تیغه رول گیتر (کرکره امنیتی)

این تیغه ها از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و با مفتول های فولادی آبکاری شده و با روکش آلومینیومی ساخته شده است. تیغه های رول گیتر ضد برش است و با قرقره هایی طراحی شده که از دو طرف داخل ریل قفل می شوند و امکان خروج درب از ریل را، حتی با ضربه شدید می گیرد.

تیغه رول گیتر

کرکره برقی رول گیتر چیست؟

نوع جدید از کرکره های برقی که توسط مقاطع آهنی ساخته می شود.همانند دربهای کرکره قدیمی که از جنس فولادی بودند (کرکره های زنبوری فلزی)، جنس این نوع دربهای کرکره هم از فولاد ساخته شده و استحکام بسیار بالایی دارد. جنس مرغوب این نوع تیغه های کرکره از فولاد آبکاری شده که با آلومینیوم روکش شده است تهیه می شود. تیغه های کرکره رول گیتر نسبت به برشکاری مقاومت بسیار بالایی دارند و با توجه به اینکه در ساخت این نوع تیغه کرکره برقی از غلطکهایی استفاده می شود که موقع نصب در ریلها قرار می گیرند، این نوع تیغه به راحتی و حتی با ضربه های شدید و یا برخورد وسایل نقلیه سبک از ریل خارج نمی شود و باعث استحکام و امنیت بالای این نوع کرکره (کرکره رول گیتر) می شود.

تیغه رول گیتر (کرکره امنیتی)

اين نوع کرکره برقی در ورودی بانكها، مراكز تجاري، طلافروشي ها و كليه اماكن حساس با سطح امنيتی بسیار بالا مورد استفاده قرار مي گيرد.وزن تیغه رول گیتر در هر متر مربع 13 کیلوگرم می باشد، از این رو موتورهایی با قدرت بالاتر نسبت به کرکره های معمول استفاده می گردد. تیغه رول گیتر از لحاظ امنیت و استحکام در بالاترین سطح نسبت به سایر تیغه ها قرار دارد و برای مراکز و اماکن امنیتی اولین گزینه می باشد . تیغه های رول گیتر با طراحی مدرن شهری و در عین حال با ضریب امنیت بالا مورد توجه قرار گرفته است . تیغه رول گیتر از امنیت بالایی برخورد دار است و با مفتول های فولادی آبکاری شده است و با روکش آلومینیومی ساخته شده است .

تیغه های رول گیتر ضد برش است و از قرقره هایی طراحی شده که از دو طرف داخل ریل قفل می شوند و امکان خروج درب از ریل با ضربه شدید را می گیرد . تیغه های رول گیتر درب ورودی مراکز تجاری،بانکها و کلیه اماکن حساس با سطح امنیتی بسیار بالا مورد استفاده قرار می گیرد . -تیغه های رول گیتر از مفتول های فولادی آبکاری شده و با روکش آلومینیوم ساخته شده است . -تیغه های رول گیتر ضد برش است و با قرقره هایی طراحی شده از دو طرف داخل ریل قفل می شوند و امکان خروج درب از ریل حتی با ضربه ی شدید را می گیرد . -پایه ها و محور این درب ها از جنس فولاد می باشد . -تیغه های رول گیتر از لحاظ امنیت و استحکام در بالا ترین سطح نسبت به سایر تیغه ها قرار دارد . -در تیغه های رول گیتر از موتور هایی با قدرت بالاتر نسبت به سایر کرکره ها استفاده می گردد .

تیغه رول گیتر

مشخصات کلی تیغه رول گیتر (کرکره امنیتی) ۱-تیغه ها با مفتول آبکاری شده فولادی و با روکش آلومینیومی ساخته شده اند ۲- این تیغه ها ساخت ایران بوده و تحت لیسانس آلمان میباشد . ۳-محور تیغه های رول گیتر از نوع لوله صنعتی ۱۵۲ میباشد . ۴-اندازه این کرکره ها به ارتفاع ۵ متر و عرض ۶ متر نیز میتواند برسد ۵-بالاتر از اندازه اشاره شده نیز ، بصورت اختصاصی قابل ساخت است . ۶-موتور استفاده شده در این تیغه ها و کرکره ها گیربکسی ساید یا توبولار لوله ای با هندل دستی میباشد . ۷-تیغه ها در برابر حرارت ۷۰ درجه قابل استفاده است . ۸- باتوجه به فضای خالی میان کرکره ها ، در برابر باد با سرعت بالا تا ۱۵۰ کیلو متر بر ساعت قابل اجرا هست . ۹-این تیغه ها ضد برش میباشد . ۱۰-به دلیل شبکه شبکه بودن این تیغه ها ، دارای دید از داخل و خارج میباشد . کرکره برقی رول گیتر یکی از انواع کرکره برقی است که چند سالی است به بازار معرفی شده است. زیبایی ، خاصیت ضد سرقت و عبور نور از مزیت های اصلی این کرکره برقی است. یکی از نقاط ضعف این کرکره برقی وزن بالای آن است. با توجه به وزن بالای کرکره برقی ضد سرقت رول گیتر ، به ندرت و فقط برای ابعاد های خیلی کوچک بهمراه موتور تیوبلار نصب می شود. برش و باز نمودن کرکره رول گیتر به نوبه خود خیلی زمان بر است و یکی از بهترین پیشنهاد ها برای محل هایی که امنیت در اولویت قرار دارد همین نوع کرکره برقی است.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن سازی

با عرض سلام و ارادت. برای مشاوره ☎ و دریافت اطلاعات محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا