تیغه رول گیتر (کرکره امنیتی)


این تیغه ها از امنیت بسیار بالایی برخوردار هست و با مفتول های فولادی آبکاری شده و با روکش آلومینیومی ساخته شده است. تیغه های رول گیتر ضد برش است و با قرقره هایی طراحی شده که از دو طرف داخل ریل قفل می شوند و امکان خروج درب از ریل را، حتی با ضربه شدید می گیرد.

تیغه رول گیتر یا همان کرکره امنیتی، یکی از ابزارهای حیاتی در دنیای امنیت و حفاظت است. این تیغه که توسط شرکت ایمن سازی ارائه می شود، به عنوان یک راه حل مؤثر برای حفاظت از ورودی ها به ساختمان ها، فضاهای تجاری و صنعتی شناخته می شود.

تیغه رول گیتر (کرکره امنیتی)

کرکره برقی رول گیتر چیست؟

نوع جدید از کرکره های برقی که توسط مقاطع آهنی ساخته می شود.همانند دربهای کرکره قدیمی که از جنس فولادی بودند (کرکره های زنبوری فلزی)، جنس این نوع دربهای کرکره هم از فولاد ساخته شده و استحکام بسیار بالایی دارد. جنس مرغوب این نوع تیغه های کرکره از فولاد آبکاری شده که با آلومینیوم روکش شده است تهیه می شود. تیغه های کرکره رول گیتر نسبت به برشکاری مقاومت بسیار بالایی دارند و با توجه به اینکه در ساخت این نوع تیغه کرکره برقی از غلطکهایی استفاده می شود که موقع نصب در ریلها قرار می گیرند، این نوع تیغه به راحتی و حتی با ضربه های شدید و یا برخورد وسایل نقلیه سبک از ریل خارج نمی شود و باعث استحکام و امنیت بالای این نوع کرکره (کرکره رول گیتر) می شود.

اين نوع کرکره برقی در ورودی بانكها، مراكز تجاري، طلافروشي ها و كليه اماكن حساس با سطح امنيتی بسیار بالا مورد استفاده قرار مي گيرد.وزن تیغه رول گیتر در هر متر مربع 13 کیلوگرم هست، از این رو موتورهایی با قدرت بالاتر نسبت به کرکره های معمول استفاده می گردد. تیغه رول گیتر از لحاظ امنیت و استحکام در بالاترین سطح نسبت به سایر تیغه ها قرار دارد و برای مراکز و اماکن امنیتی اولین گزینه هست . تیغه های رول گیتر با طراحی مدرن شهری و در عین حال با ضریب امنیت بالا مورد توجه قرار گرفته است . تیغه رول گیتر از امنیت بالایی برخورد دار است و با مفتول های فولادی آبکاری شده است و با روکش آلومینیومی ساخته شده است .

تیغه های رول گیتر ضد برش است و از قرقره هایی طراحی شده که از دو طرف داخل ریل قفل می شوند و امکان خروج درب از ریل با ضربه شدید را می گیرد . تیغه های رول گیتر درب ورودی مراکز تجاری،بانکها و کلیه اماکن حساس با سطح امنیتی بسیار بالا مورد استفاده قرار می گیرد . -تیغه های رول گیتر از مفتول های فولادی آبکاری شده و با روکش آلومینیوم ساخته شده است . -تیغه های رول گیتر ضد برش است و با قرقره هایی طراحی شده از دو طرف داخل ریل قفل می شوند و امکان خروج درب از ریل حتی با ضربه ی شدید را می گیرد . -پایه ها و محور این درب ها از جنس فولاد هست . -تیغه های رول گیتر از لحاظ امنیت و استحکام در بالا ترین سطح نسبت به سایر تیغه ها قرار دارد . -در تیغه های رول گیتر از موتور هایی با قدرت بالاتر نسبت به سایر کرکره ها استفاده می گردد .

تیغه رول گیتر

مزایای تیغه رول گیتر

تیغه رول گیتر به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود، دارای مزایای بسیاری است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. حفاظت از اموال

این تیغه با ساختار قوی و مقاوم، اموال شما را در مقابل تهدیدهای مختلف نظیر سرقت و خرابی های جانبی حفظ می کند. از آنجا که ورودی ها به ساختمان تشکیل دهنده نقطه ضعف امنیتی می باشند، تیغه رول گیتر باعث محدود کردن دسترسی غیرمجاز به داخل مکان می شود.

2. امکانات کنترل هوشمند

تیغه رول گیتر امکانات کنترلی هوشمندی دارد که به شما اجازه می دهد زمان و نحوه باز و بسته کردن را به دقت تنظیم کنید. این امکانات به شما امکان مدیریت بهتر و افزایش سطح امنیت را می دهد.

کاربردهای تیغه رول گیتر

این تیغه امنیتی در انواعی از محیط ها و کاربردها قابل استفاده است. به عنوان مثال:

1. فضاهای تجاری و مغازه ها

در مکان هایی مانند فروشگاه ها و فضاهای تجاری، تیغه رول گیتر می تواند به عنوان یک حائز اهمیت برای حفاظت از کالاها و محصولات مورد استفاده قرار گیرد.

2. پارکینگ ها و ورودی ها

استفاده از تیغه رول گیتر در ورودی های پارکینگ ها و محل های عمومی، به عنوان یک راهکار حفاظتی مؤثر مورد استفاده قرار می گیرد. این اقدام باعث کاهش احتمال سرقت خودروها و ورودی به ساحات مختلف می شود.

تیغه رول گیتر یک ابزار قدرتمند در حوزه امنیت و حفاظت است که توسط شرکت ایمن سازی به شما ارائه می شود. با توجه به مزایا و کاربردهای متنوع این تیغه، می توانید با اطمینان از آن برای حفاظت از اموال و افزایش امنیت محیط های مختلف استفاده کنید.

تیغه رول گیتر

مشخصات کلی تیغه رول گیتر (کرکره امنیتی) ۱-تیغه ها با مفتول آبکاری شده فولادی و با روکش آلومینیومی ساخته شده اند ۲- این تیغه ها ساخت ایران بوده و تحت لیسانس آلمان میباشد . ۳-محور تیغه های رول گیتر از نوع لوله صنعتی ۱۵۲ میباشد . ۴-اندازه این کرکره ها به ارتفاع ۵ متر و عرض ۶ متر نیز میتواند برسد ۵-بالاتر از اندازه اشاره شده نیز ، بصورت اختصاصی قابل ساخت است . ۶-موتور استفاده شده در این تیغه ها و کرکره ها گیربکسی ساید یا توبولار لوله ای با هندل دستی میباشد . ۷-تیغه ها در برابر حرارت ۷۰ درجه قابل استفاده است . ۸- باتوجه به فضای خالی میان کرکره ها ، در برابر باد با سرعت بالا تا ۱۵۰ کیلو متر بر ساعت قابل اجرا هست . ۹-این تیغه ها ضد برش میباشد . ۱۰-به دلیل شبکه شبکه بودن این تیغه ها ، دارای دید از داخل و خارج میباشد . کرکره برقی رول گیتر یکی از انواع کرکره برقی است که چند سالی است به بازار معرفی شده است. زیبایی ، خاصیت ضد سرقت و عبور نور از مزیت های اصلی این کرکره برقی است. یکی از نقاط ضعف این کرکره برقی وزن بالای آن است. با توجه به وزن بالای کرکره برقی ضد سرقت رول گیتر ، به ندرت و فقط برای ابعاد های خیلی کوچک بهمراه موتور تیوبلار نصب می شود. برش و باز نمودن کرکره رول گیتر به نوبه خود خیلی زمان بر است و یکی از بهترین پیشنهاد ها برای محل هایی که امنیت در اولویت قرار دارد همین نوع کرکره برقی است.

نرده حفاظ روی دیوار
نرده حفاظ دیوار

نصب حفاظ دیوار آهنی به دور املاک شما باعث حفاظ در برابر ورود دزدان و افزایش زیبایی و ارزش منطقه شما می شود.

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی فلزی ضد سرقت

نصب درب آکاردئونی آهنی جلوی آپارتمان باعث افزایش امنیت ساکنین و کاهش دسترسی به داخل ساختمان برای افراد غیرمجاز در هنگام نبودن در منزل می شود، همچنین به عنوان یک راه حل کارآمد در مدیریت و افزایش فضای قابل استفاده محیط زندگی شما عمل می کند.

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره فرفورژه و ساده آهنی

نصب حفاظ پنجره باعث افزایش امنیت منزل شما، جلوگیری از ورود دزدان و حفظ حریم خصوصی شما می شود.

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب فرفورژه ورودی حیاط

نصب درب آهنی ویلایی فرفورژه باعث افزایش امنیت در دسترسی به ملک شما و همچنین درب فلزی حیاط افزایش زیبایی و ارزش منطقه و افزایش استحکام و مقاومت ساختمان در برابر شرایط آب و هوایی و عوامل زیست محیطی مختلف می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی

کرکره برقی را می توان در مکان های (داخل/خارج): پنجره و بالکن، درب آپارتمان، درب پارکینگ و مغازه و فروشگاه برای امنیت و راحتی نصب کرد.

جک پارکینگی
جک پارکینگی

نصب جک پارکینگی به بهبود دسترسی و جابجایی خودروها، به عنوان یک راه حل کارآمد و نوین در مدیریت پارکینگ محسوب می شود.

دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن باعث افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به محیط های مختلف اماکن شما می شود، همچنین آسایش و اطمینان خاطر شما و افرادی که در آن محل کار می کنند را بهبود می بخشد.

راهبند پارکینگ
راهبند پارکینگ

نصب راهبند باعث افزایش امنیت در دسترسی به ساختمان مسکونی و تجاری شما و جلوگیری از ورود خودروهای غیرمجاز می شود، همچنین در مدیریت ترافیک و جلوگیری از شلوغی در محیط های شلوغ و پرتردد مؤثر است.

شیشه اتوماتیک فروشگاه
شیشه اتوماتیک فروشگاه

نصب شیشه اتوماتیک فروشگاه باعث سهولت در دسترسی ورودی و خروجی افراد در مناطق پرتردد می شود.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره باعث بهبود عایق حرارتی و صوتی منزل شما می شود، همچنین جلوگیری از ورود هوا و گرد و غبار از نقاط مختلف پنجره و افزایش امنیت در برابر تلاش دزدان برای ورود به منزل شما می گردد.

پشتیبانی
پاسخگو
8378 678 0912