کرکره کنترلی برقی

قیمت خرید کرکره کنترلی برقی

برای اینکه نسبت به خرید کرکره برقی اطمینان حاصل کنید بایستی پیش از همه بدانید که درب های کرکره برقی دارای کیفیت زیادی است و همچنین به صورت بادوام این گونه از درب ها در بازار موجود است . در صورتی که شما می خواهید درب کرکره ای را برای منزل یا محل کار خود نصب کنید ، برای به دست آوردن قیمت نهایی آن حتماً باید با کارشناسان و افراد مشاور در این زمینه ارتباط بگیرید . قیمت درب های کرکره برقی با توجه به جنس و نوعی که دارد از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد . در صورتی که این نوع از درب ها مخصوص تولیدات داخلی باشد در نتیجه هزینه کمتری را به دنبال دارد . اما توجه داشته باشید در صورتی که در شمار اجناس وارداتی قرار داشته باشد بنابراین قیمت آن بیشتر خواهد بود . بهتر است بدانید تمامی متریال داخلی از کیفیت ویژه‌ ای برخوردار است و تا حد زیادی با اجناس وارداتی به لحاظ کیفیت و جنس برابر است .

اگر به منظور داشتن درب کرکره هزینه ‌ای را متقبل شده اید و آن را خریداری نموده اید به شما توصیه می شود جهت اطمینان از نصب درست اینگونه از درب ها بایستی از افراد حرفه‌ ای و یا شرکتهای نصب کننده حرفه ‌ای در این زمینه کمک بگیرید . توجه داشته باشید یکی از راه های نصب درب کرکره برقی تجربه خودتان است ؛ در صورتی که شما تجربه نصب این نوع از درب را دارید قادر خواهید بود درب کرکره ای جدید را خودتان نصب نمایید . برای انجام این کار شما می ‌توانید دفترچه راهنمای نصب را در راستای کار خویش قرار دهید و با استفاده از آن به نصب صحیح درب بپردازید .

بهتر است بدانید کرکره برقی استیل را می توانید اگر نیاز بود به صورت دستی یا با استفاده از موتور بالا و پایین کنید . در حقیقت هر کرکره برقی قادر است بر اساس مشخصات ویژه درب ساختمان ، سایز و ابعاد متفاوت طراحی و ایجاد شود و در پایان تولید انواع مختلفی به لحاظ رنگ برای آن در نظر گرفته می شود . سطوح کرکره فولادی ممکن است به شکل سوراخ شده شما را یاری کند تا جریان هوا را در محیط به وجود آورید و آنان را به منظور استفاده در ساختمان های تجاری و پارکینگ ها ، فروشگاه ها و مغازه ها بکار برید . دقت داشته باشید که کرکره برقی فولادی در مقایسه با کرکره برقی آلومینیومی دارای وزن بیشتری است ؛ در نتیجه چنین مسئله ای سبب افزایش امنیت می گردد و جنس آن معمولاً از تیغه آهنی آبکاری قلع می باشد . همین موضوع سبب افزایش مقاومت آن در برابر عوامل خارجی خواهد شد . نصب نمودن این نوع از کرکره نیازمند دقت و توجه زیادی است تا حد زیادی بتواند سر و صدا را به هنگام باز و بسته شدن کرکره کاهش دهد . امروز کرکره برقی فولادی را به عنوان زیباترین و مقاوم ترین انواع کرکره های برقی می شناسند که مورد توجه و استقبال عموم قرار گرفته است . بنابراین در نظر داشته باشید که اگرچه این نوع از کرکره از تیغه های فولادی برخوردار است اما ریل فولادی نیز برای آن استفاده شده است در نهایت این موضوع ممکن است مهم ترین علت کاهش سر و صدای حاصل از باز و بسته شدن باشد . ویژگی های فوق العاده و منحصر به فرد این نوع از کرکره برقی موجب شده تا در مقایسه با سایر کرکره های برقی از جایگاه والایی برخوردار باشد و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند .

کرکره برقی شیشه ای به صورت اتوماتیک به گونه ای است که انسان جهت باز و بسته نمودن درب دخالتی در آن ندارد و به صورت خودکار خودش این کار را انجام می ‌دهد ؛ بنابراین یکی از مزایایی که این نوع از کرکره برقی شیشه ای دارد موجب شده تا افراد زیادی همواره از آن برای هتل ‌های مدرن ، بیمارستان ها ، بانک ها ، مغازه ها و فروشگاه ها استفاده نمایند .

اگر قصد خرید کرکره برقی شیشه ای را دارید حتما باید نسبت به قیمت آن آگاهی های لازم را به دست آورید و بدین منظور شما باید به سراغ افراد متخصص و با تجربه در این حرف بروید و از آنان بخواهید تا شما را به منظور خرید کرکره برقی شیشه ای قیمت و کیفیت آنها را راهنمایی کنند .

برخی از مزایای خرید کرکره برقی شیشه ای را می توان به شرح زیر بیان نمود :

- سهولت در استفاده : اینگونه از درب ها به گونه ای است که شما بدون اینکه در باز و بسته کردن دخالتی داشته باشید ، درب خودش به صورت خودکار باز می شود .

- صرفه جویی در انرژی هنگامی که شما درب برقی را نصب کنید هوای خارج به درون منزل یا فروشگاه وارد نخواهد شد  .

- زیبایی منحصر به فرد و فوق العاده : در این نوع از درب ها شما تمامی زیبایی را احساس می کنید .

 - ایجاد امنیت : با استفاده از درب برقی شما دارای آسایش و امنیت همیشگی هستید .

تیغه هایی که در کرکره های برقی هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد دارای تنوع زیادی است . از جمله این تیغه ها می ‌توان به تیغه آلومینیوم هوشمند اشاره نمود که از لحاظ مقطع و پانچ متنوع و گوناگون است و عمدتاً این نوع از تیغه ها به صورت دو جداره یا یک جداره طراحی و ساخته می شوند . بهتر است بدانید قیمت تیغه آلومینیوم بر اساس قیمت روز بیلت آلومینیوم برآورد می شود که افراد فعال در حوزه آلومینیوم نسبت به این موضوع آگاهی دارند که نرخ آلومینیوم در هر روز در حال تغییر و تحولاتی می باشد ؛ در نتیجه این مسئله باعث می ‌شود تا ما نتوانیم درباره تیغه آلومینیوم قیمت ثابتی را بیان کنیم . معمولاً تیغه ها به شیوه اکسترود ایجاد میشوند و مواد اولیه آنان بیلت های استاندارد یا ضایعاتی است . دقت داشته باشید که تیغه های تک جداره دارای مقاومت و استحکام زیادی نیستند و پس از گذشت مدت زمانی با بروز مشکلاتی همراه خواهد بود ؛ اما تیغه های دو جداره با استفاده از شیوه اکسترودر تولید می گردد بنابراین فشار مواد درون قالب ها موجب می گردد تا اینگونه از تیغه ها مقاومت و استقامت زیادی بیابند و معمولاً با تزریق فوم درون پروفیل استحکام آن افزایش می یابد . به هر حال لازم به ذکر است که بدانید قیمت تیغه های ضایعاتی در مقایسه با تیغه های استاندارد مقرون به صرفه تر می باشد ، اما به لحاظ کیفی با یکدیگر برابر نیستند . توصیه می شود اگر قصد خرید دارید  تیغه های دوجداره را اولویت قرار دهید .


قیمت تیغه کرکره برقی هوشمند


با توجه به نوع تیغه، عرض و ارتفاع مکان مورد نظر شما تعیین می شود. به علاوه فاکتورهایی مانند نوع موتور کرکره ، تعداد ریموت و لوازم جانبی در قیمت تاثیر دارند. همچنین جنس تیغه و کرکره برقی انتخاب شده نیز بر قیمت تاثیر می گذارد.
آیا محل نصب در هزینه کرکره برقی تاثیر دارد؟
خیر، محل نصب کرکره برقی و موقعیت مکانی آن هیچ گونه تاثیری بر روی قیمت ندارد.
کرکره برقی آلومینیومی با کرکره برقی فولادی چه تفاوتی در قیمت دارد؟
به طور کلی تیغه های فولادی گران تر از تیغه های آلومینیومی هستند. بنابراین کرکره برقی فولادی قیمت بالاتری از کرکره برقی آلومینیومی دارند.
آیا برای بازدید از مکان نصب هزینه ای باید پرداخت شود؟
خیر برای بازدید اولیه و مشخص شدن محل نصب هیچ هزینه ای دریافت نمی شود و تنها مشاوره ای برای چگونگی نصب و برآورد هزینه ها داده می شود.
ارزان ترین نوع کرکره برقی چیست؟
کرکره برقی آلومینیومی نسبت به بقیه انواع کرکره برقی، قیمت کمتری دارد.
تیغه امنیتی چیست؟
تیغه ای که در برابر ضربه، فشار، آتش سوزی و برش ایمن تر باشد را تیغه امنیتی می نامند و تیغه پلی کربنات دارای امنیت بالاتری نسبت به سایرین است.


کرکره برقی

چه عواملی در قیمت کرکره برقی تاثیر دارد؟

ما در اینجا قصد داریم تا درباره تخمین زدن هزینه نهایی مربوط به هر متر مربع کرکره برقی را به شما بگوییم و در نتیجه تمامی عوامل تاثیر گذار در این محاسبه را برایتان معرفی کنیم . بدین منظور قیمت هایی را برای هر متر مربع کرکره برقی محاسبه کرده اند .

معمولاً قیمت مساحت دهنه جداگانه حساب می شود و در قیمت نهایی تاثیر خواهد گذاشت . افرادی که میخواهند برای کره هزینه‌ای را برآورده کنند در واقع هزینه موتور کرکره برقی ، هزینه نصب و آهن کشی ، هزینه تیغه کرکره برقی ، هزینه شفت ، هزینه آهن و حتی کرایه حمل را نیز در نظر می‌گیرند ؛ به عنوان مثال هزینه آهن کشی بر اساس قیمت روز آهن و قوطی های آهنی برآورد می شود . در قیمت نوع موتور در کرکره برقی در حقیقت مدل نهایی موتور و نوع ولتاژ و همچنین جنس سیم پیچ ها ، سایز روتر و حتی نوع گیربکس در قیمت نهایی تاثیر خواهد گذاشت . برای قیمت گذاشتن تیغه معمولاً وزن تیغه در هر متر مربع و قیمت روز انواع تیغه ها و کیفیت آلیاژ در هر نوع تیغه محاسبه می شود .

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت نهایی کرکره برقی می توان به نوع موتور اشاره نمود . موتور های کرکره برقی به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند موتور ساید و موتور توبولار . توجه داشته باشید که هر یک از این نوع موتور ها ویژگی های مخصوص به خود را دارد که همین ویژگی ها موجب تفاوت در میزان هزینه برآورد شده می شود .


مدل کرکره برقی
کرکره برقی با تیغه آلومینیوم
کرکره برقی شیشه ای با تیغه پلی کربنات یا شفاف
کرکره برقی با تیغه رول گیتر
کرکره برقی با تیغه پانچ یا سوراخ دار
کرکره برقی پارکینگ
کرکره برقی مغازه و فروشگاه
کرکره برقی رنگی

امروزه بسیاری از افراد به خصوص مغازه داران کرکره برقی را به کرکره های سنتی ترجیح می‌دهند، کرکره برقی مزایایی همچون امنیت بالا و راحتی استفاده را به همراه دارد، اما خرید و نصب کرکره برقی به راحتی خرید کرکره های سنتی نیست و در آن باید نکاتی را رعایت کنید در ادامه این مقاله به انواع کرکره برای مغازه و پارکینگ خواهیم پرداخت. عوامل زیادی هستند که در قیمت کرکره برقی تاثیر دارند که میشود به نوع تیغه، اندازه کرکره، ابعاد کرکره، جنس تیغه و هزینه نصب کرکره برقی و ... اشاره کرد. همه این موارد باید توسط شرکت ارائه دهنده خدمات کرکره برقی بررسی شود و بعد قیمت گذاری انجام شود. وقتی اندازه دو کرکره باهم برابر باشد فاکتوری که قیمت آنها را از یکدیگر جدا میکند موتور آن است و اگر اندازه یکسان نباشد علاوه بر موتور، اندازه تیغه کرکره برقی هم در قیمت گذاری دخیل است.

استفاده از کرکره برقی روز به روز در حال افزایش است . شاید در گذشته های نه چندان دور معدود مغازه ای کرکره برقی داشت . ولی در حال حاضر اکثر مغازه ها و فروشگاه ها از کرکره برقی استفاده می کنند . علاوه بر این کرکره برقی در بخش خانگی هم برای درب پاکینگ کاربرد دارد . ساخت کرکره برقی نیازمند رعایت یک سری اصول ایمنی و بهره بردن از قطعات خاصی است . ماشین آلات ساخت کرکره برقی اکثرا از کشورهای آلمان و ترکیه وارد می شود . ساخت کرکره برقی خود را همیشه به افراد متخصص واگذار نمایید . بعد از مرحله ساخت کرکره برقی نوبت به نصب کرکره هوشمند می رسد که آن هم از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد . بار ها پیش آمده که ساخت کرکره برقی به خوبی انجام می شود اما به علت سهل انگاری در مرحله نصب کرکره هوشمند کار به اصطلاح خوب از آب در نمی آید . ایمن صنعت با داشتن سال ها تجربه در زمینه ساخت کرکره برقی و نصب کرکره هوشمند آمادگی خود را برای انجام پروژه های شما اعلام می دارد .


کرکره برقی برای پنجره, کرکره برقی بالا نمیره, کرکره برقی برای پنجره خانه, کرکره برقی بالکن, کرکره برقی بتا, کرکره برقی بابل, کرکره برقی بارزانته, کرکره برقی برای استخر, کرکره برقی بهشهر, کرکره برقی پنجره, کرکره برقی پارکینگ, کرکره برقی پنجره ای, كركره برقي پنجره, کرکره برقی پنجره ویلا, کرکره برقی پارکینگ قیمت, کرکره برقی پلی کربنات شفاف, كركره برقي پاركينگ, کرکره برقی پنجره قیمت, کرکره برقی پلی کربنات قیمت, کرکره برقی تراس, کرکره برقی توبولار, کرکره برقی توری, کرکره برقی تنکابن, کرکره برقی تیونی, کرکره برقی تک رول, كركره برقي تبريز, کرکره برقی تعمیر, کرکره برقی تیغه فولادی, کرکره برقی تعمیر تهران, کرکره برقی جدید, کرکره برقی جنوب تهران, کرکره برقی جنرال در, کرکره برقی جنت آباد, تعمیر کرکره برقی جنوب تهران, جاقفلی کرکره برقی, جدیدترین کرکره برقی, عکس کرکره برقی جدید, قیمت کرکره برقی جدید, کرکره برقی چوبی, کرکره برقی چگونه کار میکند, کرکره برقی چه مارکی خوبه, کرکره برقی چنده


کرکره برقی اتومات

خرید کرکره برقی محاسبه قیمت

تیغه کرکره : تیغه همان بدنه اصلی کرکره ا ست که نمای کرکره را نیز می سازد و در جنس ها ورنگ های متنوع و مختلف موجود می باشد.
موتور کرکره : موتور کرکره در واقع نوعی ماشین الکتریکی است که با برق کار می کند ، در واقع تامین کننده ی نیروی اصلی کرکره و هدایت کننده ی آن به بالا و پایین می باشد. موتورهای توبلار و ساید از انواع موتورهای کرکره برقی هستند.
ریل : پروفیلی است U شکل که بصورت عمودی در دو طرف چپ و راست دهنه نصب می شود و رول تیغه ها در داخل آنها بالا و پایین می رود. ریل ها معمولا به صورت آلیازهای آهن و آلومینیوم ساخته می شوند .
قوطی: برای نصب ریل کرکره باید در دو طرف آن، قوطی هایی با ابعاد مناسب نصب شود .
صفحه پلیت : دو عدد صفحه که روی قوطی چارچوب جاگذاری شده و موتور و کرکره برقی روی آن سوار می شود. در واقع صفحه های نگه دارنده شفت از هر دو طرف هستند .
شفت : لوله ای است که به یک سر آن موتور و به سر دیگر آن اندکپ متصل شده و رول تیغه کرکره بر روی آن قرار می گیرد . با چرخش شفت توسط موتور، رول کرکره به بالا و پایین کشیده می شود. شفت می تواند در سایزهای مختلف باشد.
جا قفلی : این قطعه برای محافظت بیشتر کرکره استفاده می شود که می تواند به انتهای تیغه کرکره متصل شود.
کاور موتور : در موتور های ساید ، چون در بیرون از شفت قرار می گیرند به خاطر زیبایی بیشتر ، محافظت آن در برابر بارش باران و برف و همچنین کاهش صدای آن ، یک کاور برای موتور اضافه می گردد .

کرکره ریموت دار

کرکره اتوماتیک برقی ( درب ریموت دار ) مناسب ، باید از مواد اولیه خالص و آلومینیوم تهیه شود . این نوع از تیغه کرکره برقی اتوماتیک یا درب ریموت دار که ریخته گری تولید شده ، نسبت به تیغه کرکره برقی یا تیغه کرکره ریموتی اکسترود استحکام کمتری دارد . مراحل ساخت تیغه کرکره اتومات یا تیغه کرکره ریموتی اکسترود بدین صورت می باشد : فشاری که پرس اکستروژن به مواد مذاب آلومینیوم وارد می کند تا آلومینیوم به شکل تیغه کرکره از قالب خارج شود ، باعث افزایش استحکام تیغه های کرکره برقی اتومات یا تیغه کرکره ریموتی می شود و همچنین در مراحل بعدی ، سختی کاری روی تیغه استاندارد کرکره برقی اجرا می شود که ممکن است در تیغه های ارزان قیمت کرکره برقی چنین فرایندی صورت نپذیرد.

کرکره کنترلی

قیمت کرکره برقی از جمله مسائلی است که خریداران محترم را با چالش های جدید مواجه می کند، بدین صورت که در قیمت کرکره برقی در مراکز فروش مختلف به صورت یکسان نیست. در بازار امروزه، و از آنجایی که کرکره برقی از ضرورت هر فروشگاه و شرکتی است، مراکز فروش کرکره برقی قیمت کرکره برقی ها را به صورت نوسانی و لحظه ای تغییر می دهند. به گونه ای که امکان دارد در لحظه ای، تمام قیمت های کرکره برقی تغییر و به صورت صعودی بالا و یا به صورت نزولی پایین بیاید.کرکره برقی چیست ؟

کرکره برقی نمونه ای از درب اتوماتیک میباشد که امروزه در بسیاری از مغازه ها و درب پارکینگ ها نصب شده و قابل مشاهده میباشد. نامهایی اعم از کرکره هوشمند ، کرکره رول آپ و درب کرکره ای نیز به عنوان کرکره برقی شناخته میشوند. این نوع کرکره ها با موتور و نیروی برق مورد استفاده قرار میگیرد و جایگزین بسیار مناسب برای کرکره های دستی میباشد . امروزه درب ورودی پارکینگ آپارتمانها نیز به عنوان یکی از موارد استفاده کرکره برقی میباشد.

کرکره برقی چه مزایایی نسبت به کرکره های سنتی دارد ؟

کرکره برقی به راحتی و با استفاده از ریموت باز و بسته میشود و نیازی به باز و بسته کردن به صورت دستی و استفاده از نیروی انسانی نمیباشد. در صورت قطع برق میتوان به وسیله باطری پشتیبان ( ups ) درب را باز و بسته نمود. کرکره برقی به هیچ عنوان آلودگی صوتی ایجاد نمیکند و بسیار کم صدا میباشد. این نوع کرکره ها علاوه بر زیبایی دارای ایمنی ، استحکام و دوام بیشتری نسبت به نوع سنتی آن میباشد. تیغه کرکره برقی مانع نفوذ هرگونه گرد و غبار میشود. دهانه های کرکره برقی کمتر احتیاج به سرویس پیدا میکند. کرکره برقی به هیچ عنوان احتیاج به روغن کاری و یا گریس کاری پیدا نکرده و از آلودگی محیطی جلوگیری میکند. تیغه های کرکره برقی قابل شستشو میباشد. کرکره برقی در تمامی فصول سال قابل استفاده بوده و در هر شرایط جوی مورد استفاده قرار میگرد. تیغه های کرکره برقی رنگ و طرح های مختلفی را دارا میباشد و نمای بسیار زیبایی را برای شما فراهم میکند.

تفاوت موتورهای توبلار و ساید چیست ؟

موتور ساید کرکره برقی ( نیمه صنعتی ) بیرون از شفت نصب میشود ، اما موتور های توبلار در داخل شفت نصب شده و بعد از نصب قابل مشاهده نیست. موتور ساید بعد از نصب در معرض دید قرار دارد و برای محافظت از موتور در مقابل سرقت و شرایط آب و هوایی باید از کاور ( قاب ) استفاده کرد که این نوع کاور ها در انواع مختلف موجود میباشد. قدرت موتور های ساید نسبت به موتور های توبلار بیشتر بوده و استفاده از موتور های ۳۰۰kg و ۶۰۰kg متداول تر بوده و در نوع توبلار آن از موتور ۱۴۰n بیشتر استفاده میشود. فشار وارده بر موتورهای ساید کمتر بوده و عمر و دوام بیشتری نسبت به موتور توبلار دارد. قیمت موتورهای ساید نسبت به نوع توبلار بالاتر میباشد. نصب موتور توبلار بیشتر برای پارکینگ های کم تردد ، بالکن و پنجره مورد استفاده قرار میگیرد این موتور ها عموما برای دهانه هایی با ابعاد ۱۵ متر مربع مناسب است و موتور ساید ابعادی بالاتر از ۱۵ متر مربع استفاده میگردد. تعمیر و تعویض موتور های ساید به علت بیرون بودن بسیار راحت تر میباشد. موتور ساید کرکره برقی به صورت کامل بوده اما برای نصب موتور توبلار چهار قطعه ( صفحه پلیت ، رسیور ، بلبرینگ ، و آنتی گپ ) را جداگانه خریداری کرد.

فرمـــول محـاسبه قیـمت کرکره بــرقی و چگونگه باید سفارش دهیم ؟

محاسبه اندازه گیری محل نصب کرکره برقی = ( ارتفاع+۳۰ ) * عرض ✴️ باید به ارتفاع ۳۰ سانت بخاطر دور رولی که دور شفتمون میچرخه اضافه کنیم . برای سفارش کرکره برقی کافیست با کارشناسان بخش فروش ایمن صنعت در تماس باشید. شماره تماس کارشناس فروش 09126788378


چه عواملی در قیمت کرکره برقی تاثیر دارد؟

دلیل صدای ناهنجار کرکره برقی چیست؟

صدای ناهنجار تیغه های کرکره برقی از موضوعاتی است که هر نصابی با آن مواجه می شود و این موضوع می تواند نارضایتی مشتری را در پی داشته باشد نباید فراموش کرد فردی که درب اتوماتیک سفارش می دهد قطعا برای آسایش خود عمل کرده است بنابراین هرکسی انتظار دارد یک درب اتوماتیک رول آپ بی صدا داشته باشد.

انواع تیغه کرکره برقی

بعضی همکاران با ایجاد صدا در تیغه تمام مشکلات را از تیغه می دانند حال آنکه عوامل موثری در ایجاد صدا در تیغه موثرند.مقصر شناختن فقط تیغه بسان کسی است که مشکل فریاد زدن یک بیمار را از از درد از حلق و دهان او بداند.البته همکاران تقصیری ندارند چون با ایجاد هر یک از عوامل زیر در سیستم درب اتوماتیک رول آپ صدا از تیغه ایجاد خواهد شد.

تبدیل شفت در واقع یک قطعه از جنس ای بی اس ABS یا پلی ارتالون است که برای افزایش قطر شفت یا درام در رول کردن کرکره برقی مورد استفاده قرار می گیرد . افزایش قطر شفت یا درام در نصب کرکره های اتوماتیک برقی باعث کاهش سر و صدای ناشی از رول شدن تیغه کرکره های برقی می گردد . در واقع هر چه قطر شفت بیشتر شود سر و صدای تولید شده کرکره برقی کمتر می گردد , این موضوع باعث استفاده از تبدیل شفت می شود که با استفاده از آن به راحتی می توان قطر شفت ۸ سانتی متری را به ۱۱ سانتی متری و یا قطر شفت ۱۱ سانتی متری را به ۱۵ سانتی متری تغییر داد .

در زمان مونتاژ کردن تیغه ها دقت لازم را داشته باشید تا تیغه ها بصورت کاملا افقی وارد همدیگر بشوند. در صورت داشتن فشار و یا کجی در هنگام مونتاژ مطمئنا تیغه ها از همان لحظه اول به سر و صدا می افتد.تیغه با وزن پایین و نداشتن ایج بالا در تغییرات فصل دچار انقباض و انبساط شده و باعث سر و صدا می شود. در زمان نصب، فاصله بین لوله تا ریل می بایست با استاندارهای نصب کرکره برقی تناسب داشته باشد. بدین معنی که اگر لوله زیاد به ریل نزدیک یا خیلی از ریل دور باشد باعث کشیدگی یا تماس زیاد تیغه ها شده و در نتیجه باعث سر و صدای تیغه می گردد.

از دلایل دیگر ایجاد صدای ناهنجار در هنگام بالا و پایین شدن کرکره برقی می توان به هم وزن نبودن تیغه های کرکره برقی اشاره کرد. اگر تیغه های کرکره برقی وزنی برابر نداشته باشند و به اصطلاح سبک و سنگین باشند نیز می تواند منجر به صدای بد کرکره برقی شود. معمولا تیغه هایی که در فرآیند تولید آن ها از بلیت (شمش) کوره های دستی استفاده شده است. به دلیل نا خالصی دارای وزن ها و کیفیت های متفاوت می شوند.

از دیگر مواردی که صدای ناهنجار کرکره برقی را ایجاد می کند. استاندارد نبودن قالب در فرآیند تولید و در نتیجه عدم هماهنگی لازم در قلاب های کرکره برقی می باشد. اگر نر و مادگی قلاب کرکره برقی نتوانند به صورت مناسبی داخل هم بازی کنند صدای ناهنجاری ایجاد می شود. صفحه پلیت ها و در نتیجه لوله می بایست تراز نصب شود تا تیغه های کرکره برقی هم بصورت کاملا تراز در مسیر ریل حرکت کند. در صورت اشتباه کردن این مقوله کرکره پس از مدت زمان 2 الی 3 ماه به سر و صدا می افتد.

نگهداری کرکره برقی موجب می‌شود تا کار آرایی کرکره افزایش یابد. این در صورتی است که نگهداری آن کاری بدون هزینه است. نکاتی که باید در نگهداری کرکره برقی باید توجه کرد:

کرکره اتومات

از کارکرد موتور کرکره برقی به‌ صورت مکرر و بیش از سه بار بدون وقفه خودداری کنید، چون این کار موجب فعال شدن مکانیزم حرارتی موتور و افزایش دمای موتور می‌شود. در حالتی که باز و بسته شدن کرکره به‌ صورت ناتمام چندین بار به‌صورت متوالی انجام شود موجب به هم خوردن زمان مدار ریسیور می‌شود که در این حالت باید، سرویس و تنظیم مجدد ریموت و ریسیور را انجام داد. ریموت کنترل را نباید در زیر تابش آفتاب، ضربه، شرایط متنوع جوی و... قرارداد. شستشوی کرکره برقی باید به‌گونه‌ای انجام شود که از ورود آب به داخل موتور و رسیور جلوگیری شود. نباید وزن اضافی به کرکره وارد کرد. از هل دادن، آویزان شدن، واردکردن فشار و ضربه، به کرکره خودداری کنید. در مسیر حرکت رول کرکره و داخل ریل نباید مانعی وجود داشته باشد. در صورت قطع برق از سیستم خلاص کن استفاده شود، دستگیره خلاص کن دور از دسترس افراد متفرقه قرار بگیرد. ریل و لاستیک تیغه انتهایی کرکره برقی تمیز و عاری از هرگونه زباله و گردوخاک باشد تا مانع بسته شدن کامل درب نشود. کرکره برقی‌هایی که نیاز به روغن‌کاری دارند باید سالی یک یا دو بار گریس کاری شوند. کرکره‌های بلبرینگی نیازی به روغن‌کاری و گریس ندارند.


