قیمت پنجره و درب upvc


خرید درب و پنجره UPVC یکی از روش های کارآمد و به صرفه بوده که برای رفع مشکل آلودگی صوتی و هدررفت انرژی در حال حاضر مورد توجه قرار گرفته است. انواع مختلفی از این درب و پنجره طراحی و تولید شده که از لحاظ دکوراسیون و زیبایی نیز توجه زیادی به معماری آنها می گردد.

پنجره دوجداره

درب و پنجره ساده و دوجداره از روزگاران گذشته تا به امروز دچار تغییرات زیادی شده و با وجود تکنولوژی های زیاد در صنعت در حال حاضر انواع درب و پنجره یو پی وی سی به صورت دو جداره توانسته تا حد زیادی جلوی اتلاف انرژی و ورود آلودگی های صوتی به داخل فضا را بگیرد.

متریال های زیادی در زمینه تولید درب و پنجره مورد استفاده قرار می گیرند که در حال حاضر درب و پنجره یو پی وی سی بیشترین سهم بازار را تشکیل می دهد. چرا که ضمن داشتن کیفیت بالا امکان ساخت در مدل های مختلف از قیمت مناسب تری هم برخوردار است.

ویژگی های خاص درب و پنجره های یو پی وی سی قابلیت نصب سریع آنها بوده که کمتر از یک روز زمان را تلف می کنند. به همین دلیل است که این محصولات تا حد زیادی مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه به معرفی کامل درب و پنجره دوجداره و عوامل موثر بر قیمت درب و پنجره های یو پی وی سی و همچنین نکات مهم در هنگام خرید این محصول کاربردی می پردازیم.خدمات سایت خرید و نصب پنجره و درب UPVC ایمن سازی
💎 کیفیت upvc بهترین مدل های پنجره و درب دوجداره ارائه می گردد
💲 قیمت upvc کمترین نرخ قیمت انواع مدل پنجره دوجداره بی صدا
⏳  زمان انجام نصب سریع ترین زمان نصب با حساسیت بالا انجام می شود
⏱  پشتیبانی از 8 صبح الی 9 شب
⭐ گارانتی ضمانت رفع و تعمیر در سریع ترین زمان ممکن
🎯 نحوه ثبت سفارش انتخاب مدل upvc و نصب سریع بعد از درخواست تلفنی


درب بالکن دوجداره upvc

یو پی وی سی چیست؟

‏upvc در حقیقت نوعی پلی وینیل کلراید سخت شده است که گاهاً به آن برخی از افزودنی ها نیز اضافه می شود، تا با تقویت ویژگی های این محصول بتوان از آن در مصارف ساختمانی استفاده نمود.

پلی وینیل کلراید به نوعی از مشتقات نفت خام و گاز طبیعی گفته می‌ شود که در سال های اخیر یکی از مناسب ترین متریال ها برای ساخت درب و پنجره های دوجداره به شمار می آیند.

در واقع می ‌توان گفت که نفت خام و نمک طعام از مواد اصلی تشکیل دهنده یو پی وی سی بوده که اتیلن با استفاده از نفت خام و همچنین کلر با استفاده از نمک به دست می ‌آید.

با بهره ‌مندی از فرایند پلیمریزاسیون ۳ ماده کلر، اتیلن و وینیل کلراید با یکدیگر ترکیب شده و در نهایت پلیمر UPVC تشکیل می گردد که یک ماده پلاستیکی و قابل ارتجاع است. این ماده نسبت به نور و گرما حساس بوده و قابلیت ترکیب با اکسیژن را دارند. به همین جهت نیاز است تا با برخی از پایدارکننده ها ترکیب گردد. یکی از پایدار کننده های مهم کربنات کلسیم است که موجب افزایش میزان استحکام این ماده می شود.

همچنین پرکننده ها و پایدار کننده های متنوع دیگری به جهت تقویت ضربه گیری، کاهنده سرعت اشتعال، متعادل کننده گرما، قابلیت رنگ پذیری و بسیاری از مواد دیگر به این ترکیبات اضافه می ‌شوند.

در یو پی وی سی فتالات و bpi وجود ندارد به همین سبب استفاده متنوع از این متریال هیچگونه آسیبی به محیط زیست و سلامت انسان وارد نمی کند. به همین دلیل است که به عنوان ماده اولیه برای تولید انواع درب و پنجره مورد استفاده قرار می گیرد.

یو پی وی سی چیست؟

منظور از درب و پنجره یو پی وی سی چیست؟

درب و پنجره جزء مهمترین راه های ارتباطی بین فضاهای مختلف و فضای داخلی ساختمان با فضای خارج است به همین جهت تمرکز بیشتری بر روی این متریال ها می شود.

در حال حاضر ماده UPVC به دلیل اهمیت مباحث عایق بندی و لزوم جلوگیری از هدر رفت انرژی بیشتر از گذشته مورد توجه قرار می ‌گیرد. به همین دلیل است که انواع مختلفی از درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی طراحی و تولید شده اند.

این مدل از درب و پنجره ها به دلیل داشتن طراحی خاص و کارایی بالا تا حد زیادی مورد استقبال قرار گرفته به همین جهت تولید کنندگان نیز تمرکز بیشتری بر طراحی و ساخت مدل های مختلف این محصولات گذاشته اند. چرا که تولید کنندگان حرفه ‌ای علاوه بر تهیه مواد اولیه ممتاز و با کیفیت با استفاده از گروه های حرفه ‌ای و دستگاه های پیشرفته و به روز محصولات نهایی مناسب و استاندارد را ارائه می دهند.

در روند تولید درب و پنجره UPVC ماده اولیه به شکل پروفیل بوده که با مقطع های طولی ثابت در کارخانجات تولید می گردد و پروفیل ها که قاب های درب و پنجره را تشکیل می ‌دهند شامل چند بخش مهم می باشند که قاب بازشو و زوار پنجره بوده که همه این مواد از جنس یو پی وی سی انتخاب می گردد.

استعلام قیمت پنجره دوجداره

سایر اجزای درب و پنجره UPVC شامل موارد ذیل است:

لاستیک درزبندی

لاستیک درزبندی pdf به عنوان نوار عایق بندی پنجره به کار برده می شود و جنس این لاستیک تأثیر زیادی در ایفای نقش محافظتی آن دارد.

پروفیل گالوانیزه

پروفیل گالوانیزه یک پروفیل یو شکل است که به شکل سرتاسری در داخل پروفیل UPVC قرار می ‌گیرد. کاربرد این پروفیل افزایش مقاومت، استحکام و عدم تغییر شکل پروفیل یو پی وی سی است.

شیشه

در درب و پنجره های UPVC مطابق نوع طراحی آنها از شیشه های معمولی، شیشه دوجداره و شیشه سه جداره و بیشتر استفاده می کنند. در حال حاضر شیشه های دوجداره نسبت به نمونه های دیگر پرطرفدارتر است.

چرا که با ایجاد یک فضای خالی بین دو شیشه که توسط جدا کننده اسپیسر به وجود می آید، هوا یا گاز مخصوص را وارد کرده و بدین صورت شیشه ها به عنوان عایق عمل می کنند. شیشه های دوجداره را می توان از شیشه های ساده رنگی، رفلکس، لمینت، سکوریت تولید کرد و هیچ گونه محدودیتی در انتخاب شیشه وجود ندارد.

یراق آلات یو پی وی سی

اجزای مختلفی که بر روی درب و پنجره قرار می‌ گیرد، مانند دستگیره لولا، جلو قفلی و به همراه سایر قطعات فلزی دیگر را یراق آلات می گویند.

اسپانول یکی از یراق آلات مهم در پنجره های دوجداره بوده که با چند زبانه کوچک در امتداد طولی پروفیل لنگه درب یا پنجره را به چهارچوب قفل می کند. چرخ ‌دنده ‌های اسپانول حتماً با آلیاژ بسیار مرغوب تولید می گردد، تا در طی گذر زمان دچار فرسودگی و شکست نشود.

قیمت پنجره upvc

انواع پروفیل یو پی وی سی در پنجره

پنجره های یو پی وی سی مزایای زیادی دارند و می توانند نور طبیعی خانه را تأمین کنند و در کنار آن از ورود سروصدا و سرما به داخل جلوگیری نمایند.

پیشرفتی که در صنعت و تکنولوژی به وجود آمده، موجب شده تا انواع مختلف پنجره های یو پی وی سی از لحاظ نوع پروفیل طراحی و تولید گردد، تا برای هر خانه و ساختمان بتوان از مدل های خاص استفاده کرد.

درب و پنجره دوجداره

در اینجا به بررسی انواع پروفیل UPVC و مدل های پنجره می پردازیم:

پروفیل تک حالت

این پنجره به گونه ‌ای طراحی شده که فقط در یک حالت قابل حرکت است؛ به همین علت به پنجره لولایی نیز معروف می گردد. مزیت مهم این طراحی قیمت مناسب، نصب آسان و قابلیت ترکیب با پنجره‌های ثابت است.

پروفیل دو حالت

این نوع پنجره قابلیت باز شدن در دو حالت لولایی و مورب را دارد، به همین جهت برای حفظ ایمنی و جلوگیری از پرتاب شدن کودکان مناسب است. مهمترین مزایای این نوع پروفیل ها امنیت بالاتر و امکان استفاده در دو حالت و مقاومت در برابر بروز حوادث می باشد.

پروفیل ثابت

پروفیل های ثابت از هیچ سمتی باز نمی شوند و برای مکان‌ هایی مناسب است که تنها به نور نیاز دارند. از مزایای این پروفیل ها قیمت مناسب، جلوگیری از آلودگی صوتی و ورود گرد و غبار مناسب است

پروفیل آکاردئونی

از این مدل پروفیل ها در فضاهایی که عرض پنجره بزرگ است، مانند طبقات همکف رو به حیاط استفاده می ‌کنند. پنجره آکاردئونی پیچیدگی بالایی نسبت به سایر مدل ها دارد و مزایای استفاده از آن شامل اشغال فضای کم، امکان بازو بسته کردن به میزان دلخواه و داشتن ظاهر زیبا است.

پروفیل فرانسوی یا دو لنگه

از مدرن ترین نوع پنجره ها بوده که به صورت دو لنگه باز شده و هوا به طور کامل وارد منزل می شود. از این نوع پنجره ها در آپارتمان ها، کافه ها و خانه های ویلایی بیشتر استفاده می کنند. مزایای آن تهویه کامل هوا، باز شدن به صورت دو لنگه یا تک لنگه و داشتن ظاهری مدرن و شیک است.

پروفیل کلنگی یا لولایی

این پروفیل ها از چهار جهت بالا، پایین، داخل و خارج قابلیت بازگشایی دارند؛ البته این پنجره در هر حالتی که نصب شود در همان حالت بازگشایی می گردد. از این مدل پنجره ها بیشتر در راهرو ها استفاده می کنند، مزایای این پروفیل قدرت بالای سیستم باز شده و نصب سریع و آسان و امکان تهویه هوا است.

پروفیل بالکنی

پروفیل های بالکنی بیشتر در شهرهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند، تا بتوانند جلوی ورود گرد و غبار و آلودگی به فضای داخل را بگیرند. مناسب برای استفاده در حمام، بالکن و سرویس ‌های بهداشتی است. از مهم‌ترین مزایای آن می ‌توان به جلوگیری از عبور گرد و غبار به داخل، و مقاومت در برابر اتلاف انرژی اشاره کرد.

پنجره بی صدا

معرفی انواع پروفیل های درب

یو پی وی سی به دلیل داشتن ویژگی های خاص یک متریال مناسب و کاربردی برای تولید انواع درب است که در سال‌ های اخیر بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

استفاده از درب های یو پی وی سی و نصب آنها برای فضای داخل ساختمان و فضای خارج امکان پذیر است، به همین علت در طرح ها و مدل های مختلف طراحی و تولید می گردد.

در این بخش به معرفی برخی از مدل های پراستفاده انواع پروفیل های درب می پردازیم:

درب پی وی سی

پروفیل تراس یا بالکن

تراس و بالکن محل مهمی برای عبور و مرور هوا، تفریح و استراحت است؛ به همین دلیل باید از درب مستحکم برای این فضا استفاده شود.

پروفیل درب حیاط

پروفیل های یو پی وی سی از مهمترین گزینه ها برای طراحی درب حیاط بوده؛ چرا که قابلیت تولید در انواع مدل های مختلف را دارد و امکان تولید درب های سرتاسر کشویی و همچنین درب های ورودی مهمان ها به صورت مجزا فراهم می گردد.

پروفایل درب راهروها و راه پله

راهروها و راه پله‌ ها محل عبور و مرور هوا بوده و مهمترین مسیرها برای هدر رفت انرژی محسوب می ‌شوند، استفاده از درب های یو پی وی سی می تواند تأثیر زیادی در جلوگیری از این هدر رفت داشته باشند.

پروفیل های سرویس های بهداشتی

پروفیل های یو پی وی سی بهترین انتخاب برای سرویس های بهداشتی بوده؛ چرا که این پروفیل ها ضد آب است و در تماس با رطوبت دچار پوسیدگی نمی‌شود.

در و پنجره upvc

مزایای استفاده از پروفیل UPVC

شرح دقیق ویژگی های پروفیل یو پی وی سی از حوصله بحث خارج است اما خوب است بدانید که این پروفیل ها تمامی استانداردهای مدنظر تولیدکنندگان را رعایت کرده و در صورت استفاده از پروفیل های با کیفیت، انواع درب و پنجره مرغوب را تولید می کنند.

آشنایی با برخی از ویژگی های درب و پنجره یو پی وی سی موجب شده تا با آگاهی کامل هنگام خرید درب و پنجره ‏ UPVC اقدام کرده و بهترین محصول کاربردی را تهیه نمود.

در اینجا به برخی از مزایای استفاده از پروفیل UPVC و در واقع همان ویژگی ‌های این متریال ها می پردازیم:

سالم و بهداشتی

‏upvc با اکسیژن ترکیب نمی شود، به همین دلیل از نظر بهداشتی و سلامت کاملا بی ضرر است.

ضد آب

پروفیل های UPVC را با دقت کامل جوش می دهند و به یک سازه عدم نفوذ آب تبدیل می گردد، همچنین آب موجب پوسیدگی و خوردگی این پروفیل ها نمی شود.

عایق حرارت و صوت

این پروفیل ها با حفظ گرما و سرمای محیط داخلی مصرف انرژی را تا حد زیادی کاهش می دهند، همچنین در برابر صوت نیز به عنوان یک عایق قوی عمل می کند.

مقاومت و دوام بالا

این پروفیل ها جزء بادوام ترین متریال ها محسوب شده؛ چرا که رطوبت بر روی آن تأثیر نگذاشته و دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شود.

سازگار با محیط زیست

متریال یو پی وی سی کاملاً بدون سرب تولید شده و با محیط زیست و طبیعت سازگار است، چرا که قابلیت بازیافت دارد.

ضد سرقت

درب و پنجره یو پی وی سی مکانیسم قفل چند نقطه ای داشته که در داخل پروفیل یکپارچه شده اند. به همین جهت با قرار دادن شیشه های ضد گلوله و ضد سرقت می توان از یک ترکیب کاملا ایمن لذت برد.

مقاوم در برابر شرایط جوی

این پروفیل ها در برابر تغییرات شرایط جوی اشعه خورشید و ماورای بنفش، برف و باران تغییر شکل نمی دهند و برای هر اقلیمی مناسب هستند.

مقاومت در برابر آتش سوزی

با داشتن ترکیبات خاص در این پروفیل ها مقاومت فوق العاده در برابر آتش دارد.

زیبایی ظاهری

پنجره یو پی وی سی به دلیل شکل پذیری قابلیت تولید در مدل های مختلف را بدون محدودیت داشته به همین جهت می توان مطابق دکوراسیون منزل آن را تهیه کرد.

قیمت درب سرویس بهداشتی upvc

عوامل موثر بر قیمت درب و پنجره UPVC

عوامل زیادی در هنگام خرید درب و پنجره UPVC وجود دارد که باید به آنها توجه گردد. از مهمترین آنها قیمت درب و پنجره یو پی وی سی است که تأثیر زیادی در انتخاب نهایی خریداران می گذارد.