محاسبه قیمت و هزینه ساخت و نصب کرکره برقی

قیمت کرکره برقی در تهران و کرج کرکره کردان ،البرز، عظیمیه، گوهردشت، باغستان، فردیس،قیمت کرکره برقی درکرج،البرز عظیمیه گوهردشت باغستان فردیسکرکره برقی،کرکره آلومینیومی،موتورسایددرکرجکرکره فولادی،کرکره برقی،پانچ،آهنی ساده ورقی،نصب کرکره برقی درکرج،لیست قیمت تیغه الومینیوم درکرج،کارخانه تولید الومینیومی،اجرای پروژه کرکره برقی درکرج،اموزش اکیپ نصب درب کرکره ای،راهنمای نصب کرکره برقی، فیلم نصب کرکره برقی،کرکره شبکه ای،کرکره فولادی پانج دار،کرکره برقی ضد سرقت درعظیمیه،نصب کرکره در گوهردشت،نصب کرکره در فردیس،

محاسبه قیمت و هزینه ساخت و نصب کرکره برقی

قیمت کرکره = هزینه تیغه کرکره برقی + هزینه موتور کرکره برقی + هزینه شفت + هزینه نصب و آهنکشی + هزینه آهن + کرایه حمل تا پروژه

هزینه تیغه کرکره برقی = هزینه روز تیغه کرکره برقی x مساحت دهنه

قیمت روز تیغه = وزن تیغه در هر متر مربع و قیمت روز انواع تیغه و کیفیت آلیاژ در هر نوع تیغه

مساحت دهنه = عرض دهنه x ( ارتفاع + 30 سانتی متر )

قیمت موتور کرکره برقی = وزن تیغه در مساحت کل و نوع موتور کرکره برقی

قیمت نوع موتور کرکره برقی = مدل کلی موتور و نوع ولتاژ و جنس سیم پیچ و اندازه روتر و نوع گیربکس

قیمت شفت = نوع لوله ( 8 یا 11 ) و ( قیمت روز لوله در هر متر طول x عرض دهنه )

قیمت نصب و آهن کشی = اندازه دهنه x قیمت و نصب انواع مختلف تیغه در هر متر مربع

هزینه آهن کشی = قیمت روز آهن و قوطی آهنی یا دیگر متعلقات

درب های کرکره ای برقی

درب های کرکره ای برقی نوعی از درب است که می تواند از آن ها برای مصارف مسکونی یا تجاری استفاده شود. بیشتر درب های کرکره ای برقی صنعتی یا درب های گاراژ غلتکی برای نصب سریع و آسان و نیازهای کم مصرف طراحی شده اند. آنها بسیار قوی و ماندگار هستند و برخلاف درهای تاشو که در گاراژهای مسکونی و واحدهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند در استفاده مداوم، مقاومت کنند. همچنین به دلیل وزن کمتر و سهولت جابجایی جایگزین بسیار مناسبی برای کرکره های فلزی سنگین وزن که باعث امراضی مانند دیسک کمر میشدند هستند. همین طور هزینه کرکره برقی نیز مناسب است.

فروشگا های تجاری معمولا اهداف سارقین هستند. اگر صاحب فروشگاه یا رستوران هستید ، طبیعتاً می خواهید از حداکثر امنیت در محل کار خود اطمینان حاصل کنید. درها و کرکره های برقی سطح امنیت مورد نیاز را فراهم می کند. ویژگی های امنیتی آن که درز درها ، شیشه ها و دیوارها را می پوشاند، محافظت بیشتری را ایجاد می کند. جدای از سارقین ، درهای کرکره برقی از دفتر یا فروشگاه شما در برابر آب و هوا و ورود گرد و غبار به داخل ساختمان محافظت می کنند. بعضی از افراد برای مصارف مسکونی از کرکره برقی برای پنجره‌هایشان (کرکره‌ی پنجره )نیز استفاده می‌کنند، استفاده از کرکره‌ی پنجره علاوه بر زیبایی ساختمان می‌تواند آلودگی‌‌های صوتی موجود در محل را کاهش دهد، از دیگر مزایای کرکره برقی برای پنجره افزایش امنیت، کاهش آلودگی ناشی از گرد و غبار، و همچنین متعادل سازی دمای محیط را می‌توان نام برد.

از کرکره برقی برای مغازه و یا پارکینگ استفاده می شود،مخصوصا پارکینگ هایی که می خواهند از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده کنند و یا نصب جک درب پارکینگی در انجا امکان پذیر نیست.اولین راهنمایی و نکته ای که در خرید کرکره اتوماتیک باید به ان توجه کرد مرغوب بودن تیغه ها می باشد که باید دقت شود تا از تیغه هایی که از ضایعات الومینیوم ساخته شده اند استفاده نشود زیرا باعث پارگی تیغه ها در مفصل و سروصدای زیاد هنگام عملکرد می شود.پس اگر کسی پیشنهاد قیمت کرکره برقی پایین تری به شما داد بدانید که ممکن است تیغه ها مرغوب نبوده ویا سبک باشند که سبک بودن هم باعث فرورفتگی در اثر ضربه می شود.مهمترین مزیت کرکره اتوماتیک فراهم کردن راحتی شما در برقراری امنیت بیشتر با استفاده از نیروی کمتر است. شما می توانید باز یا بسته شدن کرکره برقی را دقیقا همانطور که می خواهید انجام دهید. فقط با فشردن یک دکمه، بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید. امروزه از کرکره اتوماتیک برای حفاظت محیط و به عنوان یکی از درب های ورودی پارکینگ ها، مراکز تجاری ,صنعتی و… استفاده می شود تا از ورود افراد ، نفوذ نور خورشید، باد، باران و صدا جلوگیری کنند.

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی


موتورهای ساید قوی ترین نوع موتور کرکره برقی هستند و برای کرکره برقی با وزن بالا کاربرد دارند. همچنین این موتورها برای مکان هایی که نیاز به تردد بالای کرکره برقی است کاربرد دارند و در شرایط قطعی برق دارای برق اضطراری هستند. این نوع موتور کرکره برقی معمولا برای کرکره برقی سوله ها، مغازه ها و پارکینگ ها تولید می شوند. این موتورها در صورت خرابی امکان تعمیر بدون دستکاری در سایر تجهیزات کرکره برقی را دارند . تعمیر آنها با سرعت بیشتری نسبت به موتورهای توبولار انجام می شود. این موتورها مناسب برای کرکره برقی های سنگین تا نهایتا وزن 1500 کیلوگرم هستند. این موتورها خارج از رول نصب می شوند و فضای بیشتری را نسبت به موتورهای توبولار اشغال می کنند. ایرادی که از این نوع موتور کرکره برقی می توان گرفت سرعت پایین آنها هنگام باز و بسته شدن است.

نصب کرکره برقی

چه عواملی در قیمت کرکره برقی تاثیرگذار هستند؟

1. نوع موتور
یکی از عوامل موثر بر قیمت کرکره برقی نوع موتور آن است. موتورهای کرکره برقی به دو نوع تقسیم می شوند. موتور ساید و موتور توبولار


موتور کرکره برقی


موتور توبولار برای کرکره های سبک وزن و کوچک کاربرد دارد. این موتورها از قیمت پایین تری نسبت به موتورهای ساید برخوردار هستند ولی میزان تردد مجاز آن ها نیز کمتر از موتورهای ساید می باشد. همچنین این موتورهای برقی دارای برق اضطراری نیستند و در زمان قطعی برق از خلاص کن دستی استفاده می کنند.

یکی دیگر از خصوصیات این نوع موتور کرکره برقی این است که این موتورها نسبت به موتور ساید فضای کمتری اشغال می کنند و درون رول کرکره برقی قرار می گیرند. اگر کرکره برقی شما نیاز به تردد بالا داشته باشد این نوع موتور کرکره برقی مناسب نمی باشد. همچنین این نوع موتور برای کرکره برقی با نهایتا وزن 140 کیلوگرم کاربرد دارد و برای کرکره برقی سنگین وزن مناسب نمی باشد. در صورت خرابی این نوع موتور کرکره برقی نیاز به تعویض موتور است و این نوع موتورها قابل تعمیر نیستند. همچنین در صورت خرابی و خلاص شدن گیربکس فاقد سیستم پاراشوت جهت جلوگیری از سقوط کرکره برقی هستند.

موتورهای توبولار انواع متفاوتی دارند، که شامل سنگین صنعتی و سبک می‌شود.

2. نوع تیغه
یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در قیمت کرکره برقی نوع تیغه است. نوع عایق، اندازه، جنس و رنگ تعیین کننده میزان قیمت تیغه کرکره برقی هستند. جنس تیغه کرکره برقی انواع مختلفی دارد. معمولا پرکاربردترین آنها فولاد، پلی کربنات و آلومنیوم است.


تیغه کرکره برقی


تیغه های آلومینیومی از بیلت آلومنیوم تهیه می شوند. این نوع تیغه ضد خش است و مناسب برای استفاده در سوله ها، مغازه ها و اماکن صنعتی هستند و به دلیل توخالی بودن برای استفاده در منازل مناسب نمی باشند. این نوع تیغه کرکره برقی در حال حاضر سهم زیادی از بازار ایران را به خود اختصاص داده است. از مزایای این نوع تیغه می توان به سبک بودن آن اشاره کرد که باعث شده است امکان استفاده از موتورهای سبک تر را فراهم نماید. سبک بودن وزن تیغه در بالا رفتن عمر موتور کرکره برقی می تواند تاثیرگذار باشد. روش تهیه این نوع تیغه نسبت به سایر انواع آن راحتتر است و کیفیت آن نسبت به قیمت مقرون به صرفه است. این نوع تیغه به دلیل ضد زنگ بودن مناسب برای استفاده مناطق شرجی نیز هستند.

تیغه های گالوانیزه از استحکام بالاتری نسبت به تیغه های آلومنیومی برخوردار هستند. اما این نوع تیغه ها ضد خس نیستند و در صورت خش برداشتن امکان زنگ زدن آنها نیز وجود دارد. کیفیت این نوع تیغه ها به نوع ساخت و رنگی که در آن استفاده می شود می تواند متفاوت باشد. از این نوع تیغه ها برای استفاده در ساختمان های مسکونی و پارکینگ ها استفاده می شوند.

از تیغه های شفاف یا پلی کربنات به دلیل مقاومت بالای آن معمولا در امکان امنیتی استفاده می شوند. این نوع تیغه ها ضد زنگ، ضد خش و ضد آتش سوزی هستند و در رنگ های مختلفی ساخته می شوند و دارای طرح های جذاب و زیبایی ارائه می شوند. به دلیل کیفیت بالا در ساخت این نوع تیغه، قیمت آن نیز از سایر انواع بالاتر می باشد.

تیغه رول گیتر

3. سایز و اندازه‌ی کرکره برقی
یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت کرکره برقی، سایز و اندازه‌ای آن است .با توجه به نوع کاربرد درب کرکره‌ای برای محل مورد نظر (مسکونی ، تجاری ، اداری و… ) کارشناسان پس از بازدید و اندازه گیری های لازم قیمت نهایی را اعلام می‌کنند .

بهترین راه برای اطمینان از نصب صحیح درب های کرکره برقی این است که شما از طریق خدمات یک شرکت نصب کننده حرفه ای استفاده کنید. اگر تجربه نصب کرکره های برقی را دارید، می توانید کرکره جدید را خودتان نصب کنید. دفترچه راهنمای نصب برای کمک به شما طراحی شده اند، این دفترچه با ارائه دستورالعمل و مشاوره کمک می کند که درب ها را صحیح نصب کنید به گونه ای که دیافراگم رول شما تا حد امکان ایمن باشد. نصب صحیح برای عملکرد و امنیت شاتر غلتکی شما مهم است. اگر غلتک در جای مناسب و صحیح قرار نگیرد، یا قدرت غلتک تضعیف شود منجر به خطرات جبران ناپذیری می شود.

انواع تیغه کرکره برقی :

تیغه گالوانیزه فوم دار درجه یک با رنگ سفید و بی صدا(مخصوص پارکینگ و فروشگاه): این تیغه از و ورقهای 0.3 گالوانیزه خود رنگ سفید با فوم پلی اورتان بصورت رول فرمینگ تولید میشود. درفرایند تولید این نوع تیغه بواسطه اینکه قلاب تیغه ها توسط رول فرمینگ ایجاد میشود و کاملا یکدست می باشد لذا هیچ گونه صدائی در زمان حرکت کرکره مشاهده نمیگردد. این نوع تیغه در سایزهای 77 در واحد میلیمتر تولید میگردد .

تیغه گالوانیزه فوم دار درجه یک با رنگ سفید و بی صدا(مخصوص اماکن صنعتی): این تیغه از و ورقهای 0.4 گالوانیزه خود رنگ سفید با فوم پلی اورتان بصورت رول فرمینگ تولید میشود. درفرایند تولید این نوع تیغه بواسطه اینکه قلاب تیغه ها توسط رول فرمینگ ایجاد میشود و کاملا یکدست می باشد لذا هیچ گونه صدائی در زمان حرکت کرکره مشاهده نمیگردد. این نوع تیغه در سایزهای 100 در واحد میلیمتر تولید میگردد .

تیغه گالوانیزه فوم دار درجه یک رنگی و بی صدا(مخصوص پارکینگ و فروشگاه) این تیغه از و ورقهای 0.3 گالوانیزه خود رنگ سفید با فوم پلی اورتان بصورت رول فرمینگ تولید میشود. درفرایند تولید این نوع تیغه بواسطه اینکه قلاب تیغه ها توسط رول فرمینگ ایجاد میشود و کاملا یکدست می باشد لذا هیچ گونه صدائی در زمان حرکت کرکره مشاهده نمیگردد. این نوع تیغه در سایزهای 77 در واحد میلیمتر تولید میگردد . این نوع تیغه پس از فرایند تولید توسط رنگ پودری(الکترو استاتیک ) در رنگهای مختلف عرضه میگردد.

تیغه آلومینیوم فابریک سبک استاندارد وزن تقریبی این نوع تیغه بین 4 الی 4.7 در واحد کیلوگرم در هر متر مربع می باشد. این نوع تیغه توسط فرایند اکسترود تولید میگردد . رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد. از نقاط ضعف این نوع تیغه نازک بودن آن و به طبع آن براحتی باز شدن کرکره توسط سارقین میتوان نامبرد. این نوع تیغه در سایزهای 80 در واحد میلیمتر تولید میگردد. جهت استحکام این نوع تیغه از قالب اکسترود تک پل استفاده میگردد .

تیغه آلومینیوم فابریک درجه یک استاندارد رنگ سفید(مخصوص پارکینگ و فروشگاه) این نوع تیغه توسط فرایند اکسترود تولید میگردد . وزن تقریبی این نوع تیغه بین 5 الی 5.8 در واحد کیلوگرم درهر متر مربع می باشد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد. این نوع تیغه در سایزهای 80 در واحد میلیمتر تولید میگردد. جهت استحکام این نوع تیغه از قالب اکسترود دو پل استفاده میگردد.

تیغه آلومینیوم فابریک درجه یک استاندارد رنگ سفید(مخصوص اماکن صنعتی) این نوع تیغه توسط فرایند اکسترود تولید میگردد . وزن تقریبی این نوع تیغه بین 6 الی 6.8 در واحد کیلوگرم در هر متر مربع می باشد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد. این نوع تیغه در سایزهای 100 در واحد میلیمتر تولید میگردد. جهت استحکام این نوع تیغه از قالب اکسترود سه پل استفاده میگردد .

تیغه آلومینیوم فابریک درجه یک استاندارد رنگی این نوع تیغه توسط فرایند اکسترود تولید میگردد . وزن تقریبی این نوع تیغه بین 5 الی 5.8 در واحد کیلوگرم در هر متر مربع می باشد. این نوع تیغه در سایزهای 80 در واحد میلیمتر تولید میگردد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد و پس از تولید متناسب با سفارش مشتری رنگ میگردد. جهت استحکام این نوع تیغه از قالب اکسترود دو پل استفاده میگردد.

تیغه آلومینیوم فابریک استاندارد (مخصوص پنجره - کانکس - کانتر) این نوع تیغه توسط فرایند اکسترود تولید میگردد . وزن تقریبی این نوع تیغه بین 4.7 الی 5.5 در واحد کیلوگرم در هر متر مربع می باشد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد و پس از تولید متناسب با سفارش مشتری رنگ میگردد. این نوع تیغه در سایزهای 60 در واحد میلیمتر تولید میگردد.

تیغه کرکره فولادی بدون ریل این نوع تیغه توسط فرایند رول فرمینگ غلتکی تولید میگردد . این تیغه از و ورقهای 1 میلیمتر بصورت رول فرمینگ تولید میشود. این نوع تیغه در سایزهای 80 در واحد میلیمتر تولید میگردد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد و پس از تولید متناسب با سفارش مشتری رنگ میگردد.

تیغه کرکره فولادی فول پانچ بدون ریل این نوع تیغه توسط فرایند رول فرمینگ غلتکی تولید میگرد . این تیغه از و ورقهای 1 میلیمتر پانچ شده بصورت رول فرمینگ تولید میشود. این نوع تیغه در سایزهای 80 در واحد میلیمتر تولید میگردد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد و پس از تولید متناسب با سفارش مشتری رنگ میگردد.

تیغه گالوانیزه فوم دار طرح چوب و بی صدا این تیغه از و ورقهای 0.3 گالوانیزه خود رنگ سفید با فوم پلی اورتان بصورت رول فرمینگ تولید میشود. درفرایند تولید این نوع تیغه بواسطه اینکه قلاب تیغه ها توسط رول فرمینگ ایجاد میشود و کاملا یکدست می باشد لذا هیچ گونه صدائی در زمان حرکت کرکره مشاهده نمیگردد. این نوع تیغه در سایزهای 77 در واحد میلیمتر تولید میگردد . این نوع تیغه پس از فرایند تولید و رنگ پودری(الکترو استاتیک ) توسط دستگاه دکورال بصورت طرح چوب عرضه میگردد.

تیغه آلومینیوم فابریک طرح چوب این نوع تیغه توسط فرایند اکسترود تولید میگرد . وزن تقریبی این نوع تیغه بین 5 الی 5.8 در واحد کیلوگرم در هر متر مربع می باشد. این نوع تیغه در سایزهای 80 در واحد میلیمتر تولید میگردد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد و پس از تولید توسط دستگاه دکورال بصورت طرح چوب عرضه میگردد. جهت استحکام این نوع تیغه از قالب اکسترود دو پل استفاده میگردد.

تیغه شفاف پلی کربنات ضد سرقت (با لوله استیل نگیر 304L) این نوع تیغه توسط فرایند تزریق پلی کربنات تولید میگرد . وزن تقریبی این نوع تیغه بین 10 الی 12 در واحد کیلوگرم در هر متر مربع می باشد. این نوع تیغه در سایزهای 110 در واحد میلیمتر تولید میگردد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودر در مخزن تزریق پلی کربنات می باشد در حین تولید توسط دستگاه تزریق بصورت رنگی عرضه میگردد. جهت استحکام این نوع تیغه از لوله استیل 1 میلیمتر استیل استفاده میگردد.

کرکره برقی

سوال 1- کدام نوع تیغه کرکره برقی ضد سرقت است؟
جواب – انواع مختلف تیغه کرکره معمولاً از نظر امنیت ، تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند ، پس فریب تبلیغات فروشندگان را نخورید و فکر نکنید یک مدل خاص ضد سرقت است و مدل دیگری ضد سرقت نیست. اصولاً کار اصلی کرکره برقی بالا بردن امنیت است و تمام انواع آن جهت ضد سرقت نمودن محل طراحی شده اند.

سوال 2- کدام تیغه ها ارزانتر و کدامیک گرانتر است؟
جواب – معمولاً تیغه های آلومینیوم ، گالوانیزه و فولادی قیمت نزدیک به یک دیگر دارند. البته تیغه آلومینیوم با توجه به طراحی 2 جداره خود تغییر فرم و خرابی خیلی کمتری دارد.

تیغه های شفاف پلی کربناتی از انواع دیگر گران قیمت تر هستند.

سوال 3- کدام موتور گران قیمت تر و کدامیک ارزانتر است ؟
جواب- موتور ساید اندکی گرانتر است. اگر درب شما کوچک است و تردد کم است موتور تیوبلار انتخاب نمایید.

ولی اگر درب بزرگ و تردد زیاد است با حدود 35% هزینه بیشتر می توانید موتور ساید را انتخاب نمایید.

سوال 4- تاثیر شرایط جوی بر روی عملکرد کرکره برقی چگونه است؟
جواب -کرکره برقی به آسانی در برابر باد و باران عمل می کند. از دیگر مزایای استفاده از کرکره می توان به سازگار با همه شرایط جوی ، امنیت و عمر بیشتر نسبت به درهای قدیمی و سنتی اشاره کرد . لازم به ذکر است که قطعی برق نیز خللی در عملکرد کلی کرکره ایجاد نمی کند ، زیرا کرکره برقی با دست نیز قابل حرکت می باشد .

کرکره برقی

تیغه نامرغوب کرکره برقی را چگونه شناسایی کنیم؟

برای آن که بتوانید تیغه مرغوب کرکره برقی را از نامرغوب تشخیص دهید لازم است تا در ابتدا به موارد زیر توجه داشته باشیدوجود هر کدام از این موارد در نهایت می تواند منجر به نامناسب بودن تیغه شما شده و در ادامه مشکلاتی را برای شما ایجاد کند.

1- تیغه نباید بیس از حد سبک باشد.
2- آلومینیوم تیغه نباید نازک باشد.
3- به عصایی تیغه توجه داشته باشید، نباید نازک باشد.
4- عصایی ها نباید کج و معوج باشند.
5- ضربه و خوردگی در تیغه ها وجود نداشته باشد.
6- وجود لیبل در تیغه ها
7- عدم وجود خش و خط بر روی تیغه


متعلقات کرکره برقی ( لوازم جانبی )


کاور بالای کرکره
اندکپ
لاستیک انتهای تیغه
فلاشرها
چشمی ها
ریموت و رسیورها
کیس تیغه ها
موئی داخل ریل
پایه ستاره ای شکل
نوار مویی
بردها
آداپتور ابتدا و انتهای موتور

قوطی : برای نصب ریل ها در دو طرف چهارچوب کرکره برقی از قوطی های 40*40 ، 80*40 و 100*40 با توجه به ابعاد کار استفاده می شود این قوطی ها می بایست با استفاده از شاقول یا تراز کاملا دقیق نصب شوند.

ریل ها : ریل ها قسمتی از کرکره هستند که تیغه ها درون آنها قرار گرفته و به بالا و پایین هدایت می شوند انواع ریل ها عبارتند از ریل های معمولی و ریل های پشت قوطی دار، داخل ریل ها معمولا مویی یا لاستیک هایی قرار دارد که باعث عدم سایش تیغه ها به مرور زمان و جلوگیری از ایجاد صدا می شود. ریل ها در آلیاژ­های آهن و آلمینیوم ساخته می شوند که ریل های آهنی برای تیغه های گالوانیزه و ریل های آلمینیوم برای تیغه های آلمینیوم و پلی کربنات استفاده می شوند.

جاقفلی : برای بالا بردن امنیت کرکره برقی بر روی تیغه انتهایی جاقفلی ها نصب می شوند.

کپس :(قعطه ای پلاستیکی که در انتهای هر تیغه پرچ می شود و از نا تراز شدن تیغه جلوگیری می کند)

شفت یا لوله وسطی : شفت ها قسمتی از کرکره هستند که تیغه ها دور آنها رول می شوند و در سایز های مختلف بکار می روند، جنس شفت ها از فولاد بوده و سایز شفت ها در موتورهای توبلار شمار 8 و در موتور های ساید شماره 11 می باشد.

اندکپ و یاتاقان : اندکپ نوعی نگهدارنده دوار می باشد که با اتصال به یاتاقان (بلبرینگ) به صفحه متصل شده و شفت را حول محور گردش موتور به حرکت درمی آورد اندکپ ها در سایزهای مختلف ساخته می شوند بطور مثال اندکپ در اکثر موتور های توبلار داخل لوله یا شفت شماره 8 جا می خورد و در موتور های ساید اندکپ ها سایز بزرگتری دارند و داخل لوله های 11 قرار می گیرند.

صفحه پلیت : صفحه های فلزی هستند که بر روی قوطی ها نصب می شوند و موتور و تمامی متعلقات کرکره برقی بر روی صفحه پلیت ها سوار می شود همچنین صفحه پلیت ها در موتور های توبلار به شکل ساده با دو شیار برای اتصال اندکپ و موتور ساخته می شوند و در موتوهای ساید بر روی صفحه پلیت موتور زنجیر و چرخدنده قرار می گیرد که وظیفه انتقال نیرو از موتور به شفت را بر عهده دارند.

ریسیور : ریسیور یا مرکز کنترل مغز اصلی کرکره برقی می باشد با استفاده از ریسیور می توان تمامی فرمان های ارسالی به موتور را با استفاده ازریموت کنترل، که بر روی ریسیور ها تعریف می شود کنترل کرد.


کرکره برقی سیماران, کرکره برقی سنندج, کرکره برقی ساری, کرکره برقی شیشه ای, کرکره برقی شفاف, کرکره برقی شیراز, کرکره برقی شیک, کرکره برقی شهرری, کرکره برقی شبانه روزی, کرکره برقی شهر قدس, کرکره برقی شفاف بالکن قیمت, کرکره برقی شهریار, کرکره برقی صنعتی, کرکره برقی صومعه سرا, کرکره برقی صنعت, صدای کرکره برقی, موتور کرکره برقی بی صدا, درب کرکره ای برقی صنعتی, کرکره برقی بدون صدا, کرکره برقی بی صدا, کرکره برقی ضد سرقت, کرکره برقی ضد گلوله, کرکره های برقی ضد سرقت, قیمت کرکره برقی ضد سرقت, کرکره برقی فولادی ضد سرقت, کرکره برقی طرح چوب, کرکره برقی طرح دار, کرکره برقی طلقی, کرکره برقی طوسی, کرکره برقی طرح, کرکره برقی طلایی, کرکره برقی طلا فروشی, تیغه کرکره برقی طرح چوب, کرکره برقی رنگ طلایی, کرکره برقی عکس, کرکره برقی عمودی, کرکره برقی عمده, کرکره برقی عایق, کرکره برقی عظیمیه, قیمت کرکره برقی عمده, موتور کرکره برقی عمده, کرکره برقی بندرعباس, عکس کرکره برقی جدید, عکس کرکره برقی مغازه, کرکره برقی غضروفی, کرکره برقی غرب تهران, کرکره برقی غضروف دار, کرکره برقی غرب, تعمیر کرکره برقی غرب تهران, تعمیرات کرکره برقی غرب تهران, تیغه کرکره برقی غضروف دار, قیمت تیغه کرکره برقی غضروف دار, فروش کرکره برقی در غرب تهران, کرکره برقی فولادی, کرکره برقی فردیس, کرکره برقی فولادی ضد سرقت, کرکره برقی فولادی کرمانشاه, کرکره برقی فروشی, کرکره برقی فلزی, کرکره برقی فولادی یا آلومینیوم, کرکره برقی قیمت, کرکره برقی قم, کرکره برقی قزوین, کرکره برقی قطع برق, کرکره برقی قائمشهر, کرکره برقی قرچک, کرکره برقی قیمتش, کرکره برقی قهوه ای, کرکره برقی قطعات, ریموت کرکره برقی قیمت, کرکره برقی کرمانشاه, کرکره برقی کرج, کرکره برقی کوچک, کرکره برقی کارکرده, کرکره برقی کرمان, کرکره برقی کرم قهوه ای, کرکره برقی کرم رنگ, کرکره برقی کمالشهر, فیوز کرکره برقی کجاست؟, کرکره برقی دیجی کالا, کرکره برقی گالوانیزه, کرکره برقی گرگان, کرکره برقی گالوانیزه یا آلومینیوم, کرکره برقی گیر کرده, کرکره برقی گنبد کاووس, کرکره برقی گیلان


خرید کرکره های برقی

خرید کرکره های برقی به این معنی است که شما در حفظ حریم خصوصی و امنیت خانواده سرمایه گذاری کرده اید . برای اینکه درب منازل و یا سایراماکن به آسانی باز و بسته شود ، نصب درب اتوماتیک پیشنهاد می شود . بعنوان مثال هنگام پارک خودرو در پارکینگ ، دیگر نیازی به پیاده شدن و باز کردن در نیست . پس این محصول به گونه ای طراحی و تولید شده است که به راحتی خراب نشود و علاوه بر امنیت ، رفاه را نیز برای شما به ارمغان بیاورد. کرکره ها در انواع ، اندازه و شکل های مختلفی وجود دارند که می توان آنها را به راحتی در مکان های مختلف به اجرا درآورد. کرکره برقی تا حد بسیار زیادی می تواند تضمین کننده و تامین کننده امنیت یک محیط باشد . این محصول دارای تیغه های مقاوم و مستحکم است که مواد سازنده آن ها در هر مدل با دیگری متفاوت است . بهینه کردن مصرف انرژی نیز یکی از مهم ترین نکات و ویژگی های یک کرکره اتوماتیک است . در کنار این ویژگی های مهم یک ویژگی دیگر به نام زیبایی نیز وجود دارد.

خیلی از خانه ها خصوصا در مناطق شمالی کشور مجهز به این کرکره ها می باشند. خوبی کرکره برقی دوام زیاد آن ها در برابر شرایط مختلف آب و هوایی می باشد. با توجه به کاربرد های جذابی که کرکره برقی دارد ما در این مقاله وبسایت ساختمون به معرفی این محصول و اجزای آن می پردازیم.یکی از انواع درب اتوماتیک، کرکره برقی می باشد. امروزه استفاده از کرکره برقی بسیار رایج است و در بسیاری از مکان ها مانند سر در مغازه ها، درب پارکینگ، مراکز تجاری و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. امکان چاپ تبلیغات بر روی کرکره برقی وجود دارد، در نتیجه زمانی که مغازه شما بسته باشد وسیله تبلیغاتی بسیار مناسبی خواهد بود.کرکره برقی از جنس آلومینیوم ساخته شده است و به دلیل کاربری مناسب و آسان و رنگ آمیزی مختلف توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. تمام امنیتی که کرکره دستی برای شما فراهم می کند کرکره برقی با چندین درجه بالاتر برای شما فراهم آورده است. با نصب کرکره برقی در پنجره و درب منزلتان می توانید باز و بسته شدن آن را مدیریت نمایید.

به همین دلیل استفاده از آن در فضاهای داخلی می تواند بسیار مهم باشد.کرکره‌های اتوماتیک گزینه مناسبی برای پارکینگ منازل هستند زیرا با هزینه پایین‌تری نسبت به جک پارکینگ می‌توان از آن‌ها استفاده کرد و نکته مهم برای کرکره پارکینگ منزل، کم بودن فضای اشغالی در هنگام باز و بسته شدن است که انتخاب کرکره برقی را برای پارکینگ آپارتمان‌ها به گزینه مناسب و مقرون به صرفه‌ای تبدیل می‌کند. در صورتی که شما جعبه فیوز، درب داخلی و یا هرچیزی در پارکینگ خود دارید که مانع باز شدن درب پارکینگ می‌شود، به راحتی می‌توانید با استفاده از درب پارکینگ کرکره‌ای این مشکل را حل کنید.

مزایای استفاده از کرکره برقی
صرفنظر از نوع تیغه به کار برده شده در ساخت کرکره برقی، استفاده از کرکره برقی مزایای مختلفی به همراه دارد؛ مانند:

کرکره برقی به راحتی و تنها با فشار دادن یک دکمه باز و بسته می شود زیرا کرکره برقی مجهز به یک موتور است که نیروی لازم برای بالا و پایین بردن کرکره را تامین می کند. یکی از مهمترین مزایای کرکره برقی، مقاومت بالای این نوع کرکره ها است. در ساخت یک کرکره برقی استاندارد از تیغه هایی استفاده می شود که از ایستایی بالایی در برابر ضربه یا شرایط جوی برخوردار هستند. استفاده از کرکره برقی به عنوان درب مغازه و پارکینگ یا در پشت پنجره ها به جهت دارا بودن قفل و ترمز الکترومکانیکی داخلی و همچنین عدم نیاز به قفل و کلید مجزا ضریب امنیتی را بالا برده و به الطبع کمک شایانی به افزایش ایمنی ساختمان می کند .

در واقع کرکره برقی مانند یک حفاظ عمل می کند. امنیت بالای کرکره برقی کرکره برقی عایق انرژی است و مانع هدر رفتن هوای گرم در زمستان یا هوای خنک در تابستان می شود. در نتیجه به کاهش مصرف برق ساختمان نیز کمک می کند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند. کرکره برقی از ورود اشعه های خطرناک نور خورشید به داخل ساختمان جلوگیری می کند. کرکره برقی به شما کمک می کند که باز یا بسته بودن تمام راه های خروجی ساختمان را کنترل کنید که این امر نیز به کاهش مصرف انرژی و افزایش ایمنی ساختمان می انجامد. در صورت تغییر ناگهانی شرایط جوی و بروز ناگهانی باد و باران (اتفاقی که در فصل بهار شایع است) می توانید به سرعت تمام در و پنجره ها را ببندید. اگر در نیمه روز داخل مغازه خود باشید و بخواهید چرتی کوتاه بزنید می توانید کرکره برقی را راحت پایین بیاورید و با کاهش میزان نور و آلودگی صوتی چرت کوتاه اما دلچسبی بزنید. به علت داشتن گیربکس محکم از باز شدن دستی و تحت فشار دستی جلوگیری می کند.

اگر کرکره برقی از جنس باکیفیت بوده و موتور ، تیغه و سایر وسایل جانبی آن از نوع مرغوب باشد ٬ مقاومت بالایی در برابر فرسایش داشته و نیاز به رنگ آمیزی و یا تعویض و تعمیر و سرویس دهی قطعات آن نخواهد بود . به دلیل استحکام و کارایی بالا و دوام طولانی مدت این کرکره ها هزینه تمام شده برای مشتری مناسب می باشد. امکان باز و بسته شدن دستی کرکره برقی در زمان قطع برق نیز وجود دارد. به دلیل سهولت استفاده از کرکره برقی ، استفاده از آن برای همه سنین و اقشار امکان پذیر می باشد. سیستم مرکزی درب اتوماتیک کرکره ای این امکان را فراهم می کند که کنترل تعداد زیادی درب اتوماتیک کرکره ای را تنها با یک ریموت کنترل و فشار یک دکمه داشته باشیم. با انتخاب تیغه کرکره مناسب می توان درب های اتوماتیک کرکره ای را در ابعاد بسیار بزرگتر و نامتعارف ساخت. سرعت اجرا و نصب کرکره برقی بسیار بالا بوده و در زمان پروژه صرفه جویی می شود.

جهت خرید کرکره های ضد سرقت تولید شده این مجموعه می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن های ما تماس برقرار نمایید و با ذکر ابعاد کرکره برقی اقدام به دریافت پیش فاکتور نمایید. اگر در ساعات غیر اداری قصد دریافت قیمت کرکره برقی را داشته باشید ابعاد خود را از طریق تلگرام ارسال نمایید و در روز بعد ، کارشناسان فروش به ترتیب شروع به پاسخگویی و ارسال پیشنهاد فنی و مالی می نمایند. در نتیجه چه در ساعات اداری و چه در ساعات غیر اداری حداکثر زمان پاسخگویی و شروع خرید کرکره برقی 12 ساعت خواهد بود. پس از دریافت پیشنهاد قیمت در صورتی که قصد تایید نمودن و خرید کرکره ضد سرقت را داشتید ، فقط کافیست یک تماس با بخش فروش برقرار نمایید تا تکنسین های اندازه گیری بخش پروژه با شما تایم بازدید را هماهنگ نمایند و در اسرع وقت بازدید و اندازه گیری و تولید کرکره برقی آغاز گردد.


کرکره برقی آکرول, کرکره برقی آهن مکان, کرکره برقی آلومینیوم, کرکره برقی آمل, کرکره برقی آموزش, کرکره برقی اراک, کرکره برقی اصفهان, کرکره برقی افقی, کرکره برقی ارومیه, کرکره برقی اسلامشهر, کرکره برقی اردبیل, کرکره برقی به انگلیسی, کرکره برقی چالوس, کرکره برقی چمستان, کرکره برقی طرح چوب, چشمی کرکره برقی, چگونه کرکره برقی را تنظیم کنیم, چگونه کرکره برقی را بدون ریموت ببندیم, کرکره برقی حفاظ پنجره, کرکره برقی حیاط, حفاظ کرکره برقی, کرکره برقی درب حیاط, کرکره برقی تربت حیدریه, کرکره برقی سقف حیاط خلوت, کرکره برقی خوب, کرکره برقی خرید, کرکره برقی خرم آباد, کرکره برقی خانگی, کرکره برقی خمینی شهر, کرکره برقی خراب شده, کرکره برقی خوانسار, کرکره برقی خراسان شمالی, موتور کرکره برقی خرید, خرید کرکره برقی دست دوم, کرکره برقی در تهران, کرکره برقی دیجی کالا, کرکره برقی در تبریز, کرکره برقی دیوار, کرکره برقی درب ورودی آپارتمان, کرکره برقی در زمان قطع برق, کرکره برقی در قزوین, کرکره برقی رنگی, کرکره برقی روی استخر, کرکره برقی رشت, کرکره برقی رنگ کرم, کرکره برقی رنگ طلایی, کرکره برقی رباط کریم, کرکره برقی رول آپ, رول آپ کرکره برقی, کرکره برقی زیر سقفی, کرکره برقی زنجان, کرکره برقی زیگورات, کرکره برقی زرد, کرکره برقی زومر, کرکره برقی در زمان قطع برق, کرکره برقی سکشنال زیر سقفی, کرکره برقی سقفی, کرکره برقی سکشنال زیر سقفی, کرکره برقی سفید, کرکره برقی ساید, کرکره برقی سفید مشکی


کرکره برقی

تاریخچه کرکره :

در ابتدا و در زمان قاجار عملاً چیزی بعنوان کرکره و درب رول آپ وجود نداشت و فقط یکسری درب های چوبی وجود داشت که با قفل های قدیمی بسته می شدند. مثلاً اگر به شهرستان کاشان و یا روستای ابیانه سفر کرده باشید رد خانه های تاریخی این شهرستان و روستا نمونه های متعدد این درب ها را خواهید دید.

رفته رفته پس از دوران قاجار درب های آهنی و قفل های صنعتی جای آن قفل های اولیه و درب های چوبی را گرفتند. ولی درب های آهنی بسیار سنگین بودند و ساخت ، خمل و نصب آنها دشوار بود. علاوه بر آن پس از مدتی که از ساخت ساختمان می گذشت بدلیل نشست ساختمان ، زنگ زدگی درب ها و لولا های آن ، درب ها به سختی بسته می شد و این درب ها کم کم جای خود را به کرکره های سنتی دادند.

کرکره های سنتی اولیه بصورت ورق سینوسی گالوانیزه بودند که درون یک ریل قرار می گرفتند و در پایین یک دستگیره داشتند که توسط آن با توان بدنی کرکره بالا و پایین می شد. همزمان با کرکره های سینوسی کرکره های گران قیمت تر لانه زنبوری نیز روانه بازار شدند. این کرکره ها از یکسری لوله های خمیده تشکیل می شدند که با یکسری بست به یکدیگر وصل می شدند و شکل های لوزی لوزی را تشکیل می دادند. این کرکره ها از کرکره های سینوسی سنگین تر ، گرانتر بودند و البته داخل آنها نیز دیده می شد.

هر دو نوع کرکره سیسنوسی و لانهزنبوری توسط دست بالا و پایین می شدند و دارای یک کاسه و فنر بودند که زمانی که کرکره بالا داده می شد با نیروی فنر کرکره همان بالا باقی می ماند.

کرکره های سنتی سالها در بازار یکه تاز بودند و با وجود سختی حرکت دادن آنها جایگزین دیگری وجود نداشت، تا اینکه موتور کرکره برقی وارد بازار کشورمان شد.

با ورود موتور کرکره به بازار ایران ، کاسه و فنر از کرکره برقی حذف شد و خود تیغه های کرکره نیز به شکل تیغه های کرکره فولادی ، گالوانیزه و اهنی تک جداره روانه بازار شد.

تیغه های فوق نیز بدلیل کج رول شدن و زنگ زدگی رفته رفته جای خود را به تیغه های کرکره برقی آلومینیومی دادند.

تیغه های کرکره فولادی کپی شده از کرکره های برقی چین ، هند و آسیا بودند و تیغه های آلومینیومی نیز معمولاً در اروپا بعنوان حفاظ پنجره ها مورد استفاده قرار می گرفتند.

در ابتدا تیغه های آلومینیوم از ترکیه ، ایتالیا و... وارد می شد ولی رفته رفته با توجه به معادن مرغوب آلومینیوم کشورمان ایران ، رفته رفته کارخانه های تولید کرکره آلومینیوم در داخل کشور احداث شد و امروزه بخش عمده بازار کشورمان را این تیغه ها به خود اختصاص داده اند.

تیغه پلی کربنات شفاف کرکره برقی

همزمان با تیغه آلومینیوم ، تیغه های پلی کربنات شفاف نیز وارد بازار شدند. مواد اولیه این تیغه ها پلی کربن است که یکی از مشتقات پتروشیمی به شمار می آید و بسیار مستحکم ، ضربه پذیر و ایمن است. البته تیغه پلی کربنات شفاف بدلیل قیمت بالا ، کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.


کرکره برقی گلشهر, کرکره برقی گرد, کرکره برقی گنبد, کرکره برقی گوهردشت, کرکره برقی لوکس, کرکره برقی لاهیجان, کرکره برقی لومیکو, کرکره برقی لنگرود, کرکره برقی لارچشمه, موتور کرکره برقی لوله ای, قیمت تیغه کرکره برقی لومیکو, موتور کرکره برقی لیفت توربو, موتور کرکره برقی لنوکس, موتور کرکره برقی لیپو, کرکره برقی مغازه, کرکره برقی مشکی, کرکره برقی مشبک, کرکره برقی مشهد, کرکره برقی موتور ساید, کرکره برقی مغازه ای, کرکره برقی متری چند است, کرکره برقی مازندران, کرکره برقی مرند, کرکره برقی نوشهر, کرکره برقی نصب, کرکره برقی نازک, کرکره برقی نور, کرکره برقی نیشابور, کرکره برقی نظرآباد, کرکره برقی نقره ای, کرکره برقی وقتی برق نیست, کرکره برقی ورامین, کرکره برقی در تبریز, کرکره برقی در تهران, کرکره برقی در زمان قطع برق, کرکره برقی در قزوین, کرکره برقی در ارومیه, کرکره برقی در اردبیل, کرکره برقی در, کرکره برقی هوشمند, کرکره برقی هنگام قطع برق, کرکره برقی هشتگرد, کرکره برقی همدان, کرکره برقی هوشمند اراک, کرکره برقی هیوت, کرکره برقی همکار, کرکره های برقی, کرکره برقی یخ زده, کرکره برقی یوپی اس, کرکره برقی یزد, کرکره برقی یاسوج, کرکره برقی یوسف آباد, کرکره برقی یافت آباد, کرکره برقی گالوانیزه یا آلومینیوم, کرکره ی برقی, درب کرکره برقی یزد, کرکره برقی فولادی یا آلومینیوم, کرکره برقی بالا نمیره, کرکره برقی بالکن, کرکره برقی بابل, کرکره برقی بارزانته, کرکره برقی بانک, کرکره برقی بابلسر, کرکره برقی باطری, کرکره برقی بازار تهران, کرکره برقی با تیغه فولادی, کرکره برقی در تبریز, کرکره برقی در تهران, کرکره برقی در زمان قطع برق, کرکره برقی در قزوین, کرکره برقی در ارومیه, کرکره برقی در اردبیل, کرکره برقی در, کرکره برقی در رشت, کرکره برقی در مشهد, کرکره برقی در تهران, کرکره برقی در تبریز, کرکره برقی درب ورودی آپارتمان, کرکره برقی در زمان قطع برق, کرکره برقی در قزوین, کرکره برقی در ارومیه, کرکره برقی در اردبیل, کرکره برقی درب پارکینگ, کرکره برقی درب, کرکره برقی در


تیغه رول گیتر کرکره برقی

در چند سال اخیر ، یک نوع کرکره دیگر تحت عنوان رول گیتر به بازار معرفی شده است که از یک سری لوله های استیل ضد زنگ تشکیل شده است که از داخل آنها میل ترانس و میلگردهای صاف عبور کرده است. این کرکره ها نیز قیمت و وزن خیلی بالایی فقط در پروژه های خاص مورد استفاده قرار می گیرند.


تـصاویـر کرکره برقی
خدمات ایمن صنعتجک درب اتوماتیک ( درب کنترلی )


جک برقی اتوماتیک یکی از مهم ترین قطعه های درب های پارکینگی محسوب میشود , در حقیقت عملیات باز و بسته کردن درب , سرعت مکانیزم باز و بسته شدن درب و جلوگیری از برخورد و بسته شدن درب با فشار از وظایف جک های کنترلی برای درب اتومات میباشد . برای درب های لولایی میتوان از دو شاخه جک استفاده کرد . جک های هیدرولیکی و جک های الکترومکانیکی . این دو نوع جک کاملا عملکردی متفاوت نسبت به دیگری ارائه میدهند .جک های هیدرولیکی به علت قدرت و سرعت عملکرد زیاد , اغلب در درب های وسیع و سنگین مورد استفاده قرار میگیرند. , مانند درب های پارکینگ صنعتی , همچنین توان زیاد و عملکرد سریع این جک باعث میشود که درب به راحتی و بی نقص در برابر تردد بالا عمل کند .

دربهای اتوماتیک لولایی (جک درب تک لنگه و جک درب دو لنگه) عامل اصلی انتخاب نوع دستگاه وزن و عرض هر لنگه درب همراه با تردد روزانه (تعداد دفعات باز و بسته شدن در طول روز) و با پیشنهاد کارشناسان ایمن صنعت می باشد .


انواع جک درب پارکینگ اتوماتیک


متعلقات جک درب برقی___________________دوربین مداربسته


دوربین مداربسته برای هر کسب و کار و سازمانی ضروری است. انواع دوربین مداربسته در بازار وجود دارند. باید بر اساس مکان و کاربری، نوع مناسبی از دوربین مداربسته را انتخاب کرد. دوربین های مداربسته ویژگی ها، انواع و تنظیمات متفاوتی دارند. از این رو انتخاب نوع متناسب با کاربری موردنظر بسیار مهم است.


انواع دوربین مدار بسته

دوربین مداربسته دام دوربین مداربسته بولت دوربین مداربسته C-Mount دوربین مداربسته روز وشب دوربین مداربسته دید در شب یا فرو سرخ

دستگاه DVR دوربین مداربسته

دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال Digital Video Recording  که به اختصار DVR نامیده می شود، نظارت و کنترل بر دوربین های مداربسته آنالوگ را بر عهده دارد. این سیستم قابلیت های فراوانی شامل ضبط تصاویر با فرمت ها و کیفیت های مختلف و قابلیت های هشداری متنوع را برای دوربین های آنالوگ ایجاد می کند. دی وی آرها تعداد مشخصی ورودی و خروجی تصویر و صدا دارند. دی وی آرهای با 4 ورودی تصویر را دی وی آر 4 کاناله (DVR 4CH) می نامند. تعداد کانال ها می تواند 4 ، 8 ، 16 و 32  نیز باشد.

دستگاه DVR دوربین مداربسته

دستگاه NVR دوربین مداربسته

دستگاه کنترل و ذخیره سازی تصاویر دوربین های مداربسته تحت شبکه Network Video Recording یا به اختصار NVR نامیده می شود. این دستگاه بر مبنای کنترل دوربین های شبکه طراحی شده و جهت کنترل دوربین های IP و ذخیره سازی تصاویر خروجی آنها را به کار می رود.

دستگاه NVR دوربین مداربسته

متعلقات دوربین مداربسته___________________درب شیشه ای ( شیشه سکوریت ) شیشه نشکن


شیشه سکوریت ، شیشه ای حرارتی یا شیشه تقویت شده نشکن به شیشه های گفته می شوند که برای مقاوم تر شدن نسبت به شیشه های معمولی تحت عملیات های شیمیایی و حرارتی ویژه ای قرار می گیرند. شیشه سکوریت مقاومتی در حدود 4 الی 5 برابر شیشه های معمولی دارد و در اثر ضربات محکم و شکسته شدن به ذرات بسیار ریز بدون گوشه های تیز و بی خطر تبدیل می شوند که کاملا بدون ضرر هستند. شیشه سکوریت در مکان هایی مسئله ایمنی افراد حائز اهمیت است و در اولویت قرار دارد همانند نما های خارجی ساختمان ها که مساحت بسیاری از نما را به خود اختصاص می دهند و مکان های پرتردد به کار می روند. شیشه سکوریت در مکان هایی که شیشه در مساحت بالا مورد استفاده قرار می گیرند به صورت تک جداره یا به صورت ساختار شیشه لمینت استفاده می کنند.

درب شیشه ای ( شیشه سکوریت ) شیشه نشکن

انواع شیشه سکوریتمتعلقات شیشه سکوریت___________________دزدگیر اماکن


دزدگیر اماکن امروزه نقش انکار ناپذیری در کاهش سرقت و جلوگیری از جرائم مربوطه در اماکن شخصی و سازمانی دارد. انواع دزدگیر اماکن بر حسب امکانات و کیفیت ساخت و همچنین کمپانی سازنده به چند دسته اعم از دزدگیر خانگی و دزدگیر فروشگاهی تقسیم میشوند . بهترین نوع دزدگیر بستگی به ترجیحات شخصی، بودجه شما، جایی که قرار است دزدگیر نصب شود ، دارایی های داخل و اینکه چه سطحی از حفاظت را می خواهید، بستگی دارد.انواع دزدگیر امنیتی اماکنمتعلقات اجزای دزدگیرمقالات

09126788378 تماس