هزینه تمام شده درب و پنجره یو پی وی سی ارتباط مستقیم به برخی از ویژگی های درب و پنجره، تعداد و ابعاد آنها پیدا می کند.

در این بخش به بررسی دقیق هر کدام از این دلایل و عوامل موثر بر قیمت درب و پنجره یو پی وی سی می پردازیم:

برند پروفیل یو پی وی سی

برندها و کارخانجات زیادی در زمینه تولید پروفیل های upvc فعالیت می کنند که با توجه به میزان کیفیت پروفیل ها و به نام بودن کارخانه سازنده پروفیل ها قیمت گذاری می شوند.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

ابعاد پروفیل

معمولاً از پروفیل هایی با عرض ۶۰ میلی متر و ۷۰ میلیمتر برای تولید درب و پنجره استفاده می شود که از لحاظ شکل ظاهری به دو نوع ساده و دکوراتیو تقسیم می گردد.

تعداد حفره های داخل پروفیل

به فضاهای داخلی ایجاد شده در عرض پروفیل با استفاده از دیوارهای upvc چمبر می گویند که در اکثر برندها بین ۳ تا ۵ حفره قرار می گیرند.

شکل کاربردی پروفیل

پروفیل ها بر اساس شکل درب و پنجره به چند دسته و گروه طبقه بندی می شوند که هر کدام به شکل مجزا قیمت گذاری می گردد.

رنگ پروفیل

پروفیل یوپی وی سی معمولاً سفید است؛ اما امکان تولید و فروش پروفیل های رنگی و لمینت نیز وجود دارد.

یراق آلات

یراق آلات مورد استفاده در درب و پنجره دوجداره متعدد بوده و هر کدام با توجه به کیفیت و برند از قیمت متفاوتی برخوردار است.

شیشه دو یا چند جداره

ضخامت شیشه ها و تعداد شیشه های تک جداره، دوجداره و بیشتر و همچنین نوع شیشه ها به صورت رفلکس، سیلور، آبی، طلایی، برنز، ساده و بسیاری از عوامل دیگر بر قیمت نهایی تأثیر می گذارد.

ارزانترین قیمت پنجره دوجداره

هزینه نصب

در پروژه نصب درب و پنجره یو پی وی سی هزینه نصب به صورت اجرت برای متر مربع محاسبه می گردد. در پروژه های نوسازی بسته به محل نصب این هزینه ها تغییر پیدا می کند.

شرکت ارائه دهنده خدمات

در نهایت قیمت نصب درب و پنجره یو پی وی سی علاوه بر کیفیت متریال ها به شرکت ارائه دهنده خدمات ارتباط پیدا می ‌کند. در مجموعه حفاظ مارکت با در نظر گرفتن شرایط حال حاضر جامعه سعی شده مناسب ترین قیمت ممکن ارائه گردد.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

بزرگترین مرکز خرید درب و پنجره UPVC با قیمت مناسب

استقبال بالایی که از درب و پنجره یو پی وی سی به دلیل آشنایی با مشخصات و ویژگی های خاص آن می شود، موجب شده تا مراکز متعددی اقدام به ارائه این خدمات نمایند.

در میان تولیدکنندگان متعدد مجموعه حفاظ مارکت یکی از بهترین ها محسوب شده؛ چرا که در زمینه طراحی و تولید درب و پنجره UPVC از مواد اولیه استاندارد و مرغوب استفاده می‌ کند.

خرید درب و پنجره UPVC از این مجموعه مزایای زیادی را به دنبال دارد؛ چرا که در این مجموعه تمامی دستگاه ها و تکنولوژی ها به روز بوده و امکان طراحی و تولید انواع طرح های مختلف مناسب سفارش مشتری فراهم می آید.

در صورت سردرگمی برای انتخاب مدل های گوناگون جهت ساختمان های بزرگ در بخش های مختلف می توانید، با کارشناسان متبحر این مجموعه ارتباط برقرار کرده و پس از دریافت اطلاعات کافی اقدام به ثبت سفارش و تهیه انواع درب و پنجره یو پی وی سی با قیمت مناسب نمایید.

درب ها و پنجره ها از گذشته تا کنون دچار تغییر و تحولات عظیمی شده اند. در ابتدا برای ساخت درب و پنجره از چوب های قدیمی استفاده می شد. اما روز به روز به دلیل پیشرفت هایی که در تکنولوژی ساخت قطعات و ابزارآلات به وجود آمد، درب و پنجره های زیباتری ساخته شدند. درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، یکی از بهترین انواع درب و پنجره¬هایی است که امروزه در بازار ایران و سایر کشور های دنیا از آن استفاده می شود. تولید و ساخت این درب و پنجره ها برای اولین بار در سال 1960 میلادی و در قاره ی اروپا کلید خورد. در ایران نیز در دهه 50، تولید این نوع درب و پنجره آغاز شد.

محاسبه قیمت درب و پنجره upvc

یو پی وی سی چگونه ساخته می شود؟

درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی یکی از بهترین انواع درب و پنجره های موجود در بازار می باشد. یو پی وی سی مخفف عبارت Unplasticized PolyVinyl Chloride می باشد. تقریبا می توان گفت که بیش از 85 درصد درب و پنجره های یو پی وی سی را این ماده تشکیل می دهد. این ماده از جمله ی بهترین انواع مواد موجود در بازار هستند که از آن ها برای تولید درب و پنجره استفاده می شود. برای تولید یو پی وی سی از نفت خام و نمک استفاده می¬شود. دلیل استفاده از هر کدام از این مواد شیمیایی را در زیر برایتان آورده ایم:

1- نفت خام

از نفت خام می توان اتیلن را به دست‌آورد که اتیلن ماده ی اصلی تشکیل دهنده ی یو پی وی سی می باشد. برای تولید یو پی وی سی در مقدار انبوه، به مقدار زیادی از این ماده نیاز است. کشور ایران با توجه به این که یکی از بزرگ‌ترین ذخایر نفتی دنیا را در اختیار دارد، به عنوان یکی از غنی ترین کشور ها در زمینه ی تولید اتیلن در دنیا شناخته می شود. این موضوع باعث شده است تا بسیاری از کشور های دنیا به دنبال خرید اتیلن از ایران باشند.

2- نمک

نمک یکی دیگر از موادی است که از آن برای تولید یو پی وی سی استفاده می شود. از یون کلرید نمک خوراکی برای این منظور بهره گرفته می شود و UPVC ساخته می شود. ترکیب این مواد با هم باعث می¬شود تا این نوع ماده تولید شده و از آن برای ساخت درب و پنجره های UPVC استفاده شود.

خرید پنجره دوجداره

کاربرد های دیگر پلی ونیل کلرید یا UPVC

شاید شما فکر کنید که تنها استفاده ماده پلی ونیل کلرید یا UPVC، استفاده از آن در ساخت درب و پنجره های یو پی وی سی می باشد. اما در واقع چنین نیست. از پلی ونیل کلرید در موارد بسیار دیگری نیز استفاده می شود.

سایر موارد کاربرد UPVC

سایر موارد کاربرد UPVC علاوه بر کاربرد آن در تولید درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی شامل موارد زیر می باشند:

• استفاده از پلی ونیل کلرید در لوله کشی ساختمانی

یکی از مهم ترین کاربرد های پلی ونیل کلرید، کاربرد آن در تولید لوله می باشد. لوله های پی وی سی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و استحکام بالایی نیز دارند. این موضوع سبب شده است تا از این ماده در تولید لوله های ساختمانی استفاده شود.

• استفاده از پلی ونیل کلرید در دندانپزشکی

در دندانپزشکی نیز در بسیاری از موارد از این ماده ی شیمیایی استفاده می شود. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که پی وی سی چه ربطی به دندانپزشکی دارد؟ اما در واقع از این نوع ماده در دندانپزشکی نیز استفاده می شود.

پنجره دوجداره وین تک

استفاده از UPVC در ساخت درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

UPVC از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. لذا از آن در جهت ساخت درب و پنجره های یو پی وی سی استفاده می شود. درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، دو لایه شیشه را در کنار هم نگه می دارد. معمولا قطر این شیشه ها به نسبت انواع دیگر شیشه ها ضخیم‌تر می باشد. این موضوع باعث می شود تا صدا از آن به سختی رد شود و محیطی آرام و ساکت را برای افراد ایجاد نماید.

پنجره سه جداره

مزیت های درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، مزیت های فراوانی دارد. در ادامه ی این پاراگراف شما را با چند مورد از مهم ترین مزیت های آن آشنا می کنیم:

 سلامت کامل درب و پنجره های دوجداره یو پی وسی از نظر بهداشتی

یکی از مهم ترین مزیت های درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، این است که با اکسیژن هوا واکنش نمی دهند. این موضوع باعث شده است تا هیچ‌گاه زنگ نزنند و از نظر بهداشتی کاملا سالم و ایمن بمانند. بعلاوه ماده ی یو پی وی سی، یک ماده ی کاملا خنثی می باشد. به همین دلیل به بدن افراد آسیب وارد نخواهد شد. بعلاوه با توجه به این که این درب و پنجره ها فاصله بین محیط داخل و خارج ساختمان را پر می کنند، از این لحاظ می توان این درب و پنجره ها را به عنوان موانعی در برابر ورود هر گونه ماده ی خارجی و گرد و خاک به داخل ساختمان در نظر گرفت.

 ضد آب بودن درب و پنجره های یو پی وی سی

یکی دیگر از مهم ترین و اصلی ترین مزیت های پنجره های یو پی وی سی، ضد آب بودن آن ها می باشد. در هنگام ساخت این نوع درب و پنجره ها به گونه¬ای عمل می شود که هیچ گونه درز و شکافی بین آن¬ها وجود نداشته باشد. لذا این درب و پنجره های دوجداره، کاملا ضد آب هستند و هیچ آبی در آن ها نفوذ نمی کند. به همین دلیل رطوبت را جذب نمی کنند و عمر طولانی تری دارند.

 عایق بودن درب و پنجره های یو پی وی سی از لحاظ صوتی و حرارتی

از جمله ی دیگر مزیت ها و ویژگی های این نوع درب و پنجره ها، می توان به عایق بودن آن ها اشاره کرد. این نوع پنجره ها از لحاظ صوتی و حرارتی کاملا عایق هستند. این موضوع باعث می شود تا فرآیند نقل و انتقال گرما و سرما بین بیرون و داخل ساختمان صورت نگیرد. همچنین فرآیند انتقال صوت نیز معمولا به سختی انجام می شود. به همین دلیل بسیاری از افراد امروزه از این نوع پنجره ها و درب ها برای خانه های خود استفاده می کنند. بطور کلی می توان این پنجره های دوجداره را به عنوان سد هایی در مقابل از دست رفتن انرژی در نظر گرفت. با توجه به این که روز به روز از میزان سوخت های فسیلی در کره زمین کاسته می شود، استفاده از این پنجره ها می تواند در جلوگیری از هدررفت انرژی تاثیر بسزایی داشته باشد.

 مقاومت و دوام بالای درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های این نوع پنجره ها، مقاومت و دوام بالای آن ها می باشد. بدیهی است هر چقدر که مصالح استفاده شده در تولید یک محصول از کیفیت بالاتری برخوردار باشند، آن محصول با کیفیت تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود. لذا درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی، یکی از مقاوم ترین انواع درب و پنجره ها در دنیا می باشد که امروزه از آن در بیشتر خانه ها و منازل مسکونی و تجاری استفاده می شود.

 سازگاری با محیط زیست

محیط زیست را به نوعی می توان مهم ترین و اصلی ترین عنصر در دنیای امروزی تلقی کرد. هر ماده ای که با محیط زیست سازگار تر باشد، بدیهی است که میزان استفاده از آن بیشتر خواهد بود. در مورد پنجره ها و درب های دوجداره UPVC نیز قضیه به همین ترتیب است. با توجه به این که در تولید این نوع پنجره ها از هیچ گونه مواد شیمیایی و مضر برای طبیعت استفاده نشده است، لذا بسیار با محیط زیست سازگار بوده و می توان از آن ها با خیال راحت استفاده کرد. در این نوع درب و پنجره های یو پی وی سی، به هیچ عنوان از سرب استفاده نشده است. سرب ماده ای بسیار خطرناک برای سلامتی بدن و محیط زیست می باشد. عدم سازگاری هر ماده ای با طبیعت، نشان از خطرناک بودن آن دارد. در صورتی که این درب و پنجره ها را در محیط زیست رها کرد، برای محیط زیست هیچ خطری به همراه ندارند.

 ضد سرقت بودن درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی

یکی دیگر از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی، ضد سرقت بودن آن هاست. با توجه به این که در جوامع امروزی سرقت بسیار افزایش پیدا کرده است، استفاده از درب و پنجره هایی که ضد سرقت باشند در میان مردم بسیار رواج پیدا کرده است. درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی از بهترین و مقاوم ترین متریال تولید می شود. این موضوع باعث می شود که سرقت از این خانه ها و منازل مسکونی سخت‌تر باشد. بعلاوه شیشه هایی که در این نوع پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرند، بسیار مقاوم و با کیفیت هستند.

 مقاوم در برابر حوادث طبیعی مثل آتش‌سوزی

در تولید این نوع درب و پنجره ها از مواد پلی ونیل کلرید استفاده شده است که در برابر آتش گرفتن از خود مقاومت زیادی نشان می دهند و معمولا و در برابر آتش‌سوزی کاملا مقاوم هستند. این موضوع سبب می شود تا استفاده از این درب و پنجره ها روز به روز در بین مردم افزایش پیدا کند.

 مقاوم در برابر تغییرات و نوسانات جوی

استفاده از این نوع درب و پنجره ها، ممکن است در نواحی مختلفی از جهان صورت بپذیرد. لذا ممکن است این پنجره ها در مقابل تغییرات آب و هوایی شدید قرار بگیرند. به عنوان مثال اشعه ی ماوراء بنفش خورشید ممکن است روی آن ها تاثیر بگذارد. این نوع مواد در مقابل این اشعه ها هیچ گونه تغییری از خود نشان نخواهند داد. به عبارت دیگر در برابر تغییرات و نوسانات جوی، برف و یخبندان های شدید و گرما های سوزان کاملا مقاوم می باشند.

 زیبایی ظاهری

این نوع درب و پنجره ها بسیار زیبا هستند. زیبایی بی نظیر و منحصر بفرد آن ها باعث شده است تا روز به روز بر تعداد طرفداران و مشتریان این درب و پنجره ها افزوده شود.

نصب پنجره دوجداره

برای تولید درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی چه تست هایی برای کنترل کیفیت آن انجام می شوند؟

درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی برای تولید به تست های مختلفی نیاز دارد. از جمله ی این تست ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- تست بازگشت حرارت

یکی از مهم ترین تست ها که از آن برای تولید پنجره ها و درب های یو پی وی سی استفاده می شود، تست بازگشت حرارت می باشد. در صورتی که حرارت از درب و پنجره های یو پی وی سی رد شود، به این معنی است که در ساخت آن ها مشکلاتی وجود دارد. این در حالی است که عدم رد شدن حرارت از این درب ها و پنجره ها، به منزله ی درست بودن روند کار می باشد.

2- تست جوش

یکی دیگر از مهم ترین تست هایی که از آن برای تست درب و پنجره های UPVCاستفاده می شود، تست جوش است. درز ها و شکاف های قسمت های مختلف این درب و پنجره ها را جوش می زنند. به همین دلیل است که آب و رطوبت در آن ها نفوذ نمی کند.

بهترین پنجره دو جداره

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی آشنا کنیم. همچنین درباره ی مزیت های استفاده از این نوع درب و پنجره ها نیز صحبت کردیم و به چند مورد از مزیت های این نوع درب ها و پنجره ها اشاره کردیم. در آخر نیز در ارتباط با تست های انجام شده برای کنترل کیفیت درب و پنجره های یو پی وی سی صحبت کردیم. امیدواریم این مقاله مورد پسند شما باشد و از مطالبی که در این مقاله خدمت شما عنوان شد استفاده ی لازم و کافی را برده باشید.

پنجره یو پی وی سی کشویی

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن سازی

با عرض سلام و ارادت. برای مشاوره ☎ و دریافت اطلاعات محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